5 marca 2024

Piłkarski weekend w Werbkowicach: Juniorzy i trampkarze wygrali, mecz seniorów odwołany

Z powodu złych warunków atmosferycznych piłkarze MLKS Kryształ Werbkowice nie rozegrali w niedzielę 29 października meczu z Sokołem Adamów. LOZPN odwołał wszystkie mecze 13 kolejki IV ligi lubelskiej.

Reklamy

 

Tymczasem Juniorzy MLKS Kryształ Werbkowice wygrali z Koroną Łaszczów 2:1, bramki dla naszej drużyny strzelił: Arek Sas – 2. Był to ostatni mecz rundy jesiennej i drużyna Kryształu uplasowała się na 2 miejscu w tabeli.

Trenerem Juniorów Kryształu jest Adrian Brzozowski, który wczoraj złamał sobie lewą rękę i na 7 tygodni założono mu gips.

Reklamy

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia panie trenerze, bo zima szybko minie i trzeba juniorów przygotowywać do rundy wiosennej.

 

***

 

Zakończyli swoje rozgrywki też trampkarze młodsi MLKS Kryształ Werbkowice, wygrywając w sobotę 9:1 z Roztoczem Szczebrzeszyn.

Bramki dla naszej drużyny strzelili: Dawid Kozak – 3, Adrian Brzóska – 3, Bartek Sola – 1, Michał Łukaszczyk – 1, Mateusz Janicki – 1.

Młody „narybek” Kryształu uplasował się na trzecim miejscu w tabeli. Gratulujemy naszym młodym piłkarzom i trenerowi Arkadiuszowi Sawickiemu.

 

Danuta Muzyczka