Piłkarskie ligi 17-18 X 2020 r.

W IV lidze Kryształ Werbkowice wywiózł trzy punkty od będącej w kryzysie Łady Biłgoraj. Mecz lidera Tomasovii z Unią Hrubieszów został przełożony przez pandemię. Tak, jak i mecz Andorii Mircze w klasie A. Za to w klasie B Huragan Hrubieszów wysoko pokonał rywali z Telatyna.

Reklamy

IV Liga Lubelska

Kolejka 13 – 17-18 października 2020 r.

Tomasovia Tomaszów Lubelski – Unia Hrubieszów

4 listopada, w pierwotnym terminie (18 października, 14:00) odwołany / w drugim terminie (28 października) odwołany)

­

Łada 1945 Biłgoraj ; 0-1; Kryształ Werbkowice ; 18 października, 15:00

Bramka: Więcaszek (35′)

Łada: Szawara – Raduj, Kuliński, Kupiec, Kapuśniak, Nawrocki, Sawa (58′ Larwa), Myszak (82’Kubik), Czok (77′ Deriabin), Szarlip (77′ Bevza), Skubisz

Kryształ: Stachyra – Mulawa, Kozioł, Borys (88′ Wójtowicz), Śmiałko, Reszczyński, Otręba, Nieradko (50′ Rybka), Więcaszek, Denkiewicz, Omański (84′ Jarosz)

Sędziował: Sylwester Wuczko (KS Lublin)

(źródło: ladabilgoraj.lbl.pl / własne)

­

Huczwa Tyszowce ; 6-0; Gryf Gmina Zamość ; 18 października, 15:00

Grom Różaniec ; 3-2; Unia Białopole ; 18 października, 15:00

Świdniczanka Świdnik Mały ; -; Kłos Gmina Chełm ; 4 listopada

w pierwotnym terminie (17 października, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Granit Bychawa ; 1-0; Victoria Żmudź ; 17 października, 15:00

Tabela po 12-13 rundach

1.  Tomasovia Tomaszów Lubelski 12 34 11 1 0 47-4
2.  Victoria Żmudź 13 29 9 2 2 20-7
3.  Świdniczanka Świdnik Mały 12 23 7 2 3 34-15
4.  Grom Różaniec 13 22 7 1 5 25-13
5.  Granit Bychawa 13 21 6 3 4 20-13
6.  Huczwa Tyszowce 13 20 6 2 5 27-20
7.  Kryształ Werbkowice 13 19 5 4 4 18-13
8.  Gryf Gmina Zamość 13 17 5 2 6 13-24
9.  Unia Hrubieszów 12 14 3 5 4 11-17
10.  Kłos Gmina Chełm 12 11 3 2 7 10-23
11.  Unia Białopole 13 3 1 0 12 16-43
12.  Łada 1945 Biłgoraj 13 3 1 0 12 4-53

­

Kolejka 14 – 24-25 października

Gryf Gmina Zamość ; -; Granit Bychawa ; 24 października, 15:00

Victoria Żmudź – Tomasovia Tomaszów Lubelski  24 października, 14:00

Unia Hrubieszów – Świdniczanka Świdnik Mały; 25 października, 14:00

Kłos Gmina Chełm ; -; Grom Różaniec ; 24 października, 12:00

Unia Białopole ; -; Łada 1945 Biłgoraj ; 25 października, 13:00

Kryształ Werbkowice – Huczwa Tyszowce; 25 października, 14:00

***

Zamojska Klasa A

Kolejka 10 – 17-18 października

­

Andoria Mircze ; -; Orkan Bełżec ;

w pierwotnym terminie (17 października, 14:00) odwołany

Graf Chodywańce ; 1-0; Piast Babice ; 17 października, 13:00

Metanoja Lipsko ; 7-1; Cosmos Józefów ; 18 października, 14:30

BKS Bodaczów ; 0-2; Sparta Łabunie ; 18 października, 15:30

Relax Księżpol ; 0-4; Szumy Susiec ; 18 października, 15:00

Włókniarz Frampol ; 4-1; Szyszła Tarnoszyn ; 18 października, 13:00

Olender Sól ; 5-1; Alwa Brody Małe ; 17 października, 15:00

­

Tabela po 9-10 rundach

1.  Sparta Łabunie 10 25 8 1 1 33-10
2.  Włókniarz Frampol 10 24 7 3 0 23-8
3.  Piast Babice 10 20 6 2 2 15-10
4.  Graf Chodywańce 10 19 6 1 3 19-20
5.  Orkan Bełżec 9 17 5 2 2 21-8
6.  Andoria Mircze 9 17 5 2 2 22-12
7.  BKS Bodaczów 10 16 5 1 4 15-13
8.  Olender Sól 10 15 4 3 3 23-16
9.  Szyszła Tarnoszyn 10 13 4 1 5 16-20
10.  Szumy Susiec 10 10 3 1 6 25-20
11.  Relax Księżpol 10 10 3 1 6 18-22
12.  Metanoja Lipsko 10 6 2 0 8 24-37
13.  Alwa Brody Małe 10 6 2 0 8 12-34
14.  Cosmos Józefów 10 0 0 0 10 10-46

­

Kolejka 11 – 24-25 października

Alwa Brody Małe – Andoria Mircze; 25 października, 13:00

Szyszła Tarnoszyn ; -; Olender Sól ; 25 października, 13:00

Szumy Susiec ; -; Włókniarz Frampol ; 25 października, 14:00

Sparta Łabunie ; -; Relax Księżpol ; 25 października, 14:00

Cosmos Józefów ; -; BKS Bodaczów ; 25 października, 15:00

Piast Babice ; -; Metanoja Lipsko ; 25 października, 14:00

Orkan Bełżec ; -; Graf Chodywańce ; 24 października, 15:00

***

Zamojska Klasa B – GRUPA 2

Kolejka 9 – 17-18 października

­

Pauza: Ostoja Skierbieszów.

Huragan Hrubieszów 3-0 (2:0)Perła Telatyn; 18 października, 11:00

Bramki: Sebastian Oleszczuk 8’, Piotr Fulara 44 i 48’

Gryf Gmina II Zamość ; -; Ruch Machnów Nowy ;

w pierwotnym terminie (18 października, 11:00) odwołany

GKS Tarnawatka ; 3-3; Sparta Wożuczyn ; 18 października, 11:00

Delta Nielisz ; 1-0; WKS Przewale ; 18 października, 14:30

­

Tabela po 7-8 rundach

1.  Ostoja Skierbieszów 8 20 6 2 0 25-13
2.  Delta Nielisz 8 19 6 1 1 21-9
3.  Gryf Gmina II Zamość 7 13 4 1 2 23-10
4.  WKS Przewale 8 12 4 0 4 18-15
5.  Huragan Hrubieszów 8 11 3 2 3 19-18
6.  Sparta Wożuczyn 8 8 2 2 4 13-21
7.  Ruch Machnów Nowy 7 7 2 1 4 15-22
8.  GKS Tarnawatka 8 5 1 2 5 19-18
9.  Perła Telatyn 8 4 1 1 6 10-37

­

Kolejka 10 – na wiosnę

Pauza: WKS Przewale.

Sparta Wożuczyn ; -; Delta Nielisz ;

GKS Tarnawatka ; -; Ruch Machnów Nowy ;

Gryf Gmina II Zamość ; -; Perła Telatyn ;

Huragan Hrubieszów ; -; Ostoja Skierbieszów ;


Opracował – mak

Foto – strona Kryształu Werbkowice