Piłkarskie ligi 25-26.06.2022 r.

W klasie okręgowej w ostatnim meczu sezonu 2021/2022 Andoria Mircze remisuje i plasuje się na 9 miejscu w tabeli. Z klubem pożegnał się Artur Mac przez lata król strzelców. W klasie A Unia Hrubieszów w dramatycznych okolicznościach na pożegnanie klasy A remisuje. Tydzień wcześniej zakończyli sezon 2021/2022 IV liga i klasa B.

Reklamy

Klasa okręgowa 2021/2022, grupa: Zamość
Kolejka 30 – 25-26 czerwca 
Łada 1945 Biłgoraj  4-1 Omega Stary Zamość  25 czerwca, 17:00
Tanew Majdan Stary  2-4 Granica Lubycza Królewska  25 czerwca, 17:00
Andoria Mircze  1-1 Roztocze Szczebrzeszyn  26 czerwca, 17:00
Olimpiakos Tarnogród  2-1 Victoria Łukowa  25 czerwca, 17:00
Pogoń 96 Łaszczówka  0-3 Błękitni Obsza  25 czerwca, 17:00
Sparta Łabunie  3-0 Tur Turobin  26 czerwca, 18:00
(wo) 
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Olimpia Miączyn  4-2 Metalowiec Goraj  26 czerwca, 18:00
Włókniarz Frampol  3-1 Korona Łaszczów  26 czerwca, 18:00

Andoria – Roztocze 1:1

Bramkę wyrownujacą zdobył Kamil Sitarz, jednak zawodnikiem meczu wybrany Krystian Guz, który w kluczowym momencie meczu uratował naszą drużynę przed utratą bramki. Dziękujemy Super Labs za nagrodę dla MVP spotkania.

Reklamy

Tabela 

1.  Omega Stary Zamość 30 68 21 5 4 86-34
2.  Błękitni Obsza 30 67 20 7 3 54-20
3.  Łada 1945 Biłgoraj 30 64 19 7 4 76-35
4.  Tanew Majdan Stary 30 61 18 7 5 78-33
5.  Olimpia Miączyn 30 53 17 2 11 65-48
6.  Olimpiakos Tarnogród 30 43 12 7 11 40-47
7.  Pogoń 96 Łaszczówka 30 41 11 8 11 56-50
8.  Korona Łaszczów 30 40 12 4 14 54-54
9.  Andoria Mircze 30 38 11 5 14 48-50
10.  Granica Lubycza Królewska 30 36 10 6 14 46-52
11.  Włókniarz Frampol 30 36 9 9 12 42-67
12.  Victoria Łukowa 30 32 9 5 16 53-57
13.  Metalowiec Goraj 30 31 9 4 17 33-51
14.  Roztocze Szczebrzeszyn 30 28 8 4 18 32-55
15.  Sparta Łabunie 30 26 8 2 20 42-88
16.  Tur Turobin 30 13 3 4 23 26-90

***

Klasa A 2021/2022, grupa: Zamość
Kolejka 26 – 25-26 czerwca 
Pauza: Sokół Zwierzyniec.
 
Olender Sól  3-4 Tarpan Korchów  25 czerwca, 18:00
Orion Jacnia  5-6 Graf Chodywańce  25 czerwca, 18:00
Orkan Bełżec  5-1 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska)  25 czerwca, 16:00
Unia Hrubieszów  4-4 Potok Sitno  25 czerwca, 13:00
Gryf Gmina II Zamość  5-0 Szumy Susiec  25 czerwca, 18:00
Ostoja Skierbieszów  1-0 Orzeł Tereszpol  25 czerwca, 18:00

Tabela 

Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Unia Hrubieszów 24 60 19 3 2 78-21
2.  Orkan Bełżec 24 55 17 4 3 78-30
3.  Graf Chodywańce 24 48 15 3 6 74-55
4.  Tarpan Korchów 24 41 12 5 7 52-51
5.  Potok Sitno 24 39 12 3 9 77-52
6.  Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 24 36 11 3 10 47-48
7.  Olender Sól 24 32 9 5 10 46-52
8.  Sokół Zwierzyniec 24 32 10 2 12 45-52
9.  Ostoja Skierbieszów 24 26 8 2 14 32-51
10.  Gryf Gmina II Zamość 24 24 7 3 14 44-64
11.  Szumy Susiec 24 21 6 3 15 44-60
12.  Orzeł Tereszpol 24 18 5 3 16 36-77
13.  Orion Jacnia 24 16 5 1 18 50-90

Start Gmina Frampol wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej. Jego wyniki zostały anulowane.

***

Keeza Klasa B 2021/2022, grupa: Zamość II
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Delta Nielisz 18 46 15 1 2 61-20 8 1 0 34-8 7 0 2 27-12 4 9 3 0 1 6-10
2.  Huragan Hrubieszów 18 46 15 1 2 113-16 8 1 0 64-5 7 0 2 49-11 4 4 1 1 2 14-8
3.  BKS Bodaczów 18 46 15 1 2 77-21 8 0 1 41-9 7 1 1 36-12 4 4 1 1 2 7-9
4.  Sparta Wożuczyn 18 31 10 1 7 74-33 5 0 4 35-15 5 1 3 39-18
5.  Szyszła Tarnoszyn 18 25 7 4 7 46-46 3 3 3 21-23 4 1 4 25-23
6.  Igros II Krasnobród 18 23 7 2 9 35-56 4 1 4 20-32 3 1 5 15-24
7.  Ruch Machnów Nowy 18 16 4 4 10 33-78 2 1 6 18-35 2 3 4 15-43
8.  Perła Deszkowice 18 11 3 2 13 19-56 2 1 6 11-27 1 1 7 8-29 2 3 1 0 1 4-2
9.  Perła Telatyn 18 11 3 2 13 25-80 3 1 5 16-36 0 1 8 9-44 2 3 1 0 1 2-4
10.  Roztocze II Szczebrzeszyn 18 6 2 0 16 13-90 1 0 8 5-41 1 0 8 8-49
hummel IV liga 2021/2022, grupa: lubelska (mistrzowska)
1.  Lublinianka Lublin 12 78 8 3 1 24-4 4 2 0 13-1 4 1 1 11-3
2.  Stal Kraśnik 12 74 8 3 1 21-9 4 1 1 10-5 4 2 0 11-4
3.  Świdniczanka Świdnik 12 72 7 3 2 39-17 3 1 2 26-12 4 2 0 13-5
4.  Start Krasnystaw 12 67 8 1 3 25-10 4 1 1 10-2 4 0 2 15-8
5.  Motor II Lublin 12 66 6 2 4 29-20 4 1 1 15-8 2 1 3 14-12
6.  Huragan Międzyrzec Podlaski 12 64 2 6 4 16-22 2 2 2 10-9 0 4 2 6-13
7.  Kryształ Werbkowice 12 61 5 3 4 20-19 2 3 1 11-9 3 0 3 9-10
8.  Górnik II Łęczna 12 53 4 0 8 15-29 1 0 5 4-16 3 0 3 11-13
9.  Granit Bychawa 12 50 3 2 7 17-28 3 1 2 15-10 0 1 5 2-18
10.  Grom Różaniec 12 48 4 2 6 18-33 1 2 3 9-18 3 0 3 9-15
11.  Powiślak Końskowola 12 36 2 2 8 23-31 1 0 5 13-13 1 2 3 10-18
12.  Opolanin Opole Lubelskie 12 36 1 1 10 9-34 1 0 5 5-12 0 1 5 4-22
 1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12 
 1  Lublinianka Lublin      0-0  1-1  2-0  3-0  2-0  5-0 
 2  Stal Kraśnik 1-0       1-2  0-0  3-1  4-2  1-0 
 3  Świdniczanka Świdnik 1-3       4-3  3-3  2-3  7-0  9-0 
 4  Start Krasnystaw 0-0       1-0  4-0  4-0  0-2  1-0 
 5  Motor II Lublin 2-2  0-2  4-3       3-1  3-0  3-0 
 6  Huragan Międzyrzec Podlaski 1-2  2-2  0-3       2-0  1-1  4-1 
 7  Kryształ Werbkowice 0-1  2-2  1-1       2-1  2-2  4-2 
 8  Górnik II Łęczna 0-1  1-5  0-4  0-2       2-0  1-4 
 9  Granit Bychawa 0-2  3-2  4-1  1-3       2-2  5-0 
 10  Grom Różaniec 1-5  1-5  1-1  1-3       3-2  2-2 
 11  Powiślak Końskowola 1-3  1-2  1-2  1-3  7-0  2-3      
 12  Opolanin Opole Lubelskie 0-3  0-1  1-3  1-3  3-1  0-1      

­

Opracował – mak

Fot. Andoria Mircze


Zobacz też:

Z piekła do nieba… Na zakończenie sezonu remis Unii

Z piekła do nieba… Na zakończenie sezonu remis Unii