27 maja 2024

Piłkarskie Ligi 31.05/1.06.2014 r.

W klasie okręgowej mecz derbowy rozegrany w trudnych warunkach Huragan Hrubieszów – Kryształ Werbkowice, zdecydowanie dla Kryształu. Unia Hrubieszów oraz Grom Różaniec też wygrywają i pasjonujący wyścig trzech zespołów do IV ligi nadal trwa! W klasie A Płomień Spartan Nieledew remisuje. W klasie B Andoria Mircze pewnie wygrywa, a GLKS Jarosławiec przegrywa.


Piłkarskie Ligi 31.05/1.06.2014 r.!

 

Zamojska Klasa Okręgowa

 

Huragan Hrubieszów-Kryształ Werbkowice 2:8 (0:6)

(sędzia główny Jarosław Jasina)

Kryształ: Robert Suchodolski (53’ Dawid Stankiewicz), Maciej Wójtowicz  (46’ Dawid Nosal), Paweł MusiałJarosław KaczorukIgor LebegaPiotr Musiał (bramka i 1 asysta), Patryk Kulik  (65’ Paweł Kaczoruk), Aleksander Poterucha (bramka i 1 asysta),  Mariusz Podgórski (bramka i 1 asysta), Tomasz Przeworski (4 bramki) Stanisław Rybka (bramka i 3 asysty) ( 46’ Damian Podolak).

Huragan: Koza, Bodnar, Musiał, Kuźmiński, Frąk, Krępla, Sekulski, M. Kowalczyk, Jeczeń (15’ Tyt6uła), Lisiczyński (bramka 59’), Klajn (20’ Cymborski – bramka 71’)

   

Unia Hrubieszów-Sokół Zwierzyniec 2:0,

Unia: Haustow, Mossurec, Szatan (65’ Kondrat), Kawarski, Wiejak, Fulara, Borys, Otręba (65’ Wyrwa), Rurych (70’ Stefaniak), Krygiel (75’ Bednarek), Krystian Oleszczuk (bramki 24 i 76’) i Damian Otręba.


Ostoja Skierbieszów-Grom Różaniec 1:2

Korona Łaszczów-Aleksandria Aleksandrów 3:1

Olimpia EB Wojan Miączyn-Orkan Bełżec 4:2

Igros Krasnobród-Victoria Łukowa-Chmielek 1:2

Cosmos Józefów-Sparta Wożuczyn 1:1

Huczwa Tyszowce-V-System Sparta Łabunie 5:1

 

Tabela 

1      Kryształ Werbkowice         25     61    84:25 

2      Grom Różaniec                     26      61    84:28 

3      Unia Hrubieszów                26     60    85:27 

4      Huczwa Tyszowce                26      55    80:29 

5      Victoria Łukowa-Chmielek    26      52    67:33 

6      Sokół Zwierzyniec                 26      43    58:45 

7      Korona Łaszczów                 25      41    54:29 

8      Ostoja Skierbieszów            25      38    47:42 

9      V-System Sparta Łabunie     26      37    45:64 

10    Sparta Wożuczyn                 25      34    50:50 

11    Olimpia EB Wojan Miączyn    26      31    52:75 

12    Igros Krasnobród                 26      29    49:45 

13    Cosmos Józefów                  26      24    49:70 

14    Orkan Bełżec                        26      22    40:104 

15    Aleksandria Aleksandrów     26      8      21:103 

16    Huragan Hrubieszów         26      0     22:118 


Następna kolejka w dniach 7/8-06-2014 (sobota/niedziela)


Wojan EB Olimpia Miączyn – Unia Hrubieszów  N 16 Miączyn

Orkan Bełżec – Huczwa Tyszowce N 16 Bełżec

Sparta Łabunie – Korona Łaszczów S 17 Łabunie

Aleksandria Aleksandrów – Ostoja Skierbieszów S 14-16 Tereszpol

Grom Różaniec – Huragan Hrubieszów  N 16 Różaniec

Kryształ Werbkowice – Cosmos Józefów N 15-17 Werbkowice

Sparta Wożuczyn – Igros Krasnobród N 15-17 Wożuczyn

Victoria Łukowa-Chmielek – Sokół Zwierzyniec N 15-17 Łukowa


Najlepsi strzelcy:

30 – Krystian Oleszczuk (Unia Hrubieszów)

po 25 goli – Andrzej Świerczyński (Sokół Zwierzyniec) i Tomasz Przeworski (Kryształ Werbkowice)

24 – Tomasz Łyp (Olimpia Miączyn)

23 – Paweł Maliszewski (Sparta Wożuczyn)

po 20 – Arkadiusz Kusiak (Grom) i Piotr Borowiak (Korona)



Zamojska Klasa „A” – grupa II

 

Gryf Echo Gmina Zamość-Perła Telatyn 8:0

Graf Chodywańce-Pogoń 96 Łaszczówka 0:8


Płomień-Spartan Nieledew-Szumy Susiec 1:1 (1:0)

Skład Plomienia: M. Całka – Kondratiuk, Gałan, Bednarczuk (Szopiński), Strycharczuk – Drop, Nieradko, Dyjak (bramka), K. Bobak (Łysiak)(Bogucki) – M. Bobak, A. Całka


Granica Lubycza Królewska-Perła Leszkowice 7:2

Szyszła Tarnoszyn-Legion Komarów 14:1

Ruch Machnów Nowy-Potok Sitno 0:8 (sędzia gł. Tomasz Lenard)

 

Tabela po 19 rundach 

1      Gryf Echo Gmina Zamość       48    16    0    3       67:15 

2      Potok Sitno                            44    13    5    1       66:29 

3      Pogoń 96 Łaszczówka           42    13    3    3       59:17 

4      Szumy Susiec                         34    10    4    5       54:23 

5      Granica Lubycza Królewska    31    9      4    6       44:22 

6      Szyszła Tarnoszyn                 30     9      3    7       44:32 

7      Płomień-Spartan Nieledew 29     9     2    8      59:35 

8      Ruch Machnów Nowy             22    7      1    11     43:60 

9      Legion Komarów                    20    6      2    11     35:95 

10    Perła Deszkowice                  15     5      0    14     46:72 

11    Graf Chodywańce                   7      1      4    14     21:66 

12    Perła Telatyn                          6      2      0    17     15:87 


Następna kolejka w dniach 7/8-06-2014 (sobota/niedziela)

 

Pogoń 96 Łaszczówka – Ruch Machnów Nowy N 15-17 Łaszczówka

Potok Sitno – Płomień-Spartan Nieledew N 14-16 Cześniki

Szumy Susiec – Granica Lubycza Królewska N 11-13 Susiec

Perła Deszkowice – Gryf Gmina Zamość N 17 Deszkowice

Perła Telatyn – Szyszła Tarnoszyn N 15-17 Telatyn

Legion Komarów – Graf Chodywańce N 16 Komarów


Najlepsi strzelcy wg Kroniki Tygodnia:

17 goli – Radosław Czerwieniec (Perła D.)

15 – Wojciech Łysiak (Płomień Spartan) i Roman Blonka (Gryf)

13 – Mateusz Nagowski (Pogoń), Patryk Nieradko (Płomień) i Kamil Pyś (Potok)

12 – Mateusz Łyko (gryf) i Wojciech Kulpa (Granica)



Zamojska Klasa „B” – grupa II

 

Andoria Mircze-Zryw Ulhówek 5:2

Metanoja Lipsko-GLKS Jarosławiec 6:2


Tabela 

1     GKS Tarnawatka     11     27    8     3    0     40:11 

2     Metanoja Lipsko     13     23    7     2    4     24:28 

3    Andoria Mircze       12    20    6    2    4    35:17 

4     Zryw Ulhówek         13    10    3     1    9     17:39 

5    GLKS Jarosławiec  13      8    2    2    9     15:36 


Następna kolejka w dniach 7/8-06-2014 (sobota/niedziela)

 

Zryw Ulhówek – Nord 98 Wysokie odwołane

GKS Tarnawatka – GLKS Jarosławiec N 13 Wieprzów

Andoria Mircze – Metanoja Lipsko        

 

 

Opracował – mak

fot. mlkskrysztal.futbolowo.pl