Piłkarskie ligi „A” i „B” – 6/7 VI 2009 r.

Hrubieszów W klasie „A” Andoria gromi rywala do spadku i wreszcie opuszcza ostatnią pozycję, Płomień i Huragan przegrywają ale miejsc nie tracą. Klasa „B” zakończyła rozgrywki, z naszych najwyżej Kresy. Ciekawie może być o Puchar Starosty.

Reklamy

***

Zamojska Klasa „A” – grupa 2

Kolejka z 6-7 VI

Andoria Mircze – Legion Komarów 5-0

Płomień Spartan Nieledew – Granica Lubycza Królewska 0-2 skład Spartana: Damian Koszel, Paweł Bednarczuk, Przemysław Szociński, Adrian Pilarczyk, Andrzej Kowalczuk, Karol Bobak, Michał Rutkowski, Marcin Kondratiuk, Andrzej Całka, Kamil Kamiński, Daniel Maciejewski

Huragan Hrubieszów – Szumy Susiec 1-2, skład Huraganu: Skład: Łazorczyk – Szwiec, Bodnar, Wargacki, Kogut,Kucy, Gis, Góra (Jeczeń), Chabros (Zalewski – bramka), Ptak (Jaroński), Przeworski,

Perła Telatyn – Pogoń 96 Łaszczówka 2-1
Olimpia Miączyn – Igros Krasnobród 2-3
Sparta Łabunie – Ruch Machnów Nowy 1-2

Tabela po 21 rundach
1. Płomień Spartan Nieledew 49 77-30
2. Granica Lubycza Królewska 47 45-10
3. Igros Krasnobród 42 80-33
4. Olimpia Miączyn 37 54-41
5. Szumy Susiec 35 35-24
6. Ruch Machnów Nowy 33 38-35
7. Sparta Łabunie 29 43-38
8. Huragan Hrubieszów 26 42-38
9. Perła Telatyn 26 39-47
10. Pogoń 96 Łaszczówka 20 33-55
11. Andoria Mircze 7 15-66
12. Legion Komarów 5 25-109

Ostatnia kolejka – 14 VI godz. 17.00 wszystkie mecze

Granica Lubycza Królewska – Andoria Mircze
Legion Komarów – Sparta Łabunie
Ruch Machnów Nowy – Olimpia Miączyn
Igros Krasnobród – Perła Telatyn
Pogoń 96 Łaszczówka – Huragan Hrubieszów
Szumy Susiec – Płomień Spartan Nieledew

***

Zamojska Klasa „B” – grupa 2

Kolejka z 7 VI

Pauza: Metanoja Lipsko.
Altus Szychowice – Kresy Dołhobyczów 2:3
GLKS Jarosławiec – GKS Tarnawatka 3:0 (wo)
Graf Chodywańce – Szyszła/Zryw Ulhówek 2:5

Tabela
1. Szyszła/Zryw Ulhówek 28 50-23
2. Metanoja Lipsko 26 44-16
3. Kresy Dołhobyczów 20 26-26
4. Altus Szychowice 20 28-28
5. GLKS Jarosławiec 13 27-26
6. Graf Chodywańce 12 22-41
7. GKS Tarnawatka 3 8-45

***

Zamojska Klasa „A” Juniorów – grupa 2

Termin z 7 VI
Andoria Mircze – Legion Komarów 8 : 1
Płomień-Spartan Nieledew – Granica Lubycza Król. 0 : 4
Perła Telatyn – Pogoń 96 Łaszczówka przerwany przy stanie 5:0
Olimpia Miączyn – Igros Krasnobród 3 : 2
Sparta Łabunie – Ruch Machnów Nowy 6 : 4
pauza- Szumy Susiec

Tabela
1. Igros Krasnobród 19 48 62-18
2. Sparta Łabunie 19 39 51-29
3. Granica Lubycza Król. 18 36 34-19
4. Olimpia Miączyn 18 30 46-34
5. Andoria Mircze 19 28 32-32
6. Płomień-Spartan Nieledew 19 27 51-44
7. Szumy Susiec 19 24 24-38
8. Pogoń 96 Łaszczówka 18 21 30-40
9. Ruch Machnów Nowy 19 19 33-45
10. Legion Komarów 18 14 23-53
11. Perła Telatyn 18 7 24-58

***

Puchar Starostów

21.06.2009 r. (niedziela) godz. 17:00
Jarosławiec-Płomień Spartan Nieledew
wolny los-Kresy Dołhobyczów

1/2 finału 28.06.2009 r. godz. 17:00
Kresy Dołhobyczów-Kryształ Werbkowice
Jarosławiec/Płomień-Unia

Gospodarze spotkań wymienieni są na pierwszym miejscu.

Opracował – mak

Na zdjęciu – Damian Koszel bramkarz Płomienia – Sparatana Nieledew w całej rundzie spisywał się bardzo dobrze, zyskując uznanie wśród kibiców i kolegów (zdjęcie ze strony Płomienia).

Hrubieszow LubieHrubie 2009