Piłkarskie ligi

Hrubieszów Rozgrywki prowadzone przez ZOZPN zostały zakończone, jak będzie w rundzie wiosennej zależy od tego, kto zechce jak i solidnie się przygotować. Kibice, działacze, zawodnicy, szkoleniowcy Unii oraz Kryształu, jak i pozostałych drużyn z powiatu na pewno liczą, że będzie jeszcze lepiej.

Reklamy

b>Zamojska Klasa Okręgowa

Spotkanie zaległe
Nord 98 Wysokie – Kosmos Józefów 6:1

Tabela rundy jesiennej

1.Roztocze Szczebrzeszyn 38 32-10
2.Huczwa Tyszowce 33 43-20
3.Victoria Łukowa Chmielek 33 30-17
4.Nord 98 Wysokie 27 40-21
5.Korona Łaszczów 26 33-21
6.Sparta Wożuczyn 21 23-25
7.Echo Zawada 21 22-27
8.Kryształ Werbkowice 20 33-21
9.Ostoja Skierbieszów 19 29-28
10.Hetman II Zamość 19 24-30
11.Olimpiakos Tarnogród 19 25-21
12.Omega Stary Zamość 16 32-33
13.Włókniarz Frampol 14 19-24
14.Unia Hrubieszów 11 16-50
15.Cosmos Józefów 10 20-49
16.Aramis-Orkan Bełżec 7 13-37

Pierwsza runda wiosenna w 2009 r.

Unia Hrubieszów – Echo Zawada
Olimpiakos Tarnogród – Kryształ Werbkowice
Roztocze Szczebrzeszyn – Włókniarz Frampol
Korona Łaszczów – Nord 98 Wysokie
Ostoja Skierbieszów – Cosmos Józefów
Orkan Bełżec – Hetman II Zamość
Omega Stary Zamość – Victoria Łukowa/Chmielek
Sparta Wożuczyn – Huczwa Tyszowce

Kto chce więcej dowiedzieć się o rundzie jesiennej Unii Hrubieszów, przeczytać wywiad z Ł. Kamińskim to warto kliknąć na LubieHrubie w dziale Sport – MKS Unia II

***

Zamojska Klasa Okręgowa Juniorów

Nord 98 Wysokie – Cosmos Józefów 0 : 1

Tabela

1.Włókniarz Frampol 13 32 43-8
2.Sparta Wożuczyn 13 28 46-19
3.Korona Łaszczów 13 26 30-13
4.Cosmos Józefów 13 22 32-13
5.Kryształ Werbkowice 13 21 21-13
6.Huczwa Tyszowce 13 21 19-12
7.Omega Stary Zamość 12 20 18-19
8.Ostoja Skierbieszów 13 19 29-30
9.Unia Hrubieszów 13 17 27-23
10.Roztocze Szczebrzeszyn 13 16 31-49
11.Nord 98 Wysokie 11 10 11-29
12.Orkan-Aramis Bełżec 12 10 18-37
13.Olimpiakos Tarnogród 13 7 12-49
14.Echo Zawada 13 4 3-32

***

Zamojska Klasa „A” – grupa I

Tabela rundy jesiennej

1.Tur Turobin 27 29-11
2.Aleksandria Aleksandrów 23 27-9
3.Grom Różaniec 20 24-17
4.Metalowiec Goraj 18 18-13
5.Orion Dereznia Solska 17 20-20
6.Tanew Majdan Stary 17 20-17
7.Piast Babice 14 21-19
8.Ro-Ma Relax Księżpol 12 21-22
9.Sokół Zwierzyniec 12 10-17
10.Orzeł Cześniki 10 24-39
11.Albatros Biszcza 8 13-26
12.Orzeł Tereszpol 6 13-30

***

Zamojska Klasa „B” – grupa I

Tabela rundy jesiennej

1.Tarpan Korchów 21 28-6
2.Orion Jacnia 10 12-17
3.Relax Radecznica 10 16-14
4.Alwa Brody Małe 10 8-15
5.Rakovia Rakówka 9 11-14
6.Delta Nielisz 9 13-12
7.Perła Deszkowice 7 12-16
8.Wrzos Szyszków 6 16-22

***

Ekstraklasa

Arka Gdynia – GKS Bełchatów 2:0 (0:0), D. Nowak grał cały mecz, widzów ok. 5000, w tabeli GKS jest 5. z 25 pkt.

Legia Warszawa – Śląsk Wrocław 4:0 (3:0), T. Kiełbowicz nie grał, widzów ok. 11 tys., w tabeli Legia 4. z 27 pkt., przed nią Wisła Kraków 30 p., Polonia Warszawa 28 p. i Lech Poznań 27 pkt.

***

II liga – wschodnia

Tabela po rundzie jesiennej + 2 mecze z r. wiosennej i przerwa

1. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 35 32-16
2. Kolejarz Stróże 35 28-19
3. Start Otwock 33 25-22
4. Przebój Wolbrom 31 36-24
5. Sandecja Nowy Sącz 31 30-18
6. Sokół Aleksandrów Łódzki 31 21-20
7. Górnik Wieliczka 31 31-16
8. Ruch Wysokie Mazowieckie 30 29-17
9. Wigry Suwałki 29 26-24
10. OKS 1945 Olsztyn 28 30-30
11. Pelikan Łowicz 27 17-21
12. Concordia Piotrków Trybunalski 26 23-23
13. Hetman Zamość 25 19-17
14. Okocimski KS Brzesko 24 29-27
15. Jeziorak Iława 18 19-30
16. Ponidzie Nida Pińczów 15 14-39
17. ŁKS Łomża 12 8-38
18. Stal Poniatowa 10 15-31

***

II liga – zachodnia

Tabela po rundzie jesiennej + 2 mecze z r. wiosennej i przerwa

1. Gawin Królewska Wola 40 39-18
2. Kotwica Kołobrzeg 38 34-18
3. MKS Kluczbork 37 35-19
4. Pogoń Szczecin 35 28-22
5. Elana Toruń 31 25-21
6. Nielba Wągrowiec 29 37-28
7. Raków Częstochowa 29 25-18
8. Zagłębie Sosnowiec 28 26-18
9. Unia Janikowo 28 17-14
10. Zawisza Bydgoszcz 26 27-25
11. Jarota Jarocin 23 23-21
12. GKS Tychy 23 17-20
13. Lechia Zielona Góra 21 27-40
14. Czarni Żagań 21 19-32
15. Miedź Legnica 19 19-33
16. Chemik Police 18 21-36
17. Victoria Koronowo 13 8-28
18. Polonia Słubice 13 18-34

***

Zamojski Puchar Polski

11 XI w Biłgoraju w spotkaniu półfinałowym rozgrywek o Puchar Polski na szczeblu okręgu zamojskiego Łada Biłgoraj pokonała zespół Spartakusa Szarowola 4:2 po dogrywce. W regulaminowym czasie wynik brzmiał 2:2. W finale rozgrywek drużyna z Biłgoraja spotka się z zespołem Tomasovii. Spotkanie rozegrane zostanie w przyszłym sezonie.

Opracował – mak

Na zdjęciu – bramkarz i kapitan MKS Unia Hrubieszów Krzysztof Kozicki, został najwyżej oceniony za rundę jesienną przez stronę www.mksunia.futbolowo.pl

Hrubieszow 2008-11-17