Piłkarskie rozgrywki 18/19.08. 2012 r.

W klasie okręgowej Płomień/Spartan Nieledew gromi Tanew Majdan Stary, Kryształ Werbkowice pokonuje Unię Hrubieszów. W klasie A Huragan przegrywa, ale nie z byle, kim, zobaczymy, co dalej? Juniorzy Płomienia i Huraganu, niestety ponieśli porażki.

Reklamy

Piłkarskie rozgrywki 18/19.08. 2012 r.

 

Zamojska Klasa Okręgowa

Płomień-Spartan Nieledew-Tanew Majdan Stary 4:0 (1:0)

Skład Płomienia: Koszel – Kondratiuk, Bednarczuk, Oleszczuk – Bogucki, Całka, Bobak (80′ Szostak), Poterucha, Strycharczuk – Łysiak, Podgórski (85′ Nieradko). BramkiAleksander Poterucha x2, Mariusz Podgórski, Wojciech Łysiak

Kryształ Werbkowice-Unia Hrubieszów 2:1 (1:0)

Skład Kryształu: Robert Suchodolski, Krzysztof Krupa (bramka), Paweł Musiał, Jarosław Kaczoruk, Mariusz Karpiuk, Maciej Wójtowicz, Sebastian Juszczuk, Taras Maliuk, Patryk Kulik,Damian Podolak (bramka), Bartek Reszczyński. Bramka dla Unii Bronicki.

Tur Turobin-Victoria Łukowa-Chmielek 2:0

Orkan Bełżec-Grom Różaniec 0:1

Łada 1945 Biłgoraj-Ostoja Skierbieszów 2:0

Piast Babice-Korona Łaszczów 2:1

Olimpia EB Wojan Miączyn-V-System Sparta Łabunie 0:2

Aleksandria Aleksandrów-Igros Krasnobród 4:3

 

Tabela po 3 rundach

1     Łada 1945 Biłgoraj         9    10:1 

2     Tur Turobin                    7    6:1 

3     Aleksandria Aleksandrów 7  7:5 

4     V-System Sparta Łabunie 6  4:2 

5     Płomień-Spartan Nieledew 6 9:9 

6     Kryształ Werbkowice   6    6:6 

7     Igros Krasnobród           4    6:6 

8     Grom Różaniec               4    1:3 

9     Unia Hrubieszów          3    7:5 

10   Korona Łaszczów           3    8:8 

11   Orkan Bełżec                  3    3:3 

12   Piast Babice                   3    2:3 

13   Ostoja Skierbieszów      3    3:7 

14   Tanew Majdan Stary      3    3:10 

15   Olimpia EB Wojan Miączyn 2       3:5 

16   Victoria Łukowa-Chmielek 0        2:6 

 

Następna runda 25/26.08.2012 r.

Unia Hrubieszów – Piast Babice N 16 Hrubieszów 

Tanew Majdan Stary – Kryształ Werbkowice N 15-17 Majdan Stary 

Grom Różaniec – Płomień/Spartan Nieledew N 17 Różaniec

Victoria Łukowa/Chmielek – Igros Krasnobród S 15-17 Łukowa 

VSystem Sparta Łabunie – Aleksandria Aleksandrów N 13-15 Łabunie 

Korona Łaszczów – Wojan EB Olimpia Miączyn N 11 Łaszczów 

Ostoja Skierbieszów – Orkan Bełżec N 15-17 Skierbieszów 

Tur Turobin – ŁADA 1945 BIŁGORAJ N 16 Turobin

 

Zamojska Klasa Okręgowa Juniorów

Tur Turobin-Victoria Łukowa-Chmielek – goście nie dojechali

Płomień-Spartan Nieledew-Tanew Majdan Stary 0:6

Aleksandria Aleksandrów-Igros Krasnobród 1:3

 

Tabela 

1     Tanew Majdan Stary     2    6    9:0 

2     Igros Krasnobród          2    6    4:1 

3     Tur Turobin                    1    3    7:1 

4     Aleksandria Aleksandrów 2 3    4:3 

–      Kryształ Werbkowice 1    3    4:3 

6     Ostoja Skierbieszów     2    3    4:7 

7     Sparta Łabunie              2    1    5:6 

8     Piast Babice                   2    1    2:3 

9     Orkan Bełżec                 1    0    0:3 

10   Płomień-Spartan Nieledew 1 0 0:6 

–      Victoria Łukowa-Chmielek 2  0   0:6 

 

Zamojska Klasa „A” – grupa II

Granica Lubycza Królewska-Huragan Hrubieszów 2:0

AMSPN Hetman II Zamość-Zryw Ulhówek 11:0

Szumy Susiec-Spartakus Szarowola 1:1

Sparta Wożuczyn-Graf Chodywańce 5:2

Ruch Machnów Nowy-Echo Zawada 2:1

Szyszła Tarnoszyn-Pogoń 96 Łaszczówka 2:3

 

Tabela 

1     AMSPN Hetman II Zamość 3  11:0 

2     Sparta Wożuczyn            3    5:2 

3     Granica Lubycza Królewska 3 2:0 

4     Pogoń 96 Łaszczówka    3    3:2 

5     Ruch Machnów Nowy      3    2:1 

6     Spartakus Szarowola      1    1:1 

–      Szumy Susiec                  1    1:1 

8     Szyszła Tarnoszyn          0    2:3 

9     Echo Zawada                  0    1:2 

10   Huragan Hrubieszów     0    0:2 

11   Graf Chodywańce           0    2:5 

12   Zryw Ulhówek                 0    0:11 

 

Następna runda 25/26.08.2012 r.

Huragan Hrubieszów -Szyszła Tarnoszyn N 15-17 Teptiuków

Graf Chodywańce -Spartakus Szarowola               

Zryw Ulhówek -Szumy Susiec S 11-13 Ulhówek

Pogoń 96 Łaszczówka -AMSPN Hetman II Zamość N 15 Łaszczówka

Echo Zawada -Granica Lubycza Królewska            

Sparta Wożuczyn -Ruch Machnów Nowy N 14-16 Wożuczyn

 

Zamojska Klasa „A” Juniorów – grupa II

Granica Lubycza Królewska-Huragan Hrubieszów     4:2

Szumy Susiec-Spartakus Szarowola – goście nie dojechali

Szyszła Tarnoszyn-Pogoń 96 Łaszczówka – było 1:5 i zespół gospodarzy został zdekompletowany

 

Tabela 

1    Granica Lubycza Królewska 1  3  4:2 

2    Pogoń 96 Łaszczówka    0    0    0:0 

–     Ruch Machnów Nowy      0    0    0:0 

–     Sparta Wożuczyn            0    0    0:0 

–     Spartakus Szarowola      0    0    0:0 

–     Szumy Susiec                  0    0    0:0 

–     Szyszła Tarnoszyn          0    0    0:0 

–     Zryw Ulhówek                 0    0    0:0 

9    Huragan Hrubieszów     1    0    2:4 

 

Marek Hubert Kitliński – grający trener Niedźwiady – wychowanek Unii Hrubieszów:

– Byłem w Mirczu na meczu Kryształ – Unia, który był ciekawy ze względu na derby. Podobała mi się gra Marcina Lebiedowicza w Unii i Suchodolskiego z Kryształu na bramce. Podoba mi się stadion w Mirczu, a gra Unii? Jednak uwagi zachowam dla siebie.

 

Opracował – mak

Na zdjęciu – Napastnik Aleksander Poterucha z Płomienia/Spartan Nieledew w ostatnim meczu dwukrotnie ulokował piłkę w bramce przeciwnika.