Piłkarze ręczni Trójki Mistrzami Powiatu Gimnazjady SZS 2014

17 grudnia w hali sportowej Zespołu Szkół Miejskich nr 2 w Hrubieszowie odbył się powiatowy turniej chłopców Gimnazjady Szkolnego Związku Sportowego (SZS) w piłce ręcznej. Mistrzem Powiatu zostało Gimnazjum nr 3.

Reklamy

 

17 grudnia w hali ZSM nr 2 w Hrubieszowie odbył się powiatowy turniej chłopców Gimnazjady SZS w piłce ręcznej. Awans do zawodów rejonowych wywalczyła ekipa Trójki.

 

 

Powiatowa Gimnazjada SZS w piłce ręcznej chłopców

Hrubieszów, 17.12.2014r.

 

Drużyny:

1.  ZSM nr 1 w Hrubieszowie (Jedynka)

2. ZSM nr 2 w Hrubieszowie (Dwójka)

3. ZSM nr 3 w Hrubieszowie (Trójka)

4. ZS nr 2 w Hrubieszowie (Staszic)

 

Wyniki spotkań:

Grupa A

ZSM 3 Hrubieszów – ZSM 2 Hrubieszów       21:5

 

Grupa B

ZSM 1 Hrubieszów – ZS 2 Hrubieszów          9:3

 

Mecz o III miejsce

ZSM 2 Hrubieszów – ZS 2 Hrubieszów          21:11

 

Finał

ZSM 3 Hrubieszów – ZSM 1 Hrubieszów                  24:6

 

Kolejność końcowa:

  1. ZSM nr 3 w Hrubieszowie (Trójka)
  2. ZSM nr 1 w Hrubieszowie (Jedynka)
  3. ZSM nr 2 w Hrubieszowie (Dwójka)
  4. ZS nr 2 w Hrubieszowie (Staszic)

 

 

Składy drużyn:

 

ZSM nr 3 w Hrubieszowie (op. Kamil Wojciechowski)

Rodziewicz Kacper

Frankiewicz Kamil

Warenica Maciej

Chachler Hubert

Zalewski Jakub

Chachler Bartek

Krochmal Mateusz

Smerdel Bartosz

Warecki Kamil

Fijołek Patryk

Gardyński Albert

Kaspruk Kacper

 

ZSM nr 2 w Hrubieszowie  (op. Krzysztof Dąbrowski)

Pirogowicz Jakub

Pochylczuk Marcin

Djabin Jakub

Chimieniec Dawid

Mil Sebastian

Wrona Hubert

Caboń Krystian

Gieleta Konrad

Panasiewicz Rafał

Laskowski Damian

Czerwieniec Patryk

 

ZSM nr 1 w Hrubieszowie (op. Andrzej Podlewski)

Zachaj Rafał

Skrzyński Jakub

Borusiewicz Mateusz

Zybura Cezary

Czajka Andrzej

Klain Szymon

Tarnowski Mateusz

Wyżyn Maciej

Jaros Maciej

Krawczuk Kacper

Lisowski Grzegorz

Duda Andrzej

 

ZS nr 2 w Hrubieszowie (op. Dawid Lewandowski)

Tomaszczuk Bartłomiej

Mazurek Piotr

Sitarz Piotr

Szczepański Paweł

Dobosz Bartłomiej

Janicki Bartłomiej

Olejarz Cezary

Pietrusiewicz Filip

Capiuk Paweł

Kudrel Szymon

Kociach Wiktor

 

Sędziowie: Tomasz Szlonzak, Bartłomiej Sadowski

Organizator: PSZS, Dominik Stajszczyk

 

 


 

Szkolny Związek Sportowy w Hrubieszowie dziękuje Dyrekcji Zespołu Szkół Miejskich nr 2 w Hrubieszowie za udostępnienie obiektu do przeprowadzenia zawodów.

Zawody powiatowe SZS organizowane są dzięki wsparciu finansowemu Starostwa Powiatowego w Hrubieszowie oraz prywatnych sponsorów.

 


 

PATRONAT: