Powiatowa Licealiada w tenisie stołowym

W piątek 19 października w hali Szkoły Podstawowej nr 3 odbyły się zawody zaliczane do powiatowych eliminacji Licealiady w indywidualnym tenisie stołowym. W turnieju uczestniczyło 50 zawodników i zawodniczek. Rozegrano 93 indywidualne gry.

Reklamy

Sędzią głównym był Marian Cisło.

Do rozgrywek rejonowych awansowały pierwsze piątki w obu kategoriach. Odbędą się one w Szkole Podstawowej nr 3 w Hrubieszowie w dniu 23.10.2007 r. – rozpoczęcie gier o godz. 10.00.

SZS Hrubieszów skład podziękowania Dyrekcji Szkoły Podstawowej Nr 3 w Hrubieszowie za pomoc w organizacji turnieju.

KOMUNIKAT plik do pobrania >>

KOMUNIKAT
PWIATOWA LICEALIADA W TENISIE STOŁOWYM
HRUBIESZÓW 19.10.2007 r.

CHŁOPCY

Miejsce NAZWISKO IMIĘ Rocznik SZKOŁA OPIEKUN

1 Bieńko Piotr 1990 ZS nr 3 Hrubieszów Nowak Marcin
2 Drop Dorian 1989 ZS nr 2 Hrubieszów Krawczuk Zbigniew
3 Wołos Mateusz 1991 ZS nr 1 Hrubieszów Jaworski Jacek
4 Lizak Krzysztof 1991 ZS nr 4 Hrubieszów Padkowski Paweł
5 Zarek Damian 1990 ZS nr 3 Hrubieszów Nowak Marcin
6 Krusiewicz Ernest 1988 ZS nr 4 Hrubieszów Padkowski Paweł
7-8 Krzanowski Artur 1989 ZS nr 4 Hrubieszów Padkowski Paweł
7-8 Nijakowski Paweł 1989 ZS Horodło Brzyska Aneta
9-12 Dworniczak Franciszek 1990 ZS nr 1 Hrubieszów Jaworski Jacek
9-12 Skawiński Rafał 1990 ZS nr 1Hrubieszów Jaworski Jacek
9-12 Temporowicz Karol 1991 ZS nr 2 Hrubieszów Krawczuk Zbigniew
9-12 Gąłka Dominik 1991 ZS nr 2 Hrubieszów Krawczuk Zbigniew
13-16 Lachowski Mateusz 1991 ZS nr 2 Hrubieszów Krawczuk Zbigniew
13-16 Braniewski 1990 ZS nr 3 Hrubieszów Nowak Marcin
13-16 Borek Mateusz 1988 ZS Dołhobyczów Kulczyński Mariusz
13-16 Grabowski Mateusz 1991 ZS nr 1 Hrubieszów Jaworski Jacek
17-24 Gnieciak Artur 1988 ZS nr 1Hrubieszów Jaworski Jacek
17-24 Kordulewski Jacek 1990 ZS Dołhobyczów Kulczyński Mariusz
17-24 Borek Sylwester 1990 ZS Dołhobyczów Kulczyński Mariusz
17-24 Pilarczyk Adrian 1990 ZS nr 3 Hrubieszów Nowak Marcin
17-24 Drożdżak Andrzej 1991 ZS nr 4 Hrubieszów Padkowski Paweł
17-24 Burzawa Robert 1988 ZS Dołhobyczów Kulczyński Mariusz
17-24 Bednarz Patryk 1991 ZS nr 3 Hrubieszów Nowak Marcin
17-24 Świgost Igor 1991 ZS nr 1 Hrubieszów Jaworski Jacek
25-26 Piwowar Wojciech 1990 ZS nr 3 Hrubieszów Nowak Marcin
25-26 Kasperski Tomasz 1988 ZS nr 4 Hrubieszów Padkowski Paweł

DZIEWCZĘTA

Miejsce NAZWISKO IMIĘ Rocznik SZKOŁA Opiekun

1 Krawczuk Ewelina 1989 ZS nr 2 Hrubieszów Krawczuk Zbigniew
2 Gnieciak Joanna 1990 ZS nr 1Hrubieszów Skawińska Katarzyna
3 Bączkowska Barbara 1990 ZS nr 1 Hrubieszów Skawińska Katarzyna
4 Bondyra Agata 1991 ZS nr 1 Hrubieszów Skawińska Katarzyna
5 Dzikun Izabela 1989 ZS Horodło Brzyska Aneta
6 Kawka Ewelina 1991 ZS nr 3 Hrubieszów Nowak Marcin
7-8 Steciuk Ilona 1989 ZS Horodło Brzyska Aneta
7-8 Lebiedowicz Arleta 1989 ZS nr 2 Hrubieszów Krawczuk Zbigniew
9-12 Majcherczyk Diana 1991 ZS nr 3 Hrubieszów Nowak Marcin
9-12 Dębczak Sylwia 1990 ZS nr 1Hrubieszów Skawińska Katarzyna
9-12 Szymańska Mirela 1991 ZS Horodło Brzyska Aneta
9-12 Spychalska Bożena 1991 ZS nr 4 Hrubieszów Padkowski Paweł
13-16 Nizioł Natalia 1990 ZS Dołhobyczów Szpakowsa Elżbieta
13-16 Mirowska Justyna 1990 ZS nr 3 Hrubieszów Nowak Marcin
13-16 Syta Roksana 1988 ZS Dołhobyczów Szpakowsa Elżbieta
13-16 Gołąb Dominika 1989 ZS Horodło Brzyska Aneta
17-24 Flisiak Magda 1991 ZS nr 3 Hrubieszów Nowak Marcin
17-24 Rębacz Justyna 1991 ZS nr 1 Hrubieszów Skawińska Katarzyna
17-24 Malinowska Natalia 1989 ZS Horodło Brzyska Aneta
17-24 Turek Justyna 1991 ZS nr 1 Hrubieszów Skawińska Katarzyna
17-24 Bogucka Sylwia 1990 ZS nr 3 Hrubieszów Nowak Marcin
17-24 Matwiejczuk Joanna 1991 ZS nr 3 Hrubieszów Nowak Marcin
17-24 Kuras Dorota 1989 ZS nr 4 Hrubieszów Padkowski Paweł
17-24 Dudka Joanna 1989 ZS nr 4 Hrubieszów Padkowski Paweł

Organizator imprez PSZS
Krawczuk Zbigniew

zobacz zdjęcia >>