Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej

16 lutego w hali Szkoły Podstawowej nr 1 odbyły się rozgrywki Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego. W Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej wzięły udział cztery drużyny chłopców oraz dziewcząt.

Reklamy

 

Wyniki chłopcy:

SP 1 Hrubieszów- SP 3 Hrubieszów- 6:10

ZS 2 Hrubieszów- SP 2 Hrubieszów- 6:7

 

Mecz o III miejsce:

ZS 2 Hrubieszów- SP 1 Hrubieszów-10:12

 

Finał:

SP 2 Hrubieszów- SP 3 Hrubieszów- 5:8

 

Kolejność:

SP 3 Hrubieszów (awans)

SP 2 Hrubieszów

SP 1 Hrubieszów

ZS 2 Hrubieszów

 

Składy:

 

SP 3 Hrubieszów:

Budzyński Tomasz, Ciucki Szymon, Daciuk Kamil,Fijołek Bartłomiej, Flis Konrad, Kaczmarek Mateusz, Kozik Jakub, Kudelski Adrian, Kudelski Dawid, Kuropatwa Damian, Nowosad Mateusz, Piaseki Patryk, Słowik Konrad, Tlak Jakub, Zubko Dominik

Opiekun: Kamil Wojciechowski

 

SP 2 Hrubieszów:

Djabin Paweł, Jóźwiak Michał, Kołodziej Marcin, Łuka Tomasz, Łukasiuk Adrian, Magierka Kacper, Pękowski Piotr, Ślusarczyk Paweł, Wasyluk Piotr,  Ziółkowski Jakub

Opiekun: Jóźwiak Robert

 

SP 1 Hrubieszów:

Barszczewski Gabriel, Bednarz Dominik, Długosz Konrad, Dziedzic Bartłomiej, Herda Michał, Holc Jakub ,Kaczmarek Kacper, Majerski Mikołaj, Pieniążek Krzysztof, Pietrusiewicz Mikołaj, Rutkowski Damian, Sztojko Krystian

Opiekun: Andrzej Podlewski

 

ZS 2 Hrubieszów:

Kapusta Piotr, Masny Dawid, Osiński Kacper, Paluch Dawid, Siwak Bartłomiej, Skóra Mikołaj, Skrzypczak Bartłomiej, Skwarek Adam, Tudryn Michał, Zając Szymon

Opiekun: Dawid Lewandowski

 

*** 

 

Wyniki dziewczęta:

 

ZS 2 Hrubieszów- SP 2 Hrubieszów 3:4

SP 2 Hrubieszów- SZS Mircze 5:2

 

Mecz o III miejsce:

ZS 2 Hrubieszów- SZS Mircze- 5:3

 

Finał

SP 2 Hrubieszów- SP 3 Hrubieszów- 3:4

 

Kolejność:

SP 3 Hrubieszów (awans)

SP 2 Hrubieszów

ZS 2 Hrubieszów

SZS Mircze

 

Składy:

 

SP 3 Hrubieszów:

Bartosiewicz Sylwia, Bednarczuk Natalia, Bień Matylda, Czupryńska Dominika, Kopczyńska Julia, Kowalczyk Klaudia, Lachowska Magdalena, Sachuk Mariya, Stadnik Weronika, Ślązak Aleksandra, Śmietanka Olga

Opiekun: Lipski Daniel

 

SP 2 Hrubieszów:

Bańka Weronika, Bedlińska Sylwia, Ciesielczuk Karolina, Durakiewicz Anna, Mielniczuk Julia, Muzyczuk Kinga, Panasiewicz Gabriela, Pazyna Martyna, Roman Wiktoria, Samsonowicz Klaudia

Opiekun: Ewelina Winiarska

 

ZS 2 Hrubieszów:

Bańka Karolina, Dzirba Aleksandra, Grzyb Weronika, Kociach Emilia, Kowalewska Dominika, Kutera Aleksandra, Litwin Amelia, Micek Milena, Mielniczuk Maria, Patyjewicz Iga, Szelezin Julia, Świeca Julita, Wrona Katarzyna

Opiekun: Dominika Borys

 

SZS Mircze:

Głuch Angelika, Głuch Dominika, Górniak Natalia, Kowalczuk Aleksandra, Kozdrój Natalia, Kuta Weronika, Maj Jagoda, Matysiak Oliwia, Mielniczuk Aleksandra, Szpak Aleksandra

Opiekun: Urszula Przytuła

 

 

Do zawodów rejonowych awansowała najlepsza drużyna wśród chłopców i dziewcząt. Powiatowy Szkolny Związek Sportowy dziękuje Dyrekcji SP 2 w Hrubieszowie za udostępnienie hali oraz sędziom: Andrzej Podlewski, Kamil Wojciechowski, Ewlina Winiarska, Elwira Pawłowska.

 

 

źródło i fot. PSZS