Powiatowe Igrzyska SZS: Czwórbój LA

29 kwietnia ba stadionie HOSiR odbyły się powiatowe zawody Szkolnego Związku Sportowego w Czwórboju Lekkoatletycznym szkół podstawowych.

Reklamy

 

Komunikat

Powiatowy Czwórbój LA 2014

 

Komunika – plik do pobrania »

 

Kolejność szkół

 

Dziewczęta:

1.ZSM nr 3 w Hrubieszowie-1271 pkt          opiekun: Różańska Joanna

2.ZSM nr 1 w Hrubieszowie-1018 pkt          opiekun: Kucharska Edyta

3.ZS Horodło-798pkt                                    opiekun: Kamień Mirosław

4.SZS Mircze-736 pkt                                   opiekun: Klajda Waldemar

5.ZSM nr 2 w Hrubieszowie-729pkt             opiekun: Marzanna Bielecka

 

Chłopcy:

1.ZSM nr 3 w Hrubieszowie-903pkt             opiekun: Szlonzak Tomasz

2.ZSM nr 1 w Hrubieszowie-894 pkt            opiekun: Magdziak Tomasz

3.SZS Mircze-842pkt                                    opiekun: Klajda Waldemar

4.ZS Horodło-782pkt                                    opiekun: Kamień Mirosław

5.ZSM nr 2 w Hrubieszowie-723 pkt            opiekun: Jóźwiak Robert

 

Do zawodów rejonowych  które odbędą się 12.05.2014r w Tomaszowie Lubelskim awansują po dwie najlepsze drużyny.

 

Dziewczęta

 

ZSM nr 3 w Hrubieszowie-1271 pkt

Lp.

Nazwisko i imię

rok

60m

600m

w dal

Piłeczka palant.

Razem punkty

wynik

pkt

wynik

pkt

wynik

pkt

wynik

pkt

1

Gajewska Karolina

2001

9.06

76

2,05.91

63

4,31

70

28,5

43

252

2

Krotkiewicz Karina

2001

8,78

87

2,11.84

53

4,19

64

52,0

106

310

3

Szlonzak Justyna

2001

9,18

72

2,17.24

43

4,10

60

45,5

87

262

4

Malon Paulina

2001

9,13

73

2,22.63

33

3,71

44

47,5

93

243

5

Chrząstek Magda

2001

9,50

61

2,06.77

62

3,83

48

24,5

33

204

6

Richter Aleksandra

2001

8,98

79

2,22.90

33

3,87

50

24,5

33

195

7

Grzyb Weronika

2002

9,52

61

2,28.58

23

3,72

45

26,5

37

166

8

Śmietanka Olga

2003

9,58

59

2,14.82

47

3,36

33

20,5

25

164

9

Biszcza Aleksandra

2002

10,34

40

2,51.90

0

3,48

37

26,5

37

114

10

Szczuk Masza

2002

10,71

31

2,50.47

0

3,12

25

25,0

34

90

11

Dzirba Aleksandra

2002

10,34

40

2,26.11

27

3,15

26

25,0

34

127pk

12

Wiśniewska Julia

2002

10,73

31

2,37.74

10

3,07

23

20,0

24

88pk

13

Bednarczuk Natalia

2002

10,20

44

2,38.28

9

3,37

33

10,0

4

90pk

 

ZSM nr 1 w Hrubieszowie-1018 pkt

Lp.

Nazwisko i imię

rok

60m

600m

w dal

Piłeczka palant.

Razem punkty

wynik

pkt

wynik

pkt

wynik

pkt

wynik

pkt

1

Flaks Dominika

2001

9,12

73

2,04.22

66

3,85

49

26,5

37

225

2

Czop Magdalena

2001

8,88

84

2,17.60

42

3,95

52

25,0

34

212

3

Kudyk Ela

2001

9,41

64

2,13.18

50

3,97

53

25,5

35

202

4

Hrycuniak Martyna

2003

10,14

45

2,22.07

34

3,30

31

23,0

30

140

5

Świeca Julita

2002

10,83

28

2,43.36

3

3,10

24

23,0

30

85

6

Stecko Malwina

2002

8,90

83

2,11.96

52

3,54

39

24,0

32

206

7

Błaszczak Aleksandra

2001

10.17

45

2,17.92

42

3,32

31

24,5

33

151

8

Stasiuk Emma

2002

10,21

44

2,18.40

41

3,40

34

19,5

23

142

9

Kopeć Aleksandra

2002

9,21

71

2,28.11

23

3,85

49

23,0

30

173

 

ZS Horodło-798pkt

Lp.

Nazwisko i imię

rok

60m

600m

w dal

Piłeczka palant.

Razem punkty

wynik

pkt

wynik

pkt

wynik

pkt

wynik

pkt

1

Dudek Patrycja

2001

8.93

81

2.33.76

15

3,83

48

0

0

144

2

Tymoszuk Sandra

2001

9.44

63

2.12.12

52

3,93

52

24,0

32

199

3

Woźnica Patrycja

2002

9.32

66

2.19.85

38

3,72

45

19,0

22

171

4

Zubko Magdalena

2002

9.58

59

2.38.25

9

3,80

47

23,5

31

146

5

Tyczyńska Wiktoria

2001

9.69

57

2.36.70

12

3,22

28

21,5

27

124

6

Błocian Kasjana

2003

9.65

58

2.29.10

22

3,47

36

19,0

22

138

7

Lemińska Wiktoria

2002

10.12

46

2.21.74

35

3,26

29

21,0

26

136

8

Kaczyńska Agata

2002

9.97

50

2.30.86

19

2,93

18

19,0

22

109

9

Gerijan Agnieszka

2002

11.22

20

2.41.44

5

3,02

21

21,5

27

73

 

Mircze-736 pkt

Lp.

Nazwisko i imię

rok

60m

600m

w dal

Piłeczka palant.

Razem punkty

wynik

pkt

wynik

pkt

wynik

pkt

wynik

pkt

1

Chimczuk Aleksandra

2001

9,64

58

——-

0

3,41

34

19,0

22

114

2

Różańska Sandra

2001

10,62

33

2,57,76

0

3,50

37

31,0

49

119

3

Pakuła Joanna

2001

10,66

32

2,20,94

36

3,16

26

31,0

49

143

4

Kozdrój Oliwia

2001

10,10

46

2,15,50

46

4,01

55

27,5

40

187

5

Nowosad Maja

2001

10,34

40

2,19,20

39

3,20

27

24,0

32

138

6

Mirocka Zuzanna

2001

10,35

40

2,24,97

29

3,05

22

27,5

40

131

7

Burdzań Paulina

2002

11,08

22

2,57,47

0

2,97

20

27,0

39

81

8

Łoś Oliwia

2002

10,47

37

2,30,25

20

3,60

41

27,0

39

137

9

Siewierska Weronika

2003

11,26

19

2,24,22

30

3,05

22

24,0

32

103

10

Matysiak Oliwia

2003

11,01

24

2,56,53

0

3,02

21

26,5

37

82

11

Pacaj Kaja

2002

10,62

33

3,00,93

0

3,05

22

28,0

41

96

 

ZSM nr 2 w Hrubieszowie-729pkt

Lp.

Nazwisko i imię

rok

60m

600m

w dal

Piłeczka palant.

Razem punkty

wynik

pkt

wynik

pkt

wynik

pkt

wynik

pkt

1

Wrona Katarzyna

2002

9.36

65

2.10.10

56

3.62

41

29,0

44

206

2

Ciesielczuk Karolina

2002

10.14

45

2.16.09

45

1,65

0

24,0

32

122

3

Szawarska Karolina

2002

9.87

52

2.22.30

34

3.35

32

24,5

33

151

4

Kwiatkowska Kaja

2002

10.40

39

2.26.93

25

3.04

22

25,0

34

120

5

Chomik Klaudia

2002

10.39

39

2.27.96

24

2.41

4

22,0

28

95

6

Szelezin Julia

2003

10.76

30

2.31.00

19

3.30

31

19,0

22

102

7

Bedlińska Sylwia

2003

10.93

26

2.21.98

34

2.70

11

15,0

14

85

8

Majewska Malwina

2003

10.09

47

——-

0

3.57

40

19,0

22

109

9

Stepaniuk Magda

2003

10.81

29

2.21.60

35

3,35

32

24,0

32

128

10

Kuczewska Oliwia

2003

9.66

57

——-

0

3,60

41

20,0

24

122

 

 

Chłopcy

 

ZSM nr 3 w Hrubieszowie-903pkt

Lp.

Nazwisko i imię

rok

60m

1000m

w dal

Piłeczka palant.

Razem punkty

wynik

pkt

wynik

pkt

wynik

pkt

wynik

pkt

1

Torbicz Damian

2001

9,67

35

4,07,33

19

3,90

38

24,5

14

106

2

Kaspruk Kacper

2001

8,71

64

3,51,39

33

4,10

44

41,0

47

188

3

Daciuk Kamil

2002

9,51

39

4,20,14

12

3,55

24

57,5

89

164

4

Mazur Piotr

2001

9,16

49

4,18,64

12

3,96

40

57,0

79

180

5

Fijołek Bartek

2002

9,65

35

4,18,93

12

4,12

45

50,0

65

157

6

Zając Miłosz

2001

8,87

59

3,53,36

32

4,00

41

39,5

44

176

7

Fila Arkadiusz

2001

10.30

22

4,03,88

23

3,55

24

51,5

68

137

8

Paradowski Michał

2002

9.40

42

3,49,97

35

3,71

31

43,0

51

159

9

Kudelski Adrian

2002

9,98

28

4,13,15

15

3,50

22

41,0

47

112

10

Rodziewicz Kaper

2001

8.46

73

4,19,70

12

4,40

54

45,5

56

195

11

Księżyk Mikołaj

2001

10.17

25

——-

0

3,43

21

38,0

41

87pk

 

ZSM nr 1 w Hrubieszowie-894pkt

Lp.

Nazwisko i imię

rok

60m

1000m

w dal

Piłeczka palant.

Razem punkty

wynik

pkt

wynik

pkt

wynik

pkt

wynik

pkt

1

Duda Andrzej

2001

9,01

54

3,57.71

28

4.27

50

45,5

56

188

2

Chorzępa Damian

2001

9,87

31

3,46.09

38

3,80

34

49,5

64

167

3

Daciuk Dominik

2001

9,27

46

3,46.72

37

4,20

48

46,5

58

189

4

Herda Michał

2003

8,64

67

4,18.31

13

4,10

44

47,0

59

183

5

Skiba Łukasz

2001

9,95

29

4,00.72

25

3,78

34

25,5

16

104

6

Radomiński Sebastian

2001

9,62

36

3,52.15

33

3,73

32

40,0

45

146

7

Stronkowski Konrad

2001

9,37

43

4,11.26

17

3,98

40

51,0

67

167

8

Dziedzic Przemysław

2003

9,82

32

4,13.40

15

3,62

26

48,0

61

134pk

9

Dziedzic Bartłomiej

2002

9,92

30

4,21.47

11

3,51

22

49,5

64

127

10

Pal Maciej

2001

9,16

49

3,56.75

29

3,67

29

39,0

43

150

11

Trych Dominik

2003

9,35

43

3.49.48

35

3,47

21

38,0

41

140

12

Paluch Dawid

2002

9,68

35

4.12.07

16

3,63

27

—–

0

78pk

 

Mircze-842pkt

Lp.

Nazwisko i imię

rok

60m

1000m

w dal

Piłeczka palant.

Razem punkty

wynik

pkt

wynik

pkt

wynik

pkt

wynik

pkt

1

Dziuba Kamil

2002

8,36

78

3,35,68

49

4,23

49

39,0

43

219

2

Mrozowski Michał

2001

9,25

46

3,37,68

47

4,55

59

36,5

38

190

3

Pereć Michał

2001

9,60

37

4,01,67

25

3,88

37

48,0

61

160

4

Lisiewicz Jakub

2001

9,55

38

4,07,66

19

4,10

44

41,0

47

148

5

Nowacki Jakub

2001

9,56

38

4,16,80

13

3,95

39

35,0

35

125

6

Dziadosz Kamil

2002

9,91

30

5,15,63

0

3,57

24

43,0

51

105

7

Mazurek Igor

2001

9,48

40

4,58,30

0

3,40

20

33,0

31

91

8

Kukiełka Kacper

2002

9,13

50

5,17,45

0

3,60

25

34,0

33

108

9

Kasperski Michał

2002

10,14

25

5,16,75

0

3,50

22

34,0

33

80

10

Michniewicz Kacper

2002

9,93

29

3,52,39

32

3,22

15

35,0

35

111

 

ZS Horodło-782pkt

Lp.

Nazwisko i imię

rok

60m

1000m

w dal

Piłeczka palant.

Razem punkty

wynik

pkt

wynik

pkt

wynik

pkt

wynik

pkt

1

Sarzyński Dawid

2001

8,73

64

4,00.21

26

3,90

38

44,0

53

181

2

Wroński Miłosz

2001

9,41

42

4,41,26

0

3,75

33

45,5

56

131

3

Grabowski Łukasz

2001

9,22

47

4,06,15

20

4,00

41

27,0

19

127

4

Szargan Bartosz

2001

9,34

44

4,15,20

14

3,90

38

40,0

45

141

5

Ulanicki Piotr

2001

9,40

42

4,00,60

26

3,90

38

42,0

49

155

6

Wróbel Kevin

2001

9,91

30

3,47,46

37

2,25

2

40,0

45

114

7

Gołąb Daniel

2001

9,24

47

4,39,27

0

3,55

24

22,0

9

80

8

Gołąb Michał

2002

9,14

50

4,00,84

25

3,25

16

40,0

53

144

9

Jarosz Jakub

2002

9,50

39

4,07,26

19

3,65

28

55,0

75

161

 

ZSM nr 2 w Hrubieszowie-723 pkt

Lp.

Nazwisko i imię

rok

60m

1000m

w dal

Piłeczka palant.

Razem punkty

wynik

pkt

wynik

pkt

wynik

pkt

wynik

pkt

1

Magiera Kacper

2002

9,26

46

4,01,30

25

3,71

31

56,0

77

179

2

Palatinus Michał

2002

8,87

59

4,19,28

12

3,77

33

46,5

58

162

3

Wasyluk Piotr

2002

9,67

35

3,34,40

50

3,20

15

43,5

52

152

4

Chabrom Karol

2002

10,94

9

4,22,49

10

2,85

8

40,0

45

72

5

Pawłowicz Rafał

2002

10,08

26

4,09,91

17

3,83

35

24,5

14

92

6

Malec Dominik

2003

10,10

26

4,15,36

14

3,56

24

43,5

52

116

7

Podkowa Jakub

2003

10,20

24

4,01,70

25

3,41

20

40,0

45

114

8

Jóźwiak Michał

2004

10,20

24

——-

0

3,78

34

40,0

45

103

 

 

Tomasz Magdziak



 

Zawody powiatowe SZS organizowane są dzięki wsparciu finansowemu Starostwa Powiatowego w Hrubieszowie.

 

PATRONAT: