23 kwietnia 2024

Powiatowe Igrzyska SZS w siatkówce dziewcząt

26 listopada w hali sportowej Zespołu Szkół Miejskich nr 2 w Hrubieszowie odbył się powiatowy turniej Igrzysk Szkół Podstawowych Szkolnego Związku Sportowego (SZS) w siatkówce dziewcząt.

 

 

Powiatowy turniej Igrzysk Szkół Podstawowych w siatkówce dziewcząt

Hrubieszów 26.11.2014r.

 

Kategoria „Czwórki”

 

Wyniki spotkań:

1.  SP 2 – SP 3 2:0 (25:23,25:19)

2. SP 3 – SP Dołhobyczów 2:0 (25:12, 26:24)

3. SP 2 – SP Dołhobyczów 2:1 (25:9, 24:26, 15:14)

 

Kolejność końcowa:

I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 2 w Hrubieszowie (ZSM nr 2)

II miejsce – Szkoła Podstawowa nr 3 w Hrubieszowie (ZSM nr 3)

III miejsce – Szkoła Podstawowa w Dołhobyczowie (GZS)

 

Do zawodów rejonowych awans wywalczyła drużyna SP 2

 


Kategoria „Trójki”

 

Wyniki spotkań:

1.  SP Dołhobyczów – SP 3 3  2:1 (25:23, 14:25, 15:13)

2. SP 3 – SP 2 1:2 (13:25, 25:23, 12:15)

3. SP Dołhobyczów – SP 2 2:1 (20:25, 25:20, 15:10)

 

Kolejność końcowa:

I miejsce – Szkoła Podstawowa w Dołhobyczowie (GZS)

II miejsce – Szkoła Podstawowa nr 2 w Hrubieszowie (ZSM nr 2)

III miejsce – Szkoła Podstawowa nr 3 w Hrubieszowie (ZSM nr 3)

 

Do zawodów rejonowych awansowała drużyna z Dołhobyczowa.

 

Składy drużyn:

 

„Trójki”

 

ZSM nr 2 w Hrubieszowie

1. Panasiewicz Gabriela

2. Kociach Emilia

3. Muzyczuk Kinga

4. Mróz Wiktoria

5. Kuczewska Oliwia

6. Roman Wiktoria

7. Stepaniuk Magda

8. Patyjewicz Iga

Opiekun: Marzanna Bielecka

 

Gminny Zespół Szkół w Dołhobyczowie

1. Wiśniewska Klaudia

2. Dudek Karolina

3. Kapusta Natalia

4. Ożóg Katarzyna

5. Mruczkowska Aleksandra

6. Drozdowska Paula

7. Gierolińska Magdalena

8. Oleszczuk Aneta

9. Lewicka Karolina

Opiekun: Marcin Kulczyński

 

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

1. Buczko Wiktoria

2. Buta Natalia

3. Hojda Julia

4. Kowalczuk Julia

5. Sacharczuk Julia

6. Szeweńko Gabriela

7. Szkodzińska Katarzyna

8. Wójtowicz Rozalia

Opiekun: Tomasz Królicki

 

„Czwórki”

 

Gminny Zespół Szkół w Dołhobyczowie

1. Opalińska Justyna

2. Szczyrek Sylwia

3. Adamczuk Wiktoria

4. Łaba Roksana

5. Garczyńska Małgorzata

6. Jasińska Brygida

7. Czapla Kinga

8. Małecka Karolina

9. Kulczyńska Karolina

10. Królicka Agnieszka

Opiekun: Marin Kulczyński

 

ZSM nr 2 w Hrubieszowie

1. Wrona Katarzyna

2. Ciesielczuk Amelia

3. Ciesielczuk Karolina

4. Chomik Klaudia

5. Majewska Julia

6. Szawarska Karolina

7. Wyczawska Beata

8. Koszuta Patrycja

9. Muzyczuk Kinga

10. Kociach Emilia

Opiekun: Marzanna Bielecka

 

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

1. Grzyb Weronika

2. Dzirba Aleksandra

3. Saczuk Masza

4. Śmietanka Olga

5. Bojarczuk Natalia

6. Polska Katarzyna

7. Bojarczuk Magdalena

8. Wiśniewska Julia

9. Bednarczuk Natalia

10. Ślązak Aleksandra

Opiekun: Joanna Różańska

 

Sędziowie:  Mirosław Dąbrowski, Antoni Nieradko

Organizator: PSZS, Dominik Stajszczyk

 

Szkolny Związek Sportowy w Hrubieszowie dziękuje Dyrekcji Zespołu Szkół Miejskich nr 2 w Hrubieszowie za udostępnienie obiektu do przeprowadzenia zawodów.