Przed nami 51 Grand Prix Hrubieszowa w Tenisie Stołowym

Uczniowski Klub Sportowy „Ogólniak” zaprasza wszystkich sympatyków na kolejny turniej Grand Prix Hrubieszowa w tenisie stołowym, który odbędzie się w niedzielę 17 kwietnia 2016 roku. Zawody rozegrane zostaną w hali Zespołu Szkół Nr 2 (Staszic).

Reklamy


Rozpoczęcie gier o godzinie 11.00.

 

***

 

51. GRAND PRIX HRUBIESZOWA W TENISIE STOŁOWYM                                                   

 

Organizatorzy:

Uczniowski Klub Sportowy „Ogólniak” Hrubieszów

 

Termin:

Grand Prix Hrubieszowa w tenisie stołowym to cykl dziewięciu imprez (ośmiu eliminacyjnych turniejów rankingowych + turniej finałowy). Zawody są rozgrywane od września 2015 r. do maja 2016 r. z częstotliwością jednego turnieju na miesiąc.

Kolejny turniej nowego sezonu odbędzie się w niedzielę 17 kwietnia 2016 r., początek gier o godz. 11.00 (losowanie godz. 10.45).

 

Cel:

Popularyzacja tenisa stołowego oraz integracja środowiska tenisa stołowego.

 

Uczestnictwo:

Grand Prix w sezonie 2015/2016 rozgrywany jest w jednej kategorii otwartej – open (dla wszystkich uczestników bez względu na wiek).

 

Miejsce:

Zespół Szkół nr 2 w Hrubieszowie ul. 3 Maja 1

 

System rozgrywek:

Zawody będą rozgrywane systemem pucharowym. W każdym turnieju gramy o wszystkie miejsca (każdy zawodnik rozegra minimum cztery gry). Rozstawianie zawodników w turniejach według zdobytych punktów rankingowych (w pierwszym turnieju obowiązuje ranking z poprzedniego sezonu).

Punktacja turniejów rankingowych:

M-ce – Punkty:
1.  – 100
2.  – 90
3.  – 80
4.  – 70
5.  – 65
6.  – 60
7.  – 55
8.  – 50
9.  – 48
10.- 46
itd do miejsca 50 > 1

Punkty zdobyte w turnieju finałowym mnoży się x 2.

W turnieju finałowym mogą wziąć udział zawodnicy, którzy wystąpili w turniejach rankingowych (przewidziane są tak zwane dzikie karty, czyli zawodnicy zaproszeni przez organizatorów, nie będą oni brani pod uwagę w końcowej klasyfikacji).

Do klasyfikacji generalnej zaliczane są punkty, z jakimi zawodnicy przystąpią do turnieju finałowego + punkty z turnieju finałowego.

W przypadku takiej samej ilości punktów w klasyfikacji, liczy się suma wyższych miejsc we wcześniejszych turniejach.

W przypadku, gdy dwóch, bądź więcej zawodników po turnieju finałowym sklasyfikowanych będzie z taką samą ilością punktów, o kolejności końcowej decyduje pozycja w turnieju finałowym.

 

Zgłoszenia:

Zgłoszenia przyjmowane są w miejscu rozgrywek, na godzinę przed turniejem. Zgłoszenia przyjmowane będą również pod adresem mailowym: krawczukz@o2.pl lub telefonem 695 731 658.

 

Sprzęt:

Turnieje rozgrywane są na 10 profesjonalnych stołach  firmy Tibhar. Obowiązuje strój sportowy.

 

Nagrody:

Organizatorzy przewidują puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe dla najlepszych zawodników końcowej klasyfikacji. Pula nagród zostanie określona oficjalnie przed turniejem finałowym (uzależniona od pozyskania środków finansowych od sponsorów). Poszukujemy sponsorów, którzy ufundują nagrody na poszczególne  turnieje.

 

Wpisowe:

Wpisowe do każdego turnieju wynosi 5 zł. od osoby dorosłej, 3 zł. uczniowie szkół średnich oraz 2 zł. pozostali.

 

Partner medialny:

Portal LubieHrubie – www.lubiehrubie.pl

 

***

 

 

 
 

RANKING   GRAND PRIX HRUBIESZOWA W TENISIE STOŁOWYM

 

SEZON 2015/16

 
         

Lp

NAZWISKO  IMIĘ

MIEJSCOWOŚĆ

RAZEM

 

1

SŁUPSKI  TOMASZ

Podhorce

740

 

2

JARZYNSKI MAREK

Hrubieszów

610

 

3

WYSKIEL PATRYK

Podhorce

600

 

4

PACHLA ANDRZEJ

Hrubieszów

497

 

5

NIEDŹWIEDŹ  BARTŁOMIEJ

Mircze

370

 

6

KRUPIŃSKI ADAM

Zamość

365

 

7

HUKOWSKI ZYGMUNT

Zamość

347

 

8

BEDNARZ PATRYK

Werbkowice

345

 

9

SZYMAŃSKI ROBERT

Hrubieszów

339

 

10

MAJDAŃSKI IGNACY

Wysokie

337

 

11

ŁUBKOWSKI  ZBIGNIEW

Hrubieszów

321

 

12

DACIUK DOMINIK

Hrubieszów

286

 

13

KARWACKI RAFAŁ

Modryń

282

 

14

FRYKOWSKI JACEK

Czerniczyn

271

 

15

KUTERA SZYMON

Teptiuków

268

 

16

MACIĄG ADRIAN

Modryń

249

 

17

SZEWCZYK JÓZEF

Krasne

239

 

18

KOROL JAKUB

Hrubieszów

237

 

19

ŚWIST JAN

Zamość

233

 

20

SULIKOWSKI MARIUSZ

Zamość

220

 

21

GRESZETA IGOR

Hrubieszów

217

 

22

GAŁAN ŁUKASZ

Gozdów

216

 

23

FILA WOJCIECH

Hrubieszów

187

 

24

DĄBROWSKI DAMIAN

Podhorce

186

 

25

OPSZYŃSKI MACIEJ

Hrubieszów

181

 

26

SŁUPSKI KAMIL

Podhorce

177

 

27

DACIUK  BRAJAN

Hrubieszów

173

 

28

SMUSZ JAKUB

Gozdów

163

 

29

PRZEWORSKI MICHAŁ

Hrubieszów

162

 

30

HERDA MICHAŁ

Hrubieszów

130

 

31

OLIWIAK BEATA

Strzyżów

126

 

32

KUDREL MARIUSZ

Szpikołosy

116

 

33

RAFALSKI PIOTR

Werbkowice

109

 

34

KUTERA ALEKSANDRA

Teptiuków

108

 

35

DACIUK DAMIAN

Hrubieszów

108

 

36

SKOTNICKI MATEUSZ

Podhorce

105

 

37

DUSZCZENKO DOMINIK

Hrubieszów

97

 

38

DUSZCZENKO  SZYMON

Hrubieszów

93

 

39

KUCZYŃSKI KAROL

Hrubieszów

93

 

40

ŚLIWIŃSKI MIECZYSŁAW

Hrubieszów

92

 

41

HORNIAK KRZYSZTOF

Podhorce

91

 

42

JASKORSKI  KAROL

Moroczyn

84

 

43

BIENKO MAREK

Podhorce

80

 

44

POWROŻNIAK Jarosław

Nielisz

80

 

45

KRAWCZUK EWELINA

Hrubieszów

80

 

46

PRZEWORSKI JAKUB

Hrubieszów

75

 

47

KRUK ANDRZEJ

Zamość

72

 

48

SKRZYŃSKI GRZEGORZ

Czerniczyn

62

 

49

KUTERA  MAGDALENA

Teptiuków

58

 

50

PILIP  ZBIGNIEW

Topornica

55

 

51

ŚRODECKI WOJCIECH

Łuszków

44

 

52

GOCH DOMINIK

Podhorce

43

 

53

KARPIUK KAMIL

Gozdów

42

 

54

HERBBIN DANIEL

Horodło

39

 

55

MISIARZ PAWEŁ

Łysa Góra

38

 

56

SKRZYŃSKI BARTŁOMIEJ

Hrubieszów

37

 

57

KUNA ŁUKASZ

Modryń

36

 

58

SZELĄG PAWEŁ

Hrubieszów

36

 

59

CAPIUK PAWEŁ

Hrubieszów

34

 

60

TUCKI  PAWEŁ

Łaszczów

33

 

61

ŁAZORCZYK ADRIAN

Hrubieszów

31

 

62

KUŻNIARSKI KACPER

Hrubieszów

30

 

63

ŚLUSARZ ESTERA

Werbkowice

29

 

64

FILA ARKADIUSZ

Hrubieszów

29

 

65

KOWALCZUK ARKADIUSZ

Hrubieszów

23

 

66

OPSZYŃSKA JULIA

Hrubieszów

22

 

67

OPSZYŃSKA MARTYNA

Hrubieszów

21

 

68

PRYSTUPA MATEUSZ

Hrubieszów

21

 
     

 

 

UKS Ogólniak 
Krawczuk Zbigniew

 

 

Hrubieszowski tenis stołowy wspierają: