Przed nami XLIX Grand Prix w Tenisie Stołowym

Uczniowski Klub Sportowy „Ogólniak” zaprasza wszystkich sympatyków na kolejny turniej Grand Prix Hrubieszowa w tenisie stołowym, który odbędzie się w niedzielę 28 lutego 2016 roku. Zawody rozegrane zostaną w hali Zespołu Szkół Nr 2 (Staszic).

Reklamy

 

Rozpoczęcie gier – godzina 11.00.

 

***

 

XLVIX GRAND PRIX HRUBIESZOWA W TENISIE STOŁOWYM                                                   

 

Organizatorzy:

Uczniowski Klub Sportowy „Ogólniak” Hrubieszów

 

Termin:

Grand Prix Hrubieszowa w tenisie stołowym to cykl dziewięciu imprez (ośmiu eliminacyjnych turniejów rankingowych + turniej finałowy). Zawody są rozgrywane od września 2015 r. do maja 2016 r. z częstotliwością jednego turnieju na miesiąc.

Kolejny turniej nowego sezonu odbędzie się w niedzielę 28 lutego 2016 r., początek gier o godz. 11.00 (losowanie godz. 10.45).

 

Cel:

Popularyzacja tenisa stołowego oraz integracja środowiska tenisa stołowego.

 

Uczestnictwo:

Grand Prix w sezonie 2015/2016 rozgrywany jest w jednej kategorii otwartej – open (dla wszystkich uczestników bez względu na wiek).

 

Miejsce:

Zespół Szkół nr 2 w Hrubieszowie ul. 3 Maja 1

 

System rozgrywek:

Zawody będą rozgrywane systemem pucharowym. W każdym turnieju gramy o wszystkie miejsca (każdy zawodnik rozegra minimum cztery gry). Rozstawianie zawodników w turniejach według zdobytych punktów rankingowych (w pierwszym turnieju obowiązuje ranking z poprzedniego sezonu).

Punktacja turniejów rankingowych:

M-ce – Punkty:
1.  – 100
2.  – 90
3.  – 80
4.  – 70
5.  – 65
6.  – 60
7.  – 55
8.  – 50
9.  – 48
10.- 46
itd do miejsca 50 > 1

Punkty zdobyte w turnieju finałowym mnoży się x 2.

W turnieju finałowym mogą wziąć udział zawodnicy, którzy wystąpili w turniejach rankingowych (przewidziane są tak zwane dzikie karty, czyli zawodnicy zaproszeni przez organizatorów, nie będą oni brani pod uwagę w końcowej klasyfikacji).

Do klasyfikacji generalnej zaliczane są punkty, z jakimi zawodnicy przystąpią do turnieju finałowego + punkty z turnieju finałowego.

W przypadku takiej samej ilości punktów w klasyfikacji, liczy się suma wyższych miejsc we wcześniejszych turniejach.

W przypadku, gdy dwóch, bądź więcej zawodników po turnieju finałowym sklasyfikowanych będzie z taką samą ilością punktów, o kolejności końcowej decyduje pozycja w turnieju finałowym.

 

Zgłoszenia:

Zgłoszenia przyjmowane są w miejscu rozgrywek, na godzinę przed turniejem. Zgłoszenia przyjmowane będą również pod adresem mailowym: krawczukz@o2.pl lub telefonem 695 731 658.

 

Sprzęt:

Turnieje rozgrywane są na 10 profesjonalnych stołach  firmy Tibhar. Obowiązuje strój sportowy.

 

Nagrody:

Organizatorzy przewidują puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe dla najlepszych zawodników końcowej klasyfikacji. Pula nagród zostanie określona oficjalnie przed turniejem finałowym (uzależniona od pozyskania środków finansowych od sponsorów). Poszukujemy sponsorów, którzy ufundują nagrody na poszczególne  turnieje.

 

Wpisowe:

Wpisowe do każdego turnieju wynosi 5 zł. od osoby dorosłej, 3 zł. uczniowie szkół średnich oraz 2 zł. pozostali.

 

Partner medialny:

Portal LubieHrubie – www.lubiehrubie.pl

 

***

 

RANKIG GRAND PRIX HRUBIESZOWA
W TENISIE STOŁOWYM
SEZON 2015/16

Lp NAZWISKO IMIĘ MIEJSCOWOŚĆ XLIV GP XLIVGP XLIVIGP XLVIIGP XLVIIIGP RAZEM
1 SŁUPSKI TOMASZ Podhorce 80 100 100 90 70 440
2 JARZYNSKI MAREK Hrubieszów 0 80 90 100 90 360
3 WYSKIEL PATRYK Podhorce 70 50 80 80 80 360
4 PACHLA ANDRZEJ Hrubieszów 90 70 48 60 60 328
5 KUTERA SZYMON Teptiuków 50 65 55 48 50 268
6 BEDNARZ PATRYK Werbkowice 100 0 65 0 100 265
7 NIEDŹWIEDŹ BARTŁOMIEJ Mircze 40 43 42 65 45 235
8 HUKOWSKI ZYGMUNT Zamość 60 38 45 37 32 212
9 SZYMAŃSKI ROBERT Hrubieszów 43 37 38 43 46 207
10 MAJDAŃSKI IGNACY Wysokie 41 45 37 44 38 205
11 SZEWCZYK JÓZEF Krasne 48 90 0 0 55 193
12 ŁUBKOWSKI ZBIGNIEW Hrubieszów 0 0 50 70 65 185
13 KARWACKI RAFAŁ Modryń 34 30 31 42 41 178
14 DACIUK DOMINIK Hrubieszów 31 33 26 50 35 175
15 KRUPIŃSKI ADAM Zamość 45 46 0 45 39 175
16 GAŁAN ŁUKASZ Gozdów 0 60 60 0 48 168
17 FRYKOWSKI JACEK Czerniczyn 0 35 34 46 41 156
18 KOROL JAKUB Hrubieszów 39 27 32 40 0 138
19 MACIĄG ADRIAN Modryń 35 34 27 41 0 137
20 SMUSZ JAKUB Gozdów 0 41 44 0 43 128
21 GRESZETA IGOR Hrubieszów 0 40 0 39 42 121
22 DABROWSKI DAMIAN Podhorce 46 0 70 0 0 116
23 ŚWIST JAN Zamość 65 48 0 0 0 113
24 KUTERA ALEKSANDRA Teptiuków 27 0 24 33 24 108
25 DACIUK DAMIAN Hrubieszów 0 0 35 34 39 108
26 HERDA MICHAŁ Hrubieszów 36 0 29 38 0 103
27 DUSZCZENKO DOMINIK Hrubieszów 0 21 22 29 25 97
28 FILA WOJCIECH Hrubieszów 0 28 0 31 36 95
29 DUSZCZENKO SZYMON Hrubieszów 0 22 20 32 19 93
30 HORNIAK KRZYSZTOF Podhorce 0 0 28 36 27 91
31 JASKORSKI KAROL Moroczyn 0 44 40 0 0 84
32 BIENKO MAREK Podhorce 0 39 41 0 0 80
33 PRZEWORSKI MICHAŁ Hrubieszów 0 24 0 30 26 80
34 DACIUK BRAJAN Hrubieszów 0 0 23 28 28 79
35 SŁUPSKI KAMIL Podhorce 0 31 46 0 0 77
36 OPSZYŃSKI MACIEJ Hrubieszów 0 0 19 35 23 77
37 KRUK ANDRZEJ Zamość 42 0 30 0 0 72
38 SKRZYŃSKI GRZEGORZ Czerniczyn 29 0 33 0 0 62
39 OLIWIAK BEATA Strzyżów 28 32 0 0 0 60
40 KUTERA MAGDALENA Teptiuków 32 26 0 0 0 58
41 KUDREL MARIUSZ Szpikołosy 33 25 0 0 0 58
42 SULIKOWSKI MARIUSZ Zamość 0 55 0 0 0 55
43 PILIP ZBIGNIEW Topornica 55 0 0 0 0 55
44 POWROŻNIAK Jarosław Nielisz 0 0 0 55 0 55
45 PRZEWORSKI JAKUB Hrubieszów 0 0 0 27 20 47
46 ŚRODECKI WOJCIECH Łuszków 44 0 0 0 0 44
47 RAFALSKI PIOTR Werbkowice 0 0 0 0 44 44
48 GOCH DOMINIK Podhorce 0 0 43 0 0 43
49 KARPIUK KAMIL Gozdów 0 42 0 0 0 42
50 HERBBIN DANIEL Horodło 0 0 39 0 0 39
51 MISIARZ PAWEŁ Łysa Góra 38 0 0 0 0 38
52 SKRZYŃSKI BARTŁOMIEJ Hrubieszów 37 0 0 0 0 37
53 KUNA ŁUKASZ Modryń 0 36 0 0 0 36
54 SZELĄG PAWEŁ Hrubieszów 0 0 36 0 0 36
55 CAPIUK PAWEŁ Hrubieszów 0 0 0 0 34 34
56 TUCKI PAWEŁ Łaszczów 0 0 0 0 33 33
57 ŁAZORCZYK ADRIAN Hrubieszów 0 0 0 0 31 31
58 ŚLIWIŃSKI MIECZYSŁAW Hrubieszów 30 0 0 0 0 30
59 KUŻNIARSKI KACPER Hrubieszów 0 0 0 0 30 30
60 ŚLUSARZ ESTERA Werbkowice 0 29 0 0 0 29
61 FILA ARKADIUSZ Hrubieszów 0 0 0 0 29 29
62 KUCZYŃSKI KAROL Hrubieszów 0 0 25 0 0 25
63 KOWALCZUK ARKADIUSZ Hrubieszów 0 23 0 0 0 23
64 OPSZYŃSKA JULIA Hrubieszów 0 0 0 0 22 22
65 OPZYŃSKA MARTYNA Hrubieszów 0 0 0 0 21 21
66 PRYSTUPA MATEUSZ Hrubieszów 0 0 21 0 0 21

 

Organizator:UKS Ogólniak

 

Hrubieszowski tenis stołowy wspierają: