21 lipca 2024

Pucharowe granie! Dziś mecz Unia – Kryształ

W środę 17 września o godz. 16:00 na stadionie HOSiR Unia Hrubieszów zagra w Finale Pucharu Starosty Hrubieszowskiego z Kryształem Werbkowice. Finałowy mecz poprowadzi trójka sędziowska w składzie: Jasina, Szewczuk, Lenard.

Reklamy

 

Nie w lidze, a w meczu pucharowym przyjdzie zmierzyć się dwóm drużynom z naszego regionu. Unia Hrubieszów, jako gospodarz finałowego meczu, zagra z Kryształem Werbkowice. Można napisać, że lider z okręgówki zmierzy się z liderem IV ligi.

Kryształ Werbkowice bardzo udanie rozpoczął sezon w IV lidze, zaskakując swoją postawą chyba wszystkich. Cztery zwycięstwa oraz trzy remisy pozwoliły tej drużynie na zajęcie pozycji lidera. Latem w drużynie Jacka Szczyrby doszło do sporych zmian, a zespół wzmocniło kilku bardzo dobrych zawodników m.in. Dobromilski, Nieradko, Rajtar, Antoniuk. W meczu z Unią, Kryształ Werbkowice będzie testował dwóch zawodników z Ukrainy.

Reklamy

Unia Hrubieszów przede wszystkim skupia się na rozgrywkach ligowych, dlatego też kibice w środowym meczu mogą spodziewać się przetasowań w wyjściowej jedenastce. Trener Marcin Nowak, mając szeroką kadrę, być może da odpocząć najbardziej wyeksploatowanym zawodnikom, a szansę gry otrzymają rezerwowi, którzy dotychczas na boiskach ligowych pojawiali się bardzo rzadko. Wreszcie kibice Unii Hrubieszów będą mogli zobaczyć na boisku trenującego od dwóch tygodni z zespołem Ivana Oleksiuka.

Spotkania Unii Hrubieszów z Kryształem Werbkowice zawsze dostarczały kibicom sporych emocji. Można, zatem spodziewać się, że w meczu pucharowy również będzie ciekawie, a oba zespoły stworzą kapitalne widowisko piłkarskie. 

Reklamy


Józek