Regionalny Mityng Olimpiad Specjalnych w tenisie stołowym

W dniu 15.04.2016 roku w Hali sportowej Zespołu Szkół nr 2 w Hrubieszowie odbył się Regionalny Mityng Olimpiad Specjalnych w tenisie stołowym. W zawodach sportowych udział wzięło 90 zawodniczek i zawodników z 17 klubów Olimpiad Specjalnych z terenu województwa lubelskiego.

Reklamy

 

W ceremonii otwarcia jako współorganizatorzy wzięli udział przedstawiciele: Starostwa Powiatowego w Hrubieszowie – P. Dariusz Czujkowski – Naczelnik Wydziału Oświaty, Gminy Miejskiej Hrubieszów – P. Marta Majewska – Z-ca burmistrza Miasta Hrubieszowa, Zespołu Szkól Nr 2 – P. Czesława Semczuk – wicedyrektor, Prezes Oddziału Regionalnego Olimpiad Specjalnych – Lubelskie – P. Henryk Ostrykiewicz.

Rozegrano 140 pojedynków w grach pojedynczych w 22 grupach sprawnościowych na 11 profesjonalnych stołach udostępnionych przez UKS ”Ogólniak” na czele z P. Zbigniewem Krawczukiem. 

Nad przebiegiem pojedynków czuwali sędziowie – wolontariusze, uczniowie Zespołu Szkół nr 1 i Zespołu Szkół nr 2 w Hrubieszowie. Troskliwą opiekę nad zespołami sprawowali wolontariusze z klasy II d o profilu humanistyczno – psychologicznym z Zespołu Szkól nr 2 w Hrubieszowie.

Organizatorzy składają serdeczne podziękowania sponsorom zawodów: Starostwu Powiatowemu w Hrubieszowie i Gminie Miejskiej Hrubieszów.

Szczególne podziękowania składamy na ręce P. Alicji Borkowskiej –  Dyrektor Zespołu Szkól Nr 2 w Hrubieszowie za umożliwienie przeprowadzenia Mityngu i zaangażowanie w jego organizację.

 

***

 

Wyniki zawodów

Kobiety

Nazwisko i imię wiek płeć st.spr. ośrodek nr.grupy zaj.miejsce
Oliwiak Beata 34 k bd WTZ Hrubieszów 18       1
Stanisławska Barbara 45 k bd Śds Lublin 18       2
Kowalczuk Małgorzata 49 k d Śds Lublin 18       3
Chodasiewicz Magdalena 38 k d Śds Lublin 18       4
Chmiel Klaudia 20 k d Kozice Dolne 19       1
Dudek Wioletta 19 k d SOSW Olbięcin 19       2
Matusik Magdalena 18 k d SOSW Olbięcin 19       3
Cioch Małgorzata 20 k p sosw Hrubieszów 20       1
Mazur Małgorzata 18 k p Kozice Dolne 20       2
Plebanek Izabela 20 k p Kębło 20       3
Łobejko Agnieszka  20 k p Lutnia – Zalutyń 21       1
Brylewska Agnieszka 16 k p sosw Hrubieszów 21       2
Kwiatkowska Weronika 14 k p Kozice Dolne 21       3
Dunik Paulina 17 k p zs nr4 Lublin 21       4
Rozenbajgier Brygida 22 k ś Lutnia – Zalutyń 22       1
Szelestowska Patrycja 21 k ś DPS Krasnystaw  22       2
Gałecka Angelika 17 k ś zs nr4 Lublin 22       3
Pietrycka Anna 14 k ś sosw Hrubieszów 22       4
Granat Anna 26 k ś DPS Krasnystaw  22       5
Rajter Aleksandra 17 k ś Tomaszów Lubelski 22       6

 

Mężczyźni

Nazwisko i imię wiek płeć st.spr. ośrodek nr.grupy zaj.miejsce
Ciurysek Adam 19 m bd SOSW Zamość 1       1
Jaśkiewicz Dawid 15 m bd Kraśnik -Domino 1       2
Dyguś Krzysztof 15 m bd Kraśnik -Domino 1       3
Hojda Krzysztof 19 m bd SOSWZamość 1       4
Kamiński Konrad 18 m bd SOSW Zamość 1       5
Świder Zbigniew 35 m bd DPS Krasnystaw  2       1
Fijałek Mirosław 34 m bd Oszczów 2       2
Kwiatkowski Marcin 30 m bd DPS Krasnystaw  2       3
Łuciuk Daniel 23 m d Lutnia – Zalutyń 3       1
Mełgieś Łukasz 22 m d Kozice Dolne 3       2
Romanowski Łukasz 20 m d SOSW Hrubieszów 3       3
Mateusz Garbacz 19 m d SOSW Olbięcin 4       1
Wójcicki Tomasz 18 m d SOSW Olbięcin 4       2
Tułacz Bartosz 15 m d Kraśnik -Domino 4       3
Różański Rafał 36 m d DPS Krasnystaw  5       1
Mielniczuk Marek 37 m d Oszczów 5       2
Wojnowski Artur 35 m d WTZ Lublin 5       3
Nizioł Marcin 35 m d Oszczów 5       4
Bielecki Michał 31 m d WTZ Szarowola 5       5
Poprawski Dawid 14 m ś Kraśnik -Domino 6       1
Trociewicz Stanisław 13 m ś Lutnia – Zalutyń 6       2
Igras Kacper 13 m ś Kraśnik -Domino 6       3
Sokołowski Andrzej 15 m ś zs nr4 Lublin 6       4
Reszka Korneliusz 17 m ś Tomaszów Lubelski 7       1
Kusy Adrian 16 m ś sosw Hrubieszów 7       2
Pułapa Wojciech 18 m ś SOSW Zamość 7       3
Sokołowski Przemysław 16 m s zs nr4 Lublin 7       4
Terbiński Krzysztof 18 m ś SOSW Zamość 8       1
Jedrzejewski Paweł 18 m ś SOSW Zamość 8       2
Gębała Łukasz 19 m   SOSW nr 2 Lublin 8       3
Dzierżanowski Sławomir 19 m ś SOSW Olbięcin 9       1
Wyszkida Mateusz 20 m ś Biłgoraj 9       2
Mazur Dawid 19 m ś Kozice Dolne 9       3
Pastusiak Patryk 20 m ś SOSW nr 2 Lublin 9       4
Cisło Bogusław 23 m ś WTZ Hrubieszów 10       1
Sosnowski Konrad 22 m ś Lutnia – Zalutyń 10       2
Poniatowski Rbert 21 m ś Tomaszów Lubelski 10       3
Wałach Michał 20 M Ś SOSW nr 2 Lublin 10       4
Górka Paweł 20 M Ś SOSW nr 2 Lublin 10       5
Kudrel Mariusz 46 m ś WTZ Hrubieszów 11       1
Gancarz Eugeniusz 52 m ś WTZ Hrubieszów 11       2
Krawczyk Andrzej 38 m ś WTZ Szarowola 11       3
Pietraszek Andrzej 42 m s WTZ Lublin 11       4
Tyc Mariusz 47 m ś WTZ Lublin 11       5
Rokicki Mariusz   m ś Śds Lublin 11       6
Kwarciński Łukasz  33 m ś WTZ Hrubieszów 12       1
Nizioł Piotr 37 m s Oszczów 12       2
Wójtowicz Jacek 30 m ś WTZ Szarowola 12       3
Bazan Grzegorz 36 m ś WTZ Szarowola 12       4
Geneja Dominik 32 m s WTZ Lublin 12       5
Jedynak Mariusz 36 m ś Śds Lublin 12       6
Lipka Michał 17 m p zs nr4 Lublin 13       1
Oleszek Bartosz 15 M P SOSW nr 2 Lublin 13       2
Gilas Rafał 16 M P SOSW nr 2 Lublin 13       3
Staszuk Hubert 19 m p Lutnia – Zalutyń 14       1
Żarnoch Adrian 18 m p Biłgoraj 14       2
Szaniawski Jan 19 m p zs nr4 Lublin 14       3
Tomczak Łukasz 26 m p DPS Krasnystaw  15       1
Kordula Marcin 24 m p Kębło 15       2
Niedźwiedki Konrad 23 m p Biłgoraj 15       3
Wiśniewski Jacek 22 m p Tomaszów Lubelski 15       4
Okoń Łukasz 20 M P SOSW nr 2 Lublin 16       1
Ważny Rafał 21 m p Tomaszów Lubelski 16       2
Kłyż Michał 21 m p Tomaszów Lubelski 16       3
Grela Radosław 40 m p Oszczów 17       1
Szulik Waldemar 40 m p WTZ Szarowola 17       2
Dziwa Robert 41 m p WTZ Lublin 17       3
Puźniak Andrzej 40 m p WTZ Szarowola 17       4
Czapla Grzegorz 37 m p WTZ Lublin 17       5

 

 

Organizatorzy

Klub O.S „Kusy” przy WTZ Hrubieszów

Mieczysław Śliwiński

Leszek Tarnawski