Rejonowa Gimnazjada w tenisie stołowym

W piątek 26 października, w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 3, odbyły się rejonowe zawody Gimnazjady w indywidualnym tenisie stołowym.

Reklamy

W turnieju uczestniczyło 47 zawodniczek i zawodników. Rozegrano 89 gier indywidualnych. Sędzią głównym był Marian Cisło.

Do rozgrywek wojewódzkich awansowały pierwsze piątki w obu kategoriach. Odbędą się one w Stróży w dniu 7.11.2007 r.

Podziękowania dla Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 3 w Hrubieszowie za pomoc w organizacji turnieju.

Organizator
Krawczuk Zbigniew

komunikat do pobrania >>

K O M U N I K A T
REJONOWEJ GIMNAZJADY W INDYWIDUALNYM TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW
Hrubieszów 26.10.2007 r.

C H Ł O P C Y :

M-ce Nazwisko i imię Szkoła Powiat Opiekun
1 Ferens Błażej G 2 Tomaszów Lub. Tomaszów L. Janusz Światowiec
2 Bielecki Michał G.Szczebrzeszyn Zamość Chwiejczak Tadeusz
3 Kapeluszny Przemysław G. Fajsławice Krasnystaw Waldemar Krakiewicz
4 Karabinowski Kamil G.Ulchówek Tomaszów L. Stanisław Tytuła
5 Walczak Albert G.Gorajec Zamość Rudawski Radosław
6 Leleń Paweł G.Szczebrzeszyn Zamość Chwiejczak Tadeusz
7-8 Toczony Szymon G. Łopiennik Górny Krasnystaw Agnieszka Kowalczyk-Szewczyk
7-8 Kozioł Tomasz G.Ulchówek Tomaszów L. Stanisław Tytuła
9-12 Choma Szymon G.Szewnia Górna Zamość Choma Andrzej
9-12 Mazurek Dariusz G. Werbkowice Hrubieszów Sadowski Bartłomiej
9-12 Szymaniak Bartłomiej G. Łopiennik Górny Krasnystaw Agnieszka Kowalczyk-Szewczyk
9-12 Margol Patryk G. Bełżec Tomaszów L. Janusz Światowiec
13-16 Ożga Bartłomiej G. Izbica Krasnystaw Jacek Grzesiuk
13-16 Niedabylski Marcin G.Sitaniec Zamość Niedabylska Grażyna
13-16 Grabowski Maciej G 4 Zamość M.Zamość Andraszek Jerzy
13-16 Drop Adam GP Hrubieszów Hrubieszów Chwedczuk Andrzej
17-24 Przepiórka Krzysztof G.1 Hrubieszów Hrubieszów Pachla Andrzej
17-24 Matysiak Kamil G.Mircze Hrubieszów Majdanik Robert
17-24 Dąbrowski Kamil G. Werbkowice Hrubieszów Sadowski Bartłomiej
17-24 Tymura Tomasz G 5 Zamość M.Zamość Lewicki Jarosław
17-24 Darda Grzegorz G 4 Zamość M.Zamość Andraszek Jerzy
17-24 Rogulski Krzysztof Telatyn Tomaszów L. Krzysztof Michalczuk
17-24 Drożdziel Daniel G 3 Zamość M.Zamość Gąska Marzena
17-24 Stacharski Andrzej G. Fajsławice Krasnystaw Waldemar Krakiewicz

Punktacja drużynowa szkół :

M-ce Szkoła Powiat Opiekun
1 G.Szczebrzeszyn Zamość Chwiejczak Tadeusz
2 G.Ulchówek Tomaszów L. Stanisław Tytuła
3 G. Łopiennik Górny Krasnystaw Agnieszka Kowalczyk-Szewczyk
4 G. Fajsławice Krasnystaw Waldemar Krakiewicz
5 G 2 Tomaszów Lub. Tomaszów L. Janusz Światowiec
6-7 G. Werbkowice Hrubieszów Sadowski Bartłomiej
6-7 G.Gorajec Zamość Rudawski R
8 G 4 Zamość M.Zamość Andraszek Jerzy
9-10 G. Bełżec Tomaszów L. Janusz Światowiec
9-10 G.Szewnia Górna Zamość Choma Andrzej
11-13 G. Izbica Krasnystaw Jacek Grzesiuk
11-13 G.Sitaniec Zamość Niedabylska Grażyna
11-13 GP Hrubieszów Hrubieszów Chwedczuk Andrzej
14-18 G.1 Hrubieszów Hrubieszów Pachla Andrzej
14-18 G.Mircze Hrubieszów Majdanik Robert
14-18 G 5 Zamość M.Zamość Lewicki Jarosław
14-18 Telatyn Tomaszów L. Krzysztof Michalczuk
14-18 G 3 Zamość M.Zamość Gąska Marzena

D Z I E W C Z Ę T A:

M-ce Nazwisko i imię Szkoła Powiat Opiekun
1 Rechul Marlena G. Ulchówek Tomaszów L. Stanisław Tytuła
2 Jedut Ewelina G. Fajsławice Krasnystaw Marek Borowik
3 Kulbaka Kamila G. Fajsławice Krasnystaw Marek Borowik
4 Bojar Katarzyna G 5 Zamość M.Zamość Lewicki Jarosław
5 Pieprzowska Joanna G. Ulchówek Tomaszów L. Stanisław Tytuła
6 Rechul Monika G. Ulchówek Tomaszów L. Stanisław Tytuła
7-8 Giergasz Katarzyna G. Ulchówek Tomaszów L. Stanisław Tytuła
7-8 Ciechan Agnieszka G.Siennica Różana Krasnystaw Jacek Radelczuk
9-12 Lekan Angelika G.Sitaniec Zamość Niedabylska Grażyna
9-12 Kusztykiewicz Aleksandra G.Mircze Hrubieszów Majdanik Robert
9-12 Dziura Anna G.Szczebrzeszyn Zamość Chwiejczak Tadeusz
9-12 Cisek Aleksandra G 3 Zamość M.Zamość Gąska Marzena
13-16 Jurek Irena G. Werbkowice Hrubieszów Sadowski Bartłomiej
13-16 Lemińska Paulina G.Horodło Hrubieszów Kamień Mirosław
13-16 Małecka Olga G.Siennica Różana Krasnystaw Jacek Radelczuk
13-16 Mazurek Karolina G.Zawada Zamość Firek Grażyna
17-23 Martyniuk Aneta G.Kryłów Hrubieszów Kłoda Agnieszka
17-23 Wandiuk Magda G.Kryłów Hrubieszów Kłoda Agnieszka
17-23 Wyszyńska Kamila G 3 Zamość M.Zamość Gąska Marzena
17-23 Toniak Sylwia G 5 Zamość M.Zamość Lewicki Jarosław
17-23 Rusinek Ola G.Zawada Zamość Firek Grażyna
17-23 Sidor Sylwia G.Orłów Drewniany Krasnystaw Daniel Kalman
17-23 Burda Agnieszka G. Ulchówek Tomaszów L. Stanisław Tytuła

Punktacja drużynowa szkół :

M-ce Szkoła Powiat Opiekun
1 G. Ulchówek Tomaszów L. Stanisław Tytuła
2 G. Fajsławice Krasnystaw Marek Borowik
3 G.Siennica Różana Krasnystaw Jacek Radelczuk
4 G 5 Zamość M.Zamość Lewicki Jarosław
5 G.3Zamość M.Zamość Gąska Marzena
6-9 G.Zawada Zamość Firek Grażyna
6-9 G.Sitaniec Zamość Niedabylska Grażyna
6-9 G.Mircze Hrubieszów Majdanik Robert
6-9 G.Szczebrzeszyn Zamość Chwiejczak Tadeusz
10-11 G. Werbkowice Hrubieszów Sadowski Bartłomiej
10-11 G.Horodło Hrubieszów Kamień Mirosław
12 G.Kryłów Hrubieszów Kłoda Agnieszka
13 G.Orłów Drewniany Krasnystaw Daniel Kalman

zobacz zdjęcia >>