Rejonowa Licealiada SZS Liga LA – wyniki zawodów

W piątek 18 października na hrubieszowskiej arenie lekkoatletycznej odbyły się rejonowe zawody Szkolnego Związku Sportowego Licealiady Ligi LA.

Reklamy

KOMUNIKAT

REJONOWA  LICEALIAD – LIGA LA

Reklamy

HRUBIESZÓW DN.18.10.2013 r.

 

DZIEWCZĘTA

 

I MIEJSCE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 Tomaszów Lub. op. Gdański Andzrej

Konkurencja

Lp.

Nazwisko i imię

Rocznik

Wynik

Punkty

100m

1

Gdańska Dominika

1995

13,45

135

2

Grabek Emanuela

1997

13,75

127

3

Lewczuk Magdalena

1996

15,44

86

400m

1

Mandziuk Ilona

1996

1:05,39

117

2

Malec Małgorzata

1996

1:09,70

95

3

Żółkiewska Małgorzata

1995

1:10,83

90

800m*

1500m

1

Herc Kamila

1996

2:50,03

69

2

Jacek Edyta

1997

2:49,14

70

3

Mazur Monika

1997

2:56,55

56

Kula **

 

1

Joniec Diana

1997

8,36

127

2

Kaniewska Patrycja

1997

6,42

107

3

Jedlińska Katarzyna

1995

8,08

125

Skok w dal

1

Przytuła Paulina

1997

4,61

118

2

Szawara Paulina

1996

4,22

101

3

Grzesik Agnieszka

1995

3,85

86

4×100 m

 

 

 

1

Gdańska Dominika

 

 

54,07

 

124

2

Mandziuk Ilona

 

3

Przytuła Paulina

 

4

Grabek Emanuela

 

 

                                                               Razem pkt.            1208  

             

                                                                                                                                                                                                       

II MIEJSCE

I LO Zamość  op. Mandziuk Grażyna

Konkurencja

Lp.

Nazwisko i imię

Rocznik

Wynik

Punkty

100m

1

Kozłowska Dominika

1996

13,88

124

2

Łapa Klaudia

1996

14,06

119

400m

1

Tomasik Aleksandra

1997

1:03,99

124

2

Kłus Monika

1997

1:15,57

70

3

Lisowska Katarzyna

1995

1:13,57

78

800m*

1500m

1

Deryło Aleksandra

1997

2:31,61

111

2

Mielcarek Beata

1996

2:47,37

74

Kula **

 

1

Śmiech Aleksandra

1997

9,02

134

2

Hajduk Monika

1997

7,40

118

3

Oberda Karolina

1997

6,20

105

Skok w dal

1

Burda Magdalena

1996

4,36

107

2

Rozmus Karolina

1997

4,04

94

3

Sobczuk Kaja

1997

3,78

83

4×100 m

 

 

 

1

Kozłowska Dominika

 

 

54,61

 

119

2

Tomasik Aleksandra

 

3

Burda Magdalena

 

4

Łapa Klaudia

 

 

                                                               Razem pkt.            1202  

             


III MIEJSCE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR3 HRUBIESZÓW op. Brudnowski Krzysztof

Konkurencja

Lp.

Nazwisko i imię

Rocznik

Wynik

Punkty

100m

1

Bronicka Kinga

1997

14,59

106

2

Mil Karolina

1997

14,66

104

3

Gębala Natalia

1997

16,06

74

400m

1

Mazur Katarzyna

1996

1:11,70

86

2

Rapa Magdalena

1997

1:16,88

65

3

Wielosz – Hałasa Natalia

1995

1:16,11

68

800m*

1500m

1

Soja Wiktoria

1997

2:51,91

65

2

Bartosiuk Marlena

1995

3:05,76

41

3

Polikowska Agata

1995

2:48,66

71

Kula **

 

1

Zając Dominika

1997

8,52

129

2

Leśniowska Barbara

1995

7,50

119

3

Buta Monika

1996

7,08

114

Skok w dal

1

Hołdaś Aleksandra

1997

4,31

105

2

Wiśniewska Katarzyna

1996

4,14

98

3

Małyszek Klaudia

1997

3,97

91

4×100 m

 

 

 

1

Mil Karolina

1997

 

56,94

 

102

2

Hołdaś Aleksandra

1997

3

Wiśniewska Katarzyna

1995

4

Bronicka Klaudia

1997

 

Razem pkt. 1053

 

 

IV  MIEJSCE

ZESPÓŁ S ZKÓŁ NR 2 Tomaszów Lub. op. Kotowicz Jadwiga

Konkurencja

Lp.

Nazwisko i imię

Rocznik

Wynik

Punkty

100m

1

Karpiuk Karolina

1997

15,64

82

2

Jakubiec Justyna

1996

15,68

79

3

Szwed Aleksandra

1996

15,30

89

400m

1

Dziura Justyna

1996

1:12,25

84

2

Pleskacz Ewelina

1995

1:11,94

85

3

Godzisz Anna

1997

1:14,21

75

800m*

1500m

1

Bednarz Klaudia

1997

2:53,46

62

2

Pyzik Weronika

1997

3:06,97

40

3

Wiśniewska Monika

1995

3:02,00

47

Kula **

 

1

Fus Weronika

1996

8,32

127

2

Wiśniewska Agnieszka

1996

9,08

134

3

Litwińczuk Natalia

1997

5,80

100

Skok w dal

1

Lachowska Patrycja

1996

3,96

91

2

Korgol Ewelina

1995

3,77

83

3

Makochon Joanna

1995

3,96

91

4×100 m

 

 

 

1

Szwed Aleksandra

 

 

57,42

 

98

2

Dziura Justyna

 

3

Karpiuk Karolina

 

4

Pleskacz Ewelina

 

 

                                                               Razem pkt.            990  

             

                                                                                                                                     

V MIEJSCE

I LO KRASNYSTAW  op. Grzywna Marta

Konkurencja

Lp.

Nazwisko i imię

Rocznik

Wynik

Punkty

100m

1

Kawęcka Alicja

1997

15,14

93

2

Kurzępa Magdalena

1995

14,45

109

3

Krasoń Joanna

1997

16,15

72

400m

1

Krasoń Diana

1995

1:14,21

75

2

Dziedzic Paulina

1996

1:14,60

74

800m*

1500m

1

Maj Monika

1996

2:51,57

65

2

Policha Karolina

1995

3:03,94

43

Kula **

 

1

Czarnecka Paulina

1996

7,04

114

2

Kurzyp Magdalena

1995

6,94

113

3

Grządkowska Weronika

1997

7,30

117

Skok w dal

1

Policha Adrianna

1995

4,07

95

2

Wójtowicz Joanna

1996

3,93

89

4×100 m

 

 

 

1

Policha Adrianna

 

 

57,11

 

100

2

Kurzyp Magdalena

 

3

Krasoń Diana

 

4

Kurzępa Magdalena

 

 

                                                               Razem pkt.               975

             

                                                                                                                                     

VI MIEJSCE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR2 HRUBIESZÓW  op.Cygan Barbara, Kusiak Anna

Konkurencja

Lp.

Nazwisko i imię

Rocznik

Wynik

Punkty

100m

1

Sykut Kamila

1997

14,73

102

2

Lecko Justyna

1997

16,06

74

3

Kidyba Paulina

1997

15,08

94

400m

1

Zachaj Patrycja

1995

1:10,16

89

2

Jarmusz Małgorzata

1995

1:17,28

63

3

Brzeska Anita

1997

1:20,07

53

800m*

1500m

1

Radelczuk Aleksandra

1997

3:09,76

35

2

Kowalska Marta

1997

2:59,17

51

3

Kmiecik Magdalena

1996

3:14,51

28

Kula **

 

1

Ślusarz Żaneta

1996

7,30

117

2

Kaczan Natalia

1996

7,24

116

3

Marzenta Klaudia

1996

6,00

102

Skok w dal

1

Chuda Patrycja

1996

4,25

103

2

Podgórska Natalia

1997

4,02

93

3

Małek Kinga

1996

2,51

 

4×100 m

 

 

 

1

Sykut Kamila

 

 

57,22

 

100

2

Kidyba Paulina

 

3

Podgórska Natalia

 

4

Jarmusz Małgorzata

 

 

                                                               Razem pkt.               963

             

                                                                                                                                          

VII MIEJSCE

ZESPÓŁ SZKÓŁ  PUBLICZNYCH NR 3 ZAMOŚĆ  op. Staszczuk Urszula

Konkurencja

Lp.

Nazwisko i imię

Rocznik

Wynik

Punkty

100m

1

Sadowska Paulina

1997

13,94

122

2

Marcyniuk Katarzyna

1995

14,25

114

400m

1

Cisek Agata

1997

1:21,54

49

2

Chorościej Kamila

1996

1:24,59

39

3

Car Andżelika

1996

1:26,78

34

800m*

1500m

1

Sałamacha Krzysztofa

1997

3:10,72

33

2

Budzyńska Natalia

1996

2:58,78

52

Kula **

 

1

Banach Iwona

1995

6,92

113

2

Wójcik Joanna

1997

7,22

115

3

Zaciera Aleksandra

1996

7,48

119

Skok w dal

1

Nogas Natalia

1996

3,40

68

2

Jaśnik Aleksandra

1996

3,45

70

4×100 m

 

 

 

1

Sadowska Paulina

 

 

58,50

 

91

2

Jasiek Aleksandra

 

3

Marcyniuk Katarzyna

 

4

Chorościej Kamila

 

 

                                                               Razem pkt.               870

             

                                                   

                       

CHŁOPCY

 

I MIEJSCE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 4 Tomaszów Lub. op. Górnik Monika, Turowska Małgorzata

Konkurencja

Lp.

Nazwisko i imię

Rocznik

Wynik

Punkty

100m

1

Kopeć Dominik

1995

10,98

167

2

Osmoła Patryk

1996

12,08

121

3

Kuśmierczak Paweł

1995

12,80

93

400m

1

Laszczak Bartłomiej

1995

1:02,18

69

2

Bałakut Dominik

1995

57,52

101

3

Mazur Paweł

1996

57,96

97

800m*

1500m

1

Czoska Patryk

1996

4:35,46

78

2

Kusiak Michał

1996

5:16,71

24

3

Kawka Patryk

1997

4:49,47

56

Kula **

 

1

Dziura  Kamil

1996

10,00

105

2

Panasinski  Bartłomiej

1994

9,74

109

3

Żurawski  Sebastian

1996

10,30

108

Skok w dal

1

Redka  Przemysław

1995

5,21

84

2

Mrozowski  Marcin

1997

5,66

102

3

Mandziuk  Kamil

1997

5,85

110

4×100 m

 

 

 

1

Smoła Patryk

 

 

46,70

 

126

2

Mandziuk Kamil

 

3

Mazur Paweł

 

4

Kopeć Domink

 

 

                                                               Razem pkt.            1175  

             

                                                                                                                                     

II MIEJSCE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 Tomaszów Lub. op. Bojko Halina

Konkurencja

Lp.

Nazwisko i imię

Rocznik

Wynik

Punkty

100m

1

Łasocha Mateusz

1995

11,32

152

2

Mazur Piotr

1995

11,96

125

3

Kostecki Karol

1997

12,74

96

400m

1

Huzar Rafał

1996

58,77

92

2

Węcławski Karol

1997

59,19

89

3

Pisarczyk Tomasz

1997

1:00,36

81

800m*

1500m

1

Groch Paweł

1996

4:31,74

85

2

Knap Szczepan

1995

4:30,25

87

Kula **

 

1

Smoła Arkadiusz

1995

8,80

91

2

Rachański  Łukasz

1995

10,16

114

3

Berbecki Karol

1995

9,10

102

Skok w dal

1

Radlinski Karol

1996

5,79

107

2

Rachwalski Dawid

1995

5,30

87

3

Krupa Dawid

1996

5,29

87

4×100 m

 

 

 

1

Berbecki Kacper

 

 

46,16

 

132

2

Mazur Piotr

 

3

Rachwalski Dawid

 

4

Łasocha Mateusz

 

 

                                                               Razem pkt.               1172

             

                                                                                                                                     

III MIEJSCE

ZESPÓŁ SZKÓŁ  PUBLICZNYCH NR 3 ZAMOŚĆ  op. Wach Bartłomiej

Konkurencja

Lp.

Nazwisko i imię

Rocznik

Wynik

Punkty

100m

1

Czop Marcin

1997

12,93

89

2

Kołtuniak Karol

1996

12,0

124

3

Goch Grzegorz

1997

12,71

92

400m

1

Kalita Karol

1996

56,34

109

2

Skiba Bartosz

1996

57,31

102

3

Swatko Karol

1995

1:03,09

60

800m*

1500m

1

Pecyna Szymon

1996

4:50,96

54

Kula **

 

1

Grasza Bartłomiej

1995

12,92

144

2

Łyżwa Michał

1995

10,90

122

Skok w dal

1

Padziński Paweł

1994

5,73

105

2

Maziarczyk Mateusz

1997

4,79

68

3

Mazurek Michał

1995

5,53

97

4×100 m

 

 

 

1

Czop Marcin

 

 

49,21

 

102

2

Goch Grzegorz

 

3

Padzński Paweł

 

4

Kołtuniak Karol

 

 

                                                               Razem pkt.               1056

             

                                                                                                                                     

 IV  MIEJSCE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR3 HRUBIESZÓW  op.Paczała Jan, Nowak Marcin

Konkurencja

Lp.

Nazwisko i imię

Rocznik

Wynik

Punkty

100m

1

Gontarz Paweł

1997

11,86

129

2

Laszuk Sebastian

1997

12,35

110

 

Traczuk Krystian

1997

12,22

115

400m

1

Mielniczuk Jakub

1995

1:00,54

80

2

Pietrynka Paweł

1996

59,27

88

800m*

1500m

1

Polikowski Aleksander

1997

5:07,82

33

2

Romak Michał

1996

5:08,85

32

Kula **

 

1

Łomejko Krystian

1997

11,30

127

2

Hraciuk Patryk

1996

9,64

108

3

Hunia Paweł

1995

9,90

111

Skok w dal

1

Nieradko Patryk

1995

5,46

94

2

Golec Patryk

1995

5,42

92

3

Maciejewski Maciej

1995

5,58

99

4×100 m

 

 

 

1

Nowosad Kacper

 

 

48,93

 

104

2

Laszuk Sebastian

 

3

Traczuk Krystian

 

4

Gontarz Paweł

 

 

Razem pkt. 1012

 

 

V MIEJSCE

ZESPÓŁ S ZKÓŁ NR2 HRUBIESZÓW  op. Chwedczuk Andrzej

Konkurencja

Lp.

Nazwisko i imię

Rocznik

Wynik

Punkty

100m

1

Łopocki Michał

1996

11,24

156

2

Esing Ernest

1997

12,14

118

3

 Stepaniuk Marcin

1997

11,86

129

400m

1

Załoga Bartosz

1997

1:01,37

74

2

Bobak Marek

1997

101,76

71

800m*

1500m

1

Raczyński Michał

1996

5:17,54

24

2

Wołyniec Rafał

1995

5:21,33

20

Kula **

 

1

Gnieciak Maciej

1997

10,70

113

2

Szozda Arkadiusz

1995

10,70

120

3

Stankiewicz Dawid

1995

10,40

117

Skok w dal

1

Jańczuk Łukasz

1995

5,29

87

2

Gajewski Marcin

1996

5,56

98

3

Mazurek Przemysław

1995

5,23

85

4×100 m

 

 

 

1

Stepaniuk Marcin

 

 

 

48,26

 

 

111

2

Załoga Bartosz

 

3

Esing Ernest

 

4

Łopocki Michał

 

.

 

         Razem pkt.           1003                                                                        

             

                                                                                                                       

VI MIEJSCE

I LO KRASNYSTAW op. Patejuk  Mirosław

Konkurencja

Lp.

Nazwisko i imię

Rocznik

Wynik

Punkty

100m

1

Madeja Michał

1996

11,94

126

2

Patyk Radosław

1996

19,98

87

3

Antonńczak Damian

1995

12,52

104

400m

1

Wójcik Paweł

1996

1:02,69

56

2

Karauda Mateusz

1996

1:03,37

62

3

Sowa  Hubert

1997

800m*

1500m

1

Miszczak Karol

1997

4:46:76

60

2

Żelazek Patryk

1996

5:19,43

22

3

Marczewski Dawid

1996

5:20,28

22

Kula **

 

1

Gułaś Jakub

1996

11,27

118

2

Borzemski Daniel

1997

10,28

108

3

Brześcinski Sebastian

1997

8.40

86

Skok w dal

1

Gębicz  Norbert

1996

5,67

102

2

Czuba  Karol

1996

5,27

86

4×100 m

 

 

 

1

Madeja Michał

 

 

 

49,16

 

 

102

2

Patyk Radosław

 

3

Antończak Damian

 

4

Gułaś Jakub

 

 

                                                               Razem pkt.               946

             

                                                                                                                                          

 

Lubelski Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy gratuluje zwycięskim zespołom i dziękuje wszystkim za udział w zawodach.

 

Imprezę przeprowadzono dzięki pomocy finansowej Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie i Ministerstwa Sportu i Turystyki.


Organizator: Krawczuk  Zbigniew