20 lipca 2024

Rejonowe Gimnazjady Lekkoatletyczne SZS

W dniu 18.05.2016 r. w Zamościu została rozegrana Rejonowa i Drużynowa Gimnazja w Lekkiej Atletyce. Indywidualnie do zawodów wojewódzkich z powiatu hrubieszowskiego awansowało 10 osób, w tym 6 z pierwszych miejsc i 2 sztafety. Niestety, drużynowo w lidze tej sztuki nie udało się naszym szkołom dokonać. Bardzo dobry wynik w biegu na 300 m uzyskał Szymon Załuski z Horodła.

Reklamy

 

Awans do zawodów wojewódzkich SZS z naszego powiatu wywalczyli

 

z 1 miejsc

Reklamy

 

1. Gajewska Karolina 01 300m – 45,68 ZS2 Hrubieszów               

2. Załuski Szymon 00 300m – 37,85 G. Horodło                             

Reklamy

3. Misiaszek Kacper 00 2000m – 6:37,44 ZSM1 Hrubieszów

4. Zalewski Jakub 00 wzwyż – 170 ZSM3 Hrubieszów                  

5. Maksymowicz Karol 00 oszczep – 32,64 G. Dołhobyczów           

6. Panasiewicz Rafał 00 kula – 11,45 ZSM2 Hrubieszów                

 

z 2 miejsc

 

1. Krotkiewicz Karina  01 100m –  13,79 ZS2 Hrubieszów

2. Śmietanka Olga 02 600m – 1:50,65  ZSM3 Hrubieszów

3. Sochan Agata 00 oszczep – 21,04 G. Mircze

 

z 3 miejsca

 

1. Klimowicz Michał 00 kula – 11,11 ZSM2 Hrubieszów

 

Sztafety 4x100m

 

 2. G. Horodło chłopcy 48,32

 

2. ZS2 Hrubieszów dziewczęta 56,82

 

***

Wyniki Rejonowej Gimnazjady Liga la – Zamość 18.05.2016

Dziewczęta:                                     

       1.

Gim.2 Tomaszów

1215 pkt.

Onyszczuk Beata

       2.

Gim.1 Tomaszów

1191 pkt.

Korkosz Ewa

       3.

ZS2 Hrubieszów

1021 pkt.

Cygan Barbara

       4.

Gim. Mircze

 921 pkt.

Przytuła Urszula

       5.

Gim.6 Zamość

883 pkt.

Bikowski Wojciech

       6.

Gim.4 Zamość

736 pkt.

Adamowicz Małgorzata

Chłopcy:

      1.

Gim.2 Tomaszów

1363

Wawrzusiszyn Tomasz

      2.

Gim.1 Tomaszów

1265

Fus Mirosław

      3.

Gim. Horodło

1156

Kamień Mirosław

      4.

ZSM3 Hrubieszów

1136

Wojciechowski Kamil

      5.

Gim.6 Zamość

992

Bikowski Wojciech

      6.

Gim.3 Zamość

 949

Łyś Marcin

      7.

Gim. Zwierzyniec

 823

Bartnik Adam

Awans do Wojewódzkiej Gimnnazjady wywalczyły dwa pierwsze zespoły w swoich kategoriach.

Wojewódzka Gimnazjada zostanie rozegrana 31.05.2016 w Puławach.

Komunikat końcowy   Rejonowej Gimnazjady w la liga i indywidualnie –  Zamość 18.05.2016

 

DZIEWCZĘTA:

                              100m

     1.

Łuszczyk Kinga

    02

    13,18

G.1 Tomaszów

   A   152

     2.

Krotkiewicz Karina

    01

    13,79

ZS2 Hrubieszów

   A   125

     3.

Żuk Julita

    00

    13,80

G. Majdan Sopocki

   A    Ind.

     4.

Kozdra Patrycja

    00

    13,86

G.2 Tomaszów

      122

     5.

Wójtowicz Ola

    00

    13,90

G.2 Tomaszów

      120

     6.

Mazur Barbara

    00

    14,17

G. Mircze

      109

     7.

Kozak Monika

    00

    14,38

G.6 Zamość

      103

     8.

Stecko Malwina

    02

    14,45

ZSM1 Hrubieszów

       Ind.

     9.

Koczwara Paulina

    01

    14,59

G.4 Zamość

       97

   10.

Trześniowska Ola

    00

    14,61

ZS2 Hrubieszów

       97

   11.

Ciuch  Dominika

    00

    14,70

G. Mircze

       95

   12.

Beba Zuzanna

    01

    14,73

G.2 Tomaszów

       94

   13.

Margol Ola

    01

    14,83

G.1 Tomaszów

       92

   14.

Bielik Katarzyna

 

    14,87

G. Sitno

      Ind.

   15.

Czarniecka Karina

    01

    14,95

G.1 Tomaszów

       89

   16.

Plizga Wiktoria

  

    14,96

G.2 Zamość

      Ind.

   17.

Pluskota Agnieszka

    00

    15,03

G.6 Zamość

       87

   18.

Furlepa Ola

    00

    15,07

G. Mircze

       86

   19.

Wrona Katarzyna

    02

    15,34

ZS2 Hrubieszów

       80

   20.

Górniak Ola

    02

    15,38

G.6 Zamość

       79

   21.

Piotrowska Monika

    00

    16,60

G.4 Zamość

       53

 

                300m

     1.

Gajewska Karolina

     01

    45,68

ZS2 Hrubieszów

 A   138

     2.

Berezecka Anna

     02

    46,69

G.2 Tomaszów

 A   122

     3.

Sendecka Katarzyna

     00

    47,87

G.1 Tomaszów

 A   107

     4.

Szaluś Weronika

     01

    48,78

G.1 Tomaszów

        98

     5.

Grzesik Agata

     00

    49,32

G.1 Tomaszów

        95

     6.

Kamień Wiktoria

     02

    49,45

ZS2 Hrubieszów

        95

     7.

Szlendak Marta

     02

    49,80

G.6 Zamość

        93

     8.

Chimczuk Ola

     01

    49,84

G. Mircze

        93

     9.

Chromiec Natalia

     02

    50,09

G.2 Tomaszów

        91

   10.

Kot Aleksandra

     01

    50,56

G. Mircze

        89

   11.

Buczkowska Ewa

     02

    50,82

G.2 Tomaszów

        88

   12.

Wnuk Daria

 

    51,13

G.2 Zamość

      Ind.

   13.

Kasprowicz Ada

     01

    51,87

ZSM1 Hrubieszów

      Ind.

   14.

Bodys Klaudia

     02

    52,93

G.4 Zamość

       77

    15.

Rewucha Weronika

     00

     53,68

G.4 Zamość

       73

    16.

Kamień Julia

     02

     53,96

ZS2 Hrubieszów

       72

    17.

Ziarkiewicz Jagoda

     02

     54,36

G.6 Zamość

       70

    18.

Kaproń Patrycja

     02

     54,78

G.6 Zamość

       68

    19.

Żółkoś Sara

     02

     55,95

G.4 Zamość

       62

    20.

Hulak Wiktoria

 

  1:00,62

G. Mircze

       39

 

             600m

    1.

Mróz Marlena

    02

  1:48,76

G.2 Tomaszów

 A  107

    2.

Śmietanka Olga

    02

  1:50,65

ZSM3 Hrubieszów

 A   Ind.

    3.

Pliżga Natalia

    01

  1:53,38

G.1 Tomaszów

 A    91

    4.

Nieścior Weronika

    02

  1:54,53

G.1 Tomaszów

        89

    5.

Wiater Natalia

    00

  1:56,73

G.1 Tomaszów

        86

    6.

Beba Paulina

    01

  1:58,76

G.2 Tomaszów

        82

    7.

Ciesielczuk Amelia

    02

  1:59,64

ZSM2 Hrubieszów

      Ind.

    8

Zielińska Sara

    00

  2:00,82

ZS2 Hrubieszów

        78

    9.

Piechnik Barbara

    01

  2:04,62

G.2 Tomaszów

        70

  10.

Pieczykolan   Klaudia

    02

  2:05,86

G.6 Zamość

        68

  11.

Niżnikowska Alicja

    01

  2:08,64

ZS2 Hrubieszów

        63

  12.

Zaleśna Wiktoria

 

  2:11,83

G. Sitno

      Ind.

  13.

Kupiec Wiktoria

    02

  2:15,36

G.4 Zamość

        51

  14.

Dudek Patrycja

    01

  2:16,32

ZS2 Hrubieszów

        49

  15.

Wilk Julia

    02

  2:16,67

G.3 Zamość

      Ind.

  16.

Szczepańska Julia

    02

  2:18,94

G.4 Zamość

        44

  17.

Laskowska Ola

    01

  2:23,69

G.4 Zamość

        36

 

           1000m indywidualnie

     1.

Skinder Monika

    01

   3:25,19

G.2 Tomaszów

     2.

Dąbrowska Natalia

    01

   3:26,79

G. Majdan Górny

     3.

Jasińska Maja

    01

   3:30,79

G.2 Tomaszów

     4.

Skorupa Łucja

    00

   3:31,88

ZSM1 Hrubieszów

     5.

Miedziak Natalia

  

   3:45,00

G.1 Zamość

     6.

Cholewińska Paula

    01

   3:56,90

G.5 Zamość

     7.

Siemczyk Katarzyna

    01

   3:59,66

G.5 Zamość

     8.

Micek Milena

    02

   4:25,00

ZS2 Hrubieszów

 

           W dal

     1.

Tomczyk Gabriela

    01

     4,61

G. Zwierzyniec

 A    Ind.

     2.

Rycaj Patrycja

 

     4,40

G. Sitno

 A    Ind.

     3.

Kowalik Monika

    00

     4,39

G. Majdan Sopocki

 A    Ind.

     4.

Fedzioryna Roksana

    01

     4,33

G. Jarosławiec

       Ind.

     5.

Jagieła Natalia

    01

     4,32

G.2 Tomaszów

       91

     6.

Biela Sylwia

    00

     4,02

G.1 Tomaszów

       76

     7.

Dzida Martyna

    00

     3,95

G.1 Tomaszów

       73

     8.

Świderek Dorota

     01

      3,88

G.2 Tomaszów

       69

     9.

Hrycyk Dominika

     00

      3,86

G.2 Tomaszów

       68

   10.

Łyko Zofia

     00

      3,84

ZSM3 Hrubieszów

       Ind.

   11.

Bańka Julia

     00 

      3,65

ZSM2 Hrubieszów

       Ind.

   12.

Nikodem Zuzanna

     01

      3,55

G.3 Zamość

       Ind.

   13.

Świeca Julita

     02

      3,44

ZS2 Hrubieszów

       47

   14.

Poździk Julia

     01

      3,42

G.5 Zamość

       Ind.

   15.

Wiatrzyk Julia

     01

      3,42

G. Mircze

        46 

   16.

Krawczyk Magda

     01

      3,31

G.1 Tomaszów

        41

   17.

Kozłowska Weronika

     00

      3,30

G.1 Tomaszów

        Ind.

   18.

Grzyb Weronika

     02

      3,23

ZS2 Hrubieszów

        37

 

         Wzwyż

     1.

Portka Eryka

     01

      150

G. Majdan S.

 A      Ind.

     2.

Stelmaszczuk Ewelina

     02

      140

G. Tyszowce

 A      Ind.

     3.

Bucior  Aleksandra

     00

      130

G.6 Zamość

 A    76

     4.

Myszak Oliwia

     00

      125

G. Mircze

        66

     5.

Kusa Gabriela

     02

      125

G. Mircze

        66

     6.

Kozdrój  Oliwia

     00

      125

G. Mircze

       Ind.

     7.

Gaca Joanna

     01

      125

G. Jarosłąwiec

       Ind.

     8.

Kudyk Elżbieta

     01

      120

ZS2 Hrubieszów

        56

     9.

Sachajko Wiktoria

 

      120

G.2 Zamość

       Ind.

   10.

Jeruzal Diana

     02

      120

G.3 Zamość

       Ind.

   11.

Gęborys Kinga

     00

      115

G.6 Zamość

        46

   12.

Kopyść Laura

     02

      115

G.6 Zamość

        46

   13.

Tomaszewska Emilia

 

      115     

G. Mircze

        46

 

                 Oszczep

    1.

Malinowska Marta

    00

     21,12

G.4 Zamość

 A    44

    2.

Sochan Agata

    00

     21,04

G. Mircze

 A    Ind.

    3.

Chromiec Dominika

    02

     20,66

G.1 Tomaszów

 A    42

    4.

Duda Justyna

    00

     20,02

G.4 Zamość

        39

    5.

Atalska Małgorzata

    01

     19,84

G.2 Tomaszów

      Ind.

    6.

Madej Angelika

    00

     16,46

G.3 Zamość

      Ind. 

    7.

Baraś Katarzyna

 

     16,25

G. Sitno

      Ind.

 

Bartecka Patrycja

    01

       DSC

G.2 Tomaszów

      Ind.

           

            Kula

    1.

Skiner Monika 

     01

     9,32

G.2 Tomaszów

 A    111

    2.

Kostur Gabriela

     00

     9,28

G.1 Tomaszów

 A    110

    3.

Pawęska Kamila

     01

     8,87

G.1 Tomaszów

 A      96

    4.

Błyskoń Patrycja

     02

     8,83

G.2 Tomaszów

          95

    5.

Wysok Ewa

 

     8,75

G. Sitno

        Ind.

    6.

Kasprzak Wiktoria

    01

     8,65

G.4 Zamość

       89

    7.

Czajka Patrycja

    01

     8,46

G.2 Tomaszów

       84

    8.

Krysztofowicz Daria

    00

     8,26

G. Mircze

       77

    9.

Ryczko Karolina

    00

     8,02

ZSM2 Hrubieszów

        Ind.

  10.

Gnieciak Agata

    01

     8,02

ZS2 Hrubieszów

        69

  11.

Jóźwiak Diana

    00

     7,95

ZS2 Hrubieszów

        65

  12.

Różańska Sandra

    02

     7,84

G. Mircze

        63

  13.

Łygan Wiktoria

    00

     7,78

G.6 Zamość

        61

  14.

Burda Wiktoria

    00

     7,73

G.4 Zamość

        59

  15.

Żywot Elżbieta

    01

     7,67

G. Zwierzyniec

        Ind.

  16.

Hocek Wiktoria

    00

     7,52

G.4 Zamość

        52

  17.

Lenkiewicz Aneta

    02

     7,44

G.6 Zamość

        50

  18.

Bogucka Julia

    01

     7,12

ZS2 Hrubieszów

        39

  19.

Sochan Agata

    00

     6,68

G. Mircze

        28

  20.

Gumiela Patrycja

 

     5,79

G.6 Zamość

          8

 

           4x100m

    1.

G.2 Tomaszów

 

    55,65

 A     90

    2.

G.1 Tomaszów

 

    56,38

 L      86

    3.

ZS2 Hrubieszów

 

    56,82

 A     83

    4.

G. Majdan Sopocki

 

    56,93

       Ind.

    5.

G.6 Zamość

 

    57,00

        82

    6.

G. Mircze

 

    58,00

        76 

    7.

G.4 Zamość

 

 1:02,92

        35

 

CHŁOPCY:

                  100m

    1.

Krupa Patryk

    02

     11,38

G. Łabunie

 A     Ind.

    2.

Sitarz Sebastian

    02

     11,61

G. Zwierzyniec

 A     159

    3.

Kuźniarz Mateusz

    01

     11,75

G.1 Tomaszów

 A     149

    4.

Krupa Piotr

    01

     11,91

G.1 Tomaszów

         140

    5.

Lenard Mateusz

   

     12,04

G.1 Zamość

       Ind.

    6.

Witkowski Jakub

    01

     12,10

G.2 Tomaszów

         130

    7.

Świstek Jan

    01

     12,26

G. Zwierzyniec

         122

    8.

Gajewski Bartek

    00

     12,30

G. Horodło

         120

    9.

Miedźwiedź Patryk

    00

     12,31

G.3 Zamość

         120

  10.

Palak Bartosz

    00

     12,38

G.2 Tomaszów

         117

  11.

Szulik Marek

    01

     12,41

G.1 Tomaszów

         115

  12.

Kowalski Krystian

    00

     12,46  

ZSM2 Hrubieszów

        Ind.

  13.

Mędrak Jakub

    00

     12,47

G.2 Tomaszów

        113 

  14.

Czapka Jakub

    01

     12,65

G.6 Zamość

        104    

   15.

Głąb Kacper

    01

     12,73

G. Horodło

      101

   16.

Kaspruk Kacper

    00

     12,76

ZSM3 Hrubieszów

        99

   17.

Gąsior Marcin

    00

     12,77

ZSM3 Hrubieszów

        99

   18.

Adamczuk Jakub

    01

     12,80

G.3 Zamość

        98

   19.

Sarzyński Dawid

    01

     12,84

G. Horodło

        97

   20.

Massimo Esperato

    00

     12,86

ZSM3 Hrubieszów

        96

   21.

Kawka Szymon

    01

     12,88

G. Majdan Sopocki

        Ind.

   22.

Chmielewski Filip

    02

     13,10

G. Zwierzyniec

        88

   23.

Pawlak Kacper

    00

     13,25

G.3 Zamość

        83

   24.

Szewczak Dawid

    02

     13,60

G.6 Zamość

        71

   25.

Nizioł Bartłomiej

    01

     13,71

G.6 Zamość

        68

  PK.

Żurawski Bartłomiej

    00

     12,40

G.2 Tomaszów

 

 

                 300m

    1.

Załuski Szymon

    00

    37,85

G. Horodło

 A   175

    2.

Swatowski Adrian

 

    39,70

G. Łabuńki I

 A   Ind.

    3.

Mucha Szymon

    00

    39,84

G. Ulhówek

 A   Ind.

    4.

Krawczyk Przemysław

    01

    39,94

G.2 Tomaszów

      133

    5.

Duda Andrzej

    01

    40,74

ZSM1 Hrubieszów

       Ind.

    6.

Kowalczuk Piotr

    01

    40,94

G.2 Tomaszów

      119

    7.

Jeżyna Mateusz

    00

    41,52

G. Horodło

      112

    8.

Radomski Patryk

    00

    41,63

G.6 Zamość

      110

    9.

Zając Szymon

    00

    41,64

G. Horodło

      110

  10.

Ożarowski Łukasz

    00

    41,88

G.2 Tomaszów

      107

  11.

Węgrzyn Dawid

    01

    42,20

G.1 Tomaszów

      103

  12.

Rodziewicz Kacper

    00

    42,28

ZSM3 Hrubieszów

      102

  13.

Czarnecki Szymon

    00

    42,44

ZSM3 Hrubieszów

      100

  14.

Krawczyk Piotr

    01

    42,74

G.1 Tomaszów

        97

  15.

Juszczak Konrad

    00

    42,97

G.6 Zamość

        95

  16.

Seń Hubert

 

    43,50

G. Sitno

        Ind.

  17.

Ozimek Patryk

    00

    43,56

G.1 Tomaszów

        91

  18.

Nosal Patryk

 

    44,99

G.4 Zamość

        Ind.

  19.

Martyniuk Kacper

    00

    45,08

G.3 Zamość

        83

  20.

Kraszkiewicz Przemysław

    00

    45,13

ZSM3  Hrubieszów

        82

  21.

Kolano Karol

    00

    46,60

G.3 Zamość

        75

 

         1000m

    1.

Głaz Bartosz

    00

  2:56,87

G.1 Tomaszów

  A   107

    2.

Oleńkiewicz Szymon

    01

  2:57,10

G.2 Tomaszów

  A   107

    3.

Kluczek Karol

    01   

  2:58,00 

G.2 Tomaszów

  L    105

    4.

Żurowski Paweł

    00

  2:59,46

G. Ulhówek

  A    Ind.

    5. 

Mandziuk Michał

    02

  3:07,12

G.2 Tomaszów

 

    6.

Kowal Jarosław

    01

  3:08,50

G. Zwierzyniec

 

    7.

Ciećko Dawid

    01

  3:10,68

G.1 Tomaszów

         81

    8.

Pleskacz Emil

    01

  3:12,07

G.1 Tomaszów

         79

    9.

Matwij Jakub

    02

  3:13,13

G.3 Zamość

         77

  10.

Albrecht Norbert

    01

  3:13,59

G. Zwierzyniec

         76

  11.

Dziedzic Bartek

    02

  3:14,55

ZSM1 Hrubieszów

       Ind.

  12.

Toczek Kacper

    00

  3:14,84

ZSM3 Hrubieszów

         74

  13.

Radecki Jakub

    00

  3:15,69

G.3 Zamość

         73

  14.

Pietruszewicz Filip

    01

  3:16,23

ZS2 Hrubieszów

       Ind.

  15.

Janik Bartłomiej

    00

  3:20,21

ZSM3 Hrubieszów

         67

  16.

Proć Paweł

    01

  3:23,61

G.6 Zamość

         63

  17.

Magryta Krzysztof

    01

  3:23,92

G.6 Zamość

         63

  18.

Petrycki Piotr

    02

  3:24,23

G. Horodło

         62

  19.

Żerebiec Jakub

    01

  3:24,51

G.5 Zamość

        Ind.

  20.

Kujawski Michał

    01

  3:24,77

G. Horodło

         61

  21.

Jankowski Krystian

 

  3:25,00

G. Sitno

        Ind.

  22.

Malinowski Krystian

    00

  3:27,55

G. Horodło

         58

 

             2000m – indywidualnie

   1.

Misiaszek Kacper

    00

   6:37,44

ZSM1 Hrubieszów

   2.

Zólkiewski Jan

    00

   6:47,52

G.2 Tomaszów

   3.

Luty Patryk

    02

   6:54,32

G.2 Tomaszów

   4.

Daciuk Dominik

    01

   7:16,84

ZSM1 Hrubieszów

   5.

Palikot Sebastian

    00

   7:29,48

G.3 Zamość

   6.

Mróz Michał

    02

   7:31,05

G. Horodło

   7.

Ząbczyk Mateusz

 

   7:32,83

G.1 Zamość

   8.

Nowogrodzki Łukasz

    02

   8:37,78

G.3 Zamość

  

          W dal

   1.

Nowosad Wojciech

    00

     5,32

G.4 Zamość

  A   Ind.

   2. 

Miller Jakub

    01

     5,29

G. Łabuńki Pierwsze

  A   Ind.

   3.

Siekierda Bartek

    00

     5,20

G.2 Zamość

  A   Ind.

   4.

Rodziewicz Kacper

    00

     5,14

ZSM3 Hrubieszów

        Ind.

   5.

Szeląg Paweł

    00

     5,08

ZSM3 Hrubieszów

         74

   6.

Wawrzusiszyn Patryk

    00

     4,94

G.2 Tomaszów

         70

   7.

Czarnecki Szymon

    00

    4,87

ZSM3 Hrubieszów

        Ind.

   8.

Cieplechowicz Patryk

    01

    4,82

G. Zwierzyniec

         66

   9.

Ciupik Sebastian

    00

    4,80

G. Zwierzyniec

         65

 10.

Borejczuk Michał

    01

    4,79

G.2 Tomaszów

         65

 11.

Wroński Paweł

    01

    4,71

G. Horodło

         62

 12.

Kostrubiec Michał

    00

    4,70

G.5 Zamość

        Ind.

 13.

Brzuś Rafał

    00

    4,49

G.6 Zamość

         55

 14.

Pysiewicz Mikołaj

    00

    4,40

G.3 Zamość

         52

 15.

Zwolak Oskar

    02

    4,39

G.1 Tomaszów

         51

16.

Kaproń Szymon

    02

     4,30

G.3 Zamość

        48

 17.

Grabowski Łukasz

    01

     4,12

G. Horodło

        42

 18.

Szargan Bartosz

    01

     4,07

G. Horodło

        41

 19.

Greszta Kacper

    02

     4,05

G. Zwierzyniec

        40

 

     Wzwyż

   1.

Zalewski Jakub

    00

     170

ZSM3 Hrubieszów

 A     110 

   2.

Janiuk Kacper

    00

     160

G. Majdan Sopocki

 A     Ind.

   3.

Raczkiewicz Michał

    00

     155

G.6 Zamość

 A     83

   4.

Guz Krystian

    02

     155

G. Tyszowce

        Ind.

   5.

Chmielewski Marek

    00

     155

ZSM3 Hrubieszów

         83

   6.

Radwański Aleksy

    01

     150

G.6 Zamość

         75

   7.

Kudrel Szymon

    01

     150

ZS2 Hrubieszów

         Ind.

8-9.

Bryl Konrad

    00

     145

G.6 Zamość

         68

8-9.

Kowalski Adam

    00

     145

ZSM3 Hrubieszów

         68

 10.

Mazurek Daniel

    00

     145

G.3 Zamość

         68

 11.

Piłat Jakub

    02

     140

G. Łabuńki Pierwsze

        Ind.

 12.

Płaneta Jakub

    00

     140

G. Łabuńki Pierwsze

        Ind.

 13.

Kusy Bartłomiej

    01

     135

G. Zwierzyniec

        53

 

        Oszczep

   1.

Maksymowicz Karol

    00

    32,64

G. Dołhobyczów

  A   Ind.   

   2.

Popko Szczepan

 

    31,56

G.1 Zamość

  A   Ind.

   3.

Świderski Filip

 

    28,60

G.3 Zamość

Liga  53    

   4.

Woszak Damian

 

    27,97

G. Sitno

  A   Ind. 

   5.

Wyżyn Maciej

    01

    27,40

ZSM1 Hrubieszów

        Ind.

   6.

Wójtowicz Norbert

    00

    27,36

G.2 Tomaszów

         47

   7.

Szargan Kacper

    00

    26,44

G. Horodło

         44

   8.

Kuliński Jakub

    00

    25,70

G.4 Zamość

        Ind.

   9.

Ipnar Oskar

    00

    25,30

G. Mircze

        Ind.

 10.

Majdanik Krzysztof

    01

    24,84

G. Ulhówek

        Ind.

 11.

Krajcarz Mikołaj

    01

    24,70

G.1 Tomaszów

         37

 12.

Strzałka Kacper

 

    24,54

G.4 Zamość

        Ind.

 13.

Czerwonka Karol

    00

    22,45

G.3 Zamość

         31

 14.

Krafczyk Oskar

    01

    20,99

G.1 Tomaszów

         24

 15.

Antoszek Bartek

   

    18,92

G. Sitno

        Ind.

 16.

Fedorowicz Patryk

 

    18,66

G. Sitno

        Ind.

 

         Kula

   1.

Panasiewicz Rafał

    00

     11,45

ZSM2 Hrubieszów

 A    Ind.

   2.

Gromek Sebastian

    00

     11,37

G.2 Tomaszów

 A    112

   3.

Klimowicz Michał

    00

     11,11

ZSM2 Hrubieszów

 A    Ind.

   4.

Polski Bartosz

 

     10,62

G. Sitno

        Ind.

   5.

Pietraś Daniel

    00

     10,52

G.2 Tomaszów

         99

    6.

Łagowski Kamil

     00

      10.35

G.6 Zamość

         84

   7.

Dorman Daniel

 

     10,33

ZSM3 Hrubieszów

        Ind.

   8.

Hałasa Mateusz

    01

     10,08

G.4 Zamość

        Ind.

   9.

Łysiak Karol

    00

       9,97

G.1 Tomaszów

         78

 10.

Zańko Jakub

    00   

       9,66

G.2 Zamość

        Ind.

 11.

Gromadzki Hubert

    02

       9,45

G.3 Zamość

         72

 12.

Irla Daniel

    00

       9,38

G.3 Zamość

         70

 13.

Brodziak Jakub

    00

       9,35

G. Zwierzyniec

         70

 14.

Szykuła Michał

   

       8,64

G. Łabuńki I

         Ind.

 15.

Kołodziej Michał

    00

       8,50

G.2 Tomaszów

          53

 16.

Chmielewski Arkadiusz

    01

       8,49

G. Horodło

          52

 17.

Bucior Karol

    00

       8,24

G.1 Tomaszów

          47

 18.

Podolak Jan

    00

       8,20

G.3 Zamość

          47

 19.

Duma Dominik

    00

       8,00

G. Horodło

          43

 20.

Witt Kacper

    01

       7,67

G.1 Tomaszów

          36

 21.

Burdzy Konrad

    00

       7,53

ZSM3 Hrubieszów

          33

 22.

Małyszka Krystian

 

       7,47

ZSM3 Hrubieszów

          32

 

      4x100m

  1.

G.1 Tomaszów

     46,35

 A      174   

  2.

G. Horodło

     48,32

 A      146

  3.

G.2 Tomaszów

     49,07

          135

  4.

ZSM3 Hrubieszów

     50,00

          122

  5.

G.6 Zamość

     51,13

          108

  6.

G.3 Zamość

     51,70

          102

  7.

G.1 Zamość

     52,39

        Ind.

  8.

G. Łabuńki Pierwsze

     52,69

        Ind.

 

Awans do Wojewódzkiej Gimnazjady wywalczyli zawodnicy, oraz sztafety oznaczeni literą A.

 

Wojewódzka Gimnazjada liga la, oraz la indywidualnie zostanie rozegrana 31.05.2016. w Puławach.

 

Zgłoszenie imienne do ligi la muszą dokonać zainteresowane szkoły w regulaminowym terminie.

Wiceprezes LWSZS –  Jerzy Prokop

 

 

Opracował – mak