Rekordy Gimnazjów

Od 1999 r. w wyniku reformy oświaty działają w naszym kraju 3 – letnie szkoły gimnazjalne. Do szkół uczęszcza na ogół młodzież w wieku 13 – 16 lat. Przedstawiam rekordy poszczególnych szkół gimnazjalnych z naszego powiatu, których przedstawiciele mieścili się w statystycznych tabelach najlepszych, jakie osobiście prowadzę w ciągu tych siedmiu lat.

Reklamy

Być może takie zestawienie spowoduje chęć podjęcia treningów, reprezentowania szkół, oraz klubu Unia w celu poprawienia któregoś rekordu.

REKORDY SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH POWIATU HRUBIESZOWSKIEGO
(stan 09. 09. 2006 r.)

Jeżeli coś się nie zgadza, proszę dać znać poprawimy. Różnica pomiędzy pomiarem elektronicznym a ręcznym wynosi 0,24 sek. na niekorzyść zawodnika, np. 100 m. pr 12, 0 sek., to w/g p. el. 12,24 sek.

DZIEWCZĘTA:

60 m. – pomiar elektroniczny (p.el.)

G. 2 Hrubieszów – Dąbrowska Sylwia 8,19
2002
G. 3 Hrubieszów – Teterycz Aneta 8,25 2006
G. ZS 2 Hrubieszów – Borsuk Angelika 9,04
2005
Horodło – Kardasz Aleksandra 8,96
2006

60 m. – pomiar ręczny (pr)

G. 2 Hrubieszów- Dąbrowska Sylwia 7,81 2001
G. 3 Hrubieszów – Teterycz Aneta 8,20 2005
G. ZS 2 Hrubieszów – Stefaniak Dorota 9,21 2004
Horodło – Steciuk Ilona 9,01
2005
Werbkowice – Ciesielczuk Angelika 8,76 2001

100 m. – p.el.

G. 2 Hrubieszów – Dąbrowska Sylwia 12,37 2002
G. 3 Hrubieszów – Teterycz Aneta 12,94 2006
G.ZS 2 Hrubieszów – Stefaniak Dorota 14,25 2004
Horodło – Jaszewska Małgorzata 14,97 2002
Dołhobyczów – Milusz Mariola 14,01 2002
Mircze – Pieczyńska Katarzyna 14,36 2006
Werbkowice – Oniszko Magda 13,40 2003

100 m. – pr

G. 1 Hrubieszów – Perska Sylwia 14,50 2004
G. 2 Hrubieszów-Dąbrowska Sylwia 12,37 2001
G. 3 Hrubieszów -Kiryczuk Joanna 13,28 2004
G. ZS 2 Hrubieszów-Kożuch Katarzyna 13,89 2002
Dołhobyczów -Metyk Marlena 14,48 2003
Horodło – Jaszewska Małgorzata 14,52 2001
Kozodawy -Chmiel Wioletta 15,46 2003
Mircze – Pieczyńska Katarzyna 14,35 2005
Sahryń – Kozłowska Katarzyna 15,76 2000
Uchanie – Brzuchala Ewa 16,87 2000
Werbkowice – Oniszko Magda 13,80 2003

200 m. – p. el.

G. 2 Hrubieszów -Dąbrowska Sylwia 25,01 2002
G. 3 Hrubieszów – Teterycz Aneta 26,87 2006
Horodło – Kardasz Aleksandra 29,11 2006
Mircze – Grabarczuk Karolina 29,36 2003
Werbkowice – Oniszko Magda 29,61 2003

200 m. – pr

G. 1 Hrubieszów – Kukiełka Aieszka 34,60 2001
G. 2 Hrubieszów – Dąbrowska Sylwia 26,40 2002
G. 3 Hrubieszów – Koszałko Joanna 34,89 2004
G. ZS 2 Hrubieszów – Stefaniak Dorota 31,68 2003
Horodło – Kuriata Ewelina 34,35 2004

300 m. – p.el.

G. 1 Hrubieszów – Balicka Kamila 50,84 2004
G. 2 Hrubieszów – Kusiak Paulina 45,56 2002
G. 3 Hrubieszów – Teterycz Aneta 42,63 2005
G. ZS 2 Hrubieszów – Oleszczuk Małgorzata 50,13 2003
Horodło – Steciuk Ilona 46,23 2005
Mircze – Sołoducha Anna 45,79 2006
Turkowice – Rzeszut Barbara 47,02 2002
Werbkowice – Obszyńska Karolina 45,52 2001

300 m. – pr

G. 1 Hrubieszów – Balicka Kamila 49,18 2005
G. 2 Hrubieszów – Dąbrowska Sylwia 44,22 2001
G. 3 Hrubieszów – Teterycz Aneta 44,63 2006
G. ZS 2 Hrubieszów – Mydlak Dominika 50,82 2005
Horodło – Zielińska Ewelina 49,24 2002
Dołhobyczów – Ciemięga Angelika 51,75 2003
Kozodawy – Grzyb Monika 53,07 2003
Mircze – Schmidt Aleksandra 47,86 2001
Turkowice – Rzeszut Barbara 48,00 2003
Werbkowice – Obszyńska Karolina 46,33 2002

400 m. – p.el.

G. 2 Hrubieszów – Kusiak Paulina 1:08,77 2002
G. 3 Hrubieszów – Teterycz Aneta 59,22 2006
G. ZS 2 Hrubieszów – Dańczuk Aleksandra 1:09,672004
Horodło – Steciuk Ilona 1:08,21 2005
Turkowice – Rzeszut Barbara1:10:27 2002
Werbkowice – Kaczoruk Aneta1:10,01 2004

400 m. – pr

G. 2 Hrubieszów – Kusiak Paulina 1:08,51 2001
Horodło -Zielińska Ewelina 1:19,92 1999

500 m.

G. 1 Hrubieszów – Zabawa Alina 1:40,80 2000
G. 2 Hrubieszów – Jakóbiec Monika 1:30,62 2004
G. 3 Hrubieszów – Teterycz Aneta 1:27,33 2005
G. ZS 2 Hrubieszów – Bojarczuk Joanna1:40,99 2006
Horodło – Steciuk Ilona 1:30,28 2005

600 m.

G. 1 Hrubieszów – Kukiełka Agnieszka 1:51,68 2001
G. 2 Hrubieszów – Kusiak Paulina 1:47,08 2001
G. 3 Hrubieszów – Brzoza Katarzyna 1:49,16 2001
G. ZS 2 Hrubieszów – Dańczuk Aleksandra 1:52,97 2003
Dołhobyczów – Burzawa Diana 1:56,64 2001
Horodło – Steciuk Ilona 1:50,70 2005
Kozodawy – Koszałka Beta 1:53,48 2006
Mircze – Smyk Agnieszka 1:45,99 2003
Trzeszczany – Bąk Aleksandra 1:57,84 2001
Turkowice – Kryszczuk Joanna 1:58,03 2002
Werbkowice – Kaczoruk Aneta 1:49,51 2003

800 m.

G. 1 Hrubieszów – Kukiełka Agnieszka 2:47,91 2000
G. 2 Hrubieszów -Kusiak Paulina 2:44,56 2000
G. 3 Hrubieszów -Brzoza Katarzyna 2:49,49 1999
G. ZS 2 Hrubieszów – Koszałko Joanna 2:43,47 2005
Horodło – Steciuk Ilona 2:37,49 2005
Turkowice – Rzeszut Barbara 2:40,62 2003

1000 m.

G. 1 Hrubieszów – Kukiełka Agnieszka 3:37,54 2000
G. 2 Hrubieszów – Łatka Agnieszka 3:34,69 2006
G. ZS 2 Hrubieszów – Koszałko Joanna 3:23,67 2006
Dołhobyczów – Kowalewska Angelika 3:47,94 2004
Horodło – Steciuk Ilona 3:22,48 2005
Mircze – Smyk Agnieszka 3:14,94 2003
Werbkowice – Kaczoruk Aneta 3:23,94 2003

1500 m.

Turkowice – Rzeszut Barbara 5:47,32 2002

1 Mila (1609.32 m.)

G. 2 Hrubieszów – Łatka Agnieszka 6:50,51 2006
G. ZS 2 Hrubieszów – Koszałko Joanna 6:19,12 2006
Horodło – Steciuk Ilona 5:56,56 2005

60 m. p.pł. – p.el.

G. 2 Hrubieszów – Krzaczek Paulina 10,82 2002
G. ZS 2 Hrubieszów – Borsuk Angelika 11,20 2005

100 m. p.pł. – p.el.

G. 2 Hrubieszów-Krzaczek Paulina 17,34 2002
G. ZS 2 Hrubieszów – Kondratiuk Anna20,03 2004
Mircze – Pukaluk Aneta 17,60 2003

100 m. p.pł. – pr

G. 2 Hrubieszów- Krzaczek Paulina 20,14 2000
Horodło -Muszalska Barbara 26,12 2000

200 m. p.pł. – pr

G. 2 Hrubieszów – Krzaczek Paulina 35,92 1999
G. 3 Hrubieszów – Teterycz Aneta 33,58 2005

300 m. p.pł. – p. el.

G. 2 Hrubieszów – Krzaczek Paulina 51,41 2001

300 m. p.pł. – pr

G. 2 Hrubieszów – Krzaczek Paulina 57,71 2000

Chód 3 km. po bieżni

G. 2 Hrubieszów – Łatka Agnieszka 16:37,14 2006
G. 3 Hrubieszów – Koszałko Katarzyna 19:48,76 2005
G. ZS 2 Hrubieszów – Koszałko Joanna 14:46,27 2006
Turkowice – Rzeszut Barbara 17:47,00 2002

Chód 3 km. po szosie

G. 2 Hrubieszów – Łatka Agnieszka 16:58 2006
G. ZS 2 Hrubieszów – Koszałko Joanna 17:40 2005

Chód 5 km. po bieżni

G. 2 Hrubieszów – Łatka Agnieszka 29:39,66 2006
G. ZS 2 Hrubieszów – Koszałko Joanna 26:13,56 2006

Chód 5 km. po szosie

G. ZS 2 Hrubieszów – Koszałko Joanna 27:18 2006

Skok w dal

G. 2 Hrubieszów – Dąbrowska Sylwia 5.55 2001
G. 3 Hrubieszów – Teterycz Aneta 4.95 2005
G. ZS 2 Hrubieszów – Stefaniak Dorota 4.75 2003
Dołhobyczów – Świder Natalia 4.25 2002
Horodło – Kuriata Ewelina 4.41 2004
Mircze – Grabarczuk Karolina 4.42 2003
Werbkowice – Obszyńska Karolina 4.30 2001

Skok wzwyż

G. 1 Hrubieszów – Kawka Ewa 1.25 2004
G. 2 Hrubieszów – Wypych Natalia 1.40 2001
G. 3 Hrubieszów – Zalewska Żaneta 1.36 2005
G. ZS 2 Hrubieszów – Banaszek Paulina 1.40 2006
Dołhobyczów – Metyk Marlena 1.40 2004
Mircze – Pukaluk Aneta 1.56 2003
Horodło – Kuriata Ewelina 1.50 2004
Sahryń – Łazarz Dorota 1.25 2001
Turkowice – Stroczyńska Anna 1.25 2006
Werbkowice – Pruś Natalia 1.30 2002

Trójskok

G. 2 Hrubieszów – Krzaczek Paulina 9.66 2002

Pchnięcie kulą 3 kg

G. 1 Hrubieszów – Filipowicz Barbara 8.42 2002
G. 2 Hrubieszów-Malinowska Marlena 9.20 2001
G. 3 Hrubieszów – Nowak Ewelina 9.17 2006
G. ZS 2 Hrubieszów – Brzoza Edyta 8.45 2006
Dołhobyczów – Buczek Małgorzata 8.95 2002
Horodło – Wołoszyn Angelika 9.57 2006
Kozodawy -Kunicka Agnieszka 8.00 2001
Mircze -Sołoducha Anna 8.64 2005
Turkowice – Chorzępa Natalia 8.82 2002
Uchanie – Czernij Ewelina 7.55 2000

Pchnięcie kulą 4 kg

G. 2 Hrubieszów – Konsowicz Agnieszka 7.60 2004
Horodło – Lemińska Justyna 7.70 2005

Rzut oszczepem

G. 1 Hrubieszów – Wadas Iwona 16.30 2001
G. 2 Hrubieszów – Krzaczek Paulina 22.75 2002
G. 3 Hrubieszów – Teterycz Aneta 19.62 2004
G. ZS 2 Hrubieszów – Kloc Urszula 15.35 2003
Dołhobyczów – Żarska Irmina 23.90 2005
Horodło – Kiryczuk Anna 25.14 2006
Kozodawy – Lalik Honorata 14.80 2003
Mircze – Różańska Sylwia 21.31 2002
Trzeszczany – Grodzka Katarzyna 18.50 2002

Rzut dyskiem

G. 2 Hrubieszów – Konsowicz Agnieszka 18.47 2004
Dołhobyczów – Żarska Irmina 23.07 2004

7 – bój

G. 2 Hrubieszów – Krzaczek Paulina 3.245 pkt. 2002
/17,34-7.56-1.29-28,29-4.66-22.75-2:46,65/

4 x 100 m. – p.el.

G. 2 Hrubieszów – 51,13 2002
Kamień Iwona, Paczała Justyna,
Paulina Krzaczek, Sylwia Dąbrowska
G. 3 Hrubieszów – 54,09 2006
G. ZS 2 Hrubieszów – 56,29 2004
Horodło – 58,95 2005
Kardasz Aleksandra, Pyrz Justyna,
Haczkiewicz Dominika, Steciuk Ilona
Mircze – 57,67 2006

4 x 100 m. – pr

G. 1 Hrubieszów – 58,58 2004
S. Perska, Lewandowska, M. Śliwińska, Balicka
G. 2 Hrubieszów – 52,58 2001
S.Dąbrowska, P.Krzaczek, J.Paczała, I.Kamień
G. 3 Hrubieszów – 55,39 2006
Kasprowicz, Szczęk, Płonkowska, A. Teterycz,
G.ZS 2 Hrubieszów – 55,90 2004
D. Stefaniak, A. Borsuk, A. Kondratiuk, A. Dańczuk
Dołhobyczów – 1:00,58 2004
Metyk, Jakubiec, Kielar, Pietrycka
Horodło – 59,85 2004
Pyrz Justyna, Kardasz Aleksandra,
Kuriata Ewelina, Steciuk Ilona
Hulcze – 1:04,39 2006
Horbaj, Dejneka, Kowalewska, Guzik
Kozodawy – 1:03,88 2000
K.Garbacz, J.Panasiewicz, J.Garbacz, J.Skindzier
Mircze – 57,86 2005
Sołoducha, Pieczyńska, Oacaj, Sarecka
Sahryń – 1:03,27 2000
K.Kozłowska, E. Wiatrzyk, B. Wołoszyn, N. Chorzępa
Trzeszczany – 1:05,27 2001
E.Szych, E.Kucińska, E.Marcinkiewicz, Paradowska
Werbkowice – 59,48 2003
A. Kaczoruk, K. Obszyńska, M. Juszczyk, J. Dyjak

4 x 200 m.
G. 2 Hrubieszów – P.Kusiak, M.Wilkos, S.Dąbrowska,P.Krzaczek 2:08,50 1999
Horodło – E.Zielińska, E.Sarapkiewicz, E.Kuczyńska, A.Hajkowska 2:26,94 1999

CHŁOPCY:

60 m. – p.el.

G. 1 Hrubieszów – Wielosz Arkadiusz 8,39 2003
G. 2 Hrubieszów – Kobylski Tomasz 7,53 2002
G. 3 Hrubieszów – Kurzydłowski Marek 8,98 1999
G. ZS 2 Hrubieszów – Butkiewicz Łukasz – 7,79 2006
Kozodawy – Wróbel Radosław 7,79 2005

60 m. – pr

G. 1 Hrubieszów – Kleczkowski Przemysław 8,05 2001
G. 2 Hrubieszów – Pukaluk Arkadiusz 7,47 2001
G. 3 Hrubieszów – Otręba Łukasz 7,77 2003
G. ZS 2 Hrubieszów – Kucyk Norbert 7,99 2004
Dołhobyczów – Jabłoński Piotr 8,04 2004
Mircze – Marciniuk Kamil 7,83 2002
Sahryń – Adamczuk Grzegorz 8,05 2001
Turkowice – Kawula Marcin 8,18 2001
Werbkowice – Klepczuk Piotr 8,13 2001

100 m. – p.el.

G. 1 Hrubieszów – Wawryszyn Przemysław 11,39 2004
G. 2 Hrubieszów – Pukaluk Arkadiusz 11,40 2002
G. 3 Hrubieszów – Otręba Łukasz 12,44 2003
G. ZS 2 Hrubieszów – Butkiewicz Łukasz 12,13 2006
Horodło – Borys Dawid 12,33 2004
Dołhobyczów – Machometa Jakub 13,42 2003
Kozodawy – Wróbel Radosław 12,48 2005
Uchanie – Strycharczuk Emil 12,83 2006
Werbkowice – Słupski Tomasz 12,12 2004

100 m. – pr

G. 1 Hrubieszów – Wawryszyn Przemysław 11,40 2004
G. 2 Hrubieszów – Pukaluk Arkadiusz 11,44 2002
G. 3 Hrubieszów – Kozaczuk Tomasz 12,26 2003
G. ZS 2 Hrubieszów – Butkiewicz Łukasz 12,14 2006
Dołhobyczów – Turewicz Damian 13,00 2004
Horodło – Szczerbicki Paweł 12,37 2006
Hulcze – Ciemięga Daniel 13,21 2006
Kozodawy – Wróbel Radosław 13,09 2004
Sahryń – Korkosz Wojciech 13,70 2002
Trzeszczany – Kożuch Kamil 12,75 2001
Werbkowice – Słupski Kamil 12,92 2004
Uchanie – Strycharczuk Emil 12,47 2006

200 m. – p.el.

G. 1 Hrubieszów – Kleczkowski Przemysław 25,902001
G. 2 Hrubieszów – Czarnecki Piotr 24,30 2003
G. 3 Hrubieszów – Grzybek Mariusz 25,62 2002
G. ZS 2 Hrubieszów – Butkiewicz Łukasz 24,88 2006
Kozodawy – Wróbel Radosław 24,87 2005
Werbkowice – Słupski Tomasz 24,36 2004

200 m. – pr

G. 2 Hrubieszów – Pukaluk Arkadiusz 24,31 2002
G. 3 Hrubieszów – Otręba Łukasz 26,27 2003

300 m. – p.el.

G. 1 Hrubieszów – Kleczkowski Przemysław 39,892001
G. 2 Hrubieszów – Kamieniarz Adam 38,80 2003
G. 3 Hrubieszów – Piotrowski Michał 40,62 2006
G. ZS 2 Hrubieszów – Soja Bartłomiej 41,25 2006
Dołhobyczów – Lipski Zbigniew 43,25 2003
Horodło – Bogowski Maciej 42,27 2006
Kozodawy – Wróbel Radosław 40,16 2005
Sahryń – Kokoszko Kamil 41,62 2001
Turkowice – Kokoszko Kamil 41,69 2002
Werbkowice – Słupski Tomasz 38,06 2004

300 m. – pr

G. 1 Hrubieszów – Stadnicki Marcin 40,15 2004
G. 2 Hrubieszów – Kamieniarz Adam 38,92 2003
G. 3 Hrubieszów – Piotrowski Michał 41,52 2006
G. ZS 2 Hrubieszów – Soja Bartłomiej 40,97 2006
Dołhobyczów – Wojturski Andrzej 42,60 2004
Horodło – Bogowski Maciej 43,56 2006
Hulcze – Garbarz Grzegorz 43,07 2006
Mircze – Sienicki Jarosław 42,05 2003
Sahryń – Kokoszko Kamil 41,69 2001
Turkowice – Kokoszko Kamil 42,23 2002
Werbkowice – Słupski Tomasz 39,80 2004

400 m. – p.el.

G. 2 Hrubieszów – Kamieniarz Adam 54,12 2003
G. 3 Hrubieszów – Grzybek Mariusz 57,25 2002
G. ZS 2 Hrubieszów – Soja Bartłomiej 56,39 2006
Sahryń – Kokoszko Kamil 59,20 2002
Turkowice – Saj Sylwester 1:07,53 2002
Werbkowice – Drożdżak Bartłomiej 56,11 2002

400 m. – pr

G. 1 Hrubieszów – Nowak Norbert 1:05,07 2001
G. 2 Hrubieszów – Ciesielczuk Kamil 58,50 2002
G. 3 Hrubieszów – Grzybek Mariusz 58,21 2002

500 m.

G. 2 Hrubieszów – Kamieniarz Adam 1:14,45 2003
G. 3 Hrubieszów – Grzybek Mariusz 1:14,78 2003
G. ZS 2 Hrubieszów – Blacha Piotr 1:20,69 2006

600 m.

G. 2 Hrubieszów – Fedorowicz Kamil 1:28,86 2003
G. 3 Hrubieszów – Grzybek Mariusz 1:33,59 2003
G. ZS 2 Hrubieszów – Soja Bartłomiej 1:28,87 2006
Dołhobyczów – Kulpa Jakub 1:35,69 2005
Sahryń – Kokoszko Kamil 1:38,36 2001
Werbkowice – Łazorczyk Artur 1:29,40 2003

800 m.

G. 2 Hrubieszów – Fedorowicz Kamil 2:03,73 2004
G. 3 Hrubieszów – Grzybek Mariusz 2:05,61 2003
G. ZS 2 Hrubieszów – Kucyk Norbert 2:22,97 2003
Dołhobyczów – Kulpa Jakub 2:13,17 2005
Horodło – Markiewicz Mateusz 2:19,93 2004
Turkowice – Hudoba Krzysztof 2:25,98 2002
Werbkowice – Łazorczyk Artur 2:06,42 2003

1000 m.

G. 1 Hrubieszów – Długosz Mariusz 3:08,34 2004
G. 2 Hrubieszów – Fedorowicz Kamil 2:43,58 2003
G. 3 Hrubieszów – Grzybek Mariusz 2:46,07 2003
G. ZS 2 Hrubieszów – Kucyk Norbert 3:04,29 2004
Dołhobyczów – Kulpa Jakub 2:56,73 2005
Horodło – Markiewicz Mateusz 2:49,49 2004
Kozodawy – Knap Daniel 3:01,26 2004
Mircze – Pacaj Paweł 2:58,36 2001
Werbkowice – Łazorczyk Artur 2:43,79 2004

1500 m.

G. 2 Hrubieszów – Fedorowicz Kamil 4:56,17 2002
Horodło – Markiewicz Mateusz 4:28,12 2004

1 Mila (1609.32 m.)

G. 2 Hrubieszów – Woś Rafał 6:12,27 2006
G. ZS 2 Hrubieszów – Blacha Piotr 5:53,47 2005
Dołhobyczów – Kulpa Jakub 5:11,47 2005

2000 m.

G. 1 Hrubieszów – Musiej Norbert 7:30,60 2001
G. 2 Hrubieszów – Kaszuba Tomasz 7:02:50 2003
G. 3 Hrubieszów – Lipski Łukasz 6:38,28 2001
G. ZS 2 Hrubieszów – Blacha Piotr 7:03,39 2006
Dołhobyczów – Kulpa Jakub 6:37,65 2005
Horodło – Markiewicz Mateusz 6:34,32 2004
Kozodawy – Jachosz Tomasz 6:35,87 2003
Mircze – Przeworski Arkadiusz 6:39,31 2005
Werbkowice – Drożdżak Bartłomiej 5:55,54 2002

3000 m.

Werbkowice – Łazorczyk Artur 10:00,09 2003

60 m. p.pł. – p.el.

G. 1 Hrubieszów – Kleczkowski Przemysław 10,22 2002
G. ZS 2 Hrubieszów – Butkiewicz Łukasz 10,87 2006

110 m. p.pł. – p.el.

G. 2 Hrubieszów – Prokop Rafał 21,50 2002
G. ZS 2 Hrubieszów – Kucyk Norbert 18,82 2004
Kozodawy – Wróbel Radosław 17,50 2005

110 m. p.pł. – pr

G. 1 Hrubieszów – Sas Arkadiusz 23,64 2000
Horodło – Ostrowski Krzysztof 27,75 1999

200 m. p.pł. – pr

G. 1 Hrubieszów – Kleczkowski Przemysław 31,20 2001
G. 2 Hrubieszów – Puzio Michał 36,81 1999
G. 3 Hrubieszów – Kurzydłowski Marek 34,66 1999

300 m. p.pł. – p.el.

G. 1 Hrubieszów – Kleczkowski Przemysław 42,70 2001
G. 2 Hrubieszów – Ciesielczuk Kamil 47,78 2001
G.ZS 2 Hrubieszów – Kucyk Norbert 45,53 2004

300 m. p.pł. – pr

G. 2 Hrubieszów – Ciesielczuk Kamil 52,88 2000

400 m. p.pł. – p.el. (wys. pł. – 84 cm.)

G. ZS 2 Hrubieszów – Soja Bartłomiej 1:05,20 2006

2000 m. z przeszkodami

Werbkowice – Drożdżak Bartłomiej 6:29,34 2002

Skok w dal

G. 1 Hrubieszów – Wielosz Arkadiusz 5.77 2002
G. 2 Hrubieszów – Fedorowicz Kamil 5.81 2003
G. 3 Hrubieszów – Kurzydłowski Marek 5.60 2002
G.ZS 2 Hrubieszów – Sienkiewicz Daniel 5.48 2004
Dołhobyczów – Jabłoński Piotr 5.68 2005
Horodło – Borys Dawid 5.83 2004
Kozodawy – Frykowski Dmian 5.00 2001
Mircze – Obara Mateusz 5.45 2005
Trzeszczany – Surma Damian 5.56 2006

Skok wzwyż

G. 1 Hrubieszów – Kopczyński Erwin 1.65 2005
G. 2 Hrubieszów – Fulara Piotr 1.76 2004
G. 3 Hrubieszów – Krawczyński Maciej 1.65 2003
G. ZS 2 Hrubieszów – Kacicki Paweł 1.50 2004
Dołhobyczów – Jabłoński Piotr 1.78 2005
Horodło – Borys Dawid 1.70 2004
Hulcze – Bajdocha Rafał 1.55 2006
Mircze – Marciniuk Kamil 1.76 2002
Przewodów – Dźwierzyński Kacper 1.60 2006
Sahryń – Korkosz Wojciech 1.25 2001
Trzeszczany – Boguciński Tomasz 1.35 2001
Werbkowice – Nazar Cezary 1.60 2006

Trójskok

G. 1 Hrubieszów – Kleczkowski Przemysław 11.242002
G. 2 Hrubieszów – Kamieniarz Adam 11.30 2003
G. 3 Hrubieszów – Otręba Łukasz 9.51 2003
G. ZS 2 Hrubieszów – Kucyk Norbert 9.17 2003

Pchnięcie kulą 5 kg

G. 1 Hrubieszów – Krawczuk Jacek 11.35 2002
G. 2 Hrubieszów – Patyjewicz Daniel 11.30 2003
G. 3 Hrubieszów – Koszyniuk Albin 10.78 2004
G. ZS 2 Hrubieszów – Zając Paweł 10.38 2004
Dołhobyczów – Machometa Jakub 10.85 2004
Horodło – Zienkiewicz Mateusz 12.14 2006
Kozodawy – Greniuk Piotr 10.00 2004
Mircze – Staszczuk Mateusz 9.98 2006
Uchanie – Brzuchala Piotr 8.52 2000
Werbkowice – Bełz Kamil 10.88 2002

Pchnięcie kulą 4 kg

G. 2 Hrubieszów – Fedorowicz Krystian 9.52 2006
G. ZS 2 Hrubieszów – Blacha Piotr 8.32 2005

Pchnięcie kulą 7,256 kg

G. 2 Hrubieszów – Patyjewicz Daniel 7.78 2002
G. 3 Hrubieszów – Szala Kamil 5.05 1999
Horodło – Haczkiewicz Grzegorz 4.34 1999

Pchnięcie kulą 6 kg

Horodło – Turek Bartłomiej 8.68 2001

Rzut oszczepem 600 g.

G. 1 Hrubieszów – Pawęska Arkadiusz 30.47 2002
G. 2 Hrubieszów – Hukowski Tomasz 47.91 2004
G. 3 Hrubieszów – Otręba Łukasz 43.44 2004
Dołhobyczów – Kapusta Witold 36.56 2005
Horodło – Borys Dawid 40.40 2004
Kozodawy – Stępkowski Łukasz 28.10 2004
Mircze – Zwolan Karol 38.15 2002
Strzyżów – Bojar Daniel 40.41 2005
Trzeszczany – Świst Marcin 31.15 2001
Werbkowice – Wesołowski Krystian 34.17 2002

Rzut oszczepem 700 g.

G. 2 Hrubieszów – Hukowski Tomasz 46.80 2004

Rzut oszczepem 800 g.

G. 2 Hrubieszów – Hukowski Tomasz 44.48 2004
G. 3 Hrubieszów – Szala Kamil 27.40 2000

Rzut dyskiem 1 kg

G. 1 Hrubieszów – Krawczuk Jacek 28.05 2001
G. 2 Hrubieszów – Hukowski Tomasz 30.47 2003

Rzut dyskiem 1,5 kg

G. 2 Hrubieszów – Hukowski Tomasz 32.74 2004
Horodło – Zienkiewicz Mateusz 30.78 2006

Chód 5 km. po bieżni

G. 2 Hrubieszów – Kaszuba Tomasz 29:39,89 2003
G. 3 Hrubieszów – Grzybek Mariusz 32:04,06 2003

4 x 100 m. – p.el.

G. 1 Hrubieszów – 47,96 2006
G. 2 Hrubieszów – 47,41 2002
M. Puzio, P.Czarnecki, A.Pukaluk, T.Kobylski
G. 3 Hrubieszów – 50,59 2004
G. ZS 2 Hrubieszów – 49,69 2006
Horodło – 49,81 2006
K. Śpiewak, S. Jeczeń, P. Sakowski, P. Szczerbicki

4 z 100 m. – pr

G. 1 Hrubieszów – 48,86 2004
Chmarzyński, Jakubiak, Wawryszyn, Stadnicki
G. 2 Hrubieszów – 48,61 2003
P. Fulara, P.Czarnecki, A. Kamieniarz, K. Fedorowicz
G. 3 Hrubieszów – 49,77 2003
Ł. Otręba, P. Szopiński, K. Bednarczyk, T. Kozaczuk
G. ZS 2 Hrubieszów – 50,43 2004
Chmarzyński, Butkiewicz, Gałka, Kucyk
Dołhobyczów – 50,35 2004
Wojturski, Skiba, Cioch, Turewicz
Horodło – 51,13 2006
A. Rządkowski, K. Śpiewak, P. Sakowski, P. Szczerbicki
Hulcze – 54,41 2006
Ciemięga, Berliński, Kowalewski, Staszewski
Kozodawy – 54,06 2004
Greniuk, Wróbel, Pytka, Wawrzecki
Mircze – 51.02 2001
R.Michalczuk, M.Doskocz, , A.Jasicz, K. Marciniuk
Sahryń 53,59 2001
G. Adamczuk, Hudoba, P. Deryło, K. Kokoszko
Trzeszczany 52,93 2006
Surma, Gabryś, Lipski, Szawierszenko
Werbkowice 51,91 2002
Łazorczyk, Drożdżak,Adamczuk, Słupski

4 x 200 m.

G. 2 Hrubieszów – 1:58,91 2000
M.Puzio, K. Ciesielczuk, Koszerny, Traczyński

4 x 400 m.

G. 2 Hrubieszów – 3:59,83 2003
A.Kamieniarz, M. Seweryn, S. Lebiedowicz, M. Solak

Opracował – Marek Ambroży Kitliński

zobacz zdjęcia >>