Rekordy powiatu hrubieszowskiego LA w rocznikach szkół średnich

Hrubieszów W gronie chłopców 17 – 19 lat w bieżącym sezonie lekkoatletycznym został poprawiony jeden rekord i to przez piętnastolatka, czy zostaną poprawione inne, będzie trudno, i aby je poprawić należy znać te rekordowe wyniki, więc prezentacja ich poniżej.

Reklamy

***

Chłopcy

60 m. – POMIAR ELEKTRONICZNY (PE)

17 lat Stajszczyk Dominik LO Hrubieszów 7,40 1998

18 lat Stajszczyk Dominik LO Hrubieszów 7,40 1998

19 lat Stajszczyk Dominik LO Hrubieszów 7,40 1998

60 m. – POMIAR RĘCZNY (PR)

17 Krzyżanowski Andrzej LO Hrubieszów 7,0 1991

18 Bajurko Cezary ZSMR Hrubieszów 6,9 1981

19 Barański Ireneusz ZSMR Hrubieszów 6,8 1981

100 m. – PE

17 Stajszczyk Dominik LO Hrubieszów 11,19 1998

18 Stajszczyk Dominik LO Hrubieszów 11,19 1998

19 Krzyżanowski Andrzej LO Hrubieszów 11,08 1993

100 m. – PR

17 Stajszczyk Dominik LO Hrubieszów 11,08 1998

18 Stajszczyk Dominik LO Hrubieszów 11,04 1999

19 Sidor Przemysław ZSMR Hrubieszów 10,8 1980

200 m. – PE

17 Naja Tomasz LO Hrubieszów 22,81 1986

18 Śliwiński Michał LO Hrubieszów 22,41 1997

19 Śliwiński Michał LO Hrubieszów 22,27 1998

200 m. – PR

17 Stajszczyk Dominik LO Hrubieszów 22,53 1998

18 Stajszczyk Dominik LO Hrubieszów 22,53 1998

19 Śliwiński Michał LO Hrubieszów 22,36 1998

300 m. – PE

17 Kudyk Janusz ZSMR Hrubieszów 37,15 1991

18 Kamień Andrzej ZSE Hrubieszów 36,33 1990

19 Śliwiński Michał LO Hrubieszów 35,24 1998

300 m. – PR

17 Lubawski Radosław ZSMR Hrubieszów 36,3 1983

18 Lubawski Radosław ZSMR Hrubieszów 35,4 1984

19 Lubawski Radosław ZSMR Hrubieszów 35,4 1984

400 m. – PE

17 Kitliński Piotr LO Hrubieszów 50,73 1989

18 Śliwiński Michał LO Hrubieszów 49,43 1997

19 Śliwiński Michał LO Hrubieszów 48,40 1998

400 m. – PR

17 Lubawski Radosław ZSMR Hrubieszów 49,7 1983

18 Lubawski Radosław ZSMR Hrubieszów 49,7 1983

19 Lubawski Radosław ZSMR Hrubieszów 49,7 1983

500 m. – PE+PR

17 Kitliński Piotr LO Hrubieszów 1:03,98 1989

18 Kitliński Piotr LO Hrubieszów 1:03,98 1989

19 Kitliński Piotr LO Hrubieszów 1:03,98 1989

600 m.

17 Kitliński Piotr LO Hrubieszów 1:21,89 1989

18 Kitliński Piotr LO Hrubieszów 1:21,89 1989

19 Kitliński Piotr LO Hrubieszów 1:21,89 1989

800 m.

17 Kitliński Piotr LO Hrubieszów 1:53,94 1989

18 Kitliński Piotr LO Hrubieszów 1:52,66 1990

19 Kitliński Piotr LO Hrubieszów 1:50,51 1991

1000 m.

17 Krosman Stanisław ZSMR Hrubieszów 2:31,4 1981

18 Kitliński Piotr LO Hrubieszów 2:28,25 1990

19 Kitliński Piotr LO Hrubieszów 2:27,17 1991

1500 m.

17 Kurzawa Józef ZSMR Hrubieszów 3:57,0 1977

18 Kitliński Piotr LO Hrubieszów 3:56,40 1990

19 Kern Artur LO Hrubieszów 3:53,75 1999

1 MILA (1609,32 m.)

17 Kamień Mirosław ZSE Hrubieszów 4:30,9 1991

18 Kamień Mirosław ZSE Hrubieszów 4:30,9 1991

19 Kitliński Piotr LO Hrubieszów 4:21,7 1991

2000 m.

17 Kamień Mirosław ZSE Hrubieszów 5:38,10 1991

18 Chorzępa Sławomir ZSR Hrubieszów 5:35,48 1993

19 Kamień Mirosław ZSE Hrubieszów 5:28,41 1993

3000 m.

17 Kurzawa Józef ZSMR Hrubieszów 8:31,2 1977

18 Watras Marek LO Hrubieszów 8:25,28 1976

19 Watras Marek LO Hrubieszów 8:25,28 1976

5000 m.

17 Furmanek Wiesław Unia 14:52,0 1976

18 Furmanek Wiesław Unia 14:52,0 1976

19 Klimczuk Zygmunt Unia 14:43,7 1979

5 km. po SZOSIE

17 Kern Artur LO Hrubieszów 16:35 1997

18 Przytuła Marcin ZSMR Hrubieszów 16:02 1996

19 Przytuła Marcin ZSMR Hrubieszów 16:02 1996

10 000 m.

17 Watras Marek LO Hrubieszów 33:09,0 1975

18 Watras Marek LO Hrubieszów 32:09,8 1976

19 Watras Marek LO Hrubieszów 32:09,8 1976

10 km po SZOSIE

17 Jabłoński Artur LO Horodło 34:48 1998

18 Przytuła Marcin ZSMR Hrubieszów 34:05 1996

19 Śliwiński Sławimir ZSMR Hrubieszów 34:03 1995

15 km po SZOSIE

17 Majewski Bartłomiej Unia Hrubieszów 60,08 1992

18 Majewski Bartłomiej Unia Hrubieszów 60,08 1992

19 Majewski Bartłomiej Unia Hrubieszów 60,08 1992

BIEG GODZINNY PO BIEŻNI

17 Wójtowicz Andrzej ZSMR Hrubieszów 16.065 m. 1992

18 Wójtowicz Andrzej ZSMR Hrubieszów 16.065 m. 1992

19 Wójtowicz Andrzej ZSMR Hrubieszów 16.065 m. 1992

20 km po SZOSIE

17 Jabłoński Artur LO Horodło 1.09:19 1997

18 Jabłoński Artur LO Horodło 1.09:19 1997

19 Jabłoński Artur LO Horodło 1.09:19 1997

PÓŁMARATON (21.0975 KM) (ATEST) PO SZOSIE

17 Klain Krzysztof ZSMR Hrubieszów 1.27:09 2001

18 Herbin Daniel LO Horodło 1.23:27 2001

19 Herbin Daniel LO Horodło 1.23:27 2001

MARATON (42.195 km.)

19 Piekarski Andrzej Unia 3.24:13 1998

MARSZOBIEG GÓRSKI 100 km

17 Sowierszenko Tomasz ZSMR Hrubieszów 20.45 1995

110 m. p.pł. (106,4) – PE

17 Kudyk Marek ZSMR Hrubieszów 15,75 1991

18 Kudyk Marek ZSMR Hrubieszów 15,66 1992

19 Kudyk Marek ZSMR Hrubieszów 14,99 1993

110 m. p.pł. (106,4) – PR

17 Barański Ireneusz ZSMR Hrubieszów 15,2 1979

18 Barański Ireneusz ZSMR Hrubieszów 15,0 1980

19 Barański Ireneusz ZSMR Hrubieszów 14,7 1981

110 m.p.pł. (100) – PE

17 Kudyk Marek ZSMR Hrubieszów 15,09 1991

18 Kudyk Marek ZSMR Hrubieszów 15,09 1991

19 Kudyk Marek ZSMR Hrubieszów 15,09 1991

110 m. p.pł. (100) – PR

17 Barański Ireneusz ZSMR Hrubieszów 15,1 1979

110 m. p.pł. (91,4) – PE

17 Wróbel Radosław ZS 1 Hrubieszów 16,53 2006

200 m. p.pł. (76,2) – PE

17 Kudyk Marek ZSMR Hrubieszów 25,58 1991

18 Kudyk Marek ZSMR Hrubieszów 25,58 1991

19 Śliwiński Michał LO Hrubieszów 25,15 1998

200 m. p.pł. (76,2) – PR

17 Śliwiński Michał LO Hrubieszów 26,12 1996

18 Śliwiński Michał LO Hrubieszów 25,23 1997

19 Śliwiński Michał LO Hrubieszów 25,09 1998

400 m. p.pł. (91,4) – PE

17 Śliwiński Michał LO Hrubieszów 56,28 1996

18 Śliwiński Michał LO Hrubieszów 53,98 1997

19 Śliwiński Michał LO Hrubieszów 52,87 1998

400 m. p.pł. (91,4) – PR

17 Lubawski Radosław ZSMR Hrubieszów 57,0 1983

18 Barański Ireneusz ZSMR Hrubieszów 54,4 1980

19 Śliwiński Michał LO Hrubieszów 53,85 1998

400 m. p.pł. (84) – PE

17 Barański Ireneusz ZSMR Hrubieszów 54,40 1979

400 m.p.pł. (84) – PR

17 Barański Ireneusz ZSMR Hrubieszów 55,8 1979

1500 m z PRZESZKODAMI

17 Moskwa Krzysztof ZSR Turkowice 4:24,44 1986

2000 m. z PRZESZKODAMI

17 Hojda Marcin ZSE Hrubieszów 6:05,59 1997

18 Kern Tomasz ZS 2 Hrubieszów 6:04,15 2003

19 Ulidowski Andrzej LO Hrubieszów 5:54,86 1990

3000 m. z PRZESZKODAMI

18 Ulidowski Andrzej LO Hrubieszów 9:37,53 1989

19 Ulidowski Andrzej LO Hrubieszów 9:26,51 1990

SKOK W DAL

17 Paczała Eugeniusz LO Hrubieszów 6.60 1969

17 Sidor Przemysław ZSMR Hrubieszów 6.60 1978

18 Paczała Eugeniusz LO Hrubieszów 6.84 1970

19 Paczała Eugeniusz LO Hrubieszów 7.07 1971

SKOK WZWYŻ

17 Grzyb Bartłomiej G. 3 Hrubieszów 1.95 2009

18 Jakubiak Janusz Unia Hrubieszów 2.09 1982

19 Jakubiak Janusz Unia Hrubieszów 2.09 1982

TRÓJSKOK

17 Paczała Eugeniusz LO Hrubieszów 13.42 1969

18 Guzina Andrzej ZSMR Hrubieszów 14.35 1978

19 Guzina Andrzej ZSMR Hrubieszów 14.58 1979

SKOK O TYCZCE

17 Sienkiewicz Jarosław ZSMR Hrubieszów 3.60 1988

18 Sienkiewicz Jarosław ZSMR Hrubieszów 3.60 1988

19 Sobczuk Mirosław ZSMR Hrubieszów 3.60 1980

19 Sienkiewicz Jarosław ZSMR Hrubieszów 3.60 1988

PCHNIĘCIE KULĄ – 7.257 kg

17 Wąsiel Marek ZSMR Hrubiesz 12.75 1999

18 Wąsiel Marek ZSMR Hrubiesz. 13.23 2000

19 Bełz Kamil ZSMR Hrubiesz. 15.54 2005

PCHNIĘCIE KULĄ – 6 kg

18 Bełz Kamil ZS 1 Hrubieszów 14.33 2004

19 Bełz Kamil ZS 1 Hrubieszów 17.01 2005

PCHNIĘCIE KULĄ – 5 kg

17 Wąsiel Marek ZSMR Hrubieszów 15.39 1999

RZUT DYSKIEM – 2 kg

17 Pirogowicz Piotr ZSMR Hrubieszów 37.94 1986

18 Pirogowicz Piotr ZSMR Hrubieszów 41.38 1987

19 Sulowski Edmund ZSR Turkowice 46.44 1983

RZUT DYSKIEM – 1,75 kg

18 Bełz Kamil ZS 1 Hrubieszów 37.50 2004

19 Bełz Kamil ZS 1 Hrubieszów 48.37 2005

RZUT DYSKIEM 1,5 kg

17 Pirogowicz Piotr ZSMR Hrubieszów 47.14 1986

RZUT OSZCZEPEM – 800 g. (obecny typ)

17 Szala Sławomir ZSMR Hrubieszów 53.46 1986

18 Szala Sławomir ZSMR Hrubieszów 56.22 1987

19 Michalczyk Marcin ZSMR Hrubieszów 57.73 2002

RZUT OSZCZEPEM – 700 g.

17 Michalczyk Marcin ZSMR Hrubieszów 52.14 2000

RZUT MŁOTEM – 7.257 kg

17 Lewosz Alfred ZSMR Hrubieszów 34.60 1967

18 Lewosz Alfred ZSMR Hrubieszów 36.96 1968

19 Lewosz Alfred ZSMR Hrubieszów 37.80 1969

Rzut młotem – 6 kg

19 Bełz Kamil ZSMR Hrubieszów 33.90 2005

CHÓD 3 km po bieżni

17 Klain Krzysztof ZSMR Hrubieszów 14:25,51 2001

18 Klain Krzysztof ZSMR Hrubieszów 14:25,51 2001

19 Fedaczyński Rafał ZSR Hrubieszów 13:25,00 1999

CHÓD 5 km po bieżni

17 Klain Krzysztof ZSMR Hrubieszów

18 Fedaczyński Rafał ZSR Hrubieszów 25:19,10 1998

19 Fedaczyński Rafał ZSR Hrubieszów 21:46,87 1999

CHÓD 10 km po bieżni

17 Klain Krzysztof ZSMR Hrubieszów 48:11,0 2001

18 Łukasiewicz Robert ZSMR Hrubieszów 47:08,4 1981

19 Łukasiewicz Robert ZSMR Hrubieszów 47:08,4 1981

CHÓD 10 KM PO SZOSIE

19 Herbin Daniel LO Horodło 46:54 2002

CHÓD GODZINNY po bieżni

19 Fedaczyński Rafał ZSR Hrubieszów 12.655 1999

CHÓD 20 km po szosie

18 Łukasiewicz Robert ZSMR Hrubieszów 1.44:42 1981

19 Łukasiewicz Robert ZSMR Hrubieszów 1.34:36 1982

4 x 100 m – PR

17 Unia Hrubieszów: Tomasz Magdziak, Artur Frel, Marek Wąsiel, Łukasz Koszałko (ZSMR) 44,91 1999

18 Unia Hrubieszów: Tomasz Magdziak, Artur Frel, Marek Wąsiel, Łukasz Koszałko (ZSMR) 44,91 1999

19 Unia Hrubieszów: Janusz Jakubiak, Robert Szwanc, Mirosław Dąbrowski, Radosław Lubawski 44,0 1982

4 x 100 m – PE

17 Unia Hrubieszów: Andrzej Krzyżanowski, Tomasz Kozik, Marek Kudyk, Janusz Kudyk 44,37 1991

18 Unia Hrubieszów: Andrzej Krzyżanowski, Tomasz Kozik, Marek Kudyk, Janusz Kudyk 44,37 1991

19 Unia Hrubieszów: Marek Kudyk, Janusz Kudyk, Andrzej Krzyżanowski, Sebastian Zawiślak 43,61 1993

4 x 400 m.

17 Unia Hrubieszów: Kamil Lebiedowicz, Łukasz Koszałko, Krzysztof Pietrzyk, Artur Frel 3:28,78 1999

18 Unia Hrubieszów: Marek Kudyk, Radosław Karaś, Janusz Kudyk, Mirosław Kamień 3:25,84 1992

19 Unia Hrubieszów: Andrzej Krzyżanowski, Mirosław Kamień, Marek Kudyk, Janusz Kudyk 3:23,84 1993

DZIESIĘCIOBÓJ (oszczep stary ty p)

17 Barański Ireneusz ZSMR Hrubieszów 5.703(11,4+649+10.82+170+53,0+15,1+31.84+230+41.16+4:59,3) 1979

18 Urbanowicz Jacek LO Hrubieszów 5.323(11,6+638+12.52+160+54,6+18,6+30.90+300+49.72+5:31,8) 1970

19 Klinszport Marek ZSMR Hrubieszów 6.240(11,8+6.28+11.92+183+54,4+17,5+35.78+3.20+65.88+4:34,2) 1975

Opracował – Marek Ambroży Kitliński (mak)

Na zdjęciu – Alfred Lewosz posiadacz najstarszych rekordów w grupie chłopców 17 – 19 lat (rzut młotem). Obecnie sędzia na zawodach lekkoatletycznych.

Hrubieszow LubieHrubie 2009