Sławomir Ryć i Paweł Jędrzejuk odchodzą z Unii

Sławomir Ryć, który walnie przyczynił się do awansu Unii Hrubieszów do IV ligi po wielu latach, nie będzie już reprezentował barw naszego klubu w rundzie wiosennej.

Reklamy

 

Decyzją wiceprezesa Wojciecha Lecko oraz trenera Dariusza Herbina postanowiono zakończyć współpracę z dotychczasowym bramkarzem Unii. Obie strony rozstają się oczywiście z szacunkiem i w zgodzie.

Sławomir Ryć zasługuje na wielkie słowa uznania oraz podziękowania za godne reprezentowanie barw Unii Hrubieszów. Swoją postawą na boisku zapisał się pięknie w historii klubu. Sławkowi życzymy dalszych sukcesów sportowych w nowym klubie.

Reklamy

 

***

 

Paweł Jędrzejuk również nie będzie już zawodnikiem Unii Hrubieszów. Po konsultacji wiceprezesa naszego klubu Wojciecha Lecko z trenerem Dariuszem Herbinem postanowiono zakończyć dotychczasową współpracę z Pawłem Jędrzejukiem. Obie strony rozstają się w zgodzie i we wzajemnym szacunku.

Pawłowi Jędrzejukowi dziękujemy za godne reprezentowanie barw naszego klubu oraz życzymy dalszych sukcesów sportowych w nowym klubie.


józek