Sprawdzian lekkoatletów Unii Hrubieszów na obozie w Puławach

W środę 15 lipca 2020 r., czyli w przedostatnim dniu obozu sportowego sekcji lekkoatletycznej MKS Unii Hrubieszów w Puławach, trenerzy Tomasz Magdziak i Mirosław Kamień zarządzili sprawdzian.

Reklamy

Zawodnicy w większości startowali w dwóch konkurencjach. Wśród startujących znalazły się również dwie zawodniczki Żaka Biała Podlaska. Padło wiele ciekawych wyników, wśród których były też rekordy powiatu i życiowe. I czekamy na start w Lublinie 25 lipca!

***

Wyniki sprawdzianu – 15 VII 2020 r. Puławy

– pomiar ręczny

500m i 300m

Pańko Kacper (2006) – 1:11,10 – 38,76 (dwa rekordy powiatu 14 lat)
Śmietanka Jan (2005) – 1:12.40 — 39.79
Chmielewski Kacper (2005) – 1:16.00 — 42,54

Gajewska Karolina – 1:14.77 — 40,76 dwa (rek. powiatu open)
Kamień Wiktoria – 1:24,73 — 43,15
Śmietanka Olga – 1:18,50 (rek pow. 17 lat) – 42.13

Bajkowska Justyna (2002) – 1:16,73 — 42,88 (Żak)
Osipiuk Klaudia (2005) 1:02,43 (400m) — 26,86 (200m) (Żak)

***

150m i 150m

Kamień Julia – 19,22 — 19,24
Krotkiewicz Karina – 19,58 — 19,57

Kiryczuk Szymon (2006) – 18.65 (rek. pow. 14 lat) – 18.71

***

1000m i 300m

Cierech Filip – 2:48,58 — 41,53

Bęsiuk Sandra – 3:21,19

***

600m i 300m

Jańczuk Tomaszewska Karolina (2007) – 1:53,20 — 50,84

***

Chód 3 km

Tarnowska Karolina – 16:20,52

***

Trenerzy Mirosław Kamień i Tomasz Magdziak

– Wszystkim zawodnikom gratulujemy postawy a uzyskane wyniki są dobrym prognostykiem przed zbliżającymi się zawodami.

***

Z historii hrubieszowskiej la

 

300 m – Pomiar łączony (PE + PR) – stan 15 VII 2020

  1. Gajewska Karolina; LO Staszic Hrubieszów; 40,76*; 2020 07 15; Puławy
  2. Pańczyk Jolanta; ZS 2 LO Hrubieszów; 40,8*; 1975 07 13; Lublin
  3. Grzyb Edyta; ZS 3 Hrubieszów; 41,05; 2004 06 08; Biała Podlaska
  4. Śmietanka Olga; Unia; 42,13*; 2020 07 15; Puławy
  5. Kamień Wiktoria; LO Staszic Hrubieszów; 43,15*; 2020 07 15; Puławy

500 m

  1. Gajewska Karolina; ZS 2 LO Hrubieszów; 1:14,77*; 2020 07 17; Puławy
  2. Pańczyk Jolanta; LO Hrubieszów; 1:15,8*; 1977 08 13; Stalowa Wola
  3. Korzeniowska Barbara; LO Hrubieszów; 1:17,3*; 1977 08 13; Stalowa Wola
  4. Muzyczuk Małgorzata; Unia Hrubieszów; 1:17,5*; 1983 07 17; Lublin
  5. Śmietanka Olga; Unia Hrubieszów; 1:18,50*; 2020 07 15; Puławy
  6. Kwaśniewska Irmina; LO Hrubieszów; 1:19,4*; 1977 08 13; Stalowa Wola

Chód 3 km

  1. Wyroślak Izabela; ZSR Turkowice; 14:06,10; 1987 06 07; Lublin
  2. Musur Ewa; ZSR Turkowice; 14:12,6; 1985 09 23; Zamość
  3. Koszałko Joanna; G.ZS 2 Hrubieszów; 14:46,27; 2006 07 15; Biała Podlaska
  4. Wołk Elżbieta; ZSR Turkowice; 15:11,06; 1988 08 06; Lublin
  5. Łatka Agnieszka; ZS 3 Hrubieszów; 15:18,53; 2008 08 09; Słubice
  6. Kimak Anna; ZSR Turkowice; 15,18,8; 1986 06 01; Zamość
  7. Rybczyńska Beata; ZSR Turkowice; 15:26,88; 1988 08 06; Lublin
  8. Śliwińska Joanna; ZSE Hrubiesz.; 15:32,7; 1999 05 19; Zamość
  9. Tarnowska Karolina; Unia Hrubieszów; 16:20,52; 2020 07 15; Puławy
  10. Koszałko Alicja; LO Hrubieszów; 16:21,52; 1999 08 21; Puławy

500 m

  1. Kitliński Piotr LO Hrubieszów 1:03,98; 1989 08 19 Kielce
  2. Mazurek Mariusz ZSMR Hrubiesz. 1:06,1; 1989 07 25 Biała Podl.
  3. Śliwiński Michał LO Hrubieszów 1:07,19; 1996 08 28 Hrubieszów
  4. Kamień Mirosław Unia 1:07,32; 1994 07 22 Hrubieszów
  5. Kudyk Marek ZSMR Hrubiesz. 1:07,62; 1994 07 22 Hrubieszów
  6. Nowosad Mariusz ZSR Turkowice 1:07,7; 1989 07 25 Biała Podl
  1. Pańko Kacper SP Horodło 1,11:10*; 2020 07 15 Puławy
  2. Śmietanka Jan Unia 1:12,40*; 2020 07 15 Puławy
  3. Chmielewski Kacper Unia 1:16,00*; 2020 07 15 Puławy

Opracował – mak


Foto i tam jest więcej – MKS Unia Hrubieszów Lekkoatletyka