22 lipca 2024

Srebro ZS nr 3 w Hrubieszowie w Wojewódzkiej Lidze LA

W środę 12.10.2011 r. w Zamościu odbyła się w ramach Licealiady Wojewódzka Liga Lekkoatletyczna dla szkół ponadgimnazjalnych. Po awansach z zawodów powiatowych i rejonu zamojskiego chłopcy z ZS nr 3 w Hrubieszowie (Kościuszko) zdobyli srebrny medal ulegając złotym medalistom zaledwie 11 punktów. Dziewczęta z ZS nr 2 w Hrubieszowie (Staszic) zajęły 9 pozycję.

Reklamy

Na zdjęciu – Srebrni medaliści z ZS nr 3 w Hrubieszowie z nauczycielem p. Krzysztofrm Brudnowskim.

Reklamy

Reklamy

Komunikat końcowy Wojewódzkiej Licealiady Liga la Zamość 12.10.2011

Dziewczęta:

I miejsce I LO Biała Podlaska – 1230 pkt. op. Hetmańczyk Maciej

Konkurencja Nazwisko imię Rocznik Wynik Pkt.

100m
Grad Joanna 95 13,88 124
Szyc Anna 95 14,53 107
Sucharzewska Edyta 94 14,85 100

400m
Kożuchowska Emilia 93 73,60 78
Wakulak Karolina 95 71,28 88
Siłuch Katarzyna 93 66,16 113

800m
Brzozowska Natalia 94 2:34,46 104
Kobryńska Magda 95 2:31,51 112
Włoch Anna 94 2:41,46 87

W dal
Bielecka Dominika 95 4,48 112
Witan Izabela 93 4,02 93
Romaniuk Joanna 95 3,92 89

Kula
Maleńczuk Mariola 93 8,83 132
Maksymiuk Katarzyna 94 8,88 132
Mospinek Majka 93 7,30 117

4x100m I LO Biała Podlaska 55,45 113

II miejsce I LO Zamość – 1200 pkt. op. Mandziuk Grażyna

100m
Wronka Magdalena 95 12,94 150
Pyś Karolina 93 13,36 138

400m
Ostapińska Monika 95 71,36 88
Pilip Agata 93 69,53 96

800m
Szmit Joanna 94 2:30,22 115
Kustra Monika 95 2:59,17 51
Krosman Aneta 94 3:07,26 38

W dal
Borek Anna 94 4,47 112
Piróg Rozalia 94 3,87 87
Buczek Natalia 94 3,18 59

Kula
Bielecka Hanna 94 7,81 122
Szopa Marlena 93 7,13 115
Ścirka Karolina 94 6,37 107

4x100m I LO Zamość 53,73 126

III miejsce V LO Lublin – 1164 pkt. op. Szczotka Adrian

100m
Kotwica Ewa 93 13,71 128
Andrzejczyk Paulina 93 13,84 125
Bielak Sylwia 95 15,49 85

400m
Rudzińska Ola 94 71,08 89
Matysek Karolina 94 75,93 68
Lichaj Aneta 95 80,30 53

800m
Tchórzewska Karolina 93 2:27,86 121
Kobiałka Katarzyna 95 3:01,18 48
Bukowska Paulina 95 2:56,92 55

W dal
Doroszczuk Magda 93 4,58 116
Tomasiak Katarzyna 94 4,57 116
Niewiadomska Magda 94 4,75 124

kula
Woźnicka Justyna 95 5,89 101
Ziółek Ola 95 6,53 108
Łoś Monika 93 6,18 104

4x100m V LO Lublin 53,71 126

IV miejsce ZS2 Lubartów – 1155 pkt. op. Kitliński Marek, Mazur- Filip

100m
Wierzbicka Weronika 93 13,60 131
Czubacka Agnieszka 94 14,87 99
Pytka Milena 95 14,90 98

400m
Drzewiecka Monika 95 70,12 93
Zielińska Natalia 94 68,96 99
Słomka Karolina 94 69,98 94

800m
Włodarczyk Anna 93 2:46,31 76
Wierzbicka Zuzanna 94 2:53,75 61
Nowosacka Bogumiła 95 2:28,50 120

W dal
Ogórek Michalina 94 3,91 89
Staropiętka Małgorzata 95 3,82 85
Filipek Małgorzata 95 4,39 108

kula
Gradzińska Monika 93 7,21 116
Foltyn Katarzyna 95 8,17 126

4x100m ZS2 Lubartów 57,66 97

V miejsce LO ONZ Biłgoraj – 1149 pkt. op. Iwańska Urszula

100m
Śmieciuch Ewa 14,15 117
Grab Angelika 14,52 108
Kołodziej Magda DSC falstart

400m
Jechalke Agnieszka 74,33 75
Frączek Martyna 70,80 90
Rzeszutko Agnieszka 73,90 77

800m
Paluch Kamila 2:26,62 125
Koman Ewa 2:58,41 53
Kaczor Agnieszka 2:53,82 61

W dal
Grzyb Joanna 4,48 112
Adamczuk Magda 4,29 104
Gąsior Dominika 4,04 94

kula
Czuryło Anna 7,94 124
Pogudz Diana 8,22 126
Skubisz Joanna 7,80 122

4x100m LO ONZ Biłgoraj 56,35 106

VI miejsce II LO Chełm – 1123 pkt. op. Pliżga Teresa

100m
Czuba Kamila 94 13,96 122
Stawiarska Patrycja 95 14,72 103
Krawczyk Karolina 93 14,69 103

400m
Kosz Monika 94 64,39 122
Iwaniuk Beata 95 67,30 107

800m
Bednaruk Paulina 95 2:52,20 64
Sochaczewska Paulina 95 2:53,72 61

W dal
Zubkowska Klaudia 95 4,26 103
Żuk Katarzyna 95 3,92 89
Skrochocka Paulina 95 3,35 65

kula
Zygarlicka Joanna 93 7,67 121
Kowalczyk Dominika 95 7,28 116
Wieczerza Karolina 95 7,32 117

4x100m II LO Chełm 55,32 114

VII I LO Puławy – 1111 pkt. op. Kowalczyk J, Śniegocka A.

100m
Kustra Ola 95 14,42 110
Pracz Alicja 93 13,66 129
Kieliszek Żaneta 95 15,45 86

400m
Paciorek Katarzyna 95 76,10 68
Jaworska Wioleta 94 73,83 77
Kosz Monika 94 64,39 122

800m
Jaworska Agata 95 2:48,88 71
Szymańska Iza 95 2:50,13 68
Ambrożkiewicz Kinga 95 3:02,95 45

W dal
Szymczyk Ola 94 4,36 107
Lechowicz Agata 93 3,92 89
Rudnik Ola 94 3,78 83

kula
Kawka Anna 95 7,94 123
Kozak Iwona 95 7,80 122

4x100m I LO Puławy 55,74 110

VIII miejsce I LO Łuków – 1100 pkt. op. Wardak Małgorzata

100m
Kazana Paulina 95 15,79 79
Sawicka Paulina 95 14,24 114
Oskroba Monika 94 15,66 82

400m
Kowalczyk Monika 93 71,49 87
Wereszczyńska Agnieszka 95 73,35 79
Krawczuk Paulina 95 73,49 78

800m
Włoch Anna 94 2:41,46 87
Bielska Katarzyna 94 2:57,11 55
Zborowska Katarzyna 94 2:52,29 64

W dal
Tomczak Natalia 94 4,47 112
Brokowska Katarzyna 93 4,24 102
Noga Alicja 94 4,75 124
Kula Rybka Anna 95 8,07 125
Lewoszewska Patrycja 95 8,87 132

4x100m I LO Łuków 58,00 94

IX miejsce ZS2 Hrubieszów -1070 pkt. op. Cygan Barbara, Kusiak Anna

100m
Kasprowicz Karolina 93 14,02 120
Kondratiuk Edyta 94 15,05 95
Kożuch Kamila 93 14,93 98

400m
Worożbit Paulina 94 67,14 108
Grabowska Katarzyna 94 75,66 70
Mielniczuk Magda 94 69,24 97

800m
Mazurek Katarzyna 94 2:58,64 52
Pirogowicz Kamila 93 2:58,36 53

W dal
Podgórska Natalia 95 4,08 96
Sala Joanna 93 3,95 90
Dębowczyk Paulina 94 4,22 101

Kula
Borkowska Karolina 93 8,47 128
Patyjewicz Marta 93 7,75 121
Czerwieniec Iza 94 7,46 118

4x100m ZS2 Hrubieszów 57,79 96

X miejsce XIX LO Lublin – 1063 pkt. op. Sokołowska Magdalena

100m
Niezabitowska Iga 94 DSC falstart
Wybraniec Diana 93 13,18 143
Lasocka Natalia 95 17,50 48

400m
Baran Agata 95 64,18 123
Dobrzyńska Karolina 93 83,50 42
Kowalczyk Ola 94 82,15 47

800m
Caboń Anita 95 3:07,79 38
Adamczuk Paulina 95 3:14,87 28
Maksymiec Weronika 94 2:57,73 54

W dal
Banasiak Ola 95 5,00 134
Grzybek Kamila 94 4,52 114
Mołdoch Dominika 95 3,08 55

Kula
Pawka Ola 95 6,28 106
Piech Ola 94 6,52 108
Piasecka Natalia 95 8,90 133

4x100m XIX LO Lublin 54,28 121

XI miejsce ZSE i III LO Chełm- 1041 pkt. op. Jeż-Szwiec Elżbieta

100m
Lipińska Angelika 94 14,16 116
Kiełbasa Agata 93 15,27 90
Korecka Patrycja 95 14,57 106

400m
Kupka Dominika 94 69,91 94
Skiba Barbara 94 76,60 66
Litwin Ksenia 94 72,95 81

800m
Struska Elżbieta 93 2:52,73 63
Ćwirzeń Sylwia 95 2:53,91 61
Członka Mariola 93 3:00,53 49

W dal
Nowosad Kinga 92 3,91 89
Sikorska Joanna 94 3,98 91
Łopatka Agnieszka 94 4,14 98

Kula
Kołtuniak Klaudia 95 8,15 125
Bisko Magda 95 7,66 120
Iwaniuk Klaudia 95 6,77 111

4x100m ZSE i III LO Chełm 59,16 86

***

– 4 miejsce w rywalizacji dziewcząt zajął ZS nr 2 z Lubartowa kierowany przez Marka Huberta Kitlińskiego, ulegając brązowym medalistom zaledwie o 9 punktów, pomimo tego jest to największy sukces tej szkoły w historii startów w tego rodzaju zawodach. Natomiast 11 miejsce zajął ZSE i III LO Hrubieszów pod opieką Elżbiety Jeż – Szwiec. Oboje, to rdzenni hrubieszowianie, byli reprezentanci w sporcie Unii Hrubieszów, SP nr 1 w Hrubieszowie i LO im. Stanisława Staszica w Hrubieszowie.

***

CHŁOPCY:

I miejsce LO Terespol -1277 pkt. op ?

100m
Wowczeniuk Piotr 95 11,31 152
Romaniuk Konrad 93 12,22 115
Sławiński Łukasz 94 12,36 110

400m
Semeniuk Mateusz 93 57,05 104
Wróblewski Marek 93 57,21 103
Matejek Mateusz 95 56,50 108

1500m
Sadowski Cezary 93 4:36,93 76
Dobrowolski Adam 94 4:38,55 73
Sosnowski Bartłomiej 95 4:52,24 52

W dal
Demczuk Kamil 93 6,32 130
Brzeziński Mateusz 94 6,00 116
Leonienko Mariusz 94 5,57 98

kula
Wiktoruk Mateusz 94 15,15 160
Bukowski Adam 94 11,67 122
Dejneko Tomasz 93 9,19 103

4×100 m LO Terespol 47,21 121

II miejsceZS3 Hrubieszów- 1266 pkt. op. Brudnowski Krzysztof

100m
Sobczuk Konrad 94 12,07 121
Gałan Marcin 93 13,10 83
Szumski Bartłomiej 93 12,92 89

400m
Wojtowicz Mateusz 94 60,57 79
Sitarz Kamil 93 54,55 123
Mielniczuk Jakub 95 56,17 111

1500m
Szostak Paweł 93 4:08,09 133
Naja Krzysztof 95 4:52,24 52
Zacharczuk Albin 93 4:20,47 106

W dal
Wyżyn Daniel 94 5,85 110
Smoła Sebastian 93 4,90 72
Maciejewski Maciej 95 5,27 86

kula
Nowosad Maciej 93 12,82 143
Gajewski Wojciech 94 12,24 128
Hunia Patryk 95 9,61 101

4x100m ZS3 Hrubieszów 47,68 116

III miejsce ZS1 Tomaszów Lub. – 1265 pkt. op. Gdański Andrzej, Wróbel Krzysztof

100m
Kawka Oktawian 94 11,47 146
Kulas Jan 93 12,31 112
Kłus Paweł 94 12,33 111

400m
Hałasa Paweł 94 54,04 127
Ćmiel Jacek 94 58,88 91

1500m
Sikora Kamil 93 4:08,76 131
Buczek Sylwester 93 4:31,88 83

W dal
Ostrówka Paweł 94 5,88 111
Koperwas Piotr 94 5,50 95
Kuczmaszewski Dawid 94 5,68 103

kula
Malinowski Konrad 94 11,42 120
Sienkiel Radosław 94 10,83 114
Bartoń Cyprian 93 9,93 112

4x100m ZS1 Tomaszów 46,55 127

IV miejsce ZSE i III LO Chełm – 1238 pkt. op. Oszust

100m
Wasyńczuk Tomasz 94 12,15 118
Jasiński Maciej 95 12,71 97
Rydz Jarosław 93 12,27 113

400m
Kuśmierczyk Dominik 93 53,12 134
Bogusiewicz Maciej 94 58,12 96
Gregorowicz Marcin 94 64,47 55

1500m
Kuśmierz Aleksander 95 4:24,89 97
Dobosz Damian 93 5:04,27 37
Gadzicki Kamil 94 4:59,17 43

W dal
Kaszczuk Patryk 94 5,29 87
Filipowicz Wojciech 94 4,90 72
Szczerbacz Mateusz 95 5,35 89

kula
Mochniej Konrad 93 11,52 129
Ćwikła Grzegorz 93 9,76 110
Soczyński Daniel 94 11,13 117

4x100m ZSE i III LO Chełm 46,81 125

V miejsce ZSZ1 i II LO Włodawa – 1226 pkt. op. ?

100m
Chołodziński Konrad 93 12,21 115
Karpiński Damian 94 11,45 146
Lenart Maciej 93 11,78 133

400m
Paszkiewicz Maciej 94 57,14 103
Czarnota Kacper 93 DSC falstart
Musz Rafał 95 56,64 107

1500m
Pawłowski Adam 93 4:29,49 89
Hrycak Daniel 94 4:41,73 68
Waszuk Radosław 94 4:53,07 51

W dal
Martyniuk Kamil 93 5,31 88
Suchodół Patryk 94 5,56 98
Kieler Radosław 94 5,85 110

Kula
Gontaruk Szymon 93 8,76 95
Maksymiuk Kamil 94 11,49 120
Olesiejko Łukasz 95 11,19 117

4x100m ZSZ1 i II LO Włodawa 45,81 135

VI miejsce RCEZ Biłgoraj – 1222 pkt. op. Osuch

100m
Kuliński Damian 95 12,25 114
Kozyra Daniel 93 12,40 108
Mazurek Piotr 94 12,19 116

400m
Leńczuk Emil 92 57,73 99
Radawiec Arkadiusz 92 55,47 116
Socha Michał 93 57,03 104

1500m
Podlecki Sylwester 94 4:32,66 83
Paszko Wojciech 92 4:30,25 87
Łuczyn Dominik 93 4:42,09 67

W dal
Małyszek Adam 93 6,04 118
Nawrocki Jacek 93 5,76 106
Sołtyka Mariusz 94 5,44 93

kula
Jach Rafał 93 11,28 126
Cap Radosław 93 9,55 107
Zdunek Kamil 93 11,41 128

4x100m RCEZ Biłgoraj 46,94 124

VII miejsce ZSBiO Biłgoraj – 1165 pkt op. ?

100m
Hajduk Bartłomiej 93 11,99 124
Malec Krzysztof 93 12,19 116
Lejbt Jarosław 94 12,49 105

400m
Obszyński Mateusz 92 57,34 102
Mazur Kamil 94 58,06 97
Żywot Marcin 95 58,20 96

1500m
Gromadzki Paweł 92 4:37,59 75
Kolbucki Paweł 95 4:55,55 48
Koman Kamil 94 4:51,84 53

W dal
Kobel Wojciech 95 6,18 124
Siwko Wojciech 93 5,28 87
Nizio Michał 93 5,55 97

kula
Bulak Krzysztof 93 11,70 131
Hucz Wojciech 93 11,40 128
Kiszka Jakub 94 12,68 134

4x100m ZSBiO Biłgoraj 48,08 112

VIII V LO Lublin – 1152 pkt, op. ?

100m
Majewski Jakub 93 12,06 121
Szczepański Adrian 95 12,21 115
Struski Robert 94 13,27 77

400m
Olek Maciej 94 58,03 97
Płatek Bartosz 94 58,34 95
Kawala Konrad 94 59,92 84

1500m
Kwiatkowski Dawid 93 4:35,28 78
Kępka Kamil 94 4:27,79 92
Chyliński Mateusz 95 4:30,16 88

W dal
Śledź Kacper 93 5,81 108
Grzyb Damian 95 5,75 106
Kołodziejczyk Mateusz 95 5,42 92

kula
Szarzyniak Piotr 94 10,63 112
Kusyk Radosław 94 9,72 102
Proć Mateusz 94 10,02 106

4x100m V LO Lublin 48,08 112

IX miejsce I LO Biała Podlaska – 1145 pkt. op. Hetmańczyk Maciej

100m
Michalczyk Marek 94 11,96 125
Straszewski Piotr 95 11,66 138
Kuna Damian 95 12,34 110

400m
Głowacki Karol 94 54,21 126
Pogański Emanuel 94 58,96 90

1500m
Sobolewski Paweł 94 4:42,76 66
Malicki Wojciech 95 4:58,38 44
Chwalewski Paweł 94 4:54,08 50

W dal
Kowerda Marcin 95 5,50 95
Przgrodzki Kamil 95 5,52 96
Kryśko Adrian 95 5,36 90

kula
Kowalczyk Grzegorz 95 10,81 113
Kapłan Paweł 95 11,13 117

4x100m I LO Biała Podlaska 46,40 129

X miejsce XIX LO Lublin – 1039 pkt. op. Pliszka Sławomir

100m
Wołowski Michał 93 11,91 127
Kwiatkowski Michał 93 12,37 109
Gryta Paweł 95 12,72 96

400m
Baran Jakub 95 59,21 89
Gutek Łukasz 95 58,28 95

1500m
Borzęcki Paweł 93 4:52,11 53
Ostrowski Maciej 95 5:02,61 39
Koziarski Łukasz 95 5:06,40 35

W dal
Strachów Krzysztof 93 6,08 119
Dados Radosław 95 5,60 99
Walaszczyk Damian 95 5,32 88

Kula
Hućko Tomasz 93 9,06 102
Podlipny Daniel 94 8,63 88

4x100m XIX LO Lublin 47,36 119

XI miejsce ZSZ1 Dęblin – 1005 pkt. op. Pacholski Artur

100m
Węk Albert 95 12,41 108
Drajer Damian 93 13,15 81
Staszczyszyn Adrian 92 13,17 81

400m
Grzebalski Karol 92 61,15 76
Piątek Rafał 92 59,39 87
Wesołowski Piotr 95 61,14 76

1500m
Ośko Michał 92 4:55,85 48
Celejewski Andrzej 95 4:43,78 65
Kalbarczyk Rafał 92 5:04,88 37

W dal
Utnicki Daniel 93 5,24 85
Bąkowski Mateusz 93 5,57 98
Grudzień Adrian 92 5,35 89

kula
Sikora Marek 92 11,05 124
Gabran Łukasz 92 9,87 111
Pataj Mateusz 95 12,24 128

4x100m ZSZ1 Dęblin 49,32 101

XII miejsce ZS2 Puławy – 924 pkt. op. Murat Sławomir

100m
Jabłoński Mariusz 94 12,25 114
Niewiadomski Sebastian 94 12,36 110
Mazur Mariusz 94 12,49 105

400m
Andrejek Bartosz 94 59,00 90
Łyszcz Marek 94 59,68 85
Szczypa Sylwester 94 53,84 129

1500m
Matysiak Piotr 4:59,85 42
Adamczuk Kamil 92 5:08,21 33
Skibniewski Andrzej DSC

W dal
Krawczyk Rafał 95 5,08 79
Krawczyk Łukasz 94 5,07 78
Pawlak Jakub 94 5,23 85

kula
Furtak Rafał 95 11,35 119
Zając Bartosz 94 10,88 114

4x100m ZS2 Puławy 48,44 109

Organizator:
Jerzy Prokop
Zamojski Szkolny Związek Sportowy

***

Opracował – mak