29 marca 2024

Szóste miejsce chłopców z SP 2 Hrubieszów na szczeblu wojewódzkim! – ZDJĘCIA

W poniedziałek 21 czerwca 2021 r. w Zamościu zostały przeprowadzone zawody w trójboju lekkoatletycznym dla klas IV i młodszych, w których chłopcy ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Hrubieszowie pod kierownictwem p. Eweliny Winiarskiej zajęli wysokie szóste miejsce!

W drużynie SP 2 Hrubieszów wystąpili, uzyskując wyniki:

Marcel Czerkawski – 60 m – 10,13; skok w dal m- 3…68; rzut piłeczką palantową – 28 m

Krzysztof Samsonowicz – 9,70 – 3.92 – 36,5

Michał Winiarski – 9,73 – 3.34 – 29

Adam Kacaj – 10,73 – 3.32 – 22

Bartłomiej Lebiedowicz – 10,27 – 3.62 – 24,5

­

Ze strony szkolnej:

Ogromne zaangażowanie i skupienie dominowało w zachowaniu chłopców, którzy reprezentowali naszą szkołę w trójboju. Obecność ok. 20 startujących zespołów (chłopców i dziewcząt) z całego województwa, budziła w nich niepewność, ale też i odpowiedzialność za udział. Choć nie udało się wywalczyć miejsca na podium, należy podkreślić, iż wszyscy chłopcy znacząco poprawili swoje wyniki z zawodów rejonowych w skoku w dal i rzucie piłeczką palantową. Niestety dwukrotne wywoływanie do biegu na 60 m i oczekiwanie na swoją kolej spowodowało zdenerwowanie, co przełożyło się na słabszy start w porównaniu do wcześniejszych zawodów. Należy dodać, iż poziom startujących drużyn był wyrównany, o czym świadczą wyniki punktacji prezentowane na koniec przez sędziego głównego.

Gratulujemy i życzymy udanych, aktywnych wakacji!