Sztafety przełajowe

HrubieszówHrubieszów

Reklamy

29 września na stadionie HOSiR i terenach do niego przylegających odbyły się powiatowe zawody Igrzysk Szkół Podstawowych, Gimnazjady i Licealiady w sztafetowych biegach przełajowych.

***

Komunikat z Igrzysk Powiatowych w Sztafetowych Biegach Przełajowych, przeprowadzonych na obiekcie HOSiR Hrubieszów w dniu 29.09.2009 r.

Szkoły Podstawowe

Sztafety dziewcząt – dystans 800m
W zawodach wystartowały 3 sztafety dziewcząt.

I miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 3 w Hrubieszowie ( 33:37:05 )
opiekun – Joanna Różańska

II miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 2 w Hrubieszowie ( 34:12:80 )
opiekun – Marzanna Bielecka

III miejsce – Szkoła Podstawowa w Uchaniach ( 36:14:17 )
opiekun – Grażyna Mazur

Sztafety chłopców – dystans 800m
W zawodach wystartowało 6 sztafet.

I miejsce – Szkoła Podstawowa w Dołhobyczowie ( 31:33:74 )
opiekun – Mariusz Kulczyński

II miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 2 w Hrubieszowie ( 31:48:82 )
opiekun – Krzysztof Dąbrowski

III miejsce – Szkoła Podstawowa w Mirczu ( 32:54:71 )
opiekun – Waldemar Klajda

IV miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 3 w Hrubieszowie ( 32:59:60 )
opiekun – Joanna Różańska

V miejsce – Szkoła Podstawowa w Uchaniach ( 33:30:34 )
opiekun – Grażyna Mazur

VI miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 1 w Hrubieszowie ( 34:22:93 )
opiekun – Tomasz Magdziak

Do finałów rejonowych w kategorii dziewcząt awansują :
1.Szkoła Podstawowa Nr 3 w Hrubieszowie,
2.Szkoła Podstawowa Nr 2 w Hrubieszowie.

Do finałów rejonowych w kategorii chłopców awansują :
1.Szkoła Podstawowa w Dołhobyczowie,
2.Szkoła Podstawowa Nr 2 w Hrubieszowie.

***

Komunikat z Gimnazjady Powiatowej w Sztafetowych Biegach Przełajowych, przeprowadzonych na obiektach HOSiR w Hrubieszowie w dniu 29.09.2009 r.

Gimnazja

Sztafety dziewcząt – dystans 800m
W zawodach wystartowało 8 sztafet.

I miejsce – Gimnazjum w Horodle ( 30:54:50 )
opiekun – Mirosław Kamień

II miejsce – Gimnazjum przy Zespole Szkół Nr 2 w Hrubieszowie ( 32:22:70 ) opiekun – Anna Kusiak, Barbara Cygan

III miejsce – Gimnazjum w Mirczu ( 32:48:02 )
opiekun – Waldemar Klajda

IV miejsce – Gimnazjum Nr 3 w Hrubieszowie ( 34:01:78 )
opiekun – Czesław Drączkowski

V miejsce – Gimnazjum Nr 2 w Hrubieszowie( 34:25:56 )
opiekun – Krystyna Rozkul

VI miejsce – Gimnazjum Nr 1 w Hrubieszowie( 34:28:65 )
opiekun – Irena Tarcz

VII miejsce – Gimnazjum w Moniatyczach ( 35:44:00 )
opiekun – Daniel Brudzisz

VIII miejsce – Gimnazjum w Kryłowie( 36:22:08 )
opiekun – Agnieszka Kłoda

Sztafety chłopców – dystans 1000m
W zawodach wystartowało 10 sztafet.

I miejsce – Gimnazjum w Dołhobyczowie ( 34:03:00 )
opiekun – Mariusz Kulczyński

II miejsce – Gimnazjum w Horodle ( 34:24:90 )
opiekun – Mirosław Kamień

III miejsce – Gimnazjum Nr 3 w Hrubieszowie ( 34:46:81 )
opiekun – Wiesław Grzyb

IV miejsce – Gimnazjum w Mirczu ( 35:28:35 )
opiekun – Robert Majdanik

V miejsce – Gimnazjum Nr 2 w Hrubieszowie ( 33:30:34 )
opiekun – Robert Jóźwiuk

VI miejsce – Gimnazjum w Kozodawach ( 35:55:28 )
opiekun – Robert Kryszczuk

VII miejsce – Gimnazjum przy Zespole Szkół Nr 2 w Hrubieszowie ( 36:15:40 ) opiekun – Andrzej Pochylczuk

VIII miejsce – Gimnazjum Nr 1 w Hrubieszowie( 36:22:08 )
opiekun – Irena Tarcz

IX miejsce – Gimnazjum w Moniatyczach ( 37:44:81 )
opiekun – Daniel Brudzisz

X miejsce – Gimnazjum w Kryłowie( 38:34:02 )
opiekun – Agnieszka Kłosta

Do finałów rejonowych w kategorii dziewcząt awansują :
1.Gimnazjum w Horodle,
2.Gimnazjum przy Zespole Szkół Nr 2 w Hrubieszowie.

Do finałów rejonowych w kategorii chłopców awansują :
1.Gimnazjum w Dołhobyczowie,
2.Gimnazjum w Horodle.

***

Komunikat z Powiatowej Licealiady w Sztafetowych Biegach Przełajowych, przeprowadzonych na obiektach HOSiR w Hrubieszowie w dniu 29.09.2009 r.

Licea

Sztafety dziewcząt – dystans 1000m
Do zawodów przystąpiły 3 drużyny sztafetowe, po 10 zmian.

I miejsce – Liceum im. S. Staszica w Hrubieszowie ( 35:08:48 )
opiekun – Anna Kusiak, Barbara Cygan

II miejsce – Zespół Szkół Nr 1 w Hrubieszowie ( 37:17:02 )
opiekun – Katarzyna Skawińska

III miejsce – Zespół Szkół Nr 3 w Hrubieszowie ( 38:44:23 )
opiekun – Jan Paczała

Sztafety chłopców – dystans 1500m
W zawodach wzięły dział 4 sztafety.

I miejsce – Zespół Szkół Nr 3 w Hrubieszowie ( 43:34:70 )
opiekun – Jan Paczała

II miejsce – Zespół Szkół Nr 1 w Hrubieszowie ( 43:51:30 )
opiekun – Jacek Jaworski

III miejsce – Zespół Szkół Nr 2 w Hrubieszowie( 44:50:21 )
opiekun – Zbigniew Krawczuk

IV miejsce – Zespół Szkół w Dołhobyczowie ( 48:07:45 )
opiekun – Marcin Kulczyński

Do finałów rejonowych w kategorii dziewcząt awansują :
1.Liceum im. S. Staszica w Hrubieszowie,
2.Zespół Szkół Nr 1 w Hrubieszowie.

Do finałów rejonowych w kategorii chłopców awansują :
1.Zespół Szkół Nr 3 w Hrubieszowie,
2.Zespół Szkół Nr 1 w Hrubieszowie.

***

Komunikat sporządził:
HOSiR

_________________________________________________

zobacz zdjęcia »
_________________________________________________

Hrubieszow LubieHrubie 2009