Tabele LA mężczyzn z powiatu hrubieszowskiego – sezon 2011

Został zakończony lekkoatletyczny sezon letni 2011, w którym hrubieszowscy sportowcy w związku z przebudową w naszym mieście stadionu startowali na niepełnowymiarowym „stadioniku” przy SP nr 2 w Hrubieszowie, przez co wyniki były dużo gorsze. Ci, co trenują w Unii lub reprezentują szkoły na wyższym szczeblu zawodów, startowali na lepszych stadionach uzyskując rekordy życiowe. Na wysokim poziomie wyniki osiągnęli: Paweł Szostak, Artur Kern i Albin Zacharczuk. W tabelach pojawił się po wielu latach Jan Kondrak, obecnie znakomity pieśniarz.

Reklamy

Na zdjęciu – Paweł Szostak i Albin Zacharczuk osiagnęli w sezonie 2011 dużej klasy wyniki, chcą w następnym sezonie jeszcze je zdecydowanie poprawić, ciekawe, jak uda im się pogodzić maturę z codziennym treningiem, a później jeszcze starty, i w tym przypadku nie tylko od nich to pogodzenie zależy.

Tabele LA – sezon 2011

Mężczyźni/chłopcy

60 m – PE – szkoły podstawowe

8,69 Pietrusiewicz Kacper 99 SP 1 Hrubieszów 17 05 Zamość

8,90 Maciejewski Przemysław 98 SP Horodło 17 05 Zamość

9,00 Wygadańczuk Łukasz 98 SP 1 Hrubieszów 17 05 Zamość

9,15 Ślifierz Radosław 98 SP 1 Hrubieszów 17 05 Zamość

9,26 Buliński Norbert 98 SP Horodło 17 05 Zamość

9,29 Pakuła Patryk 99 SP 1 Hrubieszów 17 05 Zamość

9,38 Panek Patryk 98 SP Horodło 17 05 Zamość

9,43 Orlon Patryk 98 SP Horodło 17 05 Zamość

9,50 Janik Adrian 99 SP Horodło 17 05 Zamość

9,67 Tarnowski Mateusz 00 SP 1 Hrubieszów 17 05 Zamość

Kolejno: wynik, nazwisko i imię, rok urodzenia, szkoła lub klub, data i miejsce uzyskania wyniku

60 m – PR – Open

7,33 Łopocki Michał G. 1 Hrubieszów 29 09 Hrubieszów

7,66 Malesa Arkadiusz G. 1 Hrubieszów 29 09 Hrubieszów

8,06 Traczuk Krystian G. 3 Hrubieszów 29 09 Hrubieszów

8,1 Sikora Michał G. 1 Hrubieszów 29 09 Hrubieszów

8,1 Frańczuk Mateusz G. 3 Hrubieszów 29 09 Hrubieszów

8,44 Wygadańczuk Łukasz SP 1 Hr 9 05 Hr

8,5 Sacharczuk Jakub G. 3 Hrubieszów 29 09 Hrubieszów

8,68 Hospod Damian SP 2 Hr. 9 05 Hr

8,61 Madej Karol G. 3 Hrubieszów 29 09 Hrubieszów

8,69 Maciejewski Przemysław SP Horodło 9 05 Hr

8,73 Pietrusiewicz Kacper SP 1 Hr.

8,88 Skoczylas Dominik SP 3 Hr. 9 05 Hr

8,98 Echta Jakub SP 2 Hr. 9 05 Hr

9,06 Popławski Kacper SP 3 Hr. 9 05 Hr

9,1 Gieleta Konrad SP 2 Hrubieszów 29 09 Hrubieszów

9,23 Krotkiewicz Piotr SP 3 Hrubieszów 29 09 Hrubieszów

9,27 Ślifierz Radosław SP 1 Hr. 9 05 Hr

9,32 Łoza Dawid SP 2 Hr. 9 05 Hr

9,33 Gieleta Konrad SP 2 Hr. 9 05 Hr

100 m – PE

11.94 Sobczuk Konrad 95 G. Mircze 1 06 Zamość

12,05 Łopocki Michał 96 G. 1 Hr. 1 06 Zamość

12,20 Poterucha Aleksander 92 ZS 4 Hrubieszów 18 05 Zamość

12,30 Szelepajło Kamil 96 G. Mircze 1 06 Zamość

12,41 Lizun Mateusz 94 ZS 2 Hr. 5 10 Zamość

12,61 Starzec Adrian 95 G. 3 Hrubieszów 20 05 Zamość

12,63 Bajak Artur 94 ZS 2 Hrubieszów 5 10 Zamość

12,64 Szumski Bartłomiej 93 ZS 3 Hr. 5 10 Zamość

12,68 Olucha Szymon 95 G. 3 Hrubieszów 20 05 Zamość

12,76 Kłak Mateusz 93 ZS 2 Hr. 5 10 Zamość

12,83 Małyszka Paweł 97 G. 3 Hrubieszów 20 05 Zamość

13,05 Kościowski Eryk 96 G. 2 Hrubieszów 20 05 Zamość

13,10 Gałan Marcin 93 ZS 3 Hr. 12 10 Zamość

100 m – PR

11,93 Sobczuk Konrad 95 ZS 3 Hr. 27 09 Hr

12,00 Bajak Artur 94 ZS 2 Hr. 27 09 Hr

12,05 Łopocki Michał 96 G. 1 Hrubieszów 23 05 Hr

12,37 Lizun Mateusz 94 ZS 2 Hr. 27 09 Hr

12,53 Szelepajło Kamil 96 G. Mircze 23 05 Hr

12,63 Olucha Szymon 95 G. 3 Hrubieszów 23 05 Hr

12,64 Starzec Adrian 95 G. 3 Hrubieszów 23 05 Hr

12,72 Nowicki Kamil 92 ZS 1 Hr. 27 09 Hr

12,74 Frankiewicz Bartłomiej 95 ZS 1 Hr. 27 09 Hr

12,99 Zuszman Daniel 95 G. Werbkowice 23 05 Hr

12,99 Kamiński Adrian 94 ZS 4 Hr. 27 09 Hr

12,99 Kłak Mateusz 93 ZS 2 Hr. 27 09 Hr

13,15 Nieradko Patryk G. Trzeszczany 23 05 Hr

13,18 Jaros Dominik 92 ZS 1 Hr. 27 09 Hr

13,19 Moskwa Paweł 95 G. 2 Hrubieszów 6 05 Hr

13,21 Małyszka Paweł 97 G. 3 Hrubieszów 6 05 Hr

13,36 Czarnecki Grzegorz G. ZS 2 Hr. 23 05 Hr

13,39 Perechowski Karol 95 G. 1 Hr. 23 05 Hr

13,52 Kuczewski Kordian G. ZS 2 Hr. 23 05 Hr

13,58 Wolik Damian 97 G. Uchanie 23 05 Hr

200 m – PE

23,10 Krakowiak Łukasz 89 Unia 5 06 Biała Podlaska

26,40 Zaczkowski Michał 89 Unia 5 06 Biała Podlaska

26,57 Poterucha Aleksander 92 ZS 4 Hrubieszów 18 05 Zamość

300 m – PE

38,51 Mielniczuk Jakub 95 G. 2 Hr. 8 06 Zamość

40,72 Frankiewicz Bartek 95 G. Horodło 1 06 Zamość

41,06 Roskal Łukasz 95 G. Horodło 1 06 Zamość

41,08 Malec Andrzej 95 G. 2 Hrubieszów 20 05 Zamość

42,20 Drozda Krystian 95 G. 2 Hrubieszów 20 05 Zamość

43,47 Czepil Artur 95 G. 2 Hrubieszów 20 05 Zamość

43,63 Szlonzak Przemysław 95 G. 3 Hrubieszów 20 05 Zamość

44,60 Kazan Dominik 96 G. 3 Hrubieszów 20 05 Zamość

300 m – PR

41,34 Mielniczuk Jakub 95 G. 2 Hrubieszów 23 05 Hr

43,24 Frankiewicz Bartłomiej 95 G. Horodło 23 05 Hr

44,66 Roskal Łukasz 95 G. Horodło 23 05 Hr

44,68 Drozda Krystian 95 G. 2 Hrubieszów 23 05 Hr

45,18 Muzyczuk Dawid 96 G. Trzeszczany 23 05 Hr

45,82 Kazan Dominik 96 G. 3 Hrubieszów 23 05 Hr

46,10 Wyskiel Dawid G. Werbkowice 23 05 Hr

46,16 Piotras Paweł 96 G. Werbkowice 23 05 Hr

46,29 Antonowicz Patryk 95 G. 1 Hrubieszów 23 05 Hr

46,34 Gajewski Marcin G. ZS 2 Hr. 23 05 Hr

46,76 Szędrak Adrian G. ZS 2 Hr. 23 05 Hr

46,99 Antonowicz Patryk 95 G. 1 Hr. 23 05 Hr

47,35 Czepil Artur 95 G. 2 Hrubieszów 23 05 Hr

47,47 Kosmala Mateusz 96 G. Horodło 23 05 Hr

47,89 Szlonzak Przemysław 97 G. 3 Hrubieszów 6 05 Hr

400 m – PE

53,29 Sitarz Kamil 93 ZS 3 Hr. 5 10 Zamość

53,34 Zacharczuk Albin 93 Unia 11 06 Słubice

56,16 Mielniczuk Jakub 95 G. 2 Hr. 10 09 Krasnystaw

59,97 Naja Krzysztof 95 ZS 3 Hr. 5 10 Zamość

60,57 Wójtowicz Mateusz 94 ZS 3 Hrubieszów 12 10 Zamość

65,75 Martyniuk Michał 95 ZS 2 Hr. 5 10 Zamość

67,28 Lipski Michał 94 ZS 2 Hr. 5 10 Zamość

400 m – PR

57,18 Sitarz Kamil 93 ZS 3 Hr. 27 09 Hr

59,17 Mielniczuk Jakub 95 ZS 3 Hr. 27 09 Hr

1:03,12 Guluk Marek 93 ZS 2 Hr. 27 09 Hr

1:03,58 Bobczuk Maciej 93 ZS 2 Hr. 27 09 Hr

1:05,85 Lizun Kamil 93 ZS 1 Hr. 27 09 Hr

1:08,08 Koza Marcin 95 ZS 4 Hr. 27 09 Hr

1:09,96 Magier Łukasz 93 ZS 1 Hr. 27 09 Hr

800 m

1:56,10 Zacharczuk Albin 93 Unia 24 06 Toruń

1:59,43 Kern Artur 80 Unia 18 05 Zamość

2:19,43 Wójtowicz Mateusz 94 Unia 18 05 Zamość

2:26,50 Kawaler Marcin 93 Unia 18 05 Zamość

1000 m

2:34,31 Szostak Paweł 93 ZS 3 Hr. 10 09 Krasnystaw

2:35,13 Zacharczuk Albin 93 Unia 10 09 Krasnystaw

2:52,27 Wójtowicz Mateusz 94 Unia 10 09 Krasnystaw

2:52,68 Mielniczuk Jakub 95 G. 2 Hrubieszów 20 05 Zamość

2:58,78 Kliszcz Kamil G. Werbkowice 1 06 Zamość

2:58,21 Malowany Krystian 95 G. 3 Hrubieszów 20 05 Zamość

3:01,73 Wroński Bartłomiej 95 G. Horodło 1 06 Zamość

3:05,95 Jeleń Adrian 95 G. Trzeszczany 1 06 Zamość

3:09,13 Hraciuk Patryk 96 G. 2 Hrubieszów 20 05 Zamość

3:11,61 Wiejak Michał 96 G. 3 Hrubieszów 20 05 Zamość

3:13,85 Sławiński Kamil 96 G. Horodło 6 05 Hr

3:15,37 Echta Damian 95 G. 2 Hrubieszów 20 05 Zamość

2:15,39 Wrzyszcz Damian 95 G. Uchanie 23 05 Hr

3:18,73 Stepaniuk Marcin 97 G. 2 Hrubieszów 6 05 Hr

3:19,40 Pietrusiewicz K. 99 SP 1 Hrubieszów 17 05 Zamość

3:20,60 Kulik Wojciech 95 G. Werbkowice 23 05 Hr

1500 m

4:01,32 Szostak Paweł 93 Unia 14 05 Lublin

4:02,42 Zacharczuk Albin 93 Unia 26 06 Toruń

4:52,24 Naja Krzysztof 95 ZS 3 Hrubieszów 12 10 Zamość

4:53,83 Wójtowicz Mateusz 93 ZS 3 Hr. 27 09 Hr

5:11,11 Bajerczak Grzegorz 95 ZS 4 Hr. 27 09 Hr

5:11,38 Kawaler Marcin 93 ZS 1 Hr. 27 09 Hr

5:17,50 Wroński Bartłomiej 95 ZS 1 Hr. 27 09 Hr

5:18,54 Jeleń Adrian 95 ZS 4 Hr. 27 09 Hr

5:20,73 Marghol Ernest 93 ZS 4 Hr. 27 09 Hr

5:27,92 Raczyński Amadeusz 95 ZS 2 Hr. 5 10 Zamość

5:32,53 Czarnecki Grzegorz 95 ZS 2 Hr. 5 10 Zamość

5:37,13 Raczyński Amadeusz 95 ZS 2 Hr. 27 09 Hr

5:54,76 Lipniewski Łukasz 95 ZS 2 Hr. 27 09 Hr

6:17,04 Chmarzyński Mateusz 93 ZS 1 Hr. 27 09 Hr

2000 m

6:28,94 Sławiński Kamil 96 G. Horodło 8 06 Zamość

7:14,96 Charatynowicz Damian 95 G. Horodło 1 06 Zamość

7:16,57 Kłyż Łukasz 95 G. Werbkowice 1 06 Zamość

7:48,21 Wołyniec Rafał G. ZS 2 Hr. 23 05 Hr

7:54,34 Kot Kamil 95 G. Horodło 23 05 Hr

8:12,10 Bobak Marek G. ZS 2 Hr. 23 05 Hr

3000 m

8:25,40 Szostak Paweł 93 Unia 24 06 Toruń

8:27,76 Kern Artur 80 Unia 28 05 Zamość

9:13,76 Zacharczuk Albin 93 Unia 28 05 Zamość

5000 m

15:07,98 Szostak Paweł 93 Unia 26 06 Toruń

W dal

5.95 Wyżyn Daniel 94 ZS 3 Hr. 5 10 Zamość

5.85 Giergiel Paweł 93 ZS 2 Hr. 5 10 Zamość

5.62 Smal Maciej 93 ZS 1 Hr. 27 09 Hr

5.51 Brzuchala Szymon 92 ZS 1 Hr. 27 09 Hr

5.47 Łata Jakub 94 ZS 2 Hr. 5 10 Zamość

5.30 Smoła Sebastian 93 ZS 3 Hr. 5 10 Zamość

5.27 Maciejewski Maciej 95 ZS 2 Hrubieszów 12 10 Zamość

5.26 Nowak Alan 95 G. Uchanie 1 06 Zamość

5.26 Nowosad Kacper 96 G. 3 Hrubieszów 1 06 Zamość

5.23 Pukaluk Damian 95 G. Mircze 6 05 Hrubieszów

5.18 Małyszka Paweł 97 G. 3 Hr. 23 05 Hr

5.08 Kościowski Eryk 96 G. 2 Hr. 23 05 Hr

5.12 Olszak Krzysztof 93 ZS 2 Hr. 27 09 Hr

5.04 Sobieniak Dariusz 95 G. Mircze 23 05 Hr

5.03 Sacharczuk Jakub 96 G. 3 Hrubieszów 20 05 Zamość

5.02 Mazurek Przemysław G. ZS 2 Hr. 23 05 Hr

Wzwyż

1.80 Kapkin Jarosław 94 ZS 4 Hrubieszów 18 05 Zamość

1.60 Sass Łukasz 95 G. Werbkowice 6 05 Hrubieszów

1.60 Laszuk Sebastian 97 G. Mircze 23 05 Hr

1.60 Abramiuk Szymon 95 G. Werbkowice 23 05 Hr

1.60 Sokal Jakub 95 G. 3 Hrubieszów 1 06 Zamość

1.55 Naja Krzysztof 95 G. 2 Hrubieszów 6 05 Hrubieszów

1.55 Martyniuk Michał G. ZS 2 Hr. 23 05 Hr

1.50 Kościowski Eryk 96 G. 2 Hrubieszów 6 05 Hr

1.50 Mystowski Piotr 95 G. 3 Hrubieszów 6 05 Hr

1.50 Gnasiuk Adrian 95 G. Werbkowice 6 05 Hr

1.45 Stepaniuk Marcin 97 – G. 2 Hrubieszów 6 05 Hr

1.40 Sacharczuk Jakub 96 G. 3 Hr. 23 05 Hr

Kula 6 kg

13.00 Nowosad Maciej 93 ZS 3 Hrubieszów 27 09 Hrubieszów

11.65 Skorupski Damian 93 ZS 2 Hr. 5 10 Zamość

9.88 Jarosz Tomasz 93 ZS 1 Hr. 27 09 Hr

9.37 Błazik Daniel 92 ZS 1 Hr. 27 09 Hr

Kula 5 kg

12.81 Gajewski Wojciech 94 ZS 3 Hr. 5 10 Zamość

11.94 Stankiewicz Dawid 95 G. Werbkowice 23 05 Hr

11.82 Brzoza Kamil 94 ZS 2 Hr. 27 09 Hr

11.55 Wąsiel Józef 47 Mircze 18 06 Zielona Góra

11,21 Stankiewicz Dawid 95 ZS 2 Hr. 27 09 Hr

10.91 Hunia Paweł 95 G. 1 Hrubieszów 23 05 Hr

10.70 Zając Norbet 95 G. Uchanie 23 05 Hr

10.67 Romańczuk Adrian 95 G. Mircze 23 05 Hr

10.64 Pietras Krzysztof 96 G. Werbkowice 23 05 Hr

10.49 Guzik Łukasz 95 G. Uchanie 23 05 Hr

10.49 Piotres Krzysztof 95 ZS 1 Hr. 27 09 Hr

10.40 Bielecki Bartłomiej 95 G. Horodło 23 05 Hr

10.16 Gitner Bartek 95 G. Mircze 6 05 Hr

9.98 Bas Michał 95 G. 2 Hrubieszów 6 05 Hr

9.72 Omielski Stefan G. ZS 2 Hr. 23 05 Hr

9.54 Usowski Rafał 95 G. Horodło 23 05 Hr

9.39 Łomejko Krystian 96 G. 2 Hrubieszów 6 05 Hr

9.38 Małecki Rafał G. 1 Hrubieszów 6 05 Hr

9.00 Pirogowicz Paweł 96 G. 2 Hrubieszów 20 05 Zamość

Dysk 1 kg

36.35 Wąsiel Józef 47 Mircze 19 06 Zielona Góra

Dysk 1.75 kg

32.37 Wąsiel Józef 47 Mircze 18 05 Zamość

Oszczep – 600 g.

38.97 Gorajek Michał 95 G. 3 Hrubieszów 20 05 Zamość

35.47 Piekaroś Bartłomiej 95 G. 2 Hrubieszów 20 05 Zamość

32.60 Włodaraski Krzysztof G. Trzeszczany 23 05 Hr

32.40 Moskwa Paweł 95 G. 2 Hr. 23 05 Hr

28.30 Kłodziński Iwo 95 G. 3 Hrubieszów 23 05 Hr

22.91 Adamkiewicz Daniel G. 1 Hrubieszów 6 05 Hr

22.40 Łukasiuk Grzegorz 97 G. Werbkowice 23 05 Hr

Piłeczka palantowa

58.00 Wygadańczuk Łukasz 98 SP 1 Hr 9 05 Hr

45.00 Ślifierz Radosław 98 SP 1 Hr. 9 05 Hr

45.00 Laskowski Damian SP 2 Hr. 9 05 Hr

44.00 Panek Patryk 98SP Horodło 17 05 Zamość

43.00 Mazur Tomasz 98 SP 1 Hr. 9 05 Hr

42.50 Popławski Kacper SP 3 Hr. 9 05 Hr

42.00 Pietrusiewicz Kacper 99 SP 1 Hr. 9 05 Hr

42.00 Pakuła Patryk 99 SP 1 Hrubieszów 17 05 Zamość

41.50 Czerniak Oktawian SP 3 Hr. 9 05 Hr

41.50 Koniec Kacper SP 2 Hr. 9 05 Hr

4 – bój la

252 Wygadańczuk Łukasz 98 SP 1 Hr. 9 05 Hr
– 8,44 – 4,36 – 58,0 – 3:47,46

234 Pietrusiewicz Kacper 99 SP 1 Hrubieszów 17 05 Zamość
– 8,69 – 4,58 – 38.00 – 3:19,40

202 Maciejewski Przemysław 98 SP Horodło 9 05 Hrubieszów
– 8,69 – 4,14 – 35,5 – 3:37,20

199 Panek Patryk 98 SP Horodło 17 05 Zamość
– 9,38 – 4,55 – 44,0 – 3:46,11

191 Popławski Kacper SP 3 Hr. 9 05 Hr
– 9,06 – 4,13 – 42,5 – 3:48,04

188 Ślifierz Radosław 98 SP 1 Hrubieszów 17 05 Zamość
– 9,15 – 4,32 – 45,0 – 3:58,85

185 Pakuła Patryk 99 SP 1 Hrubieszów 17 05 Zamość
– 9,29 – 4.00 – 42.00 – 3:40,02

172 Hospod Damian SP 2 Hr. 9 05 Hr
– 8,68 – 4,07 – 38,0 – 4:11,44

169 Dudka Arkadiusz SP Horodło 9 05 Hr
– 9,38 – 4,28 – 28,5 – 3:37,45

163 Janik Adrian 99 SP_ Horodło 17 05 Zamość
– 9,50 – 3.72 – 33,0 – 3:30,55

162 Gieleta Konrad SP 2 Hr. 9 05 Hr
– 9,33 – 4,21 – 33,5 – 3:50,98

161 Skoczylas Dominik SP 3 Hr. 9 05 Hr
– 8,88 – 4,36 – 33,0 – 4:17,91

4 x 100 m – PE

46,90 ZS 3 Hrubieszów 5 10 Zamość

48,19 ZS 2 Hrubieszów 5 10 Zamość

49,51 G. 2 Hrubieszów 20 05 Zamość

50,21 G. 3 Hrubieszów 25 05 Zamość

50,33 G. Mircze 1 06 Zamość

4 x 100 m – PR

51,17 ZS 3 Hrubieszów 27 09 Hr
Sitarz Kamil 93, Sobczuk Konrad 95, Mielniczuk Jakub 95, Olucha Szymon 95

52,00 G. 2 Hrubieszów 23 05 Hr
Kościowski E., Mielniczuk J., Moskwa P., Drozda K

52,16 G. 3 Hrubieszów 10 06 Hr
Olucha Szymon, Małyszka Paweł, Starzec Adrian, Nowosad Kacper,

53,16 ZS 2 Hr. 27 09 Hr
Bajak Artur 94, Kłak Mateusz 93, Lizun Mateusz 94, Giergiel Paweł 93

53,34 G. Mircze 23 05 Hr
Szelepajło K., M. Maciejewski, S.Laszuk, Sobczuk K.,

54,16 ZS 1 Hr. 27 09 Hr
Jaros Dominik 92, Błazik Daniel 92, Brzuchala Szymon 92, Nowicki Kamil 92

54,32 G. Horodło 23 05 Hr
T. Gularowski, Kosmala M., Roskal Ł. Frankiewicz B.,

55,50 G. 1 Hrubieszów 6 05 Hr
Pędzik M., Łopocki M., Perechowski K., Antonowicz P.,

55,50 G. ZS 2 Hr. 23 05 Hr
G. Czarnecki, B. Jurkiewicz, K. Kuczewski, A. Szendrak

55,57 G. Trzeszczany 6 05 Hr
Dyjak D., Szałata Sz., Jeleń A., Nieradko P.,

55,83 G. Werbkowice 23 05 Hr
Zuszman D., Wyskiel D., Sass Ł., E. Kwaśny.,

Sztafeta szwedzka (400-300-200-100)

2:27,38 G 2 Hrubieszów 10 05 Hr
Kościowski Eryk, Naja Krzysztof, Drozda Krystian, Mielniczuk Jakub

2:34,64 G 3 Hrubieszów 10 05 Hr
Malowany Krystian, Kazan Dominik, Szlonzak Przemysław, Sacharczuk Jakub

2:35,29 GP ZS 2 Hrubieszów 10 05 Zamość
Szędrak Adrian, Wołyniec Rafał, Kuczewski Kordian, Jurkiewicz Bartłomiej

2:38,26 G Horodło 10 05 Hr
Frankiewicz Bartłomiej, Sławiński Kamil, Roskal Łukasz, Kosmala Mateusz

2:44,16 SP 1 Hrubieszów 25 05 Hr
Pietrusiewicz K., Wygadańczuk Ł., Tarnawski M., Mazur T ?

2:56,35 SP Horodło 9 05 Hr.
Dudka A., Maciejewski P., Buliński N., Panek.

3:02,51 SP 2 Hrubieszów 9 05 Hr
Koniec K., Koszel P., Echta J., Hospod D.

4 x 400 m

3:43,35 Unia Hrubieszów Juniorzy 18 05 Zamość
Paweł Szostak 93, Albin Zacharczuk 93, Jakub Mielniczuk 95, Mateusz Wojtowicz

Uwaga!

PE – pomiar elektroniczny
PR – Pomiar ręczny
– w tabelach brakuje wyników ze startu w Uzgorodzie na Ukrainie zawodników Unii Hrubieszów.

Biegi uliczne z trasami posiadającymi atest

5 km

14:22 Kern Artur 80 Unia Hrubieszów 18 06 Warszawa

10 km

29:58 Kern Artur 80 Unia Hrubieszów 17 04 Cieszyn

15 km

47:48 Kern Artur 80 Unia Hrubieszów 30 04 Louny (Czechy)

72:55 Podlewski Krzysztof 56 Hrubieszów 3 09 Zamość

20 km

1.46:35 Podlewski Krzysztof 56 Hrubieszów 1 09 Zwierzyniec – Krasnobród

Półmaraton

1.09:31 Kern Artur 80 Unia Hrubieszów 25 09 Horodło – Hrubieszów

1.24:58 Szady Tomasz 85 Unia Hr. 25 09 H-H

1.31:46 Kondrak Jan 59 Unia 27 03 Warszawa

1.42:38 Lewandowski Marek 85 Hrubieszów 27 03 Warszawa

1.54:46 Zienkiewicz Marcin 81 Hrebenne 25 09 H-H

2.00:21 Klajda Waldemar 63 Mircze 27.03 Warszawa

30 km

2.42:06 Podlewski Krzysztof 56 Hrubieszów 2 09 K-Z

35 km

3.10:21 Podlewski Krzysztof 56 Hrubieszów 31 08 Zamość – Zwierzyniec

Maraton

2:17:15 Kern Artur 16 10 Poznań

3.11:14 Kondrak Jan 59 Unia Hrubieszów 17 04 Kraków

3.20:25 Jasiński Piotr 85 Dołhobyczów 25 09 Warszawa

4.36:28 Klajda Waldemar 63 Mircze 17 04 Kraków

100 km łączone (35+20+30+15)

8.51:57 Podlewski Krzysztof 56 Hrubieszów 3 09 Zamość

100 km za jednym razem

16.00:00 Zderkiewicz Jan 46 HnR Hrubieszów 10 04 Odessa (Ukraina)

– Kolejno: wynik, nazwisko i imię, rok urodzenia, szkoła lub klub, data i miejsce uzyskania wyniku

***

Opracował
– Marek Ambroży Kitliński (mak)