Tabele lekkoatletyczne mężczyzn powiatu hrubieszowskiego – hala 2019

Zakończyły się lekkoatletyczne zawody halowe, w których rywalizowali lekkoatleci z MKS Unia Hrubieszów i szkół z powiatu hrubieszowskiego. Tabele powiatu hrubieszowskiego ratują weterani i jedne zawody z hali HOSiR. Artur Kern został Wicemistrzem Świata, a Józef Wąsiel rywalizował na swoim aktualnym poziomie. Poniżej informacja dla chłopców, którzy chcieliby trenować lekkoatletykę w Unii Hrubieszów.

Reklamy

 

Tabele lekkoatletyczne mężczyzn powiatu hrubieszowskiego – hala 2019

 

MĘŻCZYŹNI/CHŁOPCY


1000m

RP – 2:28,74 Kern Artur Unia Hrubieszów 2016, trener A. Kern

2:40,00 Kern Artur 1980 Unia Hrubieszów 9.03. Łódź


1500 m

RP – 3:51,86 Kern Artur Unia Hrubieszów 2015, trener A. Kern

4:04,75 Kern Artur 1980 Unia Hrubieszów 30.03. Toruń


3000 m

RP – 8:06,25 Kern Artur Unia Hrubieszów 2012, trener A. Kern

8:51,01 Kern Artur 1980 Unia Hrubieszów 24.03. Toruń


Skok wzwyż  

RP – 2.09 Janusz Jakubiak Unia Hrubieszów 1983, tr. M. Kitliński

168 Chmielewski Marek 2000          ZS 1 Hrubieszów 15.03. Hrubieszów

168 Panasiewicz Jakub 2000  ZS 3 Hrubieszów 15.03. Hrubieszów

165 Krystian Kulas 2004        PSP Mircze 15.03. Hrubieszów

160 Jóźwiak Michał 2004        SP 2 Hrubieszów 15.03. Hrubieszów

160 Szlachta Mateusz 2000   ZS 1 Hrubieszów 15.03. Hrubieszów

155 Watras Mateusz 2003     SP 3 Hrubieszów 15.03. Hrubieszów

155 Flis Konrad 2003             SP 3 Hrubieszów 15.03. Hrubieszów

150 Podkowa Jakub 2004      SP 2 Hrubieszów 15.03. Hrubieszów

145 Kasprzak Oliwier 2006     SP 2 Hrubieszów 15.03. Hrubieszów


Kula 4 kg

10.20 Wąsiel Józef 1947 Mircze 26.03. Toruń


Dysk 1 kg (na dworze przy MŚM)

35.23 Wąsiel Józef 1947 Mircze 30.03. Toruń

 

***


MĘŻCZYŹNI/CHŁOPCY

Konkurencje nietypowe


40 m – pomiar ręczny

RP – 4,94 Jarosz Jakub ZS 3 Hrubieszów 2019

4,94  Jarosz Jakub             2002  ZS 3 Hrubieszów

4,99  Sarzyński Dawid       2001  ZS 3 Hrubieszów

5,11  Bartnik Marcel          2003  SP 1 Hrubieszów

5,24  Jarosz Jakub             2002  ZS 3 Hrubieszów

5,38  Oleszczuk Robert     2001  ZS 1 Hrubieszów

5,40  Herda Michał            2003  SP 1 Hrubieszów

5,41  Krasucki Kacper       2003  SP 2 Hrubieszów

5,47  Gajewski Bartłomiej 2000  ZS 3 Hrubieszów

5,50  Gołąb Kacper            2000  ZS Horodło

5,50  Kacper Sobuś           2004  PSP Mircze


5 okrążeń ok. 500 m

RP – 1:11,53 Łukasz Zosiuk ZS 3 Hrubieszów 2004

1:32,56  Pawlos Krystian        2003  SP 3 Hrubieszów

1:33,74  Mróz Michał              2002  ZS Horodło

1:34,35  Łukasiuk Adrian        2004  SP 2 Hrubieszów

1:34,96  Herda Michał            2003  SP 1 Hrubieszów

1:36,20  Gajewski Bartłomiej 2000  ZS 3 Hrubieszów

1:36,93  Daciuk Dominik        2001  ZS 1 Hrubieszów

1:38,30  Petrycki Piotr            2002  ZS 1 Hrubieszów

1:39,33  Brzezicki Jakub         2003  ZS Horodło

1:39,93  Giacomo Esposito    2005  PSP Mircze

1:39,98  Mateusz Marciniuk    2005  PSP Mircze


Pchnięcie piłką lekarską – 5kg

RP – 15.15 Michalczyk Marcin ZS 1 Hrubieszów 2003

11,50  Klimowicz Michał           2000  ZS 1 Hrubieszów

10,60  Dziaduszek Damian      2000  ZS 4 Hrubieszów

9,80    Dziadosz Kamil             2002  ZS 1 Hrubieszów

9,60    Kasperski Daniel           2001  ZS 4 Hrubieszów

9,60    Dęga Kacper                 2003  SP 2 Hrubieszów

9,40    Prystupa Adam             2004  ZS Strzyżów

9,20    Chmielewski Arkadiusz 2001  ZS Horodło

9,20    Kujawski Michał            2001  ZS 3 Hrubieszów

9,00    Jarosz Michał                2004  ZS Horodło

8,70    Gruszka Michał              2002  ZS Horodło


Pchnięcie piłką lekarską SP – 4kg

RP – 16.50 Bełz Kamil ZS 1 Hrubieszów 2006

8,00  Kościowski Krystian         2006  SP 2 Hrubieszów

7,60  Mateusz Wróbel              2007  PSP Mircze

7,50  Niedźwiedź Patryk           2007  ZS Strzyżów

7,20  Adamus Jan                    2006  SP 1 Hrubieszów

6,80  Lenard Szymon,              2007  SP 3 Hrubieszów

6,60  Dziewiczkiewicz Szymon  2006  SP Nieledew

6,30  Wysocki Adrian                2006  SP 2 Hrubieszów

6,30  Mochnaczewski Jarosław 2007  ZS Horodło

6,00  Płaszczewski Adam          2006  SP 2 Hrubieszów

5,80  Szymański Oskar             2007  SP Nieledew


Skok w dal z miejsca

RP – 280 cm Krupski Krystian ZS 4 Hrubieszów 2019

280cm Krupski Krystian       2000  ZS 4 Hrubieszów

260cm Gołąb Michał                       ZS Horodło

250cm Germański Jakub      2000  ZS 1 Hrubieszów

240cm Żaroffe Patryk                     ZS Strzyżów

230cm Magierka Adrian        2003  SP 2 Hrubieszów

230cm Jóźwiak Michał          2004  SP 2 Hrubieszów

220cm Chmielewski Kacper           ZS Horodło

220cm Sztojko Krystian       2003  SP 1 Hrubieszów

220cm Sułkowski Jakub                 ZS Horodło

220cm Piróg Jakub                         ZS Strzyżów


Skok wzwyż  

RP – 2.09 Janusz Jakubiak Unia Hrubieszów 1983

168cm Chmielewski Marek    2000  ZS 1 Hrubieszów

168cm Panasiewicz Jakub      2000  ZS 3 Hrubieszów

165cm Krystian Kulas            2004  PSP Mircze

160cm Jóźwiak Michał            2004  SP 2 Hrubieszów

160cm Szlachta Mateusz       2000  ZS 1 Hrubieszów

155cm Watras Mateusz         2003  SP 3 Hrubieszów

155cm Flis Konrad                 2003  SP 3 Hrubieszów

150cm Podkowa Jakub          2004  SP 2 Hrubieszów

145cm Kasprzak Oliwier         2006  SP 2 Hrubieszów

130cm Barszczewski Gabriel  2004  SP 1 Hrubieszów


Sztafeta szwedzka mieszana 2 dziewczyny i 2 chłopców  (1-2-3-4 okrążenia)

RP – 3:03:27 ZS 4 Hrubieszów: Pawelec, Czepiel, Romaszko, Dziadoszek – 2018, trenerzy: Małgorzata Muzyczuk, Paweł Padkowski

3:04,15  ZS 3 Hrubieszów

Kujawska Ł, Kowalczyk K, Sarzyński D, Dziaduszek D

3:05,39  ZS 1 Hrubieszów

Petrycki P,Daciuk D, Gogół A,Frąckiewicz N.

3;05,51  SP 3 Hrubieszów 

Roman O, Kudelski D, Bęsiuk S, Watras M

3:06,37  SP 1 Hrubieszów 

Martyna Panasiewicz, Natalia Jankowska, Herda Michał, Bartnik Marcel

3:09,92 PSP Mircze     

Weronika Siewierska, Oliwia Matysiak, Daniel Czop, Mateusz Marciniuk

3:10,62 ZS Horodło    

Nowak Justyna ,Mróz Michał, Kaczyńska Agata ,Gołąb Michał

3:13,92  SP 2 Hrubieszów 

Krasucki, Jóźwiak,Mielniczuk, Sacharczuk

3:19,41  ZS Horodło         

Pańko Kacper, Pochylczuk Tomasz, Kaczyńska Laura, Wróbel Amelia

3:21,80  ZS 4 Hrubieszów

Dziaduszek, Czepiel A, Pawelec A, Krupski D

3:25,18 ZS Horodło    

Juźwiak Oliwia, Jeżyna Michał, Chochliński Michał, Czerwińska Kinga


***


Uwaga – zapisy na treningi!

Trenerzy Unii Mirosław Kamień i Tomasz Magdziak czekają na chętnych (dziewczęta i chłopcy) do podjęcia treningów lekkoatletycznych od klasy VI w górę… wystarczy przyjść na stadion w Hrubieszowie od poniedziałku do piątku, od godz. 15.30 i tam ich spotkasz i ustalisz swoje treningi… wykorzystaj szansę, może to Ty będziesz Mistrzem!

 

 

Na podstawie komunikatów z zawodów opracował – Marek Ambroży Kitliński (mak)

Fot. MKS Unia Hrubieszów Lekkoatletyka, HOSiR, archiwum zawodników

 


 

Zobacz też:

SPORT – Hala 2019 – tabele lekkoatletyczne kobiet powiatu hrubieszowskiego 

SPORT – Sandra Bęsiuk srebrną medalistką w biegach przełajowych! 

SPORT – Pięć medali naszych na Mistrzostwach Świata Weteranów w lekkiej atletyce!