Terminarz rundy jesiennej sezonu 2019/2020 IV ligi lubelskiej

Lubelski Związek Piłki Nożnej opublikował terminarz rundy jesiennej sezonu 2019/2020 IV ligi lubelskiej. Unia w pierwszym meczu podejmie 15 sierpnia na własnym stadionie Huragan Międzyrzec Podlaski, Kryształ zagra w Lublinie z Lublinianką.

Reklamy

 

 

Terminarz rundy jesiennej sezonu 2019/2020 IV ligi lubelskiej

 

Kolejka nr 1, data: 2019-08-15 
    MECZ   WYNIK DATA
1 Łada 1945 Biłgoraj Victoria Żmudź : 2019-08-15
2 Górnik II Łęczna S.A. Granit Bychawa : 2019-08-15
3 KS Lublinianka Kryształ Werbkowice : 2019-08-15
4 Tomasovia Tomaszów Lubelski Kłos Chełm : 2019-08-15
5 Unia Hrubieszów Huragan Międzyrzec Podlaski : 2019-08-15
6 Powiślak Końskowola Sparta Rejowiec Fabryczny : 2019-08-15
7 Orlęta Łuków Włodawianka Włodawa : 2019-08-15
8 Podlasie Biała Podlaska Lewart Lubartów : 2019-08-15
 
 
Kolejka nr 2, data: 2019-08-18
    MECZ   WYNIK DATA
9 Victoria Żmudź Lewart Lubartów : 2019-08-18
10 Włodawianka Włodawa Podlasie Biała Podlaska : 2019-08-18
11 Sparta Rejowiec Fabryczny Orlęta Łuków : 2019-08-18
12 Huragan Międzyrzec Podlaski Powiślak Końskowola : 2019-08-18
13 Kłos Chełm Unia Hrubieszów : 2019-08-18
14 Kryształ Werbkowice Tomasovia Tomaszów Lubelski : 2019-08-18
15 Granit Bychawa KS Lublinianka : 2019-08-18
16 Łada 1945 Biłgoraj Górnik II Łęczna S.A. : 2019-08-18
 
 
Kolejka nr 3, data: 2019-08-24
    MECZ   WYNIK DATA
17 Górnik II Łęczna S.A. Victoria Żmudź : 2019-08-24
18 KS Lublinianka Łada 1945 Biłgoraj : 2019-08-24
19 Tomasovia Tomaszów Lubelski Granit Bychawa : 2019-08-24
20 Unia Hrubieszów Kryształ Werbkowice : 2019-08-24
21 Powiślak Końskowola Kłos Chełm : 2019-08-24
22 Orlęta Łuków Huragan Międzyrzec Podlaski : 2019-08-24
23 Podlasie Biała Podlaska Sparta Rejowiec Fabryczny : 2019-08-24
24 Lewart Lubartów Włodawianka Włodawa : 2019-08-24
 
 
Kolejka nr 4, data: 2019-08-28
    MECZ   WYNIK DATA
25 Victoria Żmudź Włodawianka Włodawa : 2019-08-28
26 Sparta Rejowiec Fabryczny Lewart Lubartów : 2019-08-28
27 Huragan Międzyrzec Podlaski Podlasie Biała Podlaska : 2019-08-28
28 Kłos Chełm Orlęta Łuków : 2019-08-28
29 Kryształ Werbkowice Powiślak Końskowola : 2019-08-28
30 Granit Bychawa Unia Hrubieszów : 2019-08-28
31 Łada 1945 Biłgoraj Tomasovia Tomaszów Lubelski : 2019-08-28
32 Górnik II Łęczna S.A. KS Lublinianka : 2019-08-28
 
 
Kolejka nr 5, data: 2019-08-31
    MECZ   WYNIK DATA
33 KS Lublinianka Victoria Żmudź : 2019-08-31
34 Tomasovia Tomaszów Lubelski Górnik II Łęczna S.A. : 2019-08-31
35 Unia Hrubieszów Łada 1945 Biłgoraj : 2019-08-31
36 Powiślak Końskowola Granit Bychawa : 2019-08-31
37 Orlęta Łuków Kryształ Werbkowice : 2019-08-31
38 Podlasie Biała Podlaska Kłos Chełm : 2019-08-31
39 Lewart Lubartów Huragan Międzyrzec Podlaski : 2019-08-31
40 Włodawianka Włodawa Sparta Rejowiec Fabryczny : 2019-08-31
 
 
Kolejka nr 6, data: 2019-09-07
    MECZ   WYNIK DATA
41 Victoria Żmudź Sparta Rejowiec Fabryczny : 2019-09-07
42 Huragan Międzyrzec Podlaski Włodawianka Włodawa : 2019-09-07
43 Kłos Chełm Lewart Lubartów : 2019-09-07
44 Kryształ Werbkowice Podlasie Biała Podlaska : 2019-09-07
45 Granit Bychawa Orlęta Łuków : 2019-09-07
46 Łada 1945 Biłgoraj Powiślak Końskowola : 2019-09-07
47 Górnik II Łęczna S.A. Unia Hrubieszów : 2019-09-07
48 KS Lublinianka Tomasovia Tomaszów Lubelski : 2019-09-07
 
 
Kolejka nr 7, data: 2019-09-14
    MECZ   WYNIK DATA
49 Tomasovia Tomaszów Lubelski Victoria Żmudź : 2019-09-14
50 Unia Hrubieszów KS Lublinianka : 2019-09-14
51 Powiślak Końskowola Górnik II Łęczna S.A. : 2019-09-14
52 Orlęta Łuków Łada 1945 Biłgoraj : 2019-09-14
53 Podlasie Biała Podlaska Granit Bychawa : 2019-09-14
54 Lewart Lubartów Kryształ Werbkowice : 2019-09-14
55 Włodawianka Włodawa Kłos Chełm : 2019-09-14
56 Sparta Rejowiec Fabryczny Huragan Międzyrzec Podlaski : 2019-09-14
 
 
Kolejka nr 8, data: 2019-09-21
    MECZ   WYNIK DATA
57 Victoria Żmudź Huragan Międzyrzec Podlaski : 2019-09-21
58 Kłos Chełm Sparta Rejowiec Fabryczny : 2019-09-21
59 Kryształ Werbkowice Włodawianka Włodawa : 2019-09-21
60 Granit Bychawa Lewart Lubartów : 2019-09-21
61 Łada 1945 Biłgoraj Podlasie Biała Podlaska : 2019-09-21
62 Górnik II Łęczna S.A. Orlęta Łuków : 2019-09-21
63 KS Lublinianka Powiślak Końskowola : 2019-09-21
64 Tomasovia Tomaszów Lubelski Unia Hrubieszów : 2019-09-21
 
 
Kolejka nr 9, data: 2019-09-28
    MECZ   WYNIK DATA
65 Unia Hrubieszów Victoria Żmudź : 2019-09-28
66 Powiślak Końskowola Tomasovia Tomaszów Lubelski : 2019-09-28
67 Orlęta Łuków KS Lublinianka : 2019-09-28
68 Podlasie Biała Podlaska Górnik II Łęczna S.A. : 2019-09-28
69 Lewart Lubartów Łada 1945 Biłgoraj : 2019-09-28
70 Włodawianka Włodawa Granit Bychawa : 2019-09-28
71 Sparta Rejowiec Fabryczny Kryształ Werbkowice : 2019-09-28
72 Huragan Międzyrzec Podlaski Kłos Chełm : 2019-09-28
 
 
Kolejka nr 10, data: 2019-10-05
    MECZ   WYNIK DATA
73 Victoria Żmudź Kłos Chełm : 2019-10-05
74 Kryształ Werbkowice Huragan Międzyrzec Podlaski : 2019-10-05
75 Granit Bychawa Sparta Rejowiec Fabryczny : 2019-10-05
76 Łada 1945 Biłgoraj Włodawianka Włodawa : 2019-10-05
77 Górnik II Łęczna S.A. Lewart Lubartów : 2019-10-05
78 KS Lublinianka Podlasie Biała Podlaska : 2019-10-05
79 Tomasovia Tomaszów Lubelski Orlęta Łuków : 2019-10-05
80 Unia Hrubieszów Powiślak Końskowola : 2019-10-05
 
 
Kolejka nr 11, data: 2019-10-12
    MECZ   WYNIK DATA
81 Powiślak Końskowola Victoria Żmudź : 2019-10-12
82 Orlęta Łuków Unia Hrubieszów : 2019-10-12
83 Podlasie Biała Podlaska Tomasovia Tomaszów Lubelski : 2019-10-12
84 Lewart Lubartów KS Lublinianka : 2019-10-12
85 Włodawianka Włodawa Górnik II Łęczna S.A. : 2019-10-12
86 Sparta Rejowiec Fabryczny Łada 1945 Biłgoraj : 2019-10-12
87 Huragan Międzyrzec Podlaski Granit Bychawa : 2019-10-12
88 Kłos Chełm Kryształ Werbkowice : 2019-10-12
 
 
Kolejka nr 12, data: 2019-10-19
    MECZ   WYNIK DATA
89 Victoria Żmudź Kryształ Werbkowice : 2019-10-19
90 Granit Bychawa Kłos Chełm : 2019-10-19
91 Łada 1945 Biłgoraj Huragan Międzyrzec Podlaski : 2019-10-19
92 Górnik II Łęczna S.A. Sparta Rejowiec Fabryczny : 2019-10-19
93 KS Lublinianka Włodawianka Włodawa : 2019-10-19
94 Tomasovia Tomaszów Lubelski Lewart Lubartów : 2019-10-19
95 Unia Hrubieszów Podlasie Biała Podlaska : 2019-10-19
96 Powiślak Końskowola Orlęta Łuków : 2019-10-19
 
 
Kolejka nr 13, data: 2019-10-26
    MECZ   WYNIK DATA
97 Orlęta Łuków Victoria Żmudź : 2019-10-26
98 Podlasie Biała Podlaska Powiślak Końskowola : 2019-10-26
99 Lewart Lubartów Unia Hrubieszów : 2019-10-26
100 Włodawianka Włodawa Tomasovia Tomaszów Lubelski : 2019-10-26
101 Sparta Rejowiec Fabryczny KS Lublinianka : 2019-10-26
102 Huragan Międzyrzec Podlaski Górnik II Łęczna S.A. : 2019-10-26
103 Kłos Chełm Łada 1945 Biłgoraj : 2019-10-26
104 Kryształ Werbkowice Granit Bychawa : 2019-10-26
 
 
Kolejka nr 14, data: 2019-11-02
    MECZ   WYNIK DATA
105 Victoria Żmudź Granit Bychawa : 2019-11-02
106 Łada 1945 Biłgoraj Kryształ Werbkowice : 2019-11-02
107 Górnik II Łęczna S.A. Kłos Chełm : 2019-11-02
108 KS Lublinianka Huragan Międzyrzec Podlaski : 2019-11-02
109 Tomasovia Tomaszów Lubelski Sparta Rejowiec Fabryczny : 2019-11-02
110 Unia Hrubieszów Włodawianka Włodawa : 2019-11-02
111 Powiślak Końskowola Lewart Lubartów : 2019-11-02
112 Orlęta Łuków Podlasie Biała Podlaska : 2019-11-02
 
 
Kolejka nr 15, data: 2019-11-09
    MECZ   WYNIK DATA
113 Podlasie Biała Podlaska Victoria Żmudź : 2019-11-09
114 Lewart Lubartów Orlęta Łuków : 2019-11-09
115 Włodawianka Włodawa Powiślak Końskowola : 2019-11-09
116 Sparta Rejowiec Fabryczny Unia Hrubieszów : 2019-11-09
117 Huragan Międzyrzec Podlaski Tomasovia Tomaszów Lubelski : 2019-11-09
118 Kłos Chełm KS Lublinianka : 2019-11-09
119 Kryształ Werbkowice Górnik II Łęczna S.A. : 2019-11-09
120 Granit Bychawa Łada 1945 Biłgoraj : 2019-11-09

 

(źródło: LZPN)

Reklamy