Tomasz Słupski zwycięzcą jubileuszowego 50. Grand Prix w Tenisie Stołowym

W niedzielę 20 marca odbyło 50. Grand Prix Hrubieszowa w Tenisie Stołowym zorganizowane przez Uczniowski Klub Sportowy „Ogólniak”. Turniej rozegrany został w hali Zespołu Szkół Nr 2. Udział wzięło 29 pingpongistów i rozegrano 86 pojedynków indywidualnych – grano na dziesięciu profesjonalnych stołach firmy Tibhar.

Reklamy

 

Pierwsze miejsce zajął Tomasz Słupski, który pokonał w finale Patryka Wyskiela. Trzecie miejsce wywalczył Marek Jarzyński.

Kolejny turniej z cyklu Grand Prix Hrubieszowa planowany jest 17 kwietnia.



50-te GRAND PRIX HRUBIESZOWA W TENISIE STOŁOWYM

SEZON 2015/16 

Lp NAZWISKO IMIĘ MIEJSCOWOŚĆ

1 SŁUPSKI TOMASZ Podhorce 200
2 WYSKIEL PATRYK Podhorce 180
3 JARZYNSKI MAREK Hrubieszów 160
4 KRUPIŃSKI ADAM Zamość 140
5 PACHLA ANDRZEJ Hrubieszów 130
6 ŚWIST JAN Zamość 120
7 SULIKOWSKI MARIUSZ Zamość 110
8 SŁUPSKI KAMIL Nielisz 100
9 ŁUBKOWSKI ZBIGNIEW Hrubieszów 96
10 NIEDŹWIEDŹ BARTŁOMIEJ Mircze 92
11 SZYMAŃSKI ROBERT Hrubieszów 90
12 MAJDAŃSKI IGNACY Wysokie 88
13 GRESZETA IGOR Hrubieszów 86
14 HUKOWSKI ZYGMUNT Zamość 84
15 DACIUK DOMINIK Hrubieszów 82
16 KRAWCZUK EWELINA Hrubieszów 80
17 FRYKOWSKI JACEK Czerniczyn 78
18 MACIĄG ADRIAN Modryń 76
19 SKOTNICKI MATEUSZ Hrubieszów 74
20 OPSZYŃSKI MACIEJ Hrubieszów 72
21 KARWACKI RAFAŁ Modryń 70
22 KUCZYŃSKI KAROL Hrubieszów 68
23 OLIWIAK BEATA Czerniczyn 66
24 DACIUK BRAJAN Hrubieszów 64
25 ŚLIWIŃSKI MIECZYSŁAW Podhorce 62
26 FILA WOJCIECH Hrubieszów 60
27 KUDREL MARIUSZ Teptiuków 58
28 PRZEWORSKI MICHAŁ Hrubieszów 56
29 KOROL JAKUB Hrubieszów 54

 

***

 

 

 
 

RANKING   GRAND PRIX HRUBIESZOWA W TENISIE STOŁOWYM

 

SEZON 2015/16

 
         

Lp

NAZWISKO  IMIĘ

MIEJSCOWOŚĆ

RAZEM

 

1

SŁUPSKI  TOMASZ

Podhorce

740

 

2

JARZYNSKI MAREK

Hrubieszów

610

 

3

WYSKIEL PATRYK

Podhorce

600

 

4

PACHLA ANDRZEJ

Hrubieszów

497

 

5

NIEDŹWIEDŹ  BARTŁOMIEJ

Mircze

370

 

6

KRUPIŃSKI ADAM

Zamość

365

 

7

HUKOWSKI ZYGMUNT

Zamość

347

 

8

BEDNARZ PATRYK

Werbkowice

345

 

9

SZYMAŃSKI ROBERT

Hrubieszów

339

 

10

MAJDAŃSKI IGNACY

Wysokie

337

 

11

ŁUBKOWSKI  ZBIGNIEW

Hrubieszów

321

 

12

DACIUK DOMINIK

Hrubieszów

286

 

13

KARWACKI RAFAŁ

Modryń

282

 

14

FRYKOWSKI JACEK

Czerniczyn

271

 

15

KUTERA SZYMON

Teptiuków

268

 

16

MACIĄG ADRIAN

Modryń

249

 

17

SZEWCZYK JÓZEF

Krasne

239

 

18

KOROL JAKUB

Hrubieszów

237

 

19

ŚWIST JAN

Zamość

233

 

20

SULIKOWSKI MARIUSZ

Zamość

220

 

21

GRESZETA IGOR

Hrubieszów

217

 

22

GAŁAN ŁUKASZ

Gozdów

216

 

23

FILA WOJCIECH

Hrubieszów

187

 

24

DĄBROWSKI DAMIAN

Podhorce

186

 

25

OPSZYŃSKI MACIEJ

Hrubieszów

181

 

26

SŁUPSKI KAMIL

Podhorce

177

 

27

DACIUK  BRAJAN

Hrubieszów

173

 

28

SMUSZ JAKUB

Gozdów

163

 

29

PRZEWORSKI MICHAŁ

Hrubieszów

162

 

30

HERDA MICHAŁ

Hrubieszów

130

 

31

OLIWIAK BEATA

Strzyżów

126

 

32

KUDREL MARIUSZ

Szpikołosy

116

 

33

RAFALSKI PIOTR

Werbkowice

109

 

34

KUTERA ALEKSANDRA

Teptiuków

108

 

35

DACIUK DAMIAN

Hrubieszów

108

 

36

SKOTNICKI MATEUSZ

Podhorce

105

 

37

DUSZCZENKO DOMINIK

Hrubieszów

97

 

38

DUSZCZENKO  SZYMON

Hrubieszów

93

 

39

KUCZYŃSKI KAROL

Hrubieszów

93

 

40

ŚLIWIŃSKI MIECZYSŁAW

Hrubieszów

92

 

41

HORNIAK KRZYSZTOF

Podhorce

91

 

42

JASKORSKI  KAROL

Moroczyn

84

 

43

BIENKO MAREK

Podhorce

80

 

44

POWROŻNIAK Jarosław

Nielisz

80

 

45

KRAWCZUK EWELINA

Hrubieszów

80

 

46

PRZEWORSKI JAKUB

Hrubieszów

75

 

47

KRUK ANDRZEJ

Zamość

72

 

48

SKRZYŃSKI GRZEGORZ

Czerniczyn

62

 

49

KUTERA  MAGDALENA

Teptiuków

58

 

50

PILIP  ZBIGNIEW

Topornica

55

 

51

ŚRODECKI WOJCIECH

Łuszków

44

 

52

GOCH DOMINIK

Podhorce

43

 

53

KARPIUK KAMIL

Gozdów

42

 

54

HERBBIN DANIEL

Horodło

39

 

55

MISIARZ PAWEŁ

Łysa Góra

38

 

56

SKRZYŃSKI BARTŁOMIEJ

Hrubieszów

37

 

57

KUNA ŁUKASZ

Modryń

36

 

58

SZELĄG PAWEŁ

Hrubieszów

36

 

59

CAPIUK PAWEŁ

Hrubieszów

34

 

60

TUCKI  PAWEŁ

Łaszczów

33

 

61

ŁAZORCZYK ADRIAN

Hrubieszów

31

 

62

KUŻNIARSKI KACPER

Hrubieszów

30

 

63

ŚLUSARZ ESTERA

Werbkowice

29

 

64

FILA ARKADIUSZ

Hrubieszów

29

 

65

KOWALCZUK ARKADIUSZ

Hrubieszów

23

 

66

OPSZYŃSKA JULIA

Hrubieszów

22

 

67

OPSZYŃSKA MARTYNA

Hrubieszów

21

 

68

PRYSTUPA MATEUSZ

Hrubieszów

21

 
         
 

UKS Ogólniak

     
 

Krawczuk Zbigniew

     
         

 

 

Hrubieszowski tenis stołowy wspierają: