Turniej Orlików 2000

HrubieszówHrubieszów

Reklamy

Unia Hrubieszów zwycięża w „Turnieju Orlików 2000”, który odbył się 26 września na stadionie HOSiR. W spotkaniu finałowym spotkali się urodzeni w roku 2000 zawodnicy Tomasovii Tomaszów Lubelski oraz gospodarze.

***

Samo spotkanie nie przyniosło rozstrzygnięcia i zakończyło się bezbramkowym remisem. Najlepszą drużynę musiały więc wyłonić rzuty karne, które ostatecznie wygrała drużyna prowadzona przez Piotra Wierzbickiego.

Gratulujemy młodym zawodnikom pierwszego miejsca życząc dalszych sukcesów sportowych.

Do III Turniej Orlików przystąpiła rekordowa liczba drużyny związku, z czym postanowiono osiem zespołów podzielić na dwie grupy.

Grupa A
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
GLKS Nord 98 Wysokie
AMSPN II Hetman Zamość
ASPN Roztocze Szczebrzeszyn

Grupa B
GLKS Echo Zawda
MKS Unia Hrubieszów
AMSPN I Hetman Zamość
GLKS Spartakus Szarowola

Wyniki spotkań grupowych:
1. Tomasovia – Roztocze 2:1
2. Echo – Spartakus 0:0
3. Nord – AMSPN II 0:1
4. Unia – AMSPN I 2:0
5. AMSPN II – Roztocze 1:2
6. Spartakus – AMSPN I 0:2
7. Tomasovia – Nord 3:0
8. Echo – Unia 2:0
9. Nord – Roztocze 0:5
10. Unia – Spartakus 3:0
11. AMPSN II – Tomasovia 0:4
12. Echo – AMSPN I 0:0

Tabela grupy A
Lp. Nazwa drużyny Pkt. Bramki
1. Tomasovia 9 9-1
2. Roztocze 6 8-3
3. AMSPN II 3 2-6
4. Nord 0 0-9

Tabela grupy B
Lp. Nazwa drużyny Pkt. Bramki
1. Unia 6 5-2
2. Echo 5 2-0
3. AMSPN I 4 2-2
4. Spartakus 1 0-5

Mecze o miejsca:
Mecz o 7 miejsce: Nord – Spartakus 0:2
Mecz o 5 miejsce: AMSPN II – AMSPN I 0:2
Mecz o 3 miejsce: Roztocze – Echo 1:0
Mecz o 1 miejsce: Tomasovia – Unia 0:0 (k- 0:1)

Na koniec turnieju wszyscy młodzi zawodnicy zostali obdarowani czekoladami, które otrzymali od prezesa MKS Unia Hrubieszów Tadeusza Romaszko.

Unię Hrubieszów reprezentowali:
1. Kacper Wanarski
2. Szymon Wanarski
3. Szymon Kraszkiewicz
4. Krystian Kowalski
5. Patryk Mazurek
6. Kacper Krawczuk
7. Adam Skwarek
8. Kamil Dziuba
9. Maciej Wyżyn
10. Paweł Capiuk
11. Michał Piłat
12. Wiktor Kociak
13. Dawid Knap
14. Arkadiusz Zając
15. Szymon Zając
16. Maciej Malowany
17. Marek Wierzbicki
18. Dominik Romańczuk

Trener: Piotr Wierzbicki.

***

tekst i foto
Krzysztof Jóźwik

_________________________________________________

zobacz zdjęcia »
_________________________________________________

Hrubieszow LubieHrubie 2009