Turniej piłki nożnej dla dorosłych

Stowarzyszenie „Dla Szkoły” zaprasza na turniej piłki nożnej dla dorosłych, który odbędzie się 10 czerwca 2012 r. na hrubieszowskim Orliku

Reklamy

Termin turnieju: 10 czerwca 2012 r.

Miejsce rozegrania turnieju: Orlik przy Szkole Podstawowej nr 3 w Hrubieszowie ul. Zamojska 17. Drużyny w celu potwierdzenia zgłoszenia stawiają się o godzinie 9 00 (niedziela)

Forma zgłoszenia: zgłoszenie pisemne z listą zawodników i nazwą drużyny na e-mail dlaszkolyhrub@o2.pl w nieprzekraczalnym terminie 9 czerwca godz. 20 30 (sobota).

Warunki uczestnictwa:

W zawodach uczestniczyć mogą osoby dorosłe urodzone w roku 1995 i starsi legitymujący się aktualnym dokumentem, jednoznacznie potwierdzającym tożsamośćWpisowe na turniej 150 zł. Dotyczy wszystkich zgłaszających się zespołów.

Regulamin:

Turniej rozpocznie się o godzinie 9 30 , przedstawieniem wylosowanych wcześniej grup. W zależności od ilości zgłoszonych zespołów drużyny zostaną podzielone na dwie, trzy lub cztery grupy gdzie rozegrają miedzy sobą mecze systemem „każdy z każdym”. Następnie rozegrane zostaną mecze o miejsca lub w nowych grupach o miejsca (uzależnione od ilości drużyn biorących udział w turnieju).

Czas gry 2 x 12 min. Drużyna składa się co najmniej z 6 zawodników. Ilość zawodników na boisku 6 (5 + bramkarz). Zmiany hokejowe w momencie posiadania piłki przez zespół. O wykroczeniach w grze decyduje sędzia (za brutalną grę lub niesportowe zachowanie – kary 2 minutowe). Obowiązuje czyste zmienione obuwie sportowe.Ø Bramki 2×5 m

Punktacja: za zwycięstwo zespół otrzymuje 3 pkt, – za remis 1 pkt, przegrana – 0 pkt.

O końcowej klasyfikacji decyduje:

Większa liczba zdobytych punktów. Wynik bezpośredniego spotkania pomiędzy zainteresowanymi zespołami. Korzystniejsza liczba bramek. Większa liczba zdobytych bramek. Losowanie

Nagrody: wszystkie zespoły otrzymują pamiątkowe Dyplomy. Pierwsze trzy zespoły w otrzymają puchary kolejne drużyny otrzymają statuetki. Ponadto najlepsi zawodnicy ( bramkarz, strzelec, zawodnik) otrzymują statuetki.

 

Organizator:

Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Młodzieży

Zespołu Szkół nr 3 w Hrubieszowie

„Dla Szkoły”