Udany Festiwal Biegowy za nami! Wyniki zawodów

Dnia 8.11.2013 r. przy sprzyjającej pogodzie i udziale 240 startujących odbył się na Arenie Lekkoatletycznej w Hrubieszowie bardzo ciekawy i pełnej emocji rywalizacji Festiwal Biegowy – Zakończenie sezonu LA 2013 dla szkół podstawowych i gimnazjalnych. Wiele startujących osób zaprezentowało wysoką formę i możliwości, ustanawiając nowe rekordy życiowe, natomiast Julka Kudyk ustanowiła nowy rekord stadionu, już wśród szkół gimnazjalnych.

Reklamy

Komunikat

Festiwal Biegowy-Zakończenie Sezonu LA 2013

 

Szkoły Podstawowe

 

60m dziewcząt

Lp.

Nazwisko i Imię

Rok Ur.

Szkoła

Wynik

Punkty

1

Krotkiewicz Karina

2001

ZSM nr 3 Hrub.

9.30 el

9.12  f

12

2

Czop Magdalena

2001

ZSM nr 1 Hrub.

9.58 el

9.33  f

9

3

Traczuk Agnieszka

2001

ZSM nr 1 Hrub.

9.95 el

9.41  f

7

4

Walencik Sylwia

2001

ZSM nr 3 Hrub

9.68 el

9.59  f

5

5

Ślażyńska Matylda

2001

ZSM nr 1 Hrub.

9.87 el

9.81  f

4

6

Majewska Malwina

2003

ZSM nr 2 Hrub.

10.01 el

9.94  f

3

7

Wótowicz Rozalia

2003

ZSM nr 3 Hrub.

10.32

2

8

Wawrzonek Julia

2001

ZSM nr 1 Hrub

10.33

1

9

Szawarska Karolina

2002

ZSM nr 2 Hrub.

10.36

1

10

Kuczewska Oliwia

2003

ZSM nr 2 Hrub.

10.41

1

11

Niewiadomska Oliwia

2001

ZSM nr 1 Hrub

10.42

1

12

Biszcza Aleksandra

2002

ZSM nr 3 Hrub.

10.48

1

13

Szczuk Masza

2002

ZSM nr 3 Hrub.

10.50

1

14

Buczko Wiktoria

2003

ZSM nr 3 Hrub.

10.76

1

15

Majewska Julia

2002

ZSM nr 2 Hrub.

10.78

1

16

Wyczańska Beata

2002

ZSM nr 2 Hrub.

10.84

1

17

Wiśniewska Julia

2002

ZSM nr 3 Hrub.

10.91

1

18

Hawryluk Maja

2002

ZSM nr 2 Hrub.

10.92

1

19

Kamień Wiktoria

2002

ZSM nr 2 Hrub.

10.94

1

20

Ciesielczuk Karolina

2002

ZSM nr 2 Hrub.

10.96

1

21

Hojda Julia

2003

ZSM nr 3 Hrub.

11.11

1

22

Kowalczuk Julia

2003

ZSM nr 3 Hrub.

11.21

1

23

Bojarczuk Natalia

2002

ZSM nr 3 Hrub.

11.23

1

24

Chomik Klaudia

2002

ZSM nr 2 Hrub.

11.27

1

25

Brudnowska Wiktoria

2003

ZSM nr 2 Hrub.

11.38

1

26

Mróz Wiktoria

2003

ZSM nr 2 Hrub.

11.47

1

27

Bojarczuk Magda

2002

ZSM nr 3 Hrub.

11.71

1

28

Korzuta Patrycja

2002

ZSM nr 2 Hrub.

11.74

1

29

Tokarczuk Katarzyna

2004

ZSM nr 3 Hrub.

11.85

1

30

Bogucka Martyna

2003

ZSM nr 2 Hrub.

11.95

1

31

Szymańska Julia

2001

ZSM nr 1 Hrub

12.11

1

32

Pachla Aleksandra

2001

ZSM nr 1 Hrub

12.23

1

33

Roman Wiktoria

2004

ZSM nr 2 Hrub.

12.48

1

34

Chachler Wiktoria

2003

ZSM nr 3 Hrub.

10.60

PK

 

 

60m chłopców 

Lp.

Nazwisko i Imię

Rok Ur.

Szkoła

Wynik

Punkty

1

Herda Michał

2003

ZSM nr 1 Hrub.

9.23 el

9.13  f

12

2

Tarnawski Paweł

2002

ZSM nr 1 Hrub.

9.20 el

9.45  f

9

3

Palatinus Michał

2002

ZSM nr 3 Hrub.

9.31 el

9.49  f

7

4

Rutkowski Jakub

2003

ZSM nr 3 Hrub

9.51 el

9.68  f

5

5

Torbicz Damian

2001

ZSM nr 3 Hrub

9.89 el

9.99  f

4

6

Daciuk Kamil

2002

ZSM nr 3 Hrub

9.95 el

10.29 f

3

7

Wroński Karol

2003

ZSM nr 3 Hrub

9.95

2

8

Stronkowski Konrad

2001

ZSM nr 1 Hrub.

10.06

1

9

Dragan Mikołaj

2001

ZSM nr 1 Hrub.

10.14

1

10

Tudryn Michał

2002

ZSM nr 2 Hrub

10.16

1

11

Kostrubiec Jakub

2004

ZSM nr 2 Hrub

10.28

1

12

Janicki Michał

2003

ZSM nr 3 Hrub

10.34

1

13

Sokołowski Szymon

2003

ZSM nr 2 Hrub

10.35

1

14

Marchlewski Jakub

2002

ZSM nr 3 Hrub

10.35

1

15

Kozik Jakub

2003

ZSM nr 3 Hrub

10.36

1

16

Block Kacper

2001

ZSM nr 1 Hrub.

10.38

1

17

Masny Dawid

2003

ZSM nr 2 Hrub

10.39

1

18

Woś Maciej

2003

ZSM nr 3 Hrub

10.41

1

19

Wyżyn Maciej

2001

ZSM nr 1 Hrub.

10.60

1

20

Budzyński Tomasz

2003

ZSM nr 3 Hrub

10.71

1

21

Skiba Łukasz

2001

ZSM nr 1 Hrub.

10.91

1

22

Słotwiński Mateusz

2001

ZSM nr 1 Hrub.

10.95

1

23

Kuropatwa Damian

2002

ZSM nr 3 Hrub

11.00

1

24

Księżycki Patryk

2003

ZSM nr 3 Hrub

11.13

1

25

Piasecki Patryk

2002

ZSM nr 3 Hrub

11.39

1

26

Kamieniecki Mateusz

2003

ZSM nr 3 Hrub

11.43

1

27

Zubko Dominik

2002

ZSM nr 3 Hrub

11.48

1

28

Dęga Kacper

2003

ZSM nr 2 Hrub

11.53

1

29

Zapszała Antoni

2003

ZSM nr 2 Hrub

11.67

1

30

Osmański Bartłomiej

2004

ZSM nr 2 Hrub

11.76

1

31

Pierogowicz Mateusz

2003

ZSM nr 2 Hrub

11.90

1

32

Zabłocki Tomasz

2003

ZSM nr 2 Hrub

12.22

1

33

Perelmuter Piotr

2002

ZSM nr 3 Hrub

12.52

1

34

Łaskarzewski Krzysztof

2000

ZSM nr 1 Hrub.

10.91

PK

 

300m dziewcząt

Lp.

Nazwisko i Imię

Rok Ur.

Szkoła

Wynik

Punkty

1

Chrząstek Magdalena

2001

ZSM nr 3 Hrub.

53.82

12

2

Łaba Agata

2001

ZSM nr 3 Hrub.

54.47

9

3

Kudyk Elżbieta

2001

ZSM nr 1 Hrub.

54.78

7

4

Wrona Katarzyna

2002

ZSM nr 2 Hrub

55.04

5

5

Kopeć Aleksandra

2002

ZSM nr 1 Hrub.

55.98

4

6

Wrońska Aleksandra

2001

ZSM nr 3 Hrub.

56.96

3

7

Błaszczak Aleksandra

2001

ZSM nr 1 Hrub.

59.70

2

8

Nowosad Aleksandra

2001

ZSM nr 2 Hrub

59.81

1

9

Dzirba Aleksandra

2002

ZSM nr 3 Hrub.

1.01.11

1

10

Śmietanka Olga

2002

ZSM nr 3 Hrub.

1.01.28

1

11

Block Wiktoria

2002

ZSM nr 1 Hrub.

1.01.62

1

12

Ciesielczuk Amelia

2002

ZSM nr 2 Hrub

1.01.74

1

13

Stepaniuk Magdalena

2003

ZSM nr 2 Hrub

1.03.04

1

14

Bogucka Ewelina

2001

ZSM nr 2 Hrub

1.04.12

1

15

Jaworska Wiktoria

2001

ZSM nr 3 Hrub.

1.04.52

1

16

Daciuk Katarzyna

2002

ZSM nr 1 Hrub.

1.05.52

1

17

Kwiatkowska Kaja

2002

ZSM nr 2 Hrub

1.05.79

1

18

Palska Katarzyna

2002

ZSM nr 3 Hrub.

1.07.24

1

19

Kowalczuk Julia

2003

ZSM nr 3 Hrub.

1.07.38

1

20

Chachler Wiktoria

2003

ZSM nr 3 Hrub.

1.07.76

1

21

Panasiewicz Gabriela

2002

ZSM nr 2 Hrub

1.08.11

1

22

Wór Paulina

2002

ZSM nr 1 Hrub.

1.08.68

1

23

Bogucka Julia

2001

ZSM nr 2 Hrub

1.10.26

1

24

Gumieniak Patrycja

2001

ZSM nr 1 Hrub.

1.10.86

1

25

Gębala Julia

2001

ZSM nr 2 Hrub

1.11.09

1

26

Kaniowska Julia

2001

ZSM nr 3 Hrub.

1.11.52

1

27

Orłowska Dominika

2001

ZSM nr 2 Hrub

1.11.57

1

28

Ślązak Aleksandra

2002

ZSM nr 3 Hrub.

1.13.57

1

29

Kociach Emilia

2003

ZSM nr 2 Hrub

1.15.46

1

30

Patyjewicz Iga

2003

ZSM nr 2 Hrub

1.17.85

1

31

Szymańska Magda

2003

ZSM nr 3 Hrub.

1.18.01

1

32

Zając Izabela

2001

ZSM nr 2 Hrub

1.20.40

1

33

Bednarz Agata

2003

ZSM nr 3 Hrub.

1.21.69

1

34

Buta Natalia

2003

ZSM nr 3 Hrub.

1.22.88

1

35

Szkodzińska Katarzyna

2003

ZSM nr 3 Hrub.

1.30.17

1

36

Szeweńko Gabriela

2003

ZSM nr 3 Hrub.

1.35.47

1

37

Romaniszyn Ewa

2003

ZSM nr 3 Hrub.

1.39.70

1

38

Kuczewska Oliwia

2003

ZSM nr 2 Hrub.

58.30

PK

39

Ciesielczuk Karolina

2003

ZSM nr 2 Hrub.

1.01.20

PK

40

Hojda Julia

2003

ZSM nr 3 Hrub.

1.15.61

PK

 

300m chłopców

Lp.

Nazwisko i Imię

Rok Ur.

Szkoła

Wynik

Punkty

1

Duda Andrzej

2001

ZSM nr 1 Hrub.

51.76

12

2

Daciuk Dominik

2001

ZSM nr 1 Hrub.

53.79

9

3

Dziedzic Jarosław

2003

ZSM nr 1 Hrub.

54.67

7

4

Trych Dominik

2003

ZSM nr 1 Hrub

56.52

5

5

Wanarski Michał

2003

ZSM nr 3 Hrub

56.66

4

6

Śliwa Kacper

2001

ZSM nr 1 Hrub

57.94

3

7

Kudyk Michał

2003

ZSM nr 2 Hrub

58.99

2

8

Sokołowski Szymon

2003

ZSM nr 2 Hrub

59.75

1

9

Daciuk Brajan

2003

ZSM nr 1 Hrub

1.01.30

1

10

Chiliński Marcin

2002

ZSM nr 2 Hrub

1.02.53

1

11

Przeworski Michał

2001

ZSM nr 1 Hrub

1.03.53

1

12

Masny Dawid

2003

ZSM nr 2 Hrub

1.04.38

1

13

Pieczkowski Oskar

2002

ZSM nr 1 Hrub

1.05.08

1

14

Fila Wojciech

2002

ZSM nr 3 Hrub

1.05.68

1

15

Hordy Mateusz

2003

ZSM nr 1 Hrub

1.06.28

1

16

Block Krzysztof

2003

ZSM nr 1 Hrub

1.06.50

1

17

Kostrubiec Jakub

2004

ZSM nr 2 Hrub

1.06.59

1

18

Kapusta Piotr

2003

ZSM nr 2 Hrub

1.08.21

1

19

Mazur Samuel

2004

ZSM nr 2 Hrub

1.13.27

1

 

600m dziewcząt 

Lp.

Nazwisko i Imię

Rok Ur.

Szkoła

Wynik

Punkty

1

Flaks Dominika

2001

ZSM nr 1 Hrub.

1.58.39

12

2

Gajewska Karolina

2001

ZSM nr 3 Hrub.

2.12.11

9

3

Richter Aleksandra

2001

ZSM nr 3 Hrub.

2.17.02

7

4

Grzyb Weronika

2002

ZSM nr 3 Hrub

2.24.25

5

5

Będzińska Sylwia

2003

ZSM nr 2 Hrub

2.29.34

4

6

Bednarczuk Natalia

2002

ZSM nr 3 Hrub

2.40.71

3

7

Szelezin Julia

2003

ZSM nr 2 Hrub

2.43.32

2

8

Czupryńska Kamila

2001

ZSM nr 3 Hrub.

2.47.13

1

9

Pirogowicz Martyna

2003

ZSM nr 2 Hrub

2.48.10

1

10

Lachowska Magda

2002

ZSM nr 3 Hrub.

2.54.26

1

 

1000m chłopców 

Lp.

Nazwisko i Imię

Rok Ur.

Szkoła

Wynik

Punkty

1

Chorzępa Damian

2001

ZSM nr 1 Hrub.

3.40.30

12

2

Paradowski Michał

2002

ZSM nr 3 Hrub.

3.41.58

9

3

Wasyluk Piotr

2002

ZSM nr 2 Hrub.

3.43.66

7

4

Radomiński Sebastian

2001

ZSM nr 1 Hrub.

3.52.46

5

5

Pal Maciej

2001

ZSM nr 1 Hrub.

3.56.16

4

6

Kaczmarek Mateusz

2002

ZSM nr 1 Hrub.

3.59.68

3

7

Juszczuk Daniel

2003

ZSM nr 2 Hrub.

4.09.60

2

8

Dziedzic Bartłomiej

2002

ZSM nr 1 Hrub.

4.14.05

1

9

Malec Dominik

2002

ZSM nr 1 Hrub.

4.16.10

1

10

Podkowa Jakub

2002

ZSM nr 1 Hrub.

4.20.61

1

11

Magiera Adrian

2003

ZSM nr 2 Hrub.

4.20.96

1

12

Chabros Karol

2002

ZSM nr 2 Hrub.

4.31.70

1

13

Dach Filip

2002

ZSM nr 2 Hrub.

4.32.00

1

14

Trych Miłosz

2001

ZSM nr 1 Hrub.

4.35.23

1

15

Pawłowicz Rafał

2002

ZSM nr 2 Hrub.

4.36.42

1

 

 

Klasyfikacja szkół:

1 miejsce: ZSM nr 1 w Hrubieszowie -149 pkt.

2 miejsce: ZSM nr 3 w Hrubieszowie -138 pkt.

3 miejsce: ZSM nr 2 w Hrubieszowie -71 pkt.

 

 

Gimnazja

 

100m dziewcząt 

Lp.

Nazwisko i Imię

Rok Ur.

Szkoła

Wynik

Punkty

1

Kudyk Julia

2000

ZSM nr 2 Hrub.

13.56 el

13.95  f

12

2

Szostak Aleksandra

1998

ZSM nr 3 Hrub.

14.20 el

14.00 f

9

3

Tlak Aleksandra

1998

ZSM nr 3 Hrub.

15.22 el

15.25  f

7

4

Radomska Anna

1998

ZSM nr 3 Hrub

14.97 el

15.41  f

5

5

Niemczyk Karolina

1999

ZSM nr 3 Hrub

15.23 el

15.45  f

4

6

Kowalska Aleksandra

1998

ZSM nr 3 Hrub

15.44 el

15,58  f

3

7

Mackiewicz Łucja

1998

ZSM nr 3 Hrub

15.79

2

8

Daciuk Aleksandra

1998

ZSM nr 3 Hrub

15.80

1

9

Pachla Karolina

1998

ZSM nr 3 Hrub

16.11

1

10

Łyko Maria

1998

ZSM nr 3 Hrub

16.13

1

11

Szeląg Monika

1999

ZSM nr 3 Hrub

16.15

1

12

Trzos Katarzyna

1998

ZSM nr 3 Hrub

16.24

1

13

Lebiedowicz Angelika

1999

ZSM nr 3 Hrub

16.66

1

14

Świstowska Michalina

2000

ZSM nr 3 Hrub

17.03

1

15

Lipnicka Weronika

2000

ZSM nr 3 Hrub

17.44

1

16

Bas Kinga

1999

ZSM nr 2 Hrub

17.92

1

17

Sniadowska Jesica

1997

ZSM nr 1 Hrub

15.59

PK

 

100m chłopców 

Lp.

Nazwisko i Imię

Rok Ur.

Szkoła

Wynik

Punkty

1

Pakuła Patryk

1999

ZSM nr 1 Hrub

12.59 el

12.59  f

12

2

Klimowicz Michał

2000

ZSM nr 2 Hrub

12.50 el

12.74  f

9

3

Popławski Kacper

1998

ZSM nr 3 Hrub

12.66 el

12.76  f

7

4

Echta Jakub

1998

ZSM nr 2 Hrub

12.61 el

12.94  f

5

5

Gronowicz Szymon

1998

ZSM nr 2 Hrub

13.02 el

13.32  f

4

6

Hospod Damian

1998

ZSM nr 2 Hrub

12.70 el

13.24  f

3

7

Imperator Massimo

2000

ZSM nr 3 Hrub

13.18

2

8

Krawczuk Kacper

2000

ZSM nr 1 Hrub

13.60

1

9

Łomejko Kamil

1998

ZSM nr 2 Hrub

13.77

1

10

Sobstyl Mateusz

1998

ZSM nr 1 Hrub

13.85

1

11

Gąsior Marcin

2000

ZSM nr 3 Hrub

14.02

1

12

Ochnio Kamil

2000

ZSM nr 1 Hrub

14.24

1

13

Koza Marcin

1998

ZSM nr 2 Hrub

14.40

1

14

Szumski Dawid

1998

ZSM nr 3 Hrub

14.59

1

15

Łazarczyk Arek

1998

ZSM nr 3 Hrub

14.61

1

16

Oleszczuk Mateusz

1998

ZSM nr 2 Hrub

14.70

1

17

Pańko Jan

2000

ZSM nr 3 Hrub

14.86

1

18

Sacharczuk Kamil

1998

ZSM nr 3 Hrub

15.06

1

19

Surma Dawid

1999

ZSM nr 3 Hrub

15.60

1

20

Klepczuk Jakub

1998

ZSM nr 3 Hrub

15.73

1

21

Skrzyński Grzegorz

2000

ZSM nr 3 Hrub

16.69

1

22

Szymon Kopera

2000

ZSM nr 3 Hrub

16.80

1

23

Witkowski Eryk

2000

ZSM nr 3 Hrub

16.94

1

24

Zdunek Krzysztof

2000

ZSM nr 3 Hrub

16.98

1

25

Wiejak Kamil

2000

ZSM nr 3 Hrub

17.10

1

26

Drożdżak Adrian

2000

ZSM nr 3 Hrub

18.17

1

27

Mejka Konrad

2000

ZSM nr 3 Hrub

19.19

1

28

Kościowski Eryk

1996

ZS nr 4 Hrub.

12.74

PK

29

Tarnowski Mateusz

2000

ZSM nr 1 Hrub

14.14

PK

 

300m dziewcząt 

Lp.

Nazwisko i Imię

Rok Ur.

Szkoła

Wynik

Punkty

1

Szlonzak Katarzyna

1998

ZSM nr 3 Hrub.

51.11

12

2

Chmielewska Małgorzata

1998

ZSM nr 3 Hrub.

51.43

9

3

Komsta Olga

2000

ZSM nr 1 Hrub.

53.11

7

4

Nieradko Natalia

1999

ZSM nr 1 Hrub.

54.11

5

5

Kostrubiec Oliwia

1999

ZSM nr 2 Hrub.

57.07

4

6

Antosiewicz Justyna

1998

ZSM nr 1 Hrub.

57.41

3

7

Słoniec Jadwiga

1999

ZSM nr 3 Hrub.

58.28

2

8

Malec Justyna

1999

ZSM nr 2 Hrub.

1.00.19

1

9

Nowosad Weronika

1999

ZSM nr 3 Hrub.

1.04.22

1

 

 

300m chłopców

Lp.

Nazwisko i Imię

Rok Ur.

Szkoła

Wynik

Punkty

1

Kazan Kacper

1998

ZSM nr 3 Hrub.

42.18

12

2

Warecki Kamil

1999

ZSM nr 3 Hrub.

42.94

9

3

Zybura Cezary

1999

ZSM nr 1 Hrub.

45.00

7

4

Stepaniuk Paweł

1998

ZSM nr 2 Hrub.

46.73

5

5

Borusiewicz Mateusz

1999

ZSM nr 1 Hrub.

47.40

4

6

Antonowicz Hubert

1998

ZSM nr 1 Hrub.

47.85

3

7

Śliwiński Paweł

1998

ZSM nr 2 Hrub.

48.20

2

8

Biziorek Rafał

1998

ZSM nr 1 Hrub.

49.32

1

9

Szeląg Paweł

2000

ZSM nr 3 Hrub.

49.78

1

10

Zubko Kamil

2000

ZSM nr 3 Hrub.

56.68

1

11

Klamer Łukasz

1997

ZS nr 4 Hrub

43.29

PK

 

600m dziewcząt

Lp.

Nazwisko i Imię

Rok Ur.

Szkoła

Wynik

Punkty

1

Wołyniec Oliwia

1999

ZS nr 2 Hrub.

1.56.68

12

2

Kawarska Karolina

1998

ZSM nr 1 Hrub.

1.59.74

9

3

Waś Karolina

1999

ZS nr 2 Hrub.

2.00.59

7

4

Suchowska Paula

1998

ZSM nr 3 Hrub.

2.04.15

5

5

Barańczuk Karolina

1999

ZSM nr 2 Hrub.

2.08.98

4

6

Łyko Zofia

2000

ZSM nr 3 Hrub.

2.14.61

3

 

1000m chłopców

Lp.

Nazwisko i Imię

Rok Ur.

Szkoła

Wynik

Punkty

1

Kasztelan Przemysław

1999

ZSM nr 3 Hrub.

3.06.96

12

2

Matwiejczuk Damian

1999

ZS Horodło

3.09.16

9

3

Baranowski Michał

1998

ZSM nr 2 Hrub.

3.09.64

7

4

Tarnowski Mateusz

2000

ZSM nr 1 Hrub.

3.18.51

5

5

Łoza Dawid

1998

ZSM nr 2 Hrub.

3.27.86

4

6

Maj Albert

1998

ZSM nr 3 Hrub.

3.35.01

3

7

Zachaj Rafał

1999

ZSM nr 1 Hrub.

3.40.68

2

8

Kraszkiewicz Przemysław

2000

ZSM nr 3 Hrub.

3.48.71

1

9

Chmielewski Marek

2000

ZSM nr 3 Hrub.

3.49.60

1

10

Czarnecki Szymon

2000

ZSM nr 3 Hrub.

3.49.92

1

11

Dorman Daniel

2000

ZSM nr 3 Hrub.

4.05.72

1

 

 

Punktacja szkół:

1 miejsce: ZSM nr 3 w Hrubieszowie- 127 pkt.

2 miejsce: ZSM nr 2 w Hrubieszowie- 65 pkt.

3 miejsce: ZSM nr 1 w Hrubieszowie- 56 pkt.

4 miejsce: ZS nr 2 w Hrubieszowie- 19 pkt

5 miejsce: ZS Horodło- 9 pkt.

 

 

Organizatorami zawodów były: HOSiR i MKS Unia Hrubieszów.

Zajmujący pierwsze miejsca otrzymali statuetki, a za drugie i trzecie miejsca były wręczane medale przez zasłużone osoby dla hrubieszowskiego sportu.

Dla mnie szczególnie imponował trener Tomasz Magdziak, który z ciężką kontuzją kolana, po wyjściu ze szpitala, przygotował regulamin zawodów, zakupił trofea sportowe, uwijał się przy organizacji zawodów i sędziowaniu, napisał komunikat.

Po uzyskanych wynikach należy zauważyć, że hrubieszowska lekkoatletyka może być nadal mocna, a warunek jest jeden, należy chcieć być lekkoatletką czy lekkoatletą i udać się na systematyczne treningi Unii Hrubieszów, trenerzy i już trenujący czekają!

 

Opracowali:

Tomasz Magdziak – komunikat

mak – komentarze