Unia Hrubieszów – Górnik II Łęczna 2:2

W niedzielnym meczu IV ligi lubelskiej Unia Hrubieszów zremisowała na własnym stadionie z Górnikiem II Łęczna 2:2. Unia prowadziła do przerwy 2:0 – szkoda…

Bramiki dla Unii w pierwszej połowie meczu strzelili Dominik Karaszewski w 14 minucie i Patryk Krygiel w 23 minucie. Drugą połowę niestety hrubieszowska drużyna przespała.

Więcej o meczu, a także pomeczowe wypowiedzi trenerów mozna przeczytać na stronie lubsport.pl:

Mecz miał dodatkowe „atrakcje”, o których piszemy tutaj:

Hrubieszów: Zadyma na meczu Unia – Górnik FOTO, WIDEO

***

Unia Hrubieszów – Górnik II Łęczna 2:2 (2:0)

Bramki: Dominik Karaszewski 14′, Patryk Krygiel 23′ – Aleks Aftyka 61′, Piotr Okuniewicz 73′ (rzut karny)

Unia: Ryć – Jędrzejuk, Oleksiuk, Kazan, Wiejak, Fulara, Borys, Podgórski, Krygiel (75′ Kawarski), Poterucha (79′ Garbacz), Karaszewski

Górnik II: Rojek – Krylyuk (46′ Kędzierski), Olszewski, Skałecki, Pacek, Greniuk, Wójcik, Aftyka, Duduś (82′ Marconi), Okuniewicz, Bielak (68′ Orysz)

Żółte kartki: Paweł Jędrzejuk, Ivan Oleksiuk – Piotr Okuniewicz

Czerwona kartka: Adam Kędzierski 80′ (za drugą żółtą)

Sędziował: Przemysław Wróbel (Biała Podlaska).

źródło: własne, lubsport.pl