Unia Hrubieszów II Mistrzem Powiatu w Halowej Piłce Nożnej

W sobotę 18 stycznia w hali Hrubieszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej Seniorów o Puchar Burmistrza Miasta Hrubieszowa. Były to zarazem Mistrzostwa Powiatu w Halowej Piłce Nożnej. Turniej wygrał zespół Unii Hrubieszów II, przez Kryształem Werbkowice II i Unią I.

W zawodach udział wzięło 9 drużyn, które rozlosowano do dwóch grup, gdzie zagrały ze sobą systemem każdy z każdym.

Turniej wygrał i zdobył Puchar Burmistrza Miasta II Zespół „Unii”, który w meczu finałowym pokonał 4:2 II zespół Kryształu.

W meczu o 3 miejsce I Zespół „Unii” pokonał 5:0 Zespół Leśników z Nadleśnictwa Strzelce, a do meczu o 5 miejsce pomiędzy I Zespołem Kryształu, a Huraganem Hrubieszów nie doszło, gdyż Huragan oddał ten mecz walkowerem 3:0.

W Mistrzostwach Okręgu nasz powiat reprezentować więc będą – zwycięzca Turnieju II Zespół „Unii” i zdobywca 2 miejsca II Zespół Kryształu.

Miejsce 3 w Turnieju zajął I Zespół „Unii”, miejsce 4 Leśnicy, a miejsce 5 I Zespół Kryształu. Pierwsze trzy zespoły Turnieju otrzymały puchary i dyplomy, a pozostałe dyplomy i podziękowania za udział.

Najlepszym zawodnikiem Turnieju wybrany został Bartłomiej Reszczyński z I Zespołu Kryształu Werbkowice, najlepszym strzelcem Damian Otręba z II Zespołu Unii, a najlepszym bramkarzem Marcin Bałakut z I Zespołu Unii.

Unia Hrubieszów I : Marcin Bałakut, Andrzej Kowalczuk, Michał Wiejak, Krystian Stefaniak, Patryk Krygiel, Adrian Oleszczuk, Krystian Oleszczuk, Mateusz Kucharski, Piotr Fulara.

Unia Hrubieszów II: Patryk Mac, Marcin Lebiedowicz, Patryk Szatan, Paweł Bednarek, Damian Otręba, Patryk Kondrat, Krzysztof Wojewoda, Marcin Stepaniuk.

Spotkania o miejsca:

Mecz o 5 miejsce: Kryształ Werbkowice I – Huragan Hrubieszów 3:0 (wo).

9. Raiders Hrubieszów

Mecze sędziowali – Tomasz Lenard, Jarosław Jasina i Tadeusz Przyczyna.

Turniej Finałowy XXII Otwartych Okręgowych Mistrzostw w Halowej Piłce Nożnej Seniorów odbędzie się również w Hrubieszowie, w dniu 22 lutego 2014.

źródło: własne, mksunia.futbolowo.pl