Unia w IV lidze!

W sobotnim meczu zamojskiej ligi okręgowej Unia Hrubieszów pokonała na własnym boisku Victorię Łukowa/Chmielek 3:1 i zapewniła sobie tym samym awans do IV ligi.

Unia Hrubieszów – Victoria Łukowa/Chmielek 3:1 (1:1)

Skład Unii: Tomczyszyn, Baran, Panko (Herda), Greniuk (Oleszczuk), Pietrusiewicz, Grui (Onkiewicz), Podgórski (Fulara), Kamiński, Blicharz, Kazan, Wiejak (Zając)

Bramki dla Unii: Grui, Podgórski, Kamiński

***

Ze strony HOSiR:

Unia Hrubieszów ponownie w IV lidze!

Po meczu w cieżkich warunkach atmosferycznych spowodowanych upałem, Unia pokonała Victorię Łukowa/Chmielek 3:1, mimo że od 12 minuty grała w dziesiątkę.

Pierwszą bramkę strzelili goście, wykorzystując rzut karny podyktowany za zagranie ręką w polu karnym. Kilkanaście minut później Unia wyrównała po tym, jak piłkę do bramki skierował Eugene Grui. Do przerwy był więc wynik remisowy, ale ewidentnie było widać, że goście opadli z sił. Temperatura 30 st opni w cieniu skutecznie ostudzała zapędy piłkarzy obu drużyn.

Po przerwie Unia szybko podwyższyła wynik spotkania, a w końcówce meczu rezultat ustalił strzałem z linii pola karnego, pełniący fukcję kapitana Łukasz Kamiński, przypieczętowując tym samym awans biało – niebieskich do IV ligi.