V Turniej o Puchar Premiera Donalda Tuska na poziomie Orlika

W dniach 10-12 września 2014r. na Orliku przy Zespole Szkół Miejskich nr 3 odbyły się cztery Turniej Gminne o Puchar Premiera Donalda Tuska w kategorii dziewcząt młodszych i dziewcząt starszych oraz w kategorii chłopców młodszych i starszych.

Reklamy

 

Każda drużyna startująca otrzymała pamiątkowe dyplomy i upominki. W każdej z poszczególnych kategorii zwycięzca awansował do rozgrywek ćwierćfinałowych.


Grupa chłopców starszych (12 – 13 lat) startował:

  1. Zespół Szkół Miejskich nr 1 w Hrubieszowie ,,Jedynka’’-op. Jacek Giergiel
  2. Zespół Szkół Miejskich nr 3 w Hrubieszowie ,,FC Hrubieszów’’-op. Tomasz Szlonzak
  3. Zespół Szkół Miejskich nr 2 w Hrubieszowie – ,, Dwójka’’ op. Robert Jóźwiak
  4. Zespół Szkół Miejskich nr 3 w Hrubieszowie-  ,,TRÓJKA’’op. Kamil Wojciechowski


WYNIKI MECZY:

1. ZSM nr 1,, Jedynka’’- ZSM nr 2                               (7:1)

2. ZSM nr 3 ,,Trójka’’ – ZSM nr 3 ,,FC Hrubieszów’’ (1:0)

3. ZSM nr 2 ,,Dwójka’’ – ZSM nr 3 ,,FC Hrubieszów  (2:3)

4. ZSM nr 2 ,,Dwójka’’ – ZSM nr 3 ,,Trójka                (1:4)

5. ZSM nr 3 ,, Trójka’’ – ZSM nr 1 ,,Jedynka’’            (1:3)

6. ZSM nr 1 ,,Jedynka’’ – ZSM nr 3 FC Hrubieszów   (2:3)


Klasyfikacja miejsc:

Do określenia zwycięzcy zastosowano małą tabelę

I MIEJSCE –Zespół Szkół Miejskich nr 1 ,,Jedynka’’ w Hrubieszowie 6pkt

II MIEJSCE – Zespół Szkół Miejskich nr 3 ,, FC Hrubieszów w Hrubieszowie 6pkt

III MIEJSCE – Zespół Szkół Miejskich nr 3 ,,Trójka’’ w Hrubieszowie 6pkt

IV MIEJSCE  Zespół Szkół Miejskich nr 2 ,,Dwójka’’ w Hrubieszowie 0pkt

 

,,Jedynka’’ zagrała w składzie:

1.Chorzępa Damian

2. Stronkowski Konrad

3. Fila Arkadiusz

4. Fila Wojciech

5. Dziedzic Bartłomiej

6. Daciuk Dominik

7. Siwak Bartłomiej

8. Daciuk Brajan

9. Paluch Dawid

 

Ćwierćfinał odbędzie się w Werbkowicach na Orliku życzymy udanego występu ,,Jedynce’’ animatorzy sportu.

 


Grupa młodsza chłopcy (10 – 11 lat) startowały:

1. Zespół Szkół Miejskich nr 1 w Hrubieszowie, ,Jedynka’’ –op. Waldemar Kasperkiewicz

2. Zespół Szkół Miejskich nr 2 w Hrubieszowie ,,Dwójka’’ – op. Robert Jóźwiak

3. Zespół Szkół Miejskich nr 3 w Hrubieszowie ,,Trójka’’ – op. Tomasz Lenard

4. Zespół Szkół Miejskich nr 3 w Hrubieszowie IIz. – op. Tomasz Szlonzak

 

Po zaciekłych pojedynkach grupę młodszą chłopców wygrała drużyna z Zespołu Szkół Miejskich nr 3 ,,Trójka’’


Klasyfikacja miejsc:

1 MIEJSCE  – Zespół Szkół Miejskich nr 3 w Hrubieszowie ,, Trójka’’

II MIEJSCE  – Zespół Szkół Miejskich nr 1 w Hrubieszowie ,, Jedynka’’

I również  II MIEJSCE –Zespół Szkół Miejskich nr 2 w Hrubieszowie ,,Dwójka’’

III Miejsce II zespół Zespołu Szkół Miejskich nr 3 w Hrubieszowie


,,Trójka’’ zagrała w składzie:

  1. Rutkowki Jakub
  2. Wanarski Szymon
  3. Janicki Michał
  4. Kamieniecki Mateusz
  5. Księżycki Patryk
  6. Budzyński Tomasz
  7. Woś Maciej
  8. Zaprzała Antoni
  9. Kozik Jakub


Ćwierćfinał odbędzie się w Leśniowicach pow. Chełm życzymy udanego występu animatorzy sportu.

 


Grupa starsza dziewcząt (12 – 13 lat) startowały

  1. Zespół Szkół Miejskich nr 1 w Hrubieszowie ,, Jedyneczki’’ –op. Irena Tracz, Edyta Kucharska
  2. Zespół Szkół Miejskich nr 2 w Hrubieszowie,, Dwójka’’ –op. Marzanna Bielecka
  3. Zespół Szkół Miejskich nr 3 w Hrubieszowie ,,Black Red White Girls – op . Dominik Stajszczyk
  4. Zespół Szkół Miejskich nr 3 w Hrubieszowie ,, Zielone Pandy’’ op. Joanna Różańska

Po zaciekłych pojedynkach grupę starszą dziewczyn wygrał zespół ,, Black Red White Girls’’


Klasyfikacja miejsc:

I miejsce –ZSM nr 3 w Hrubieszowie ,, Black Red White Girls

II miejsce –ZSM nr 1 w Hrubieszowie ,, Jedyneczki’’

III miejsce – ZSM nr 3 w Hrubieszowie ,, Zielone Pandy’’

IV miejsce – ZSM nr 2 w Hrubieszowie ,, Dwójka


Black Red White Girls zagrały w składzie:

1.Szlonzak Justyna

2.Kędziera Aleksandra

3.Łaba Agata

4.Walencik Sylwia

5.Karwowska Dominika

6.Wrońska Aleksandra

7.Czupryńska Sara

8.Usowska Natalia

9.Pachla Aleksandra

10.Czupryńska Kamila


Ćwierćfinał odbędzie się w dniu 19 września na Orliku w Hrubieszowie życzymy udanego występu animatorzy sportu.

 


Grupa młodsza dziewcząt (10 – 11 lat) startowały:

  1. Zespół Szkół Miejskich nr 1 w Hrubieszowie ,, Jedyneczki’’ op. Edyta Kucharska
  2. Zespół Szkół Miejskich nr 2 w Hrubieszowie ,, Dwójka’’- op. Marzanna Bielecka
  3. Zespół Szkół Miejskich nr 3 w Hrubieszowie ,, Żelki’’ –op. Tomasz Królicki
  4. Zespół Szkół Miejskich nr 3 w Hrubieszowie,, Stokrotki’’ op. Joanna Różańska

Po zaciekłej rywalizacji grupę młodszą dziewcząt wygrały ,,Jedyneczki’’


Klasyfikacja miejsc:

I miejsce – Zespół Szkół Miejskich nr 1 w Hrubieszowie ,, Jedyneczki’’

II miejsce – Zespół Szkół Miejskich nr 3 w Hrubieszowie ,, Żelki’’

III miejsce –Zespół Szkół Miejskich nr 3 w Hrubieszowie ,, Stokrotki’’

IV miejsce –Zespół Szkół Miejskich nr 2 w Hrubieszowie ,, Dwójka


Jedyneczki zagrały w składzie:

1.Świeca Martyna

2.Małaczek Julia

3.Chorzępa Diana

4.Dziedzic Angelika

5.Hrycuniak Martyna

6.Gietka Aleksandra

7.Naja Julia

8.Greszeta Marcela

9.Charatynowicz Julia


Ćwierćfinały  odbędą się w Mirczu na Orliku życzymy udanego występu animatorzy sportu.

 

Patronat nad Turniejem objęła Gmina Miejska Hrubieszów, medialnie Lubiehrubie.

Sędziowali: Tomasz Lenard, Bartłomiej Sadowski.

Organizatorzy: Paweł Padkowski, Bartłomiej Sadowski.

Podziękowania: Pani Dyrektor Danucie Krawczuk za udostępnienie orlika.