W czwartek odbędzie się powiatowa Licealiada SZS w piłce ręcznej chłopców

W czwartek 18 grudnia 2014 r. od godz. 10.00 w hali Zespołu Szkół nr 3 w Hrubieszowie zostanie rozegrany powiatowy turniej Licealiady SZS w piłce ręcznej chłopców. Od roku szkolnego 1999/2000 szkoły z Hrubieszowa o numerach 1, 2, 3 wygrywały po pięć razy, ostatnio dwukrotnie gospodarz turnieju. Ciekawe, kto wygra tym razem i dopisze cyferkę 6.

Reklamy

 

Licealiada w pice ręcznej Chłopców

 

Rok szkolny

 

1999/2000 – ZS 2 Hrubieszów (wówczas ZSO lub LO Staszic)

2000/2001 – ZS 2 Hrubieszów

2001/2002 – ZS 2 Hrubieszów

2002/2003 – ZS 1 Hrubieszów (ZSMR)

2003/2004 – ZS 3 Hrubieszów (ZSE)

2004/2005 – ZS 1 Hrubieszów

2005/2006 – ZS 3 Hrubieszów

2006/2007 – ZS 2 Hrubieszów

2007/2008 – ZS 3 Hrubieszów

2008/2009 – ZS 1 Hrubieszów

2009/2010 – ZS 1 Hrubieszów

2010/2011 – ZS 1 Hrubieszów

2011/2012 – ZS 2 Hrubieszów

2012/2013 – ZS 3 Hrubieszów

2013/2014 – ZS 3 Hrubieszów

2014/2015 – ???

 

Wygrywali:

 

5x – ZS 1 Hrubieszów

5x – ZS 2 Hrubieszów

5x – ZS 3 Hrubieszów

 


Trochę z historii…

 

Rok szk.1999/2000

 

1999 – 9 XI Hrubieszów hala na stadionie – Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej SPG chłopców

Kolejność:

1. LO Hrubieszów (ZS 2) –  nl Zbigniew Krawczuk

w składzie:

P. Kuropatwa, Ł. Kliszcz, M. Korniak, J. Krzaczek (12 bramek – król strzelców), L. Podlodowski, K. Krawczuk, J. Grzesiuk, A. Korneluk, K. Pietrzyk, K. Lebiedowicz,

2. ZSE Hrubieszów (ZS 3) –  nl  Jan Paczała i Krzysztof Brudnowski,

3. ZSMR Hrubieszów (ZS 1) –  nl Witold Naja,

4. ZSR Hrubieszów (ZS 4) –  nl Mirosław Kamień.

Organizator zawodów – Janina Ewa Kitlińska


Rok szkolny 2006/2007

Komunikat z Powiatowej Licealiady w piłce ręcznej chłopców, odbytej w dniu 19 12 2006 r. w hali HOSiR w Hrubieszowie

W zawodach wzięły udział 4 szkoły, razem 48 uczniów. System rozgrywek „każdy z każdym”.

 

Wyniki meczów:

ZS 1 Hrubieszów – ZS 4 Hrubieszów 16:3

ZS 2 Hrubieszów – ZS 3 Hrubieszów 13:11

ZS 1 Hrubieszów – ZS 2 Hrubieszów 7:10

ZS 4 Hrubieszów – ZS 3 Hrubieszów 2:18

ZS 1 Hrubieszów – ZS 3 Hrubieszów 14:17

ZS 4 Hrubieszów – ZS 2 Hrubieszów 6:19

 

Tabela Końcowa:

1. ZS 2 w Hrubieszów pkt   6:0 bram. 42:24

2. ZS 3 Hrubieszów             4:2          46:29

3. ZS 1 Hrubieszów             2:4          37:30

4. ZS 4 Hrubieszów             0:6          11:53

 

Skład ZS 2:

T. Kozaczuk, P. Bartkowiak, P. Kacicki, Pio. Zając, N. Kucyk, E. Kopczyński, P. Sokół, J. Jureczko, Pa. Zając, K. Kuczyński, K. Kozłowski, nl Zbigniew Krawczuk

 

Skład ZS 3:

P. Kujawski, K. Czerniak, Ł. Otręba, W. Piwowar, Mar. Lebiedowicz, J. Gargol, A. Bak, R. Mosek, Mat. Lebiedowicz, T. Kotko, M. Zając nl Jan Paczała

 

Skład ZS 1:

J. Socha, J. Paul, D. Makuch, P. Zdziennicki, D. Megas, J. Gil, M. Sidor, B. Tęsny, T. Dąbrowski, K. Haustow, M. Martyniuk, A. Dworzański, P. Nosek, nl Robert Pokrywka

 

Skład ZS 4:

Ł. Jaworski, Ł. Panasiewicz, D. Jagiełło, M. Koszerny, P. Kot, K. Skawiński, K. Poleszak, J. Pałka, M. Galej, K. Nieradko, T. Ślęzak, nl P. Padkowski


Wszystkie zespoły otrzymały dyplomy ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Hrubieszowie.

Organizator zawodów Pow. SZS w Hrubieszowie – Janina Ewa Kitlińska

 

Rok szkolny 2013/2014

18 grudnia 2013 r. w hali Kościuszko odbył się powiatowy turniej Licealiady SZS chłopców w piłce ręcznej. Do zawodów stanęły trzy drużyny – Mechaniczna, Staszic i Kościuszko.

Do zawodów przystąpiły: ZS nr 1 w Hrubieszowie, ZS nr 2 w Hrubieszowie im. Ks. St. Staszica, ZS nr 3 w Hrubieszowie im. T. Kościuszki.

Drużyny grały systemem „każdy z każdym”, mecz trwał 2 x 20 min z przerwą 5 minut.

 

Wyniki meczów:

ZS nr 1 w Hrubieszowie : ZS nr 3 w Hrubieszowie im. T. Kościuszki 4:28

(bramki dla ZS nr 3: Nowosad – 6, Chachler – 5, Jagiełło i Naja po 4, Mielniczuk i Hunia po 3, Klain i Powęzka po 1, bramki dla ZS nr 1: Sobieniak – 2, Zdunek i Sanek po 1)

ZS nr 3 w Hrubieszowie im. T. Kościuszki : ZS nr 2 w Hrubieszowie im. Ks. St. Staszica 31:8

(bramki dla ZS nr 3: Chachler – 9, Nowosad – 7, Hunia i Jagiełło – 4, Mielniczuk – 3, Naja -2, Klain i Pietraszek po 1, bramki dla ZS nr 2: Łopocki – 3, Flis – 2, Mękal, Stefaniak i Borsukiewicz po 1 )

ZS nr 1 w Hrubieszowie : ZS nr 2 w Hrubieszowie im. Ks. St. Staszica 11:18

(bramki dla ZS nr 2: Łopocki – 6, Stefaniak i Mękal – 3, Flis – 2, Czarnecki, Borsukiewicz i Stepaniuk po 1, bramki dla ZS nr 1: Zaorski – 5, Puzio i Lisiczyński – 2, Gardzioła i Sanek po 1)


Klasyfikacja generalna:

1 ZS nr 3 Hrubieszowie im. T. Kościuszki – Opiekun – Jan Paczała

2 ZS nr 2 w Hrubieszowie im. Ks. St. Staszica – Opiekun – Andrzej Chwedczuk

3 ZS nr 1 w Hrubieszowie – Opiekun – Robert Pokrywka

W zawodach rejonowych nasz powiat reprezentować będzie ZS nr 3 Kościuszko.

Dziękujemy sędziom, panom: Marcinowi Nowakowi i Pawłowi Kujawskiemu, za przeprowadzenie zawodów.


Składy drużyn:

Zespół Szkół nr 1 (Mechaniczna)

Puzio Maciej
Adamkiewicz Daniel
Skrzyński Karol
Gardzioła Piotr
Zdunek Maciej
Mróz Kamil
Lisiczyński Piotr
Dynkiewicz Bartłomiej
Sobieniak Dariusz
Sanek Paweł
Bohonos Tomasz
Drozdowski Tomasz
Oleszczuk Adrian
Rot Adrian

Zespół Szkół nr 2 (Staszic)

Kubik Bartosz
Otręba Mateusz
Stefaniak Krystian
Flis Mateusz
Czarnecki Grzegorz
Borsukiewicz Wojciech
Łopocki Michał
Dąbrowski Grzegorz
Szlązak Przemysław
Mękal Konstanty
Gnieciak Maciej
Stepaniuk Marcin
Omielski Stefan
Kasperski Bartosz

Zespół Szkół nr 3 (Kościuskzo)

Łamejko Krystian
Mierzwa Mateusz
Nowosad Kacper
Chachler Albert
Jagiełło Michał
Hunia Paweł
Klain Piotr
Naja Krzysztof
Mielniczuk Jakub
Opała Karol
Bartkowiak Radosław
Powęzka Maciej 
Pietraszek Cezary
Magdziak Konrad



Opracował – Marek A. Kitliński (mak)

Poniżej fotoreportaż z zawodów w roku ubiegłym.

 

 


 

Zawody powiatowe SZS organizowane są dzięki wsparciu finansowemu Starostwa Powiatowego w Hrubieszowie oraz prywatnych sponsorów.

 


 

PATRONAT: