15 lipca 2024

W meczu sparingowym Krysztal pokonał Igros

W rozegranym 27 lipca w Krasnobrodzie meczu sparingowym, Kryształ Werbkowice pokonał Igros 2:1. Na listę strzelców wpisali się Stanisława Rybka oraz debiutujący w składzie Kryształu zawodnik testowany.

Reklamy

Igros Krasnobród – Kryształ Werbkowice 1:2 (0:0)

Bramki: Rybka, Zawodnik test. III

Kryształ: Rojek (46′ Suchodolski) – Wójtowicz, Zawodnik test. I, Zawodnik test II., Zawodnik test III., zawodnik test. IV, Borys, Śmiałko, Dudas, Jarosz, Rybka oraz Zawodnik test. V, Iwon, Kucharczuk

Reklamy

Ze strony Kryształu:

Werbkowiczanie w spotkaniu kontrolnym pokazali się z dobrej strony i wygrali na wyjeździe w Krasnobrodzie z Igrosem 2:1. Na listę strzelców wpisali się – Stanisława Rybka oraz debiutujący w składzie Kryształu zawodnik testowany. Miłym akcentem jest fakt, że w kadrze Kryształu wszyscy testowani zawodnicy pokazali się z dobrej strony i wnieśli dużo jakości. Duże grono zaniepokojonych kibiców pragnę uspokoić, że pomimo licznych ubytków kadrowych nie dojedzie do rewolucji lecz ewolucji w kadrze Kryształu, która w przyszłości przyniesie wymierne korzyści. Planujemy solidnie odmłodzić skład oraz postawić na jakość, a nie na ilość zakontraktowanych piłkarzy. Zarząd, trener oraz wszyscy działacze ciągle pracują nad nowymi transferami piłkarzy, którzy wzmocnią zielono-żółto-niebieskie szeregi. Do startu ligi pozostało niespełna 2 tygodnie. Trzymajcie kciuki, byśmy zdążyli na inaugurację, która zaplanowana jest w Krasnymstawie 14 sierpnia o godzinie 16:00.

Reklamy

­

(źródło i fot. Kryształ Werbkowice)


Zobacz też:

IV liga: Pierwszy sparing Kryształu Werbkowice na remis

IV liga: Pierwszy sparing Kryształu Werbkowice na remis