29 maja 2024

Weekendowe mecze

Hrubieszów W sobotę 23 maja o godz. 10:00 na obiektach HOSiR rozpocznie się Międzynarodowy Turniej Oldboyów w Piłce Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Hrubieszowa. W niedzielę 24 maja wszystkich sympatyków piłki nożnej zapraszamy na prawdziwy „maraton spotkań piłkarskich” z udziałem drużyn Unii Hrubieszów.

W turnieju zagrają: Turyńsk (Ukraina), Gmina Chełm, Włodzimierz Wołyński (Ukraina), Oldboy Puławy, Prywaciarz Hrubieszów oraz Samorządowcy – Hrubieszów. Drużyna Prywaciarz Hrubieszów w jutrzejszym turnieju będzie świętować swoje X- lecie istnienia.

W niedzielę 24 maja wszystkich sympatyków piłki nożnej zapraszamy na prawdziwy „maraton spotkań piłkarskich” z udziałem drużyn Unii Hrubieszów, które rozegrane zostaną na boisku głównym HOSiR.

O godz. 10:00 rozpocznie się mecz ligowy w którym młodzicy Unii zmierzą się z Huczwą Tyszowce. Dwie godziny później czyli o 12:00 swój mecz rozegrają trampkarze a ich przeciwnikiem będzie Włodawianka Włodawa.

Juniorzy hrubieszowskiej Unii spotkanie z Ostoją Skierbieszów rozpoczną o godz:15:00. Zaraz po tym meczu dojdzie znów do rywalizacji tych samych drużyn jednak tym razem główne role odgrywać będą seniorzy obydwu ekip.

Również w niedzielę lekkoatleci Unii Hrubieszów mają zaplanowany start w Biegach Przełajowych „GRAND PRIX Polski Środkowo Wschodniej – Bieg Wiosny”, który odbędzie się w Chodlu.

Zapraszamy serdecznie wszystkich kibiców do wspólnego dopingowania i wspierania naszych zawodników oraz drużyn w rywalizacjach sportowych.

Józek

Hrubieszow LubieHrubie 2009