Współzawodnictwo krajowe w PC

Portal internetowy „Polska Sztanga” zaprezentował 1 lipca 2008 r. aktualną punktację 18 edycji krajowej „Challenge Złotej Sztangi”. Najwyższe miejsce z zawodniczek hrubieszowskich zajmuje Ewa Mizdal, a wśród mężczyzn Marcin Kondziołka.

Reklamy

Drużynowo kobiety plasują się na 6 pozycji, a panowie na 12.

Zawodniczki i zawodnicy po prostu mogą zdobywać punkty za zajęte miejsca na ważniejszych zawodach ogólnopolskich i międzynarodowych czy ustanawiać rekordy Polski, Europy, Świata w różnych kategoriach wiekowych i suma sumarum, na podany termin kolejność wygląda następująco:

KOBIETY:

591pkt.- KARPIŃSKA Marzena (88, Znicz Biłgoraj)
384 – ŁOCHOWSKA Joanna (88, UKS Zielona Góra)
175 – KLEJNOWSKA Aleksandra (82, WLKS Siedlce)
130 – UFNAL Magdalena (84, Budowlani Opole)
89 – OSTAPSKA Katarzyna (88, AZS-AWF Biała Podlaska)
75 – MISTERSKA Dominika (79, WLKS Siedlce)
66 – SMOSARSKA Anna (85, Mazovia Ciechanów)
65 – SPYRA Sandra (89, Andaluzja Piekary Śl.)
61 – MIZDAL Ewa (87, Unia Hrubieszów)
60 – MĘDZA Martyna (92, WLKS Siedlce)
55 – KRUZEL Justyna (89, WLKS Siedlce)
55 – GOTFRYD Marieta (80, Tytan Oława)
51 – SZAMAŃSKA Nadia (85, WLKS Siedlce)
51 – ROWIŃSKA Malwina (86, WLKS Siedlce)
49 – GRYCZKA Joanna (89, WLKS Siedlce)
46 – BRULEWICZ Katarzyna (89, Mazovia Ciechanów)
45 – GRABARCZYK Katarzyna (91, LKS Dobryszyce)
45 – KRYSTMAN Anna (93, UOLKA Ostrów Maz.)
45 – URDA Marcela (89, WLKS Siedlce)
41 – ZABOROWSKA Ewelina (87, Atleta Gdańsk)
40 – KUKAWSKA Karolina (91, AZS-AWF Biała Podlaska)
35 – KOWALCZYK Patrycja (89, HKS Szopienice)
35 – FUS Agata (89, Znicz Biłgoraj)
35 – CICHOWSKA Elwira (89, Talent Wrocław)
35 – KARCZEWSKA Paulina (85, AZS-AWF Biała Podlaska)
35 – GRĄDZKA Malwina (86, Legia Warszawa)
35 – BAGIŃSKA Sabina (85, Horyzont Mełno)
32 – FELEDYN Katarzyna (93, Wisła Puławy)
30 – LURKA Oktawia (90, Lechia Sędziszów Młp.)
30 – PĘDZICH Magdalena (92, UOLKA Ostrów Maz.)
30 – LALIK Sylwia (87, Unia Hrubieszów)
30 – DASZKIEWICZ Małgorzata (86, Legia Warszawa)
30 – OLSZEWSKA Monika (85, Mazovia Ciechanów)
30 – KIETLIŃSKA Magdalena (86, WLKS Siedlce)
25 – GRODZICKA Agnieszka (90, WLKS Siedlce)
25 – KRUCZYŃSKA Milena (93, UOLKA Ostrów Maz.)
25 – WIEJAK Małgorzata (92, Wisła Puławy)
25 – HETZYG Malwina (88, Tarpan Mrocza)
25 – TALARSKA Magdalena (89, WLKS Siedlce)
25 – KURZYDŁO Monika (88, Znicz Biłgoraj)
25 – MARCINOWSKA Katarzyna (91, Heros Srokowo)
25 – PYRZ Ewelina (92, Unia Hrubieszów)
25 – SKWIERCZYŃSKA Iwona (88, WLKS Siedlce)
20 – ZAWERACZ Agata (91, Nowosądeczanin Piwniczna)
20 – KRASZEWSKA Natalia (92, Mazovia Ciechanów)
20 – KRAUSE Małgorzata (92, Tarpan Mrocza)
20 – FORMELA Iwona (89, Tarpan Mrocza)
17 – CHUDZIK Dorota (91, Unia Hrubieszów)
15 – ZAORSKA Agnieszka (88, AZS-AWF Biała Podlaska)
15 – BEDNARCZYK Sandra (89, Andaluzja Piekary Śl.)
15 – ŁOZOWA Laura (88, Talent Wrocław)

Kolejno: punkty, nazwisko i imię, rok urodzenia, klub sportowy

***

MĘŻCZYŹNI:

150 – DOŁĘGA Marcin (82, EKOPAK JATNE Otwock)
130 – DOŁĘGA Robert (77, Orlęta Łuków)
130 – ZIELIŃSKI Tomasz (90, Tarpan Mrocza)
125 – KOŁECKI Szymon (81, Górnik Polkowice)
104 – ZIELIŃSKI Adrian (89, Tarpan Mrocza)
85 – KLESZCZ Grzegorz (77, EKOPAK JATNE Otwock)
84 – DOŁĘGA Daniel (88, EKOPAK JATNE Otwock)
80 – ZWARYCZ Krzysztof (90, Flota Gdynia)
70 – KOZINA Maciej (88, Znicz Biłgoraj)
66 – KLIŚ Roman (88, Budowlani Opole)
65 – SKRZYPCZYŃSKI Paweł (88, LKS Dobryszyce)
61 – PRZEPIÓRKIEWICZ Maciej (87, EKOPAK JATNE Otwock)
56 – KOŁECKI Sylwester (87, EKOPAK JATNE Otwock)
56 – LENDZIOSZEK Mateusz (86, Mazovia Ciechanów)
55 – KONDZIOŁKA Marcin (88, Unia Hrubieszów)
54 – MICHALSKI Arkadiusz (90, Górnik Polkowice)
51 – WIŚNIEWSKI Damian (86, Zawisza Bydgoszcz)
50 – DYKA Marcin (81, Śląsk Wrocław)
50 – SZRAMIAK Krzysztof (84, Budowlani Opole)
50 – RYTKOWSKI Mariusz (76, Mazovia Ciechanów)
50 – BONK Bartłomiej (84, Budowlani Opole)
45 – HENNIG Ariel (88, Tarpan Mrocza)
45 – PEPŁOWSKI Grzegorz (89, Mazovia Ciechanów)
40 – RĘPUSZEWSKI Damian (91, UMLKS Radomsko)
39 – ROSOŁ Tomasz (89, Budowlani Opole)
35 – CHRUŚCIEWICZ Piotr (84, EKOPAK JATNE Otwock)
35 – BIAŁEK Arkadiusz (82, EKOPAK JATNE Otwock)
35 – MASIUK Daniel (89, MULKS Terespol)
35 – NURKIEWICZ Adam (89, Tarpan Mrocza)
35 – SZYMURA Grzegorz (86, HKS Szopienice)
35 – FĄFARA Krzysztof (79, Zawisza Bydgoszcz)
35 – KRASKA Adam (78, Górnik Polkowice)
30 – SEROCZYŃSKI Łukasz (90, MULKS Terespol)
30 – CHLEBOSZ Radosław (86, Śląsk Wrocław)
30 – PAWLIKOWSKI Sebastian (83, Mazovia Ciechanów)
29 – MARCZAK Józef (90, Znicz Biłgoraj)
25 – POL Dominik (90, MOS Opole)
25 – KRAWCZYK Łukasz (91, LKS Dobryszyce)
25 – SAMP Bartosz (90, Flota Gdynia)
25 – NAJDEK Paweł (73, Budowlani Opole)
25 – KRAJEWSKI Jarosław (89, Zawisza Bydgoszcz)
25 – UCIŃSKI Radosław (88, AKS Myślibórz)
25 – SŁAWECKI Rafał (88, Talent Wrocław)
25 – FLASZCZYŃSKI Dariusz (88, Okęcie Warszawa)
25 – KUSIAK Damian (88, AZS-AWF Biała Podlaska)
24 – WIELEBSKI Tomasz (90, Promień Opalenica)
22 – HAWRYŁO Michał (91, Tarpan Mrocza)
22 – ADAMUS Marcin (91, Hejnał Kęty)
20 – SZCZEPANIAK Patryk (91, Horyzont Mełno)
20 – ZIELIŃSKI Łukasz (90, Talent Wrocław)
20 – ANDRZEJAK Kamil (91, Śląsk Wrocław)
20 – SIEBIELEC Tomasz (90, Znicz Biłgoraj)
20 – KOSZAŁKA Paweł (90, Budowlani Opole)
20 – KOCHAŃSKI Martin (91, Start Grudziądz)
20 – KOBYLIŃSKI Łukasz (89, Mazovia Ciechanów)
20 – GRUSZKA Marcin (75, Górnik Polkowice)
20 – BARAŃSKI Przemysław (87, AZS-AWF Biała Podlaska)
20 – GABRYŚ Marcin (85, Flota Gdynia)
20 – GOSŁAWSKI Tomasz (84, AZS-AWF Biała Podlaska)
20 – DUDA Dariusz (86, Mazovia Ciechanów)
17 – KLICKI Krzysztof (90, Mazovia Ciechanów)

Kolejno: punkty, nazwisko i imię, rok urodzenia, klub sportowy

***

KLASYFIKACJA KLUBOWA KOBIET:

666 – WLKS Siedlce (12)
651 – Znicz Biłgoraj (3)
384 – UKS Zielona Góra (1)
179 – AZS-AWF Biała Podlaska (4)
172 – Mazovia Ciechanów (5)
133 – Unia Hrubieszów (4)
130 – Budowlani Opole (1)
100 – UOLKA Ostrów Maz. (3)
82 – Tarpan Mrocza (5)
80 – Andaluzja Piekary Śl. (2)
70 – Talent Wrocław (4)
65 – Legia Warszawa (2)
57 – Wisła Puławy (2)
55 – Tytan Oława (1)
49 – Heros Srokowo (3)
45 – LKS Dobryszyce (1)
41 – Atleta Gdańsk (1)
40 – Lechia Sędziszów Młp. (2)
35 – HKS Szopienice (1)
35 – Horyzont Mełno (1)
24 – Promień Opalenica (2)

Kolejno: punkty, klub,, w nawiasie ile osób punktowało z klubu

***

KLASYFIKACJA KLUBOWA MĘŻCZYZN:

511 – EKOPAK JATNE Otwock (8)
341 – Tarpan Mrocza (6)
260 – Mazovia Ciechanów (9)
259 – Górnik Polkowice (7)
255 – Budowlani Opole (7)
134 – Znicz Biłgoraj (4)
130 – Orlęta Łuków (1)
129 – LKS Dobryszyce (5)
125 – Flota Gdynia (3)
120 – Śląsk Wrocław (5)
111 – Zawisza Bydgoszcz (3)
70 – Unia Hrubieszów (2)
70 – AZS-AWF Biała Podlaska (4)
65 – MULKS Terespol (2)
45 – Talent Wrocław (2)
40 – Okęcie Warszawa (2)
40 – UMLKS Radomsko (1)
35 – HKS Szopienice (1)
27 – WLKS Siedlce (2)
25 – MOS Opole (1)
25 – AKS Myślibórz (1)
24 – Promień Opalenica (1)
22 – Hejnał Kęty (1)
20 – Start Grudziądz (1)
20 – Horyzont Mełno (1)
16 – Legia Warszawa (1)
15 – Atleta Gdańsk (1)
15 – Rzemieślnik Malbork (1)

Kolejno: punkty, klub,, w nawiasie ile osób punktowało z klubu

wybrał i opracował – mak

Na zdjęciu – Tarnawski Leszek – razem z kolegami trenerami sekcji PC w MKS „Unia” w Hrubieszowie na pewno liczy na dalsze punkty jakie w w/w współzawodnictwie wywalczą ich wychowankowie.