Wygrany sparing Unii Hrubieszów

Unia Hrubieszów pokonała swoją imienniczkę z Białopola 5:1 w kolejnym meczu kontrolnym. Wynik mógłby być znacznie wyższy, gdyby nie szwankowała skuteczność w hrubieszowskim zespole. Czy pierwszy mecz zamojskiej okręgówki obejrzą kibice?

W sobotę 17 marca Unia Hrubieszów rozegrała kolejny mecz kontrolny. Tym razem przeciwnikiem podopiecznych Mariana Cisło była Unia Białopole, która po rundzie jesiennej zajmuje szóste miejsce w Chełmskiej Klasie Okręgowej.

Unia Białopole – Unia Hrubieszów 1:5 (0:3)

Unia: Mac – Lebiedowicz, Białacki, Mossurec, Zając, Gajewski, Borys, Bronicki, Otręba, Nowak, Oleszczuk. Po przerwie zagrali: Gis, Żygawski, Kucy, Stefaniak, Krygiel, Lisiczyński, Kondrat.

Bramki: Oleszczuk (28’, 34’, 38’), Bronicki (59’), Lebiedowicz (73’).

Wyjściowy skład Unii w dzisiejszym wyjazdowym meczu sparingowym, to prawdopodobnie zaplanowana jedenastka na mecz z Hetmanem Zamość, który odbędzie się już za tydzień. Trener Marian Cisło chciał przetestować zespół w najsilniejszym składzie i pierwsza połowa wykonaniu jego podopiecznych na pewno nie mogła zawieść jego oczekiwań.

Kolejny mecz sparingowy Unia Hrubieszów rozegra w najbliższą środę na boisku głównym HOSiR. Rywalem seniorów będą juniorzy starsi Unii Hrubieszów prowadzeni przez treneraMarcina Nowaka.

Więcej >>

Czy mecz Unia – Hetman obejrzą kibice?

W ostatnim czasie dochodziły do nas informacje, iż spotkanie inaugurujące zmagania w rundzie rewanżowej Zamojskiej Klasy Okręgowej pomiędzy Unią Hrubieszów, a AMSPN Hetman Zamość miało odbyć się bez udziału publiczności.

Na dzień dzisiejszy wszystko wskazuje na to, że zaplanowany mecz w ostatni weekend marca odbędzie się z udziałem publiczności. Władze klubu starają się, aby mecz XVI kolejki odbył się zgodnie z harmonogram. Zabiegają również o zapewnienie możliwości obejrzenia tego spotkania wszystkim zainteresowanym kibicom. To oznacza, że zarówno fani Unii Hrubieszów jak i Hetmana Zamość będą mogli dopingować swoje drużyny.