28 marca 2024

Wyniki meczów zespołów młodzieżowych Unii Hrubieszów

Przedstawiamy wyniki rywalizacji sportowej młodych piłkarzy Unii Hrubieszów.

Pierwszy turniej orlików młodszych

W dniu 15.05.2021r. Nasza najmłodsza grupa Unii Hrubieszów udała się na wyjazd do Lubyczy Królewskiej, gdzie odbył się Turniej Ligi Okręgowej Orlika Młodszego. Rocznik 2011 oraz młodsi.

Trener Kamil Bień:

– W sobotę na turnieju w Lubyczy Królewskiej na inauguracje rozgrywek w Okręgowej Lidze Orlika Młodszego. Nasi chłopcy z rocznika 2011 oraz młodsi rozpoczęli ligowe zmagania w grupie 2. Orlik Młodszy prowadzony jest przez trenera Kamila Bienia.

Na początek rozgrywek w sobotę Nasza drużyna rozegrała dwa mecze. Każdy mecz trwał 30 min (2×15). Pierwsze spotkanie rozegraliśmy z drużyną Olimpii Miączyn, a drugi z Omegą Stary Zamość, zarówno Olimpii jak i Omedze dziękujemy za grę fair play oraz mnóstwo emocji, a piłkarzom obu drużyn życzymy samych sukcesów.

Informujemy również, że od tego sezonu nie jest prowadzona klasyfikacja i tabela w ligach rozgrywanych przez najmłodszych piłkarzy. Natomiast możemy się pochwalić dużą ilością zdobytych bramek. Na szczególne brawa zasługuje oczywiście cała drużyna Unii Hrubieszów.

Jednak tak naprawdę najważniejsze jest to, że mogliśmy rywalizować z rówieśnikami i dobrze się przy tym bawić na świeżym powietrzu.

Dziękujemy organizatorowi – Granica Lubycza Królewska.

8. MKS Unia Hrubieszów

Jeszcze raz gratulujemy wszystkim zawodnikom. Jednocześnie informujemy, że kolejny turniej odbędzie się w Suścu.

Zdjęcia z turnieju »

***

Turniej orlików starszych w Tomaszowie

Zespół orlików starszych Unii Hrubieszów prowadzony przez Michała Wiejaka rozegrał swój turniej w Tomaszowie Lubelskim.

Młoda drużyna po raz kolejny pokazała się z dobrej strony, nie przegrywając żadnego meczu. Najbardziej cieszy postawa chłopców, którzy zaprezentowali wolę walki, ambicję oraz umiejętności gry w piłkę. W tej kategorii wiekowej wyniki schodzą na drugi plan, a liczy się przede wszystkim dobra zabawa.

Remis młodzików w Świdniku

Podopieczni Mariusza Zająca zremisowali na wyjeździe z Avią Świdnik 1:1. W tym meczu nasz zespół pokazał się z bardzo dobrej strony, jednak zabrakło skuteczności w naszych szeregach i ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem. Wielkie brawa dla chłopców, bo z taką postawą regularne punktowanie to tylko kwestia czasu.

­Avia Świdnik – Unia Hrubieszów 1:1

Skład Unii Hrubieszów: Bartłomiej Gontarz, Leon Dąbrowski, Bartosz Kozar, Wiktor Lecko, Bartosz Turzyński, Patryk Bień, Szymon Nalepa, Kacper Kaniosz, Bartłomiej Cebula

Rezerwowi: Szymon Pietraś, Alan Duma, Piotr Uszko, Michał Szabat, Filip Kokoć, Szymon Jasic, Filip Turzyński, Michał Bednarczuk

Bramki dla Unii: Alan Duma

***

Przegrana trampkarzy z Górnikiem Łęczna

Podopieczni Piotra Stadnickiego przegrali na własnym boisku z liderem grupy mistrzowskiej trampkarzy starszych – Górnikiem Łęczna.

Unia Hrubieszów – Górnik Łęczna 0:9

Skład Unii Hrubieszów: Jakub Szymaszek, Maksymilian Wąsak, Dawid Stankiewicz, Ewin Stadnicki, Oliwier Stadnicki, Tomasz Pochylczuk, Mateusz Olszak, Mikołaj Krzywonos, Wiktor Jasiński, Karol Gnap, Kacper Głowacz

Rezerwowi: Antoni Szabat, Dawid Serba, Krzysztof Pochylczuk, Kacper Gaweł, Maciej Janiszek, Jarosław Bednarczuk

***

Przegrana juniorów z Unią Wilkołaz

Juniorzy Młodsi ulegli na własnym boisku Unii Wilkołaz 0:2.

Unia Hrubieszów – Unia Wilkołaz 0:2

Skład Unii Hrubieszów: Kuczyński (77′ Borys), Semeńczuk, Zając, Nowosad, Filipczuk, Prokopowicz, Różniatowski (46′ Igor Krawczuk), Lackowski, Kiełbasa, Jarosz, Czerkawski

***

Ważne trzy punkty trampkarzy

W dniu 18.05.2021r. Trampkarze Starsi Unii Hrubieszów rozegrali na własnym boisku mecz z Tomasovią Tomaszów Lubelski.

Nasi zawodnicy mocno zaatakowali od pierwszych minut i stworzyli sobie kilka dogodnych sytuacji na zdobycie gola. W 10 minucie spotkania dobrze w uliczkę zagrał Oliwier Stadnicki, a Jarek Bednarczuk w sytuacji sam na sam nie trafił do bramki. Siedem minut później ponownie doskonale w uliczkę zagrał Oliwier Stadnicki, a Kacper Głowacz w sytuacji sam na sam trafił do bramki i wyprowadził nasz zespół na prowadzenie. Do przerwy 1:0 dla Unii.

W drugiej połowie piłkarze z Hrubieszowa kontrolowali spotkanie. W 65 minucie po akcji środkiem boiska i strzale Erwina Stadnickiego bramkarz gości odbił piłkę wprost pod nogi Oliwiera Stadnickiego, ale jego dobitkę również obronił bramkarz, piłka trafiła ponownie pod nogi Erwina, ale uderzył obok bramki. Trener Unii Hrubieszów w tej sytuacji złapał się za głowę. W 69 minucie spotkania sędzia ukarał naszego zawodnika czerwoną kartką za niecenzuralne słowo. Pomimo gry w osłabieniu to Unia przeważała i w 77 minucie meczu Oliwier Stadnicki minął z piłką czterech zawodników gości i posłał futbolówkę w prawy dolny róg zdobywając drugą bramkę dla Unii Hrubieszów.

Unia Hrubieszów – Tomasovia Tomaszów Lubelski 2:0 (1:0)

Skład Unii Hrubieszów: Jakub Szymaszek, Mikołaj Krzywonos, Erwin Stadnicki, Jarosław Bednarczuk, Oliwier Stadnicki, Karol Gnap, Kacper Głowacz, Tomasz Pochylczuk, Wiktor Jasiński, Mateusz Olszak, Dawid Stankiewicz

Rezerwowi: Maciej Janiszek, Kacper Gaweł, Krzysztof Pochylczuk, Maksymilian Wąsak, Antoni Szabat, Dawid Serba

Bramki: Kacper Głowacz 16′, Oliwier Stadnicki 77′

***

Zwycięstwo młodzików w Lublinie

W dniu dzisiejszym w Lublinie nasza drużyna rozegrała mecz z miejscową Lublinianką.

Drużyna prowadzona przez trenera Mariusza Zająca od początku meczu starała się przejąć inicjatywę. Już w piątej minucie po pięknej składnej akcji na listę strzelców wpisał się Wiktor Lecko. Jednak Lublinianka to klub, który potrafi grać w piłkę i kolejne minuty meczu były wyrównane. Zarówno gospodarze jak i nasza drużyna starały się stwarzać sobie dogodne sytuacje do zdobycia gola. Było dużo walki oraz składnych akcji z jednej i drugiej strony boiska. Właśnie po jednej takiej akcji lewą stroną boiska Patryk Bień i Szymon Nalepa stworzyli dogodną sytuację, którą na bramkę zamienił Bartek Cebula i na przerwę nasza drużyna schodziła z dwubramkowym prowadzeniem.

W drugiej połowie nadal stwarzaliśmy sobie dogodne sytuacje na bramkę. Podwyższyć nasze prowadzenie mógł podnieść Szymon Pietraś niestety posłał piłkę obok bramki. Natomiast na listę strzelców wpisał się Alan Duma ustalając wynik meczu na 3:0.

Lublinianka Lublin – Unia Hrubieszów 0:3

Bramki dla Unii: Wiktor Lecko, Bartłomiej Cebula, Alan Duma

(info: Unia Hrubieszów, fot. arch. lubiehrubie.pl)