19 marca 2024

Wyniki piłkarskich zespołów młodzieżowych Unii Hrubieszów

W miniony weekend swoje mecze rozegrały cztery drużyny młodzieżowe Unii Hrubieszów. Oto wyniki ich rywalizacji.

Orlik Starszy

Zespół Orlika Starszego Unii  Hrubieszów prowadzony przez Michała Wiejaka w tym tygodniu rozegrał turniej w Mirczu.

Młodzik Starszy

Podopieczni Mariusza Zająca pokonali na własnym boisku UKS Dwójka AP Międzyrzec Podlaski 3:1.

Unia Hrubieszów – UKS Dwójka AP Międzyrzec Podlaski 3:1

Skład Unii Hrubieszów: Bartłomiej Gontarz, Leon Dąbrowski, Bartosz Kozar, Wiktor Lecko, Bartosz Turzyński, Patryk Bień, Szymon Nalepa, Szymon Jasic, Bartłomiej Cebula

Rezerwowi: Szymon Pietraś, Alan Duma, Piotr Uszko, Michał Szabat, Filip Kokoć, Kacper Kaniosz, Filip Turzyński, Michał Bednarczuk

Bramki dla Unii: Alan Duma, Bartosz Turzyński oraz bramka samobójcza zawodnika UKS Dwójka AP Międrzyrzec Podlaski

­

Trampkarz Starszy

Podopieczni Piotra Stadnickiego rozegrali wyjazdowy mecz w Puławach. W 15 minucie spotkania błąd popełnił nasz obrońca, który ratował się pociągnięciem za rękę piłkarza drużyny przeciwnej. Sędzia wskazał na 11 metr, a zawodnik z Puław pewnie zamienił rzut karny na bramkę. W 20 minucie meczu piłkarze Wisły Puławy przeprowadziły składną akcję i zawodnik gospodarzy w sytuacji sam na sam pokonał naszego bramkarza. W pierwszej połowie Unia Hrubieszów ograniczyła się do gry obronnej i wyprowadziła dwa groźne kontrataki, które zostały zakończone niecelnymi strzałami.

W drugiej połowie to Unia mocno rozpoczęła i zaraz po wznowieniu gry po akcji z ataku pozycyjnego pięknym strzałem z dystansu zza pola karnego popisał się Erwin Stadnicki nie dając szans na skuteczną interwencję bramkarzowi gospodarzy. Po zdobyciu bramki kontaktowej nasza drużyna mocno zaatakowała drużynę Wisły Puławy, jednak nie stworzyliśmy sobie klarownej sytuacji  na zdobycie kolejnej bramki, a większość naszych akcji była przerywana przed polem karnym. W odpowiedzi przed końcem meczu gospodarze przeprowadzili dwa zabójcze kontrataki, gdzie zawodnicy Wisły znajdowali się w sytuacjach sam na sam z naszym bramkarzem i dogodne sytuacje zmieniali na bramki.

To był ciężki tydzień dla naszych trampkarzy, którzy rozegrali trzy mecze wyjazdowe w ciągu siedmiu dni. Kolejny mecz zagramy 15.05.2021r. o godz. 11:00 przed własną publicznością z Górnikiem Łęczna. Zapraszamy kibiców i prosimy o wsparcie!

Wisła Puławy – Unia Hrubieszów 4:1

Skład Unii Hrubieszów: Jakub Szymaszek, Maksymilian Wąsak, Dawid Stankiewicz, Ewin Stadnicki, Oliwier Stadnicki, Tomasz Pochylczuk, Krzysztof Pochylczuk, Mikołaj Krzywonos, Wiktor Jasiński, Karol Gnap, Kacper Głowacz

Rezerwowi: Kacper Gaweł, Maciej Janiszek, Mateusz Olszak

Bramki dla Unii Hrubieszów: Erwin Stadnicki