Wyniki powiatowych zawodów SZS – sztafety 4x100m i szedzkie

Wyniki powiatowych zawodów SZS sztafet 4×100 m. i sztafet szwedzkich szkół podstawowych i ponadgimnazjalnych.

Reklamy

 

Sztafeta szwedzka – konkurencja lekkoatletyczna, sztafeta polegająca na przebiegnięciu przez czterech zawodników (lub zawodniczki) dystansów kolejno 100+200+300+400 m lub 400+300+200+100 m. Była rozgrywana na mistrzostwach Polski w latach 1934, 1937, 1938, 1946, 1947, 1949 i 1950. Często pojawia się w programie zawodów młodzieżowych, np. podczas mistrzostw świata kadetów. (Wikipedia)

 


Szkoły podstawowe


Sztafeta 4x100m chłopców Szkoły Podstawowe

Lp.

Skład sztafety

szkoła

wynik

1.

Chmielewski Marek,Zalewski Jakub,Imperator Massimo,Czarnecki Szymon

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

57.45

 

Sztafeta 4x100m dziewcząt Szkoły Podstawowe

Lp.

Skład sztafety

szkoła

wynik

1.

Woźnica,Sobiłło,Semenowicz,Błocian

 

ZS w Horodle

1,06,54

 

Sztafeta szwedzka dziewcząt Szkoły Podstawowe

Lp.

Skład sztafety

szkoła

wynik

1.

Krotkiewicz Karina,Richter Aleksandra, Oliwia Ciesielczuk, Gajewska Karolina

 

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

3,01,40

2,

Woźnica,Sobiłło,Semenowicz,Błocian

 

ZS w Horodle

3,20,70 (PK)

 

Sztafeta szwedzka chłopców Szkoły Podstawowe

Lp.

Skład sztafety

szkoła

wynik

1.

 

ZS w Horodle

2.45.15

2,

Andrzej Duda,Mateusz Tarnowski,Damian Chorzępa,Kacper Krawczuk

 

ZSM nr 1 w Hrubieszowie

3,01,80

 


Szkoły ponadgimnazjalne


Sztafeta 4x100m chłopcy Sz.Ponadgimnazjalne

Lp.

Skład sztafety

szkoła

wynik

1.

Kosciowski Eryk, Kapkin Jarosław, Koza Marcin, Kawarski Artur

ZS nr 4 w Hrubieszowie

48,89

2.

Golec,Chahler,Krygiel,Nowosad

ZS nr 3 w Hrubieszowie

50,99

 

Sztafeta szwedzka dziewcząt Sz.Ponadgimnazjalne 

Lp.

Skład sztafety

szkoła

wynik

1.

Wójcicka Dorota,Wiśniewska Katarzyna, Mazur Katarzyna,Polikowska Agata

ZS nr 3 w Hrubieszowie

2,43,44

2,.

Kmiecik Magdalena,

Marzenta Klaudia, Małek Kinga

Pędrak Angelika

ZS nr 2 w Hrubieszowie

3,06,97

 

Obidzińska Iwona, Powroźnik Iwona, Zachaj Katarzyna, Dąbrowska Natalia

ZS nr 4 w Hrubieszowie

3,39,98

 

Sztafeta szwedzka chłopców Sz.Ponadgimnazjalne 

Lp.

Skład sztafety

szkoła

wynik

1.

Greniu Bartłomiej,Wiejak Michał,Hraciuk Patryk,?

ZS nr 3 w Hrubieszowie

2,32,04

 

 

Komunikat – plik do pobrania »

 

Opracował – Tomasz Magdziak

fot. MAK