15 lipca 2024

Wyniki zawodów wojewódzkich SZS w roku szkolnym 2023/2024

Pod koniec maja i w czerwcu 2024 r. odbyło się sporo zawodów na szczeblu wojewódzkim, organizowanych przez Lubelski Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy. Aby rywalizować na tym poziomie, należy do nich awansować po udanych zgodnie z regulaminem zawodach powiatowych i rejonowych, więc nie jest to takie proste. Czy udało się to szkołom z Hrubieszowa i jego powiatu, przejrzysz – to się dowiesz.

Reklamy

KOMUNIKAT KOŃCOWY Z ZAWODÓW: Igrzyska dzieci – dziewczęta i chłopcy 

Dyscyplina: Czwórbój LA 

Reklamy

Szczebel zawodów: finał wojewódzki

Termin: 05.06.2024r.

Reklamy

Miejsce: Biłgoraj OSiR 

Gospodarz: Powiatowe Stowarzyszenie Sportu Szkolnego w Biłgoraju

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA 

Dziewczęta

  1. SP nr 2 Kraśnik 1298 pkt, opiekun Beata Kołosińska, 44 pkt. 

Skład: Nikola Bartyzel, Nikola Kołodziej, Hanna Krupa, Zuzanna Malinowska, Julia Markowska, Lena Sokal

  1. SP nr 2 Tomaszów Lubelski 1233 pkt, op. Ewa Wolanin – Bukała, 40
  2. SP nr 9 Zamość 1153 pkt, op. Wojciech Bikowski, 36
  3. SP nr 5 Biała Podlaska 1147 pkt, op. Marcin Krzystanek, 33
  4. SP nr 1 Puławy 1026 pkt, op. Maciej Król, 30
  5. SP w Kamionce 998 pkt.(pow. lubartowski), op. Eliza Wiącek, 28
  6. SP nr 9 Biała Podlaska 981 pkt, op. Iwona Boksza, 26
  7. SP w Terpentynie 964 pkt. (pow. Kraśnik), op. Grzegorz Wisiński, 24
  8. SP nr 7 Świdnik 875 pkt, op. Anna Kowalska, 22

Chłopcy

  1. SP 5 Łuków 1067 pkt, op. Artur Głebicki, 44 pkt. 

Skład: Krystian Atkonis, Michał Gajaszek, Krzysztof Mojski, Wadzim Surymowicz, Szymon Szczygielski 

  1. SP w Siedliszczu 952 pkt. (pow. chełmski), op. Krzysztof Dyszewski, 40 
  2. SP w Krzczonowie 935 pkt, op.Grzegorz Bobak, 36
  3. SP 3 Hrubieszów 932 pkt, op. Tomasz Szlonzak, 33
  4. SP 4 Lublin 923 pkt, op. Piotr Kitliński, 30
  5. SP 5 Świdnik 881 pkt, op. Joanna Sekuła, 28
  6. SP Frampol 861 pkt, op. Zenon Tchórzewski, 26
  7. SP Żyrzyn 851 pkt, op. Agata Adach, 24
  8. SP Kamionka 788 pkt, op. Eliza Wiącek, 22
  9. SP 2 Tomaszów Lubelski 781 pkt, op. Tomasz Wawrzusiszyn, 20 

W zawodach wystartowało 114 zawodników, nie zanotowano kontuzji startujących 

Zwycięskie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy, puchary i medale które wręczał członek Zarządu LW SZS Krzysztof Blicharz i Tomasz Warzusiszyn 

Organizatorzy dziękują dyrekcji OSiR w Biłgoraju za pomoc w organizacji zawodów 

Organizatorem zawodów było Powiatowe Stowarzyszenie Sportu Szkolnego w Biłgoraj

Czytaj: Z historii sportu… (cz. 86)

KOMUNIKAT KOŃCOWY Z ZAWODÓW: IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ- DZIEWCZĘTA 

Dyscyplina: SIATKÓWKA PLAŻOWA DZIEWCZĄT Szczebel zawodów: Finał Wojewódzki 

Termin: 14.06.2024

Miejsce: Świdnik

Gospodarz zawodów: Lubelski Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w Lublinie

WYNIKI ZAWODÓW

Grupa

SP Poniatowa – SP 6 Biała Podlaska 1:2 (5:15: 15:6; 11:13)

SP 6 Biała Podl. – SP2 Zamość 2:0 (15:6; 15:7)

SP Poniatowa – SP 2 Zamość 0:2 ( 11:15; 16:18)

  1. SP 6 Biała Podlaska
  2. SP Poniatowa
  3. SP 2 Zamość 

Grupa

SP 5 Kraśnik – SP 6 Chełm 2:0 (15:5 ; 15:9 )

SP 6 Chełm – SP 4 Lublin 0:2 (8:15 ; 9:15)

SP 5 Kraśnik – SP 4 Lublin 2:0 (14:16 ;3:15)

  1. SP 4 Lublin
  2. SP 5 Kraśnik
  3. SP 6 Chełm

Mecz o III miejsce 

SP Poniatowa – SP 5 Kraśnik 1:2 (7:15; 15:8; 4:11)

Mecz o I miejsce 

SP 6 Biała Podl. – SP 4 Lublin 1:2 (11:15; 15:11; 9:11) 

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA

  1. Szkoła Podstawowa 4 Lublin, opiekun Elżbieta Dietrych, 44 pkt.

Skład zwycięskiego zespołu: Maja Czwojda, Kasperczuk, Aleksandra Siembida

  1. Szkoła Podstawowa 6 Biała Podlaska, op. Grzegorz Piszcz, 40 
  2. Szkoła Podstawowa 5 Kraśnik, op. Iwona Mazurek, 36 
  3. Szkoła Podstawowa Poniatowa, op. Agnieszka Zakrzewska, 33
  4. Szkoła Podstawowa 2 Zamość, op. Monika Kycko, 29,5

5-6. Szkoła Podstawowa 6 Chełm, op.Agnieszka Radelczuk, 29,5

Awans do następnego etapu rozgrywek:

Szkoła Podstawowa 4 Lublin 

Gratulujemy wszystkim uczestnikom zawodów.

Zobacz: Gajewska, Kitliński i Lewoszewski na piątych miejscach w Polsce!

KOMUNIKAT KOŃCOWY Z ZAWODÓW: IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ- CHŁOPCY 

Dyscyplina: SIATKÓWKA PLAŻOWA CHŁOPCÓW Szczebel zawodów: Finał Wojewódzki 

Termin: 14.06.2024

Miejsce: Świdnik, Park AVIA, Fabryczna 3

Gospodarz zawodów: Lubelski Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w Lublinie

WYNIKI ZAWODÓW

Grupa

SP Lipiny Dolne – SP51 Lublin 2:0 (15:8;15:8)

SP 51 Lublin – SP 6 Biała Podl. 0:2 (6:15; 3:15)

SP 6 Biała Podl.- SP 51 Lublin 2:0 (15:10;15:4)

  1. SP 6 Biała Podl.
  2. SP Lipiny Dolne
  3. SP 51 Lublin

Grupa

SP Kraczewice – SP Krasnobród 2:0(15:9;15:8)

SP Krasnobród – SP 7 Świdnik 1:2 (17:15; 10:15; 3:11)

SP 7 Świdnik – SP Kraczewice 2:1 (0:15; 15:13; 11:9)

  1. SP 7 Świdnik
  2. SP Kraczewice
  3. SP Krasnobród

Mecz o III miejsce 

SP Lipiny Dolne – SP Kraczewice 0:2 (12:15; 13:15)

Mecz o I miejsce 

SP 6 Biała Podl. – SP 7 Świdnik 2:0 (15:5; 15:4)

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA

  1. Szkoła Podstawowa 6 Biała Podlaska, opiekun Maciej Sobieraj, 44 pkt.

Skład zwycięskiego zespołu:Jan Jadczuk, Artur Jędrych, Wiktor Najdyhor 

  1. Szkoła Podstawowa 7 Świdnik, op.Dariusz Kuźma, 40 
  2. Szkoła Podstawowa Kraczewice pow. opolski, op.Emilia Baranowska, 36 
  3. Szkoła Podstawowa Lipiny Dolne pow. biłgorajski, op. Krzysztof Rzeźnik, 33 

5-6. Zespół Szkół Krasnobród pow. zamojski, op.Wojciech Kurantowicz, 29,5 

Szkoła Podstawowa 51 Lublin, op. Rafał Celejewski, 29,5 

Awans do następnego etapu rozgrywek:

Szkoła Podstawowa nr 6 Biała Podlaska 

Serdeczne gratulacje.

Przeczytaj: Znakomity poziom sportowy zmagań lekkoatletów podczas OOM Lubelskie 2024 [ZDJĘCIA]

KOMUNIKAT KOŃCOWY Z ZAWODÓW: IGRZYSKA DZIECI – chłopcy

DYSCYPLINA: koszykówka 3×3

SZCZEBEL ZAWODÓW: finał wojewódzki 

ILOŚĆ ZAWODNIKÓW: 25

TERMIN: 07.06.2024r.

MIEJSCE: hala Szkoły Podstawowej Nr 2 w Białej Podlaskiej (ul. Akademicka 

GOSPODARZ ZAWODÓW: Bialski Szkolny Związek Sportowy w Białej Podlaskiej

WYNIKI ZAWODÓW

SP 3 Hrubieszów – SP 7 Lublin 6:7

SP 9 Biała Podlaska – SP 3 Puławy 18:4

SP 7 Lublin – SP 4 Chełm 6:2

SP 3 Puławy – SP 3 Kraśnik 9:14

SP 3 Hrubieszów – SP 4 Chełm 11:9

SP 9 Biała Podlaska – SP 3 Kraśnik 16:3 

mecz o III miejsce 

SP 3 Hrubieszów – SP 3 Kraśnik 6:11

finał

SP 9 Biała Podlaska – SP 7 Lublin 17:1

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA

  1. SP 9 Biała Podlaska, 44 pkt, Biała Podl, opiekun Małgorzata Denisiuk

skład drużyny: Klimiuk Szymon, Kozioł Aron, Nowicki Seweryn, Shybeka Dary

  1. SP 7 Lublin, 40 pkt, Lublin, Krzysztof Stepanów
  2. SP 3 Kraśnik, 36 pkt, kraśnicki, Wojciech Kowalski 
  3. SP 3 Hrubieszów, 33 pkt, hrubieszowski, Tomasz Szlonzak 

5-6. SP 4 Chełm, 29 pkt, Chełm, Julian Szafiński 

SP 3 Puławy, 29 pkt, puławski, Radosław Poświatowski 

Zespoły, które zdobyły miejsce I – III nagrodzono pucharami oraz medalami Lubelskiego Wojewódzkiego SZS 

Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy 

Awans do następnego etapu rozgrywek:

SP 9 Biała Podlaska 

Finał Ogólnopolski odbywa się w dniach 11-14.06.2024r Głuchołazy 

Organizator zawodów, Lubelski Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy, dziękuje wszystkim za udział w imprezie 

­

KOMUNIKAT KOŃCOWY Z ZAWODÓW: LICEALIADA /chłopcy 

DYSCYPLINA: siatkówka plażowa

SZCZEBEL ZAWODÓW: finał wojewódzki 

ILOŚĆ ZAWODNIKÓW: 18

TERMIN: 13.06.2022

MIEJSCE: Park Avia Świdnik

GOSPODARZ ZAWODÓW: 

Lubelski Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w Lublinie

WYNIKI ZAWODÓW

Grupa

ALMS Lublin – ZSL Biłgoraj 0 : 2 (8:15, 6:15)

ZSL Biłgoraj – IV LO Biała Podlaska 0 : 2 (10:15, 7:15)

ALMS Lublin – IV LO Biała Podlaska 0 : 2 (9:15, 8:15)

Grupa

II LO Krasnystaw – PCEZ Świdnik 0 : 2 (16:18, 17:19)

PCEZ Świdnik – ZS Poniatowa 2 : 0 (17:15, 15:8)

II LO Krasnystaw – ZS Poniatowa 2 : 0 (15:6, 15;6)

o III miejsce

II LO Krasnystaw – ZSL Biłgoraj 2 : 0 (15:9, 19:17)

o I miejsce

PCEZ Świdnik – IV LO Biała Podlaska 0 : 2 (7:15, 8:15)

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA

  1. IV Liceum Ogólnokształcące Biała Podlaska, opiekun Andrzej Chwedoruk, 44 pkt. 
  2. Powiatowe Centrum Edukacji Zawodowej Świdnik op. Rafał Gosik, 40
  3. II Liceum Ogólnokształcące Krasnystaw op. Bartłomiej Czajka, 36
  4. Zespół Szkół Leśnych Biłgoraj op. Jacek Grabias, 33

5-6. Akademickie Liceum Mistrzostwa Sportowego Lublin, op. Bartosz Jesień, 30

Zespół Szkół Poniatowa op. Jacek Kirga, 30 

Awans do następnego etapu rozgrywek:

  1. IV Liceum Ogólnokształcące Biała Podlaska 

Skład: Mazur Bartosz, Szymanek Mikołaj, Wojewódzki Dawid

­

KOMUNIKAT KOŃCOWY Z ZAWODÓW: LICEALIADA /dziewczęta 

DYSCYPLINA: siatkówka plażowa

SZCZEBEL ZAWODÓW: finał wojewódzki 

LICZBA ZAWODNIKÓW: 17

TERMIN: 13.06.2022

MIEJSCE: Park Avia Świdnik

GOSPODARZ ZAWODÓW: 

Lubelski Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w Lublinie

WYNIKI ZAWODÓW

Grupa

I LO Lublin – I LO Tomaszów Lubelski 0 : 2 (9:15, 7:15)

I LO Tomaszów Lub. – ZSL Biłgoraj 2 : 0 (15:9, 15:5)

I LO Lublin – ZSL Biłgoraj 2 : 0 (15:1, 15: 5)

Grupa

II LO Świdnik – ZS Poniatowa 1 : 2 (15:5, 5:15, 10:12)

ZS Poniatowa – IV LO Biała Podlaska 1 : 2 (1:15, 16:14, 6:11)

II LO Świdnik – IV LO Biała Podlaska 0 : 2 (6:15, 9:15)

o III miejsce

I LO Lublin – ZS Poniatowa 2 : 1 (15:17, 15:10, 11:5)

o I miejsce

I LO Tomaszów Lub. – IV LO Biała Podlaska 1 : 2 (10:15, 15:11, 12:14)

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA 

  1. IV Liceum Ogólnokształcące Biała Podlaska, opiekun Wojciech Konarski, 44 pkt. 
  2. I Liceum Ogólnokształcące Tomaszów Lubelski, op. Krzysztof Wróbel, 40 
  3. I Liceum Ogólnokształcące Lublin, op. Adam Wawrzyniak, 36 
  4. Zespół Szkół Poniatowa, op. Jolanta Zarzycka, 33

5-6. Zespół Szkół Leśnych Biłgoraj, op. Piotr Demucha, 29,5

II Liceum Ogólnokształcące Świdnik, op. Elżbieta Wanarska, 29,5

Awans do następnego etapu rozgrywek:

  1. IV Liceum Ogólnokształcące Biała Podlaska 

Skład: Borys Anna, Gaponiuk Michalina, Mróz Izabela

Serdeczne gratulacje dla wszystkich uczestniczek!

­

KOMUNIKAT KOŃCOWY Z ZAWODÓW: IGRZYSKA DZIECI – dziewczęta 

DYSCYPLINA: koszykówka 3×3

SZCZEBEL ZAWODÓW: finał wojewódzki 

ILOŚĆ ZAWODNIKÓW: 24

TERMIN: 07.06.2024r.

MIEJSCE: hala Szkoły Podstawowej Nr 2 w Białej Podlaskiej ul. Akademicka 8.

GOSPODARZ ZAWODÓW: Bialski Szkolny Związek Sportowy w Białej Podlaskiej

WYNIKI ZAWODÓW

SP Konstantynów – SP 3 Kraśnik 7:8

SP 8 Chełm – SP 1 Hrubieszów 0:6

SP 3 Kraśnik – SP 52 Lublin 7:11

SP 1 Hrubieszów – SP 3 Lubartów 13:6

SP Konstantynów – SP 52 Lublin 5:13

SP 8 Chełm – SP 3 Lubartów 1:14 

mecz o III miejsce 

SP 3 Kraśnik – SP 3 Lubartów 12:5

finał 

SP 52 Lublin – SP 1 Hrubieszów 12:7

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA 

  1. SP 52 Lublin, 44 pkt, Lublin, opiekun Agnieszka Kowalczyk-Szczupak

skład drużyny: Malikowska Małgorzata, Wrzyszcz Kornelia, Wysocka Emilia, Zając Kinga. 

  1. SP 1 Hrubieszów, 40 pkt, hrubieszowski, Tomasz Magdziak
  2. SP 3 Kraśnik, 36 pkt, kraśnicki, Wojciech Kowalski 
  3. SP 3 Lubartów, 33 pkt, lubartowski, Katarzyna Stasiak 

5.-6. SP 8 Chełm, 29 pkt, Chełm, Artur Rutkowski 

SP Konstantynów, 29 pkt, bialski, Dariusz Domitrz 

Zespoły, które zdobyły miejsce I – III nagrodzono pucharami oraz medalami Lubelskiego Wojewódzkiego SZS 

Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy 

Awans do następnego etapu rozgrywek:

SP 52 Lublin 

Finał Ogólnopolski odbywa się w dniach 11-14.06.2024r w Głuchołazach

Organizator zawodów, Lubelski Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy, dziękuje wszystkim za udział w imprezie 

­

KOMUNIKAT KOŃCOWY Z ZAWODÓW: 

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ – dziewczęta

Dyscyplina: koszykówka 3×3

Ilość zawodników: 24

Szczebel zawodów: Finał Wojewódzki 

Termin: 06.06.2024

Miejsce: Szkoła Podstawowa nr 3 w Lubartowie (ul. 1 Maja 66/74)

Gospodarz zawodów: Krzysztof Dec 

W zawodach wzięło udział po 6 szkół w obu kategoriach 

  1. Szkoła Podstawowa nr 3 w Lubartowie – opiekun Katarzyna Stasiak
  2. Szkoła Podstawowa nr 6 w Chełmie – opiekun Grzegorz Gaj
  3. Szkoła Podstawowa nr 5 w Lublinie – opiekun Mirosław Samoń
  4. Szkoła Podstawowa nr 3 w Hrubieszowie – opiekun Joanna Różańska
  5. Szkoła Podstawowa w Konstantynowie – opiekun Dariusz Domitrz
  6. Szkoła Podstawowa w Kalinówce – opiekun Michał Chyliński

WYNIKI SPOTKAŃ

Szkoła Podstawowa w Konstantynowie – Szkoła Podstawowa w Kalinówce 17:6

Szkoła Podstawowa nr 5 w Lublinie – Szkoła Podstawowa nr 3 w Hrubieszowie 11:2

Szkoła Podstawowa w Kalinówce – Szkoła Podstawowa nr 3 w Lubartowie 1:17

Szkoła Podstawowa nr 3 w Hrubieszowie – Szkoła Podstawowa nr 6 w Chełmie 10:8

Szkoła Podstawowa w Konstantynowie – Szkoła Podstawowa nr 3 w Lubartowie 6:5

Szkoła Podstawowa nr 6 w Chełmie – Szkoła Podstawowa nr 5 w Lublinie 3:14

Szkoła Podstawowa nr 3 w Lubartowie – Szkoła Podstawowa nr 3 w Hrubieszowie 10:4

Szkoła Podstawowa w Konstantynowie – Szkoła Podstawowa nr 5 w Lublinie 2:22

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA

  1. Szkoła Podstawowa nr 5 w Lublinie, 44 pkt. 
  2. Szkoła Podstawowa w Konstantynowie, 40
  3. Szkoła Podstawowa nr 3 w Lubartowie, 36
  4. Szkoła Podstawowa nr 3 w Hrubieszowie, 33
  5. Szkoła Podstawowa w Kalinówce, 29
  6. Szkoła Podstawowa nr 6 w Chełmie, 29

pierwsze drużyny otrzymały puchary i medale, wszystkie zaś pamiątkowe dyplomy 

Zawody otworzył Krzysztof Dec – przewodniczący Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Lubartowie i wicedyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 w Lubartowie. Dekoracji drużyn dokonali Małgorzata Burzyńska dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 w Lubartowie oraz Zbigniew Sajda wiceprezes Lubelskiego Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom 

­

KOMUNIKAT KOŃCOWY Z ZAWODÓW: IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ – DZIEWCZĘTA I CHŁOPCY 

Dyscyplina: SIATKÓWKA PLAŻOWA 

Szczebel zawodów 1/2 Finał Wojewódzki 

Termin: 07.06.2024

Miejsce: Świdnik Park Avia

Gospodarz zawodów: Miejsko – Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Świdniku

WYNIKI ZAWODÓW

DZIEWCZĘTA

SP Milejów – SP 6 Chełm 1:2 (11:15; 15:8: 8:11)

SP 5 Świdnik – SP Hanna 2:0 (15:10; 15:11 )

SP Milejów – SP Hanna 2:0 (15:11; 15:5)

SP 6 Chełm – SP 7 Świdnik 2:1 (14:16; 15:11; 11:4)

SP Milejów – SP 7 Świdnik 1:2 (15:13; 12:15; 5:11)

SP 6 Chełm – SP Hanna 2:0 (15:6; 15:5 )

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA

  1. Szkoła Podstawowa 6 Chełm, opiekun Agnieszka Radelczuk, 16 pkt. 

Skład zwycięskiego zespołu: Antonina Urban, Wiktoria Walczuk 

  1. Szkoła Podstawowa 7 Świdnik, Dariusz Kuźma, 15
  2. Szkoła Podstawowa Milejów, Marcin Kociuba, 14 
  3. Szkoła Podstawowa Hanna, Dorota Korneluk, 13

Awans do następnego etapu rozgrywek: 

  1. Szkoła Podstawowa 6 Chełm 

CHŁOPCY

Grupa

SP 7 Świdnik – SP Milejów 2:0 (15:6;15:1) 

  1. SP 7 Świdnik

Grupa

SP 5 Świdnik – SP 5 Chełm 2:0 (15:10 ;15:13 )

SP 5 Chełm – SP Hanna 1:2 (15:11; 17:19; 7:11)

SP Hanna – SP 5 Świdnik 0:2 (11:15; 10:15)

  1. SP5 Świdnik
  2. SP Hanna
  3. SP 5 Chełm

Mecz o III miejsce 

SP Milejów – SP Hanna 0:2 ( 11:15; 12:15) 

Mecz o I miejsce 

SP 7 Świdnik – SP 5 Świdnik 2:0 (15:8 ;15:9) 

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA

  1. Szkoła Podstawowa 7 Świdnik, opiekun Dariusz Kuźma, 16 pkt. 

Skład zwycięskiego zespołu: Patryk Kusiński, Przybysz Krzysztof, Tokarski Olaf 

  1. Szkoła Podstawowa 5 Świdnik, Małgorzata Skalińska – Królik – 
  2. Szkoła Podstawowa Hanna, Dorota Korneluk, 15
  3. Szkoła Podstawowa Milejów, Marcin Kociuba, 14 
  4. Szkoła Podstawowa 5 Chełm, Edyta Kosińska, 13 

Awans do następnego etapu rozgrywek:

  1. Szkoła Podstawowa 5 Świdnik 

GRATULACJE od całego Lubelskiego Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego!

­

KOMUNIKAT KOŃCOWY Z ZAWODÓW: IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ – chłopcy 

Dyscyplina: koszykówka 3×3

Ilość zawodników: 24

Szczebel zawodów: Finał Wojewódzki 

Termin: 06.06.2024

Miejsce: Szkoła Podstawowa nr 3 w Lubartowie ul. 1 Maja 66/74

Gospodarz zawodów: Krzysztof Dec 

W zawodach wzięło udział po 6 szkół w obu kategoriach 

  1. Szkoła Podstawowa nr 3 w Lubartowie – opiekun Krzysztof Dec
  2. Szkoła Podstawowa nr 8 w Chełmie – opiekun Artur Rutkowski
  3. Szkoła Podstawowa nr 3 w Lublinie – opiekun Marcin Ciećko
  4. Szkoła Podstawowa nr 3 w Zamościu – opiekun Agnieszka Mazurek
  5. Szkoła Podstawowa nr 9 w Białej Podlaskiej – opiekun Małgorzata Denisiuk
  6. Szkoła Podstawowa w Kalinówce – opiekun Michał Chyliński

WYNIKI SPOTKAŃ

Szkoła Podstawowa nr 3 w Lublinie – Szkoła Podstawowa nr 3 w Lubartowie 19:14

Szkoła Podstawowa nr 9 w Białej Podlaskiej – Szkoła Podstawowa nr 3 w Zamościu 19:8

Szkoła Podstawowa nr 3 w Lubartowie – Szkoła Podstawowa w Kalinówce 14:7

Szkoła Podstawowa nr 3 w Zamościu – Szkoła Podstawowa nr 8 w Chełmie 11:12

Szkoła Podstawowa w Kalinówce – Szkoła Podstawowa nr 3 w Lublinie 8:18

Szkoła Podstawowa nr 8 w Chełmie – Szkoła Podstawowa nr 9 w Białej Podlaskiej 10:21

Szkoła Podstawowa nr 3 w Lubartowie – Szkoła Podstawowa nr 8 w Chełmie 17:6

Szkoła Podstawowa nr 3 w Lublinie – Szkoła Podstawowa nr 9 w Białej Podlaskiej 20:17

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA

  1. Szkoła Podstawowa nr 3 w Lublinie, 44 pkt.
  2. Szkoła Podstawowa nr 9 w Białej Podlaskiej, 40
  3. Szkoła Podstawowa nr 3 w Lubartowie, 36
  4. Szkoła Podstawowa nr 8 w Chełmie, 33
  5. Szkoła Podstawowa w Kalinówce, 29
  6. Szkoła Podstawowa nr 3 w Zamościu, 29

pierwsze drużyny otrzymały puchary i medale, wszystkie zaś pamiątkowe dyplomy 

Zawody otworzył Krzysztof Dec – przewodniczący Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Lubartowie i wicedyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 w Lubartowie. Dekoracji drużyn dokonali Małgorzata Burzyńska dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 w Lubartowie oraz Zbigniew Sajda wiceprezes Lubelskiego Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego 

Serdeczne gratulacje dla zwycięzców! 

­

KOMUNIKAT KOŃCOWY Z ZAWODÓW: Igrzyska Dzieci – dziewczęta 

Dyscyplina: piłka nożna

Ilość zawodników: 59

Szczebel zawodów: wojewódzki 

Termin: 23.05.2024 r

Miejsce: „Orlik” MOSiR w Chełmie ul. Sienkiewicza 22

Gospodarz zawodów: Miejski Szkolny Związek Sportowy w Chełmie

WYNIKI ZAWODÓW

Grupa

SP nr 10 Puławy – SP Godziszów 1:1 

SP Godziszów – SP nr 57 Lublin 2:2 

SP nr 10 Puławy – SP nr 57 Lublin 3:1 

Grupa

SP nr 2 Tomaszów Lub. – SP Bystrzejowice 0:2

SP Bystrzejowice – SP nr 5 Biała Podl. 1:2

SP nr 5 Biała Podl – SP nr 2 Tomaszów Lub 1:2

FINAŁY

o III miejsce 

SP Godziszów – SP nr 5 Biała Podl. 2:1

o I miejsce 

SP nr 10 Puławy -SP Bystrzejowice 0:3

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA 

  1. SP Bystrzejowice, pow. Świdnik, opiekun Wiesław Herć, 44 pkt.

Skład zespołu: Lena Flor, Alicja Goś, Gabriela Kamińska, Natalia Kołodziej, Gabriela Kujawa, Hanna Petryszak, Laura Surmiak, Faustyna Wosiak 

  1. SP nr 10 Puławy, Andrzej Jędrys, 40 
  2. SP Godziszów Pierwszy pow. Janów Lub, Marek Krzysztoń, 36
  3. SP nr 5 Biała Podl, Marcin Przystanek, 33

5-6. SP nr 57 Lublin, Wojciech Kloc, 29 

SP nr 2 Tomaszów Lub, Ewa Wolanin Bukała, 29

Zwycięskie szkoły nagrodzono pucharami i dyplomami, a zawodniczki otrzymały medale 

Organizatorzy składają serdeczne podziękowania Dyrekcji MOSiR w Chełmie za udostępnienie obiektów sportowych i pomoc w organizacji zawodów

Wręczenia dyplomów, pucharów i medali dokonał Wiceprezes Lubelskiego Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego w Lublinie 

­

Dyscyplina: piłka nożna 

Szczebel zawodów: Finał Wojewódzki Rejon III

Termin: 23.04.2024 r

Miejsce: „Orlik” MOSiR w Chełmie, ul. Sienkiewicza 22

Gospodarz zawodów: Miejski Szkolny Związek Sportowy w Chełmie

WYNIKI ZAWODÓW 

GRUPA

  1. II LO Tomaszów Lub. – ZS nr 2 Kraśnik 5:0 
  2. ZS nr 2 Kraśnik – ALMS Lublin 0:4 
  3. ALMS Lublin – II LO Tomaszów Lub. 1:2

GRUPA

  1. ZSZ Nr 1 Biała Podl.- RCEZ Lubartów 2:2
  2. RCEZ Lubartów – ZSEiM Chełm 2:1
  3. ZSEiM Chełm – ZSZ Nr 1 Biała Podl 0:6 

FINAŁY

o miejsce III 

ALMS Lublin – RCEZ Lubartów 2:0

o miejsce I 

II LO Tomaszów Lub – ZSZ Nr 1 Biała Podl 0:1 

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA 

  1. ZSZ Nr 1 Biała Podlaska, opiekun Miłosz Storto, 44 pkt.

Skład zespołu: Chilimoniuk Oliwia, Cydejko Paulina, Gożdziołko Zuzanna, Juchimiuk Sandra, Kalinowska Karolina, Kaliszuk Monika, Łupawka Maja, Maksymiuk Barbara, Mielnik Magda, Romaniuk Izabela, Stefaniuk Sandra, Żydek Natalia

  1. II LO Tomaszów Lubelski, Przemysław Wawryca, 40
  2. ALMS Lublin, Paweł Rusinek, 36
  3. RCEZ Lubartów, Paweł Onoszko, 33

5-6. ZSEiM Chełm, Sebastian Kogut, 29

ZS nr 2 Kraśnik, Jolanta Łapa, 29

Najlepsze szkoły nagrodzono pucharami, zawodniczki medalami, a pozostali dyplomami 

Organizatorzy składają serdeczne podziękowania Dyrekcji MOSiR w Chełmie za udostępnienie obiektów sportowych i pomoc w organizacji zawodów. Wręczenia dyplomów, pucharów i medali dokonał Wiceprezes Lubelskiego Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego w Lublinie 

­

KOMUNIKAT KOŃCOWY Z ZAWODÓW: Licealiada Młodzieży Szkolnej chłopców 

Dyscyplina: piłka nożna 

Szczebel zawodów: Finał Wojewódzki 

Termin: 24.04.2024 r

Miejsce: „Orlik” MOSiR w Chełmie, ul. Sienkiewicza 22

Gospodarz zawodów: Miejski Szkolny Związek Sportowy w Chełmie

WYNIKI ZAWODÓW 

GRUPA

  1. ZS nr 1 Kraśnik – ZS Parczew 1:1 
  2. ZS Parczew – V LO Lublin 0:2
  3. V LO Lublin – ZS nr 1 Kraśnik 3:0 GRUPA
  4. ZSEiM Chełm – ZST Puławy 5:1
  5. ZST Puławy – ZSP nr 3 Zamość 4:2
  6. ZSEiM Chełm – ZSP nr 3 Zamość 4:2 

FINAŁY

o miejsce III 

ZS Parczew – ZST Puławy 1:2 

o miejsce I 

V LO Lublin – ZSEiM Chełm 0:1 

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA 

  1. ZSEiM Chełm, opiekun Piotr Moliński, 44 pkt.

Skład zespołu: Balcerek Karol, Biskupski Sławomir, Czerniak Bartłomiej, Dadas Szymon, Dąbrowski Krystian, Jabłoński Maciej, Kędzia Mateusz, Klimowicz Eryk, Marczuk Patryk, Ostrowski Kacper, Petruk Mikołaj, Szewczyk Karol, Urbański Wiktor, Zbarachewicz Marcin 

  1. V LO Lublin, Paweł Goc, 40
  2. ZST Puławy, Michał Majewski, 36
  3. ZS Parczew, Dariusz Saczuk, 33

5-6. ZSP nr 3 Zamość, Mariusz Barda, 29

ZS nr 1 Kraśnik, Robert Bańka, 29 

Najlepsze szkoły nagrodzono pucharami, zawodników medalami, a pozostałych dyplomami 

Organizatorzy składają serdeczne podziękowania Dyrekcji MOSiR w Chełmie za udostępnienie obiektów sportowych i pomoc w organizacji zawodów 

Wręczenia dyplomów, pucharów i medali dokonał Wiceprezes Lubelskiego Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego w Lublinie oraz Pani Dyrektor ZSEiM w Chełmie, Edyta Chudoba.

Zobacz też:

Srebrny medal Michała Kościuka na Mistrzostwach Polski!

Zerknij na Instagram →


Chcesz podzielić się informacjami z Hrubieszowa i powiatu hrubieszowskiego z Czytelnikami lubiehrubie? Prześlij info i zdjęcia na adres lubiehrubie@gmail.com


Źródło – LW SZS w Lublinie, opracował – mak, foto – SP 1 Hrubieszów