Zamojska Klasa Okręgowa

Hrubieszów W minionej kolejce Zamojskiej Klasy Okręgowej swoje mecze przegrały Unia na wyjeździe i Kryształ na własnym boisku. Płomien Spartan Nieledew i Huczwa Tyszowce korzystając z atutu własnego boiska zdobyły po 3 punkty.

Reklamy

***

Kryształ Werbkowice – Olimpiakos Tarnogród 1:2 (1:1)

Bramki: Piotr Musiał (2) – Grelak (30, 60).

Kryształ: Suchodolski – Śmiałko, Krupa, Kaczoruk, Czerniak, I. Kycko (57 Łazorczyk), Juszczuk, Piotr Musiał, Hałas, B. Reszczyński, M. Kycko (57 M. Musiał).

Olimpiakos: Borowski – Czerw, Grelak, Tarnowski, Granda, Bielak, Bucior, Dołęcki, Przytuła, Karpik, Wojda (65 Mazurek).

Żółte kartki: B. Reszczyński, Czerniak (K)

Sędziował: Kędziora

Tur Turobin – Unia Hrubieszów 3:1 (1:1)

Bramki: Omiotek (20, 40), Brodaczewski (55) – Bury (12).

Tur: Derewecki – Kowalik, Pieczykolan, Szarlip, Gorczyca, B. Kowalik, Woźny (90 Jarmuł), Omiotek (89 Lachowicz), Kryk, Kotuła (90 Kozak), Brodaczewski (90 Polski).

Unia: Płandowski – Barszczewski, Ślązak, Wysocki, Lebiedowicza (22 Szczepaniak, 55 Skrzyński), Nowak (74 Gomuła), Bury, Błaszczyński, Pędzik, Wierzbicki, Przeworski

Żółte kartki: Bury, Nowak, Skrzyński (U)

Sędziował: Kapitan

Płomień Spartan Nieledew – Victoria Łukowa/Chmielek 2:1 (0:0)

Bramki: Świst (75), Kondraciuk (80) – Szopiński (90, samobójcza).

Płomień: Koszel – Łysiak, Kowalczuk, Całka, Kondraciuk, Kożuch, Świst, Szopiński, Poterucha, Szostak, Kopczyński.

Victoria: Wawrzusiszyn – Ciryt (80 Goch), Jonak, Góra, Krzychowiec (65 Mojak), Kozyra, Makuch, Paluch, Siembida, Leniart, Rymarz (80 Szostak).

Żółte kartki: Szopiński, Kopczyński (P) – Góra (V).

Czerwona kartka: Szopiński (85, za druga żółtą).

Sędziował: Tymecki

Huczwa Tyszowce – Korona Łaszczów 2:1 (2:0)

Bramki: Późniak (10, 25) – Martyniuk (49).

Huczwa: Bartoszyk – Sobolewski, Joniec, Czernoba, Wagner (54 Gałan), Pawlenko (60 Pełech), Walentyn, Późniak, Maliszewski (73 Mac), Iwanicki.

Korona: Sadowski (46 Pępiak)– K. Kuźniarski, Chwała, Stefek, Ł. Kuźniarski, Chromiec, Borowiak, Bataszow, Brytan, Martyniuk, Chucik (65 Dyda).

Żółte kartki: Iwanicki, Wagner, Czernoba (H) – K. Kuźniarki, Brytan (K).

Czerwona kartka: Iwanicki (87, za drugą żółtą).

Sędziował: Woś

TABELA
1. Kryształ 13 31 38-12
2. Ostoja 12 31 34-11
3. Huczwa 13 27 27-8
4. Omega 12 23 34-21
5. Korona 13 22 25-23
6. Unia 12 19 22-16
7. Granica 13 18 18-19
8. Tur 13 18 22-23
9. Echo 11 16 22-21
10. Sparta 13 16 26-31
11. Tanew 13 14 20-33
12. Olimpiakos 12 14 18-21
13. Cosmos 13 11 15-25
14. Victoria 13 8 11-32
15. Płomień 12 7 10-25
16. Nord 12 5 11-32

***

Źródło:
Dziennik Wschodni

_________________________________________________

Hrubieszow LubieHrubie 2009