Zamość: VI Mistrzostwa Polski Urzędów Marszałkowskich w piłce nożnej

W Zamościu w dniach 19 – 21 września 2013 r. rozegrano VI Mistrzostwa Polski Urzędów Marszałkowskich w piłce nożnej. Drużyna lubelska zajęła w nich wysokie 3 miejsce.

Reklamy

Skład Drużyny Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie – III Miejsce na VI Mistrzostwach Polski Urzędów Marszałkowskich-Zamość 19-21 września 2013 r.:
 
Artur Łuka, Michał Zdun, Adam Kloc, Jarosław Majdan, Grzegorz Łata, Sławomir Bereza, Krzysztof Adamczuk, Paweł Krzepisz, Dariusz Suszyński, Grzegorz Mulawa, Arkadiusz Gałązka, Marek Drączkowski, Ireneusz Łucka.

 

VI MISTRZOSTWA POLSKI
URZĘDÓW MARSZAŁKOWSKICH W PIŁCE NOŻNEJ – LUBELSKIE 2013
ZAMOŚĆ, 19-21 września 2013 r.

GRY ELIMINACYJNE

PIĄTEK 20.09.2013 r.

BOISKO A
1. ZACHODNIOPOMORSKIE – PODKARPACKIE : 0:0
2. ŁÓDZKIE – KUJAWSKO-POMORSKIE : 3:2
3. ŚLĄSKIE – MAŁOPOLSKIE : 2:0
4. LUBELSKIE – MAZOWIECKIE : 0:2
5. ZACHODNIOPOMORSKIE – MAŁOPOLSKIE : 2:3
6. ŁÓDZKIE – MAZOWIECKIE : 1:1
7. ŚLĄSKIE – PODKARPACKIE : 0:0
8. LUBELSKIE – KUJAWSKO-POMORSKIE : 2:0
9. PODKARPACKIE – MAŁOPOLSKIE : 2:0
10. KUJAWSKO-POMORSKIE – MAZOWIECKIE : 0:4
11. ŚLĄSKIE – ZACHODNIOPOMORSKIE : 1:2
12. LUBELSKIE – ŁÓDZKIE : 1:1
13. KUJAWSKO-POMORSKIE – MAŁPOLSKIE : 3:0
14. MAZOWIECKIE – ŚLĄSKIE : 0:1
15. ŁÓDZKIE – ZACHODNIOPOMORSKIE : 0:0
16. LUBELSKIE – PODKARPACKIE : 2:0

BOISKO B
1. PODLASKIE – POMORSKIE : 1:1
2. WARMIŃSKO-MAZURSKIE – WIELKOPOLSKIE : 7:0
3. DOLNOŚLĄSKIE – LUBUSKIE : 1:0
4. OPOLSKIE – ŚWIĘTOKRZYSKIE : 1:0
5. PODLASKIE – LUBUSKIE : 3:2
6. WARMIŃSKO-MAZURSKIE – ŚWIĘTOKRZYSKIE : 2:2
7. DOLNOŚLĄSKIE – POMORSKIE : 0:3
8. OPOLSKIE – WIELKOPOLSKIE : 8:0
9. POMORSKIE – LUBUSKIE : 3:2
10. WIELKOPOLSKIE – ŚWIĘTOKRZYSKIE : 0:3
11. DOLNOŚLĄSKIE – PODLASKIE : 0:0
12. OPOLSKIE – WARMIŃSKO-MAZURSKIE : 1:3
13. WIELKOPOLSKIE – LUBUSKIE : 1:8
14. WARMIŃSKO-MAZURSKIE – DOLNOŚLĄSKIE : 0:0
15. OPOLSKIE – PODLASKIE : 2:0
16. ŚWIĘTOKRZYSKIE – POMORSKIE : 0:5
TABELE POSZCZEGÓLNYCH GRUP

SOBOTA 21.09.2013 r.

BOISKO A
1. LUBELSKIE – ŚLĄSKIE : 1:1
2. ŁÓDZKIE – PODKARPACKIE : 3:2
3. MAZOWIECKIE – ZACHODNIOPOMORSKIE : 1:0
4. KUJAWSKO-POMORSKIE – WIELKOPOLSKIE : 6:1
5. LUBELSKIE – ZACHODNIOPOMORSKIE : 3:0
6. ŁÓDZKIE – ŚLĄSKIE : 1:1
7. MAZOWIECKIE – PODKARPACKIE : 0:0
8. KUJAWSKO-POMORSKIE – LUBUSKIE : 2:1


PÓŁFINAŁ:

9. MAZOWIECKIE – OPOLSKIE : 1:0

MECZ O 11 MIEJSCE:

10. PODKARPACKIE – ŚWIĘTOKRZYSKIE : 5:0

MECZ O 7 MIEJSCE:

11. ŚLĄSKIE – PODLASKIE : 1:0

FINAŁ

12. MAZOWIECKIE – WARMIŃSKO-MAZURSKIE : 0:1


BOISKO B

1. ŚWIĘTOKRZYSKIE – DOLNOŚLĄSKIE : 0:1
2. OPOLSKIE – POMORSKIE : 1:1
3. WARMIŃSKO-MAZURSKIE – PODLASKIE : 1:0
4. MAŁOPOLSKIE – LUBUSKIE : 2:2
5. ŚWIĘTOKRZYSKIE – PODLASKIE : 0:4
6. OPOLSKIE – DOLNOŚLĄSKIE : 1:0
7. WARMIŃSKO-MAZURSKIE – POMORSKIE : 2:0
8. MAŁPOLSKIE – WIELKOPOLSKIE :10:0

 

PÓŁFINAŁ:

9. LUBELSKIE – WARMIŃSKO-MAZURSKIE : 1:2

MECZ O 9 MIEJSCE:

10. ZACHODNIOPOMORSKIE – DOLNOŚLĄSKIE : 1:0

MECZ O 5 MIEJSCE:

11. ŁÓDZKIE – POMORSKIE : 4:1

MECZ O 3 MIEJSCE:

12. OPOLSKIE – LUBELSKIE : 0:1

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

I msc.: WARMIŃSKO-MAZURSKIE
II msc.: MAZOWIECKIE
III msc.: LUBELSKIE
IV msc.: OPOLSKIE
V msc.: ŁÓDZKIE
VI msc.: POMORSKIE
VII msc.: ŚLĄSKIE
VIII msc.: PODLASKIE
IX msc.: ZACHODNIOPOMORSKIE
X msc.: DOLNOŚLĄSKIE
XI msc.: PODKARPACKIE
XII msc.: ŚWIĘTOKRZYSKIE
XIII msc.: KUJAWSKO-POMORSKIE
XIV msc.: MAŁOPOLSKIE
XV msc.: LUBUSKIE
XVI msc.: WIELKOPOLSKIE

DRUŻYNA FAIR PLAY: WIELKOPOLSKIE

NAJLEPSZY BRAMKARZ: MACIEJ POMASKI – MAZOWIECKIE

NAJLEPSZY ZAWODNIK: MACIEJ MUSZAK – WARMIŃSKO-MAZURSKIE

KRÓL STRZELCÓW: PIOTR WIERZBOWSKI – KUJAWSKO-POMORSKIE

 

Opracował – Sędzia Główny Mistrzostw mgr Andrzej Swacha

Na zdjęciu – Drużyna Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie.