29 września 2023

Zapowiedź meczu Huczwa Tyszowce – Unia Hrubieszów

W sobotę 21 czerwca o godz. 16:00 w ramach XXIX kolejki Zamojskiej Klasy Okręgowej Unia Hrubieszów zmierzy się w swoim ostatnim w tym sezonie meczu wyjazdowym z Huczwą Tyszowce. Mecz poprowadzi trójka sędziowska w składzie: Burak, Kędziora, Winiarczyk.

Reklamy


Huczwa Tyszowce pod 28 kolejkach zajmuje czwarte miejsce w tabeli zamojskiej okręgówki z dorobkiem 61 punktów. Huczwa w obecnym sezonie aż 20 razy wygrywała, tylko w jednym spotkaniu zanotowała wynik remisowy i poniosła siedem porażek.  W ostatnich czterech kolejkach Huczwa wygrywała i grając w sobotnim spotkaniu na swoim terenie zamierza kontynuować dobrą passę.  Warto dodać i w zespole Huczwy często bramki strzelają zawodnicy, którzy grają w defensywie. Chodzi tutaj oczywiście o obrońcę Stanisława Anioła oraz bramkarza Piotra Waśkiewicza, który jest stałym egzekutorem rzutów karnym w tyszowieckim zespole.

Unia Hrubieszów zagra ostatni mecz wyjazdowy w tym sezonie. Oczywiście podopieczni Marcina Nowaka będą walczyć o zwycięstwo zdając sobie sprawę, iż przyjdzie im się zmierzyć z bardzo wymagającym rywalem.  Dodatkowo „biało-niebiescy” będą chcieli zrewanżować się za porażkę z jesieni, kiedy to w Hrubieszowie przegrali z Huczwą 1:4.

Reklamy

Jak pokazuje historia spotkania po między tymi drużynami zawsze dostarczały kibicom sporych emocji. Zatem można się spodziewać, że również i tym razem będzie podobnie. Zwłaszcza, że oba zespoły zajmują czołowe lokaty w tabeli zamojskiej okręgówki nie przypadkowo. Zarówno Huczwa jak i Unia prezentują jak na Zamojską Klasę Okręgową wysoki poziom gry.  


Józek

Reklamy