22 maja 2024

Zapowiedź meczu Janowianka – Unia. Mecze zespołów młodzieżowych

W sobotę 30 kwietnia o godz. 16:00 w ramach XXIII kolejki IV ligi lubelskiej Unia Hrubieszów zmierzy się na wyjeździe z Janowianką Janów Lubelski. Spotkanie poprowadzi trójka sędziowska w składzie: Kalinowski, Krawczyk, Ciupek.

 

Sobota 30 kwietnia

IV liga lubelska

Janowianka Janów Lubelski – Unia Hrubieszów godz. 16:00.

 

Janowianka Janów Lubelski jak do tej pory zgromadziła 31 punktów, co daje ósmą lokatę w ligowej tabeli. W obecnym sezonie Janowianka wygrywała dziewięciokrotnie, tyle samo z boiska schodziła pokonana oraz cztery spotkania zremisowała. Zespół z Janowa Lubelskiego jest sąsiadem Unii w ligowej tabeli. Gospodarze w sobotnim spotkaniu zapowiadają ostrą walkę o zwycięstwo, chcąc tym samym zrewanżować się za porażkę z jesienni. Janowianka przez ostatni tydzień pilnie przygotowywała się do meczu z naszą drużyną.

Unia Hrubieszów w związku z powyższym musi zdawać sobie sprawę, że wybiera się na trudny teren, gdzie czekać będzie niezwykle zmobilizowany przeciwnik. Unia Hrubieszów na terenie rywala będzie musiała podjąć walkę, która trwać będzie do ostatniego gwizdka sędziego. W tym spotkaniu nie będzie miejsca na jakąkolwiek kalkulację. W Janowie Lubelskim trzeba będzie wykonać ciężką zespołową pracę, aby zrealizować postawione przed tym spotkaniem cele. Unia Hrubieszów walczyć potrafi i można być pewnym, że zaangażowania oraz determinacji naszym zawodnikom nie zabraknie.

Wynik meczu Janowianka – Unia będzie można śledzić na naszym twitterze @UH1945 oraz na stronie www.lubsport.pl.


***


Mecze zespołów młodzieżowych:

 

Niedziela 1 maja

Okręgowa Liga Juniorów Młodszych

Unia Hrubieszów – Granica Lubycza Królewska godz. 10:00.


Poniedziałek 2 maja

Okręgowa Liga Trampkarzy Młodszych

Korona Łaszczów – Unia Hrubieszów godz. 14:00.